Zavrieť

Porady

rovnopravnost zien v nasej spolocnosti

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ako pozeram poradu, po zavreti urcitych tem ziadne vzruso, ani uctovne terminy este nehrozia, co poviete, damy, ako vyzera rovnopravnost zien v nasej vyspelej spolocnosti? Ja si niekedy pripadam, ze sme to s tou emancipaciou riadne prehnali a v snahe o uplnu rovnopravnost sme z muzov urobili chranene medvede.Preco? No zena dnes musi byt / ale aj chce/ vzdelana, krasna, dobra kucharka, upratovacka, nakupca, rodinna ekonomka, potom spravna mama, prijemna manzelka a co musi byt muz? Trocha krajsi od certa.
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

kukučka Pozri príspevok
sa zas toľko nechváľ, radšej povedz, kto u vás pečie štrúdľu
si ma odhalila Kukučka...ako upečiem, ale nie je to moja prednosť...aj som dala sľub na blogu, že na sviatky upečiem medovníčky v predstihu, aby stihli zmäknúť, ach jaj
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

danushka Pozri príspevok
Tančéééé, ahooooj...ale ty si prírodný úkaz!!! Skrátka
a vieš že to PÚ je celkom výstižné? Do predvlaňajška som žila celýr rok na chalupe. v lete bolo rušno ale v zime ani nohy! Len ja ,cicky a srnky.... ticho prírody - šum lesa, zurkot potoka, brechanie srncov alebo pískanie myšiarov....

...a keď mám čas, čo je pomenej, tak si upečiem, povyšívam , uštrikujem alebo ušijem ...

Od jedného som však odbremenená: od CHLAPA. (konečne)
Naposledy upravil Tanče : 05.12.07 at 22:32 Dôvod: NO čo spíte? Nikto sa do mňa nepustí...?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kukučka Pozri príspevok
sa zas toľko nechváľ, radšej povedz, kto u vás pečie štrúdľu
no veď to som si do teba...odpoveď už poznám
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
Tak az teraz som to pochopil. Ak je pravda, co pise TANCE, a nemam preco neverit tomu, sklanam poklonu a zavidel by som tomu muzovi. Na druhu stranu ale je chyba ak sa zavries niekde na chalupe a nikto vlastne o tych skutkoch nevie, tak si potom vsetci chlapi myslime, ze my sme na vsetko sami a vy na tu chalupu idete preto, aby ste nam nechali doma vsetky Vase starosti. My sa ale nedame, spinave hrnce schovame pod postel a ideme za nasimi kamaratmi uzivat si slobodu. Ked zaspinime poslednu koselu a vsetky ponozky mame derave, zistujeme kde by asi mohla byt ta osoba, ktoru nam pripisali pred casom do dokladov.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

dad111 Pozri príspevok
My sa ale nedame, spinave hrnce schovame pod postel a ideme za nasimi kamaratmi uzivat si slobodu. Ked zaspinime poslednu koselu a vsetky ponozky mame derave, zistujeme kde by asi mohla byt ta osoba, ktoru nam pripisali pred casom do dokladov.
Ale no, vari to nie je s väčšinou chlapov až také hrozné, ja mám doma dvoch (syna a brata) a dokonca som im s kľudným svedomím nechala na krku aj predškoláčku. Bolo navarené, upratané, oprané a dokonca aj riady poumývané a poodkladané. Takže kde je vôľa tam je cesta a platí to na obe strany. Aj keď je pravda, že zatiaľ čo sa týka rovnakej pozície v zamestnaní, holt ten chlap je predsa len finančne zvýhodnený, aj napriek tomu, že žena je minimálne na tej istej ak nie vyššej odbornej úrovni. Jo a ešte doplním, do elektriny sa vŕtam viac ja ako môj brat a to má školu so zameraním na elektro.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

dad111 Pozri príspevok
Tak az teraz som to pochopil. Ak je pravda, co pise TANCE, a nemam preco neverit tomu, sklanam poklonu a zavidel by som tomu muzovi. Na druhu stranu ale je chyba ak sa zavries niekde na chalupe a nikto vlastne o tych skutkoch nevie, tak si potom vsetci chlapi myslime, ze my sme na vsetko sami a vy na tu chalupu idete preto, aby ste nam nechali doma vsetky Vase starosti. My sa ale nedame, spinave hrnce schovame pod postel a ideme za nasimi kamaratmi uzivat si slobodu. Ked zaspinime poslednu koselu a vsetky ponozky mame derave, zistujeme kde by asi mohla byt ta osoba, ktoru nam pripisali pred casom do dokladov.
Len to je tak, drahý dad111, že nemáš komu závidieť, lebo "šak na čo mne je chlap" ?

A ani ma netrápi, žeby o tých "skutkoch" nikto nevedel, vie to minimálne moja rodina a suseda, ktorá takto oči bulí keď ma vidí, čo vyrábam. A je to niekedy úžasný pocit, keď zvládnem niečo, čo som ešte predtým nerobila. Tak napríklad som bola úžasne hrdá na seba, keď som zapojila stmievací vypínač na trojžilový kábel čž. dvojvypínač, a podotýkam všetky boli čierne...
Ale má to aj ďlašiu takú komickú stránku, ako napr. náhodou prišla k susedovi známa, videla ma samozrejme v monterkach - samozrejme o 2 čísla väčších, rorčaptaných teniskách od farby a kadečoho... Potom sme sa stretli v meste, a ostala s takou otvorenou, keď ma videla namľovanú v sukničke, tričôčku s výstrihom až hen...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Najako zamrzla táto téma. Keďže tu teraz šantím na porade, prevetrám aj túto.
Nepridá sa ešte niekto ďalší?


pripájam:
Naposledy upravil Tanče : 12.12.07 at 20:02
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Tanče Pozri príspevok
Najako zamrzla táto téma. Keďže tu teraz šantím na porade, prevetrám aj túto.
Nepridá sa ešte niekto ďalší?
Fakt, vsetci su nejaki zaspati. Bolo by dobre nieco nove vymysliet, nemas nic?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

tetrisss Pozri príspevok
Fakt, vsetci su nejaki zaspati. Bolo by dobre nieco nove vymysliet, nemas nic?
počkááj, akurát sa pokúšam prilepiť prílohu .... fydržať
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Treba to trocha zvacsit. Ja som zatial vylustil iba to, ze muzsky orgazmus je vystavovany nejakym sokom a vykyvom...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

misomiso Pozri príspevok
Treba to trocha zvacsit. Ja som zatial vylustil iba to, ze muzsky orgazmus je vystavovany nejakym sokom a vykyvom...
čo sa babe chcelo to sa babe snilo..... Organizmus, misomiso, organizmus.....
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

misomiso Pozri príspevok
Treba to trocha zvacsit. Ja som zatial vylustil iba to, ze muzsky orgazmus je vystavovany nejakym sokom a vykyvom...
,to hádam nie...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

misomiso Pozri príspevok
Treba to trocha zvacsit. Ja som zatial vylustil iba to, ze muzsky orgazmus je vystavovany nejakym sokom a vykyvom...
srdiečko, hladnému sa o kukurici sníva, nejedná sa ná´áááááhodou o organizmus
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

no už to tám máte . Tak čitkajte!

Chlapci čo mám u vás?
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
a co uz potom mozeme od tych nasich reaktorov chciet !!!
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

tetrisss Pozri príspevok
a co uz potom mozeme od tych nasich reaktorov chciet !!!
noooo, čo môžte chcieť...? Reakciu!: " čo este steš?"
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

misomiso Pozri príspevok
Treba to trocha zvacsit. Ja som zatial vylustil iba to, ze muzsky orgazmus je vystavovany nejakym sokom a vykyvom...

MICHAL uz si prečítal ?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Tanče Pozri príspevok
MICHAL uz si prečítal ?
Precital. A prave preto, ze som SIKOVNY , obrazok som si ULOZIL a zvacsil. Preto som sa docital, ze clanok nie ja ni tak o organizme, ako o orgazme..
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

BTW - ved prave o tom sa tam pise. Preco by inak muzi boli viac unaveni? No preto, lebo ich orgazmus nie je iba virtualny . Takze potrebuju vo zvysenej miere nejake to pivecko a telecku na relax.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

misomiso Pozri príspevok
BTW - ved prave o tom sa tam pise. Preco by inak muzi boli viac unaveni? No preto, lebo ich orgazmus nie je iba virtualny . Takze potrebuju vo zvysenej miere nejake to pivecko a telecku na relax.
Tak som ti pomastila brušinko?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať