Zavrieť

Porady

rovnopravnost zien v nasej spolocnosti

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ako pozeram poradu, po zavreti urcitych tem ziadne vzruso, ani uctovne terminy este nehrozia, co poviete, damy, ako vyzera rovnopravnost zien v nasej vyspelej spolocnosti? Ja si niekedy pripadam, ze sme to s tou emancipaciou riadne prehnali a v snahe o uplnu rovnopravnost sme z muzov urobili chranene medvede.Preco? No zena dnes musi byt / ale aj chce/ vzdelana, krasna, dobra kucharka, upratovacka, nakupca, rodinna ekonomka, potom spravna mama, prijemna manzelka a co musi byt muz? Trocha krajsi od certa.
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tanče Pozri príspevok
Tak som ti pomastila brušinko?
AAAAAAleeeeeeeeeeeee nooooooooooooooo, aka erotika, hmhm- prajem peknú noc- hádam aj v PD je noc, či nie?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Tanče Pozri príspevok
Po obede som si samozrejme musela upratať v kuchyni, umyť riady.... kým môj milovaný ležal LHK a pozeral v telke formulu 1. Pri tom sa mu takmer vždy (co som ja nechápala lebo som bola na ten zvuk alergická) podarilo zaspať, a tak kým môj milovaný spinkal, ja som v behu vešala prádlo, aby som stilhla ešte do večera, pokosiť trávu, popolievať záhradu, ...v zime odhádzať sneh.... keď sa môj milovaný zobudil, išiel za svojim synom (po odhádzanom chodníku).... večer keď prišiel domov, bol citovo rozadený a podráždený, lebo sa nezhodol vo výchove syna s jeho bývalou manželkou .... a po tak krásne strávenom dni chcel sa so mnou večer milovať....

áááách, to boli časy!
Tak Ti poviem Tanče, že ten záver dňa ten Tvoj exmilovaný FAKT PREHNAL!!!
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Stanko, ušlo mi niešlo? tú fotečku v avatare máme chápať ako čerstvý prírastok?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Stanislav 1975 Pozri príspevok
AAAAAAleeeeeeeeeeeee nooooooooooooooo, aka erotika, hmhm- prajem peknú noc- hádam aj v PD je noc, či nie?
Aaaaaaaalleeeee, Stando sa nám zobudil ....a už zasa ide spinkať.

veď sa nám aj ty tu posťažuj, neboj my ťa budeme chlácholiť a chlácholiť a chlá.....
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

danushka Pozri príspevok
Tak Ti poviem Tanče, že ten záver dňa ten Tvoj exmilovaný FAKT PREHNAL!!!
čo si! To JA som prehnala, keď som odmietla....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Tanče Pozri príspevok
čo si! To JA som prehnala, keď som odmietla....
a drahý ti to dodnes vyčíta
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

willma Pozri príspevok
a drahý ti to dodnes vyčíta
čo si!? už vyčíta druhej.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tanče prosím zvažuj slová, lebo ma vyhodia z domu na ulicu. Kto má spať pri urehotanej ženskej zatvorenej v izbe. Veď si rodina už klepe na čelo, keď idú okolo mojej pracovne. Takže maj zľutovanie. V búde pri Nerovi je málo miesta a u nás hlásia až - 10 stupňov.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rozalka Pozri príspevok
Stanko, ušlo mi niešlo? tú fotečku v avatare máme chápať ako čerstvý prírastok?
Rozalka, nie až tak čerstvý prírastok to nieje- v januari už bude mať Tomáško rok, ale si predstav, že až teraz som došiel na to, že si tam možem dať aj nejaký obrázok,hmhm a dokonca že aj nejakú anketku možem vyhlásiť- no to sú mi ale vymoženosti
To vieš, ja ešte niesom až taký skúsený poraďák, ešte mi tu tečie mliečko po brade
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Melnick Pozri príspevok
Tanče prosím zvažuj slová, lebo ma vyhodia z domu na ulicu. Kto má spať pri urehotanej ženskej zatvorenej v izbe. Veď si rodina už klepe na čelo, keď idú okolo mojej pracovne. Takže maj zľutovanie. V búde pri Nerovi je málo miesta a u nás hlásia až - 10 stupňov.
A to nevieš aká je najnovšia diagnóza? no predsa "porada.sk"
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Rozalka, nie až tak čerstvý prírastok to nieje- v januari už bude mať Tomáško rok, ale si predstav, že až teraz som došiel na to, že si tam možem dať aj nejaký obrázok,hmhm a dokonca že aj nejakú anketku možem vyhlásiť- no to sú mi ale vymoženosti
To vieš, ja ešte niesom až taký skúsený poraďák, ešte mi tu tečie mliečko po brade
Stando a ako sa majú v Sečovciach?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tanče Pozri príspevok
čo si!? už vyčíta druhej.
Aha, vidíš Tanče, keby si neodmietla, tak mohol ešte pri tebe,hmhm- moc odmietať sa neoplatí
Akože troška porobiť "drahoty" to ešte áno, ale nejaké vážné odmietačky, to ee
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tanče Pozri príspevok
Stando a ako sa majú v Sečovciach?
Yes, Bingo- čo som vlastne sľúbil za správnu odpoveď?
Aha Magnum, budeš ho mať
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Aha, vidíš Tanče, keby si neodmietla, tak mohol ešte pri tebe,hmhm- moc odmietať sa neoplatí
Akože troška porobiť "drahoty" to ešte áno, ale nejaké vážné odmietačky, to ee
Ahá, akože mohla som tie chodníky odhadzovať, kosiť trávnik a všetko ostatné ... aj naďalej sama. Hmmm veď aj tak si to robím sama. To som teda asi pototo. Beeee a teraz sa nemam o koho oprieť beeee

A neboj Stando, pssssst, nikomu nepoviem že chodíš na .cz. pssst
Naposledy upravil Tanče : 19.12.07 at 00:02
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tanče Pozri príspevok
Ahá, akože mohla som tie chodníky odhadzovať, kosiť trávnik a všetko ostatné ... aj naďalej sama. Hmmm veď aj tak si to robím sama. To som teda asi pototo. Beeee a teraz sa nemam o koho oprieť beeee

A neboj Stando, pssssst, nikomu nepoviem že chodíš na amateri.cz. pssst
Si horšia jak politici, prezradíš všetko, no toto, ale to sú ženy- nevedia tajomstvo udržať- teda niektoré, aby ste ma tu teraz všetky nezjazdili až tak, že budem zaspávať s plačom
Ozaj, a s tým, že si to robíš sama, by som sa moc nechválil verejne takto-
Radšej ten príspevok zmaž
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ozaj, a s tým, že si to robíš sama, by som sa moc nechválil verejne takto-
Radšej ten príspevok zmaž
na ale na aké myšlienky to tu navádzaš verejnosť?????? Musím dementovať tvoj výklad: ja som myslela odhadzovanie snahu a ostatné
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

tetrisss Pozri príspevok
Noo, ja teda neviem, ale ta dohoda rozumna je nejaka mozna? Ono to tak nejak vyplynulo, ze ja varim , periem, zehlim, peciem, deti som vychovavala, az na nejake krizove situacie, tiez ja, teraz som cela vo vytrzeni, ak mi moj muz sem-tam uvari nedelny obed, no a on pracuje /ja mimochodom okrem dvoch materskych tiez/, tak bud som ja neschopna, alebo to tak ma byt?
neviem,... ale ked vam to tak vyhovovalo, tak asi ano ... alebo, ked sa zmenila zivotna situacia - napr. narodenim dietata a prestalo to obojstranne vyhovovat ... tak sa samozrejme mohla zmenit aj dohoda ... to neznamena, ze co ste mali dohodnute, kym ste boli sami dvaja sa nemoze do konca zivota menit ... kludne sa da manzelovi povedat: "pozri, teraz ked mame dve deti, nevladzem vsetko robit tak precizne ako pred tym, uznas, ze teraz toho mam podstatne viac ja a preto navrhujem aby sme si povinnosti rozdelili nejak inak" ...

a je celkom mozne, ze by ti povedal napr.: "vies co? ja si este vybavim nejaku DOVP a tie peniaze, co zarobim daj kludne na upratovacie sluzby, aby si nemusela okna umyvat a vysavat" ... netreba hned cakat, ze povie: "s radostou budem vysavat za teba!!" ide iba o to, ze zmena rozdelenia prac v domacnosti musi byt dohodnuta... nesmie sa zacat "trucovat" ziadnym sposobom,... ale ani by sme asi nemali ocakavat, ze "nech na to pride sam" ... a byt urazene, ked na to sam nepride ...

nechcem byt ako majster sveta v parovej komunikacii ... vacsinu toho co tu pisem mam "nacitanu" ... skoro vsetko odskusane a funguje to! ... tak preto si dovolim takto "mudrovat" ale priznavam, ze niekedy aj ja zbytocne vybuchnem a az neskor premyslam, ze ako som to mala spravne "odkomunikovat" a snazim sa to napravit
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
ayya Pozri príspevok
neviem,... ale ked vam to tak vyhovovalo, tak asi ano ... alebo, ked sa zmenila zivotna situacia - napr. narodenim dietata a prestalo to obojstranne vyhovovat ... tak sa samozrejme mohla zmenit aj dohoda ... to neznamena, ze co ste mali dohodnute, kym ste boli sami dvaja sa nemoze do konca zivota menit ... kludne sa da manzelovi povedat: "pozri, teraz ked mame dve deti, nevladzem vsetko robit tak precizne ako pred tym, uznas, ze teraz toho mam podstatne viac ja a preto navrhujem aby sme si povinnosti rozdelili nejak inak" ...

a je celkom mozne, ze by ti povedal napr.: "vies co? ja si este vybavim nejaku DOVP a tie peniaze, co zarobim daj kludne na upratovacie sluzby, aby si nemusela okna umyvat a vysavat" ... netreba hned cakat, ze povie: "s radostou budem vysavat za teba!!" ide iba o to, ze zmena rozdelenia prac v domacnosti musi byt dohodnuta... nesmie sa zacat "trucovat" ziadnym sposobom,... ale ani by sme asi nemali ocakavat, ze "nech na to pride sam" ... a byt urazene, ked na to sam nepride ...

nechcem byt ako majster sveta v parovej komunikacii ... vacsinu toho co tu pisem mam "nacitanu" ... skoro vsetko odskusane a funguje to! ... tak preto si dovolim takto "mudrovat" ale priznavam, ze niekedy aj ja zbytocne vybuchnem a az neskor premyslam, ze ako som to mala spravne "odkomunikovat" a snazim sa to napravit
No skoda, ze som o porade nevedela skor.Ved som ja mojmu muzickovi toto vsetko mohla predlozit a ked nic, aspon tie velke oci by stali za to. Inak s tym teraz vazne suhlasim, ze za vela sme si sami vinne, nasim drahym polovickam treba vsetko povedat po lopate, pretoze ak by sme cakali na to kedy sa dovtipia, tak cakame do sudneho dna. Na to vam este poviem taku bezva prihodu z mojho zivota: ked som mala celkom male deti pochytila ma chripka a ja mam hned teplotu ako vysoka pec, no skratka bolo mi na umretie a horko-tazko som cakala muza, kedy pride domov a ked konecne prisiel, vravim mu, mne je strasne zle a on mi sustrastne odporucil: vsak si maminka porob a lahni si...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Tanče Pozri príspevok
Po obede som si samozrejme musela upratať v kuchyni, umyť riady.... kým môj milovaný ležal LHK a pozeral v telke formulu 1. .......
Tanče, čo je to za skratku? Už som tam dosádzala rôzne slová ale stále to nie je ono. Môže niekto ležať hore krkom?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Kazu Pozri príspevok
Tanče, čo je to za skratku? Už som tam dosádzala rôzne slová ale stále to nie je ono. Môže niekto ležať hore krkom?
Ježinku, čo má chlap okrem krku na K....? (mimochodom to on tak vravieval, ja néééé)


abo si mňa doberáš, Puco?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať