Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zapomnela som, ale ešte že ťa mám
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1 Pozri príspevok
Tak teda som sa teraz zasmiala, ani som si neuvedomila, ze nemaju euro.Skoro som odpadla karmonadle po 25-).
Ale nemozem sa rozhodnut aj tak, aj tak kalkulujem pre a proti...ide i pes, tak hladam, co je pre neho najoptimalnejsie.Najst kvalitne ubytovanie priamo na plazi je snad nemozne, mam chut vystrcit prst z izby do vody-)
rátaj s tým, že môžu byť voči nemu aj negatívne reakcie kolega bol minulý rok so psom a osadenstvo na pláži sa z toho moc netešilo
2 0
slajo1 slajo1

slajo1 je offline (nepripojený) slajo1

Nad Krkom by som nerozmýšlal, boli sme tam pred dvomi rokmi, pláž pomaly v prístave, špinavá voda, odpadky. Nemám odtiaľ pekné spomienky. Zato do zoznamu by som určite pridal Makarsku a jej okolité dedinky, napr. Drašnice. Malá dedinka, krásne malinké pláže, dobrá vybavenosť.
4 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Kua Junior a už má aj bod , náš spolumilovník Dalmácie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

veru, veru, ale aj rozdáva bodíky napr. mimotémy
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

truch Pozri príspevok
Nie, ja by som nič nechytila, iba ak by sa mi mangel chytil na háčik, ale už je pár rôčkov chytený,tak už nemusím
no ja len preto, že viem, že nejakých super rybárov poznáš, no a daj prekontrolovať ten hák, lebo čo som videla tie tvoje fotky z Egypta...
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Až na ceny mäsa podobné ceny ako u nás http://www.benzin.sk/index.php?selec...rticle_id=5214
2 0
marcelka1974 marcelka1974

marcelka1974 je offline (nepripojený) marcelka1974

macacko Pozri príspevok
posledne dva roky sme boli vo Vodiciach. Je to super miesto. Pekná promenáda, kde sa nedá nejsť večer prejsť. Nedaleko národný park Krka. Manžel chodieval s domácim na ryby. Raz sme si prenajali aj čln. Len tá voda sa mi zdala nejaká studená - 23stupnov, ked to porovnávam s Makarskou.
Napiste mi nieco viac prosim.Tento rok sa chystame do Vodic.
Do teraz sme chodili na ostrov Krk.
Dakujem
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Prikladám súpis podujatí, ak budete nablízku, aby ste mali prehľad.
http://www.chorvatsko.cz/aktual/kultura_2011.html

Už som spomínala, že tam cestujeme dlhšie, využijeme Diokleciánove dni v Splite, asi ostaneme na 1 noc.
Naposledy upravil Rozalka : 15.06.11 at 21:34
3 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tak ja som už tuTučepipijem na terase Gambáč,pozerám na more cesta O.K. len bratia Česi zavadzali na ceste, nakoľko škrtia a idú po dialnici max.110, počasie fantázia, jasno , ráno o 7 keď som došiel bolo už 23c
Tak že Vás všetkých pozdravujem
3 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

pivko Pozri príspevok
Tak ja som už tuTučepipijem na terase Gambáč,pozerám na more cesta O.K. len bratia Česi zavadzali na ceste, nakoľko škrtia a idú po dialnici max.110, počasie fantázia, jasno , ráno o 7 keď som došiel bolo už 23c
Tak že Vás všetkých pozdravujem
Dík za info, napíš aká je teplota vody a uži si dovolenku! Tučepi je krásne.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Idem namočiť patu.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

musi tam byt krasne..ale voda bude len pre otuzilcov..nie ?
tak si uzivaj..peknu dovcu..
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak som napisala tu
http://www.velcek-tours.com/pocetna.php?jezik=en
presne take ubytko som hladala, no tie ceny.....dost vysoke, takze ak viete o niecom podobnom, sup sem s linkom, dakujem
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

alaya1 Pozri príspevok
Tak som napisala tu
http://www.velcek-tours.com/pocetna.php?jezik=en
presne take ubytko som hladala, no tie ceny.....dost vysoke, takze ak viete o niecom podobnom, sup sem s linkom, dakujem
Práve odchádzame, za týždeň ti napíšem čo a ako, beriem aj laptop, mala by tam byť Wlan sieť, tak sa ozvem možno skôr
Poslúchajte tu všetci, páááá
4 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Aktuálne info Tučepi Voda prekvapivo teplejšia ako pivo , hlavne v zátoke pri detskom ihrisku/normálne som sa namočil/ľudia , hlavne západní bratia sa kúpu , Ja som si dal Piza Tučepi za 37 Kuna , zapil Gambrinusom na terase a idem hajať
Prikladám aktuálne foto z pláže.
DSC02285.jpg  
5 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Ahoj pivko, do Tucepi sa chystame o mesiac, nikdy som tam nebola. Ake je to mestecko, da sa tam niekam vyjst, zahrat si napr. tenis, a co vecer, je nejaka zabava? Zelam peknu dovolenku
0 0
MIRCO1972 MIRCO1972

MIRCO1972 je offline (nepripojený) MIRCO1972

som jeden MIRCO
H.B. poď na CHAT...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať