Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mala som na mysli Dalmaciu, mozno sa tam vyberieme na dovolenku. Okrem Baska Vody, to letovisko sa mi vobec nepaci, strmina, more ladove a hlava na hlave. myslela som nieco mensie, ubytko rovno na plazi a teplejsia voda.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alaya1 Pozri príspevok
Mala som na mysli Dalmaciu, mozno sa tam vyberieme na dovolenku. Okrem Baska Vody, to letovisko sa mi vobec nepaci, strmina, more ladove a hlava na hlave. myslela som nieco mensie, ubytko rovno na plazi a teplejsia voda.
Kto chce teplú vodu do Chorvátska nech za morom necestuje, Do Chorvátska sa chodí k moru preto ,lebo je krásne , čisté a zdravé , je tam čistý vzduch /skoro žiadny priemysel/ skoro všade na plážach stromy/ borovice/ v horúčavách príjemný chládok + dobré jedlo . Ja tam preto chodím každy rok aspoň raz.Kto chce teplú vodu nech ide do Thajska tam ma celý rok min. 30c
Možno teplejšia by sa našla niekde na Hvare ,tam sú také malé zátoky / Vrboska/
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

mne vyborne poradil ohladom dovolenky admin stranky www.dovolenkar.net
aj stranka v pohode a po kontaktovani na mail mi poslal rozsiahlu odpoved aj s ponukou
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pivko Pozri príspevok
Kto chce teplú vodu do Chorvátska nech za morom necestuje, Do Chorvátska sa chodí k moru preto ,lebo je krásne , čisté a zdravé , je tam čistý vzduch /skoro žiadny priemysel/ skoro všade na plážach stromy/ borovice/ v horúčavách príjemný chládok + dobré jedlo . Ja tam preto chodím každy rok aspoň raz.Kto chce teplú vodu nech ide do Thajska tam ma celý rok min. 30c
Možno teplejšia by sa našla niekde na Hvare ,tam sú také malé zátoky / Vrboska/
dakujem za vysvetlenie, asi to vyhra Taliansko, predsa je tam piesok a plytsia voda, tak asi aj teplejsia. Sme na Grecko, no chceme ist autom, tak blizsie, ale este sme okrem raz v B.Vode neboli. Vdaka.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Taketo ubytko by vyhovovalo nam. Plaz hned, plytka voda, ubytko male, utulne.
dovolenka.jpg  
0 0
benkova.zuzana benkova.zuzana

benkova.zuzana je offline (nepripojený) benkova.zuzana

Ja sa chystám v piatok do Biogradu camp SOLINE...maté niekto nejaké informácie?....žeby som si to ešte rozmyslela?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
My odchádzame v piatok celá banda do Novy Vinodolski.
Tešíme sa ako malé deti :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
Nechcem vyrývať ,ale Jadran 28 možno v tej zátoke pri NovomGrade ale do Zadaru chodím často a tam neexistuje
V tom tzv.kanáli medzi Ugljanom a pevninou je dosť hustá lodná premávka/ trajekty/ a dosť tam aj fúka tak že voda je v neustálom pohybe , nemá šancu sa tak zohriať.
v pohode nevyrývaš tiež som sa čudovala, ale merania uvedené na iternete a aj na telex boli po celé dva týždne takéto a more bolo fakt teplé - super, za 10 rokov čo tam chodíme toto nebolo ani raz, dokonca aj po búrke alebo malej zmene počka more zostalo teplé, čo inokedy bolo cítiť zmenu. nechodíme priamo do Zadaru, ale 5km smerom na Petrčane
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
Nechcem vyrývať ,ale Jadran 28 možno v tej zátoke pri NovomGrade ale do Zadaru chodím často a tam neexistuje
V tom tzv.kanáli medzi Ugljanom a pevninou je dosť hustá lodná premávka/ trajekty/ a dosť tam aj fúka tak že voda je v neustálom pohybe , nemá šancu sa tak zohriať.
...dokonca minulý rok sa jedna suseda našej domácej smiala na tom, že lekár ju posiela do kúpeľov a ona, že načo by som tam išla veď more má 28st
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Meranie teploty vody má určité pravidlá:
Teplota vody sa meria v mori na otvorenom mieste pri pláži, kde je hĺbka vody 1,8 metra. Teplomer sa spustí približne do hĺbky 30 cm pod hladinu vody a nechá sa tam tri minúty.

Osobne som namerala teplotu vody 30°C, v júni 2006, neďaleko Slano, na pevnine oproti ostrovu Mljet.


Pripomenulo mi to túto príhodu: náš rodinný známy, delegát na Makarskej riviére zároveň aj redaktor slovenského vysielania v rozhlase, šiel okolo nás po pláži a pýtal sa "Decká, aká je dnes voda?"
my sme odpovedali "Super"
a on na to "Tak môžem v rozhlase povedať 26°C"
2 0
josepho josepho

josepho je offline (nepripojený) josepho

Človek ktorý si hľadá miesto na život ...viac
alaya1 Pozri príspevok
Taketo ubytko by vyhovovalo nam. Plaz hned, plytka voda, ubytko male, utulne.
Kde to je?Vyzerá to super......
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

josepho Pozri príspevok
Kde to je?Vyzerá to super......
Cierna Hora, pre mna daleko. Tak nieco take najst v Chorvatsku, hm...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak, švestky pobalené, o 23.00 vyrážame. Teraz si vyložím nohy a budem myslieť na to, ako mi bude zajtra o tomto čase dobre....
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

prajem príjemnú dovolenku, veľa oddychu a šťastnú cestu
0 0
josepho josepho

josepho je offline (nepripojený) josepho

Človek ktorý si hľadá miesto na život ...viac
alaya1 Pozri príspevok
Cierna Hora, pre mna daleko. Tak nieco take najst v Chorvatsku, hm...
Chcem sa opýtať na Selce na fotkách to dobré vyzerá a je to blízko.Čo ty na to?
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

nove forum o cestovani a dovolenkach na www.dovolenkar.net

a ak mozem poradit v hocrvatsku odporucam vilu TONI v Podstrane
1 0
AnikoAd AnikoAd

AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

My sme sa v sobotu vratili zo Zadaru, čast Diklo. Ubytovanie 10m od mora, málo ludí, do centra sa chodilo mestskou... Pohoda pre vystresované duše..))))
0 0
AnikoAd AnikoAd

AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

A ešte detail, ubytovanie pre 4 osoby 50 euro na den.... Od tohoto tyždna už po 70...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

AnikoAd Pozri príspevok
A ešte detail, ubytovanie pre 4 osoby 50 euro na den.... Od tohoto tyždna už po 70...
Nepridas fotky a link?
0 0
AnikoAd AnikoAd

AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

Fotky zatial nemám, ale dodatočne pridám. Tel.číslo na pani Grancarič: ++385/0/23332925
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať