Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

AnikoAd Pozri príspevok
Fotky zatial nemám, ale dodatočne pridám. Tel.číslo na pani Grancarič: ++385/0/23332925

Pockam si radsej na tie fotky, pripadne www.stranku, cez telefon nevidim, o co sa jedna
0 0
Sharonka Sharonka

Sharonka je offline (nepripojený) Sharonka

Ahojte...na ostrove Krk ste nebo niekto? Ako to tam je? Ideme mrknut 1-vy krát, tak som zvedava.
Ubytko si chcem najst tam priamo.
Ktora dedinka ci mestecko je dobre? Chceme aj zabavu aj oddych
0 0
AnikoAd AnikoAd

AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

Vlani sme boli v meste Baška, na Krku. Tam je najkrajšia pláž, v mori piesok. Ale velmi vela ludí. Už rano o 7,00 som musela odniest lehátka na pláž, aby sme mali miesto.
0 0
Sharonka Sharonka

Sharonka je offline (nepripojený) Sharonka

Ano, ano viem ze Baska je preludnena, skusime teda ine mestecko, ale dakujem
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

lehatka treba skoro rano rozniest na plaz asi na 80% chorvatskych plazach pravdze pokial nema objekt sukromnu
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

makiki Pozri príspevok
lehatka treba skoro rano rozniest na plaz asi na 80% chorvatskych plazach pravdze pokial nema objekt sukromnu
Predpokladám, že myslíš na pláže pri hoteloch a mestské pláže, ja takéto skúsenosti nemám a to do HR chodíme roky rokúce. Bude to tým, že si vyberáme pláže mimo obydlí. Ja nesmiem z pláže vidieť žiaden dom, reklamu a pod., jednoducho čistá príroda.
2 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

nemyslim mestske plaze na takej som este nebol a to navstevujem chorvatsko 15-20 krat rocne ci uz za dovolenkou alebo biznisom ...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pivko Pozri príspevok
Voda v Jadrane má vaščinou max.25c stačí však že zafúka Yugo ,alebo príde búrka a hneď má menej ,nakoľko sa premieša horná vrstva. A kde je najteplejšia? tak asi v tom kanáli čo už ja nepovažujem ani za more pri Novom Grade.
Prikladám teplotu vody zo včera, fotené dnes. Prosím ospravedlniť kvalitu fotky, je to z TV (tie fľaky napravo - tak to je moja nočná mora, v S. povedali, že si máme zapnúť "šumenie" na istý čas, ktorý ale nekonkretizovali, takže ani hodina šumenia nepomohla odstrániť fľaky, ktoré vyzerajú ako zaprášené).
Temperatura_mora_100717.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka Pozri príspevok
Prikladám teplotu vody zo včera, fotené dnes. Prosím ospravedlniť kvalitu fotky, je to z TV (tie fľaky napravo - tak to je moja nočná mora, v S. povedali, že si máme zapnúť "šumenie" na istý čas, ktorý ale nekonkretizovali, takže ani hodina šumenia nepomohla odstrániť fľaky, ktoré vyzerajú ako zaprášené).
ty si momentálne v HR, alebo máš doma HRT?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mám doma HRT (satelit), žiaľ len "nekodirane".
Našťastie "Boje turizma" čiže Farby turizmu idú nekódované, takisto aj Dobro Jutro Hrvatska (každé ráno, našťastie chodím až na 9)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka Pozri príspevok
Mám doma HRT (satelit), žiaľ len "nekodirane".
Našťastie "Boje turizma" čiže Farby turizmu idú nekódované, takisto aj Dobro Jutro Hrvatska (každé ráno, našťastie chodím až na 9)
tak to ti tíško závidím kedysi UPC malo v ponuke HRT, vysielali iba programy ktoré neboli kodované, ale moje obľúbené relácie o ktorých píšeš som si vždy pozrela, ale pred pár rokmi to zrušili takže boje turizma , magazin More, som pozerávala na internete na HRT, ale ani to mi už nejde potom mi to ostalo sledovať už len v lete keď ideme dole, teda do HR, ale tento rok idem akurát tak do prde.. takže tento rok budem mať "absťák" za HR tak si sledovanie mojich obľúbených relácii uži aj za mňa
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Máme vlastný "tanier", inak ani ja by som tieto vymoženosti nemala.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
V sobotu sme sa úspešne navrátili z Novy Vinodolski. Príjemné malé mestečko cca 10 km od Crikvenice, samozrejme "do kopca" :-) , na pláž sme mali asi tak 300 m po schodoch alebo o čosi dlhšiu trasu cestičkou so 45% stúpaním, ale zvykli sme si.
Aj keď sme boli ubytovaní asi 50 m od pešej zóny, vôbec tam nebolo počuť hluk. Vystihli sme asi najteplejší týždeň, posledný deň sme kapitulovali a zaplatili sme 5 Evri za klímu, inak by sme asi skapali...
Pláž bola na výber: betón, štrkopiesok a kamenišťá jak dvere od autobusu.
Ale inak doporučujem ;-)
0 0
dusarik dusarik

dusarik je offline (nepripojený) dusarik

A pláže pod Cavtatom? Popoviči. Bol sa tam niekto posledné roky pozriet?
Naposledy upravil dusarik : 25.07.10 at 12:07
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

Mediči pri Omiši
http://www.dovolenkar.net/modules.ph...article&sid=41
0 0
monika2323 monika2323

monika2323 je offline (nepripojený) monika2323

Tento rok sme boli na Makarskej, bola som tam prvý krat ale pre tých čo sa tam chystaju možem povedať, že tam bolo super. Neviem, či tam ešte pojdem lebo radšej chodievam stale niekde inde ale s radostou by som sa tam vrátila.
Makarska nám vyhovovala, kedže sme mladý ludia hladali sme skorej rušnejšie a zabavnejšie mesta. Išli sme na dvoch autach, išli sme tkz. starou cestou tam ale neodporučam je to dosť dlhe lebo musite isť pomalšie na cestach su same vystrahy a k tomu žiadne pumpy na ceste a zachody len take budky do ktorých neodporučam isť ://...Takže keby ideme ešte niekde na juh chorvatska touto cestou už nikdy...Išli sme na blind a ubytovanie sme do pol hodiny našli, jedinou nevyhodou bolo že strašne do kopca ale tam su skoro všetky take kedže je tam pohorie BIOKOVO a všetko ide do kopca, jedine že by ste si našli pri mori blizko lenže tie su aj drahšie aj po väčšine obsadené...
Na každej dovolenke je niečo dobre a niečo zle..každemu vyhovuje niečo ine..Plusy Makarskej - krásna príroda vážne, taku na severe chorvatska nikdy nenajdete, pohorie BIOKOVO je niečo krásne a ked ste v mori a okolo vás tie vrchy citite sa ako v rozpravke, more tam bolo tiež dobre a aj teplučke. Odporučam vylet lodou na ostrov hvar a brač - Zlatni rad - tam je krásne, na osobu sa plati cca 200 kun, daju vam tam aj obed pitie, pláž zlatni rad na Bole je nádherna, a to krásne čiste more take nie je bars kde. Dalším plusom Makarskej je nočný život. Pre mladých ako stvorená. Dosť pekných moderných barov, klubov, kaviarni, pizerii, a hlavne Diskoték. Disco plaža je super diskoteka.. odporučam..Potom centrum Makarskej je tiež velke a najdete tam same obchody s vecami ale aj supermarkety a tak..Cez leto sa tam konaju všeliake koncerty,vystupenia,karnevaly, skoro každý víkend. Je tam aj vela atrakcii vodných... Npariklad padák,skuter,banán,kolesa, a ešte vela dalších sice vás vindu veľmi drahou ale oplati sa to zažítok na kt. sa nezabudá. Mínusy Makarskej - strašne preplnené plaže, ako vždy sme našli volake miesto ale musite dlho hladať..a kedže su preplnene plaže takže v mori najdete aj trošku odpadu od niektorých humusakov. Dalším minusom je časte fukanie vetra raz je teplo nepohne sa ani list, no na druhý den vietor strašne fučí..je dosť neprijemný ale pokial je slnko teplo je stále..Vietor je tam preto že je tam to pohorie takže to musíte čakať. Potom je tam všetko dosť predražené, nejaký drink v bare vás vynde aj nad 50 kun takže ked si chcete uživať zoberte aj dosť penazí. Dalším minusom su pichlave kamene ale každý tam mal topanky do vody tak si ich zaobstarajte aj vy určite ich budete potrebovať a s nimi nič nebudete citiť..Možte si ich kupiť aj tam okolo 40 kun..Takže to je asi všetko..ale celkovo dovolenku hodnotim super..je tam krásne..a odporučam halvne mladým ludom čo hladaju zabavu tam ju určite najdete
1 0
MIRCO1972 MIRCO1972

MIRCO1972 je offline (nepripojený) MIRCO1972

som jeden MIRCO
Zdravím.
Potreboval by som poradiť. Tento rok som ustúpil manželke a dovolenku budeme tráviť v Taliansku v Bibione. (autom) Mne osobne sa štýl Talianskej dovolenky nepáči ale čo už. Nezvykneme chodiť nejako moc južne a preto by som potreboval poradiť nejaké fajn miesto na dovolenku v Chorvátsku. Toto by som chcel navštíviť na pár dní keď sa budem vracať z Talianska. Mohlo by to byť niekde na severe Chorvátska. Pre mňa je dôležitejšia pekná príroda a nejaké to posedenie aby tam bolo. Pre manželku skôr plytká voda a hlavne teplá. Ak máte niečo overené dajte vedieť prosím.

Ďakujem.

MIRCO
0 0
marči marči

marči je offline (nepripojený) marči

Ahojte, chcem sa ešte raz opýtať - boli ste niekto v Novigrad-e na Istrii ? Chceli by sme niekde nie moc ďaleko s deťmi, takže by ma zaujímalo ubytko, pláž, a hĺbka vody...Vďaka za info
0 0
MIRCO1972 MIRCO1972

MIRCO1972 je offline (nepripojený) MIRCO1972

som jeden MIRCO
... ostrov K R K ...

...poradíte nejaké pekné miesto na strávenie dovolenky na tomto ostrove?...kúpanie nie z mola ale skôr pláž...pekná príroda...a nejaký ten večerný život...
Ďakujem

MIRCO
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

MIRCO1972 Pozri príspevok
... ostrov K R K ...

...poradíte nejaké pekné miesto na strávenie dovolenky na tomto ostrove?...kúpanie nie z mola ale skôr pláž...pekná príroda...a nejaký ten večerný život...
Ďakujem

MIRCO
http://www.porada.sk/t83798-chorvatsko-ostrov-krk.html
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať