Zavrieť

Porady

Aké auto by ste si zvolili?

rada rada

rada je offline (nepripojený) rada

Ak by ste si mohli vybrať z motorových vozidiel Volswagen Polo alebo Renault Clio najnovšie verzie, ktoré by ste si zvolili najmä na jazdenie po BA ?
Aký je Váš názor na automatickú prevodovku pre ženu ?

Ďakujem za názory.
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

JankaO Pozri príspevok
Nemyslím Accord. Viem, na čom sa vozím.
(Konečne máme Auto)

http://www.honda.sk/models.asp?mid=10
Aha uz som no nasiel, zle som pozeral pred tym na stranku.

Bude to iste dobre auto, ale mne to problem neporiesi, velmi "manazersky" to nevyzera. Hondy su vraj najlepsie Japonske auta a je fakt, ze som od znamych na to nepocul ziadne ponosy.

Skoda len, ze iba maloktori aziati maju tolko pokory a sebakritiky, aby auta, ktore smeruju na europsky trh zadali europskym dizajnerom (ako napr. Toyota v pripade Yaris). Tento novy Civic ma prednu masku ako lacny cinsky vyherny automat. Je to taky typicky dizajn, ktori pouzivaju azijske firmy (napr. vyrabajuce elektroniku), ak chcu zaujat deti, alebo pubertakov - v style hviezdne vojny a pod. Ked pojdete kupit nejaky magnetak, tak ten najlacnejsi a najhorsie hrajuci bude zarucene cinsky a zarucene bude mat presne tento dizajn. Skoda, Honda by mohla mat na viac.

Ja skor odpustim automobilke dizajn, ktory je malo napadity, ako to, ked sa stylizuju do niecoho velmi lacneho a prvoplanoveho....
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

misomiso: zatial si spominal, ze potrebujes nieco reprezentativne a s prednym nahonom? Ale medzitym aj to, ze este nove nekupujes no zaroven aj to, ze by si aj hej . Tak napis svoje poziadavky a my "odbornici" ti poradime .
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

rickman Pozri príspevok
misomiso: zatial si spominal, ze potrebujes nieco reprezentativne a s prednym nahonom? Ale medzitym aj to, ze este nove nekupujes no zaroven aj to, ze by si aj hej . Tak napis svoje poziadavky a my "odbornici" ti poradime .
No ja som vo faze, ze sa zacinam obzerat. Ak kupujem nieco, co je na dlhsi cas, rad si v klude vyberiem. Notebook som si vyberal pol roka, kym som kupil Dell Inspiron.
Nastastie ma nic az tak netlaci, ak by som mal s autom nejake problemy, bolo by to ine.
Apropos - ked som pred siestimi rokmi kupoval auto, vedel som presne ake chcem, ale kedze Xantii bolo na Slovensku zufalo malo, trvalo mi cca tristvrte roka, kym som zohnal taku - podla mojicj predstav.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

misomiso Pozri príspevok
No ja som vo faze, ze sa zacinam obzerat. Ak kupujem nieco, co je na dlhsi cas, rad si v klude vyberiem. Notebook som si vyberal pol roka, kym som kupil Dell Inspiron.
Nastastie ma nic az tak netlaci, ak by som mal s autom nejake problemy, bolo by to ine.
Apropos - ked som pred siestimi rokmi kupoval auto, vedel som presne ake chcem, ale kedze Xantii bolo na Slovensku zufalo malo, trvalo mi cca tristvrte roka, kym som zohnal taku - podla mojicj predstav.
Ja tiez obcas kupujem nieco dlhsie.. Niekedy dlhsie ako rok..

Co som si vsimol, tak tu na fore sa este nikomu nepodarilo zistit nieco blizsie o tvojom podnikani. Akurat, ze je svojim sposobom unikatne. Ak potrebujes auto na reprezentaciu, tak na obchodnych stretnutiach bude reprezentovat tvoj business. Ak je tvoj business jedinecny, malo by byt aj auto, ktore ho reprezentuje.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

rickman Pozri príspevok
Ja tiez obcas kupujem nieco dlhsie.. Niekedy dlhsie ako rok..

Co som si vsimol, tak tu na fore sa este nikomu nepodarilo zistit nieco blizsie o tvojom podnikani. Akurat, ze je svojim sposobom unikatne. Ak potrebujes auto na reprezentaciu, tak na obchodnych stretnutiach bude reprezentovat tvoj business. Ak je tvoj business jedinecny, malo by byt aj auto, ktore ho reprezentuje.
Kazde podnikanie je svojim sposobom unikatne. Na druhej strane - v komunite, v ktorej sa pohybujem, je moje podnikanie celkom bezne . Navyse uz som vyrastol z toho, vlastnit nejake exoticke auto za kazdu cenu, uz coraz viac zvazujem aj prakticke hladiska...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Naposledy som si skušala toto autko a celkom sa mi pači. Poznáte ho niekto dlhšie? SX4
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

misomiso Pozri príspevok
Kazde podnikanie je svojim sposobom unikatne. Na druhej strane - v komunite, v ktorej sa pohybujem, je moje podnikanie celkom bezne . Navyse uz som vyrastol z toho, vlastnit nejake exoticke auto za kazdu cenu, uz coraz viac zvazujem aj prakticke hladiska...
Mas pravdu. No nemyslel som nic exoticke. Skratka nieco, co sa malo predava = nie je toho na cestach tolko a zaroven je to za "normalne" peniaze.

Napadaju mi severske znacky, jedna talianska a tak...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ja som asi tak pred dvoma - troma rokmi videl fotky novej Volgy. Bolo to uplne unikatne auto, trocha tak v retro style na sposob tych velkych amerik spred 40 rokov, ale pritom moderne. Bol pri tom clanok o tom, ze Volga ide vstat z popola, ze toto je prvy model, co je nielen zaujimavy ale splna aj vsetky naroky na bezpecnost, komfort a pod. Cena mala byt pomerne dost vysoka a bolo tam aj info, ze sa este nevyraba a ze v Nemecku sa uz robi na to poradovnik.

No - teda neviem, ci to nebola nejaka novinarska kacica, ale ten clanok vyzeral dost hodnoverne. Ja by som si to hned kupil, uplne som sa zamiloval do toho auta. Mal som teste po revolucii Volgu (moje 2. auto) ale nie Volgu 24, co chodili v 70 - 80 rokoch ako taxiky, ale Volgu 21, co pamatali nasi rodicia, hovorilo sa tomu Stalinove sane. Uz vtedy ich bolo velmi malo, bol to veteran. Bolo to ale uplne uzasne auto, ja som ho miloval.

Skoda, ze o tej novej Volge nie su ziadne informacie, asi to zakapalo.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

misomiso Pozri príspevok
Ja som asi tak pred dvoma - troma rokmi videl fotky novej Volgy. Bolo to uplne unikatne auto, trocha tak v retro style na sposob tych velkych amerik spred 40 rokov, ale pritom moderne. Bol pri tom clanok o tom, ze Volga ide vstat z popola, ze toto je prvy model, co je nielen zaujimavy ale splna aj vsetky naroky na bezpecnost, komfort a pod. Cena mala byt pomerne dost vysoka a bolo tam aj info, ze sa este nevyraba a ze v Nemecku sa uz robi na to poradovnik.

No - teda neviem, ci to nebola nejaka novinarska kacica, ale ten clanok vyzeral dost hodnoverne. Ja by som si to hned kupil, uplne som sa zamiloval do toho auta. Mal som teste po revolucii Volgu (moje 2. auto) ale nie Volgu 24, co chodili v 70 - 80 rokoch ako taxiky, ale Volgu 21, co pamatali nasi rodicia, hovorilo sa tomu Stalinove sane. Uz vtedy ich bolo velmi malo, bol to veteran. Bolo to ale uplne uzasne auto, ja som ho miloval.

Skoda, ze o tej novej Volge nie su ziadne informacie, asi to zakapalo.
Vyzerá to zaujímavo - je to ona? http://www.ladaparts.ru/hotrods.php
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
slavica Pozri príspevok
Naposledy som si skušala toto autko a celkom sa mi pači. Poznáte ho niekto dlhšie? SX4
Uvažujem o ňom pre manželku - pozor ale, toto auto má zmysel len vo verzii 4x4.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Jozef Mihál Pozri príspevok
Uvažujem o ňom pre manželku - pozor ale, toto auto má zmysel len vo verzii 4x4.
Jožko, neviem či v meste využijem pohon 4x4, mne sa na ňom jazdilo super, má dobrý výhľad, sedenie a nastupovanie je vyššie, skušali sme na ňom "losí test" /na to som ja odvahu ale nemala /...a celkovo je aj priestranne, výborne delenie sedadiel, schopný objem kufra...Pohon 4x4 by asi podstatne zvýšil spotrebu a tak si myslím, že toto autko teraz v cene 420 tis. je pre žienku ideálne . Musím mojho muža podpichnúť - že by uvažoval ako "Jozef Mihál z Porady "

A toto farebné prevedenie sa mi pači naj...
Naposledy upravil Halli : 28.03.08 at 08:54
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Bastian Pozri príspevok
Vyzerá to zaujímavo - je to ona? http://www.ladaparts.ru/hotrods.php
No to je nejaky tunovany hybrid Volgy a BMW, hoci vyzwera velmi pekne. Originalna Volga 21 dnes oproti tomu vyzera samozrejme uboho (posledne dba obrazky prvej serie).

Pod tym je nejaka nova Pobeda - pre mna je to dalsia novinka - otazka je, ci sa to bude aj vyrabat a ci to nedopadne ako ta nova Volga. Rusi su fakt sikivny narod - skoda, ze im zvacsa chyba koncovka...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
slavica Pozri príspevok
Naposledy som si skušala toto autko a celkom sa mi pači. Poznáte ho niekto dlhšie? SX4
Vyzera dobre, paci sa mi, napokon som kupil nieco ine, i ked dost podobne.
0 0
Gombarská Jana Gombarská Jana

Gombarská Jana je offline (nepripojený) Gombarská Jana

Kôli bezpečnosti by som si vybrala Polo. Automatickú prevodovku mám, a je to bohovská vec, ale spotrebu mám strašnú. Ak by som ešte niekedy v budúcnosti mala mať auto, tak už len automat. A to nejazdím v BA, ale v ZA. Som max.spokojná.
0 0
bebo2 bebo2

bebo2 je offline (nepripojený) bebo2

jednoznacne by som si vybral vw polo.je to kvalita co sa tyka vypracovania interieru a aj motora.a co sa tyka prevodovky tak automat je pohodlnejsi a myslim ze v meste neme chybu!
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

duves Pozri príspevok
Vyzera dobre, paci sa mi, napokon som kupil nieco ine, i ked dost podobne.
aj ja, s väčším priestorom a kufrom, myslíme na to isté....FF
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Fakt bomba:
http://picasaweb.google.com/duves1/FordFusion
V pondelok bol tomu mesiac.
Poznam inak super forum o tych autach:
http://fusion.fordclubs.org/forum/index.php
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

A Kia ceed zo Žiliny sa vám nepáči ?
http://www.kia.sk/index.php?context=306
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Nám oddnes sídli v garáži...ale iná Kia....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať