Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
ekopo Pozri príspevok
nečítal som celú tému, ale čo tak ostrov Krk (cez most) a stredisko Baška (nie Baška voda pri Makarskej)...je to blízko a pekne..

p.s. čítal som tu niečo o strave, nosil som aj ja, ale nenoste a stravujte sa v reštikách, fakt to nie je cenovo hrozné....

ja som bola na Krku (treba tam vybrať dobre miesto, lebo nie každé mestečko má dobrý prístup k moru). my sme boli v mestečku Malinska tam bolo nádherne.

predminulý rok som navštívila aj Pulu. nádherné miesto, keď chce človek obdivovať mesto, ale pre deti asi moc nie. predsalen priamo v meste je prístav, takže sa treba ubytovať ďalej od centra.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
máš pravdu, ale preto som spomenul Bašku...prístav je aj v Makarskej....a je tam pekne, a naozaj nenoste stravu, načo, stravujte sa priamo tam, kde ste, je to pohodlnejšie, atraktívnejšie a nie drahšie ako keď si doma zavárate.....atď.... ale pivo si naložte
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

ekopo Pozri príspevok
nečítal som celú tému, ale čo tak ostrov Krk (cez most) a stredisko Baška (nie Baška voda pri Makarskej)...je to blízko a pekne..

p.s. čítal som tu niečo o strave, nosil som aj ja, ale nenoste a stravujte sa v reštikách, fakt to nie je cenovo hrozné....veď sme na dovolenke...
Ivan, možno ste mali šťastie, my sme raz dávno boli tak ako Katka v Malinskej a jeden deň sme boli v Baške, bolo toľko ľudí, že sa ležalo v pozore. Vydržali sme to max. 3 hodiny, radšej sme sa išli pozrieť na ostrov Košljun.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Marína Pozri príspevok
Ivan, možno ste mali šťastie, my sme raz dávno boli tak ako Katka v Malinskej a jeden deň sme boli v Baške, bolo toľko ľudí, že sa ležalo v pozore. Vydržali sme to max. 3 hodiny, radšej sme sa išli pozrieť na ostrov Košljun.
Evička, veľkú pláž si odmysli, sú tam aj menšie........na Makarskej je viac ludí, ale mám tam miesto, ktoré je len moje.....

a ešte niečo, chodíme na D ako veľká rodina (8-12 ľudí), tak si obsadím pláž 10x10 m (všade osuška, lehátko, šlapky....)a nemám problém


p.s. ale tento rok ostanem doma, a závidím dovolenkárom hocikde v chorvátsku...
Naposledy upravil ekopo : 05.05.10 at 20:45 Dôvod: pridané p.s.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ekopo, s tým stravovaním súhlasím, no my chodíme do takých zabudnutých zátok (božské ticho, len cikády a šum mora), tak tam by som ťažko našla reštauráciu. Sem tam vybehneme na "príšerkovú" večeru, aj domáci pozvú na dobrú rybacinku a medzitým si navaríme aj sami. More väčšinou 2-3 m od domu, popri kúpaní niekto vždy vybehne zamiešať a pod.
Juj, ale ste ma navnadili ........
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Rozalka máš pravdu, tiež ma láka romantika zabudnutej zátoky (s morskou vílou ) ale syn mi píli uši s wifi pripojením na internet, dcéra s diskotékou...pre mňa stačí more 2-3 m od domu (mimochodom vodu mám v chate v pivnici...) .. ale vyhovieť musím všetkým...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Tak vyčkaj, keď sa im už nebude žiadať s "dospelákmi" a užijete si vo dvojici.
0 0
0123misa 0123misa

0123misa je offline (nepripojený) 0123misa

Ahojte,,, ako som tak pozerala tak v chorvatsku sa nenachadza ziadna vecsia plaz,,,najcastejsie 10m....30 a 50 nebodaj viac je ojedinele,,,,vie mi niekto poradit miesto kde je ta plaz aspon tych 30m a piesocna? pozerala som vsetko ale zda sa mi ze vsade je kamenna....inak mne sa paci makarska a tucepi,,,,prip aj baska voda,,,,,a inak radsej na pevnine.. dakujem.
0 0
palčo palčo

palčo je offline (nepripojený) palčo

http://www.porada.sk/t73658-p12-dovo...horvatsko.html

Tu skús popozerať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

0123misa Pozri príspevok
Ahojte,,, ako som tak pozerala tak v chorvatsku sa nenachadza ziadna vecsia plaz,,,najcastejsie 10m....30 a 50 nebodaj viac je ojedinele,,,,vie mi niekto poradit miesto kde je ta plaz aspon tych 30m a piesocna? pozerala som vsetko ale zda sa mi ze vsade je kamenna....inak mne sa paci makarska a tucepi,,,,prip aj baska voda,,,,,a inak radsej na pevnine.. dakujem.
neviem to isto, ale na ostrove Pag sa mi zdá, že sú dlhšie pláže, ale čo piesok Pag je spojený s pevninou mostom, ten je bez poplatku je to severná dalmácia pri Zadare
0 0
M@jka M@jka

M@jka je offline (nepripojený) M@jka

lujza.j Pozri príspevok
mám známeho, ktorý chodí do Omišu more je tam zmútené ako na špinavom bagrovisku a hlavná cesta tam vedie popod okná
Je pravda, že je tam voda na začiatku brehu viac zmútená, ale je to tým, že je to piesková pláž a veľmi ďaleko do mora nie je hlboká. Ja som tam bola s maličkými deťmi a považovala som to za určitú výhodu, nemala som strach, že sa utopia a nemusela som stále stáť pri nich a v piesku pri brehu sa dllllllho hrali. Mne osobne sa tam páčilo. Keď je kamenistá pláž, tak aj more je krásne priezračné, ale zasa deckám prekážolo to chodenie po skalkách a aj v mori skalky, takže bez obuvi sa nedalo, ale more nádherné.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

M@jka Pozri príspevok
Je pravda, že je tam voda na začiatku brehu viac zmútená, ale je to tým, že je to piesková pláž a veľmi ďaleko do mora nie je hlboká. Ja som tam bola s maličkými deťmi a považovala som to za určitú výhodu, nemala som strach, že sa utopia a nemusela som stále stáť pri nich a v piesku pri brehu sa dllllllho hrali. Mne osobne sa tam páčilo. Keď je kamenistá pláž, tak aj more je krásne priezračné, ale zasa deckám prekážolo to chodenie po skalkách a aj v mori skalky, takže bez obuvi sa nedalo, ale more nádherné.
ok ja viem, pre rodiny s malými deťmi ideáálne ja už nie s malými deťmi by som tam mala deficit čistej a priezračnej vody ale inak 100 ľudí 100 chutí
0 0
lulu55 lulu55

lulu55 je offline (nepripojený) lulu55

My ideme tento rok do Trogiru-Marina partia 6 dospelych a 5 deti, najmensie 1,5, 2, 6, a 2x11 rokov, ideme autami cez chorvatsku cestovku www.adriatic.hr, velmi sa tesime, je to nasa prva dovolenka v HR...boli ste tam niekto?
0 0
Stebielko Stebielko

Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

Dobrý deň.
V júli sa chystáme na dovolenku do Chorvátska. Chceli by sme ísť pozrieť do časti Makarska. Ešte sme nikdy nedovolenkovali cez cestovnú kanceláriu. Viete mi poradiť nejakú najlacnejšiu, prípadne povedať, koľko tak približne vyjde dovolenku v Chorvátsku na 7 dní - cesta autobusom, ubytovanie v hoteli, polpenzia... Jedná sa o dve dospelé osoby a dve deti vo veku od 11-13 rokov. Ďakujem.
0 0
0123misa 0123misa

0123misa je offline (nepripojený) 0123misa

Rozalka Pozri príspevok
Trochu vás idem napačmať .....
To je naaadhera,,,,prosím ta to je kde??
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

0123misa Pozri príspevok
To je naaadhera,,,,prosím ta to je kde??
poloostrov Peljesac
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stebielko Pozri príspevok
Dobrý deň.
V júli sa chystáme na dovolenku do Chorvátska. Chceli by sme ísť pozrieť do časti Makarska. Ešte sme nikdy nedovolenkovali cez cestovnú kanceláriu. Viete mi poradiť nejakú najlacnejšiu, prípadne povedať, koľko tak približne vyjde dovolenku v Chorvátsku na 7 dní - cesta autobusom, ubytovanie v hoteli, polpenzia... Jedná sa o dve dospelé osoby a dve deti vo veku od 11-13 rokov. Ďakujem.
Dobré aj cenovo prístupné pobyty do Chorvatska poriada cestovka [SEARCH][/SEARCH]TipTour. Bola som s nimi 3 krát a veľmi sa mi ľúbilo. Vedeli spraviť výborný program na každý deň, hlavne aj pre deti.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Dobrá správa pre dovolenkujúcich v južnej Dalmácii
http://www.chorvatsko.cz/aktual/1005...k_lanovka.html
0 0
Stebielko Stebielko

Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

Ahoj adi11. Kde presne v Chorvátsku si bola, v ktorej časti? Práve som pozerala som nete stránku TipTour. Ozaj majú celkom dobré ceny...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stebielko Pozri príspevok
Ahoj adi11. Kde presne v Chorvátsku si bola, v ktorej časti? Práve som pozerala som nete stránku TipTour. Ozaj majú celkom dobré ceny...
bola som s nim v Poreci, ale uz robia aj na ine miesta, treba si pozriet a informovat sa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať