Zavrieť

Porady

Aké auto by ste si zvolili?

rada rada

rada je offline (nepripojený) rada

Ak by ste si mohli vybrať z motorových vozidiel Volswagen Polo alebo Renault Clio najnovšie verzie, ktoré by ste si zvolili najmä na jazdenie po BA ?
Aký je Váš názor na automatickú prevodovku pre ženu ?

Ďakujem za názory.
Usporiadat
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
misomiso Pozri príspevok
...na stranke Hyundai je info, ze je to cena bez DPH (cudne...)
ja to tam nevidím, dokonca v cenníku je výslovne uvedené: Doporučené ceny s DPH. Zahŕňajú poplatok do Recyklačného fondu. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu cien a špecifikácií bez predchádzajúceho upozornenia.

- ale je tam poznámka: možnosť odpočtu DPH - teda ak si priplatíš 25.000 za úpravu N1, tak si z cenníkovej ceny môžeš odpočítať DPH...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Stefan2005 Pozri príspevok
ja to tam nevidím, dokonca v cenníku je výslovne uvedené: Doporučené ceny s DPH. Zahŕňajú poplatok do Recyklačného fondu. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu cien a špecifikácií bez predchádzajúceho upozornenia.

- ale je tam poznámka: možnosť odpočtu DPH - teda ak si priplatíš 25.000 za úpravu N1, tak si z cenníkovej ceny môžeš odpočítať DPH...
chod na hzundai.sk, rozklikni "zostavte si vozidlo" a citaj, co vidis v bielom poli na obrazku nad cennikom.

Mas to tu:
http://www.hyundai.sk/zostavte-si/i30cw.php
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
... čo sa týka ojazdených aut - neviem pochopiť myšlienkový pochod, prečo niekto predáva 1-2 ročné vozidlo. Vo mne to vždy evokuuje pocit, že niečo na tom aute nie je v poriadku - preto sa ho chce majiteľ zbaviť.

Už potom radšej 4-5 ročné po ukončení napr. lízingu, alebo plného odpísania vo firme - to ešte beriem. Ale prakticky nové auto v autobázare vo mne prebúdza červíka hlodavosti... To potom fakt radšej fungl nové vo výraznej akcii...
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
misomiso Pozri príspevok
chod na hzundai.sk, rozklikni "zostavte si vozidlo" a citaj, co vidis v bielom poli na obrazku nad cennikom.

Mas to tu:
http://www.hyundai.sk/zostavte-si/i30cw.php
máš pravdu, tam je to tak - to mi ušlo - ale asi aj tvorcom stránky... Patrick Herman by ti už dal 2 tisícky...

tu http://www.hyundai.sk/modely/i30cw-cennik.php
sa ceny uvádzajú s DPH a sú totožné (overené i v obchode)...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Stefan2005 Pozri príspevok
... čo sa týka ojazdených aut - neviem pochopiť myšlienkový pochod, prečo niekto predáva 1-2 ročné vozidlo. Vo mne to vždy evokuuje pocit, že niečo na tom aute nie je v poriadku - preto sa ho chce majiteľ zbaviť.

Už potom radšej 4-5 ročné po ukončení napr. lízingu, alebo plného odpísania vo firme - to ešte beriem. Ale prakticky nové auto v autobázare vo mne prebúdza červíka hlodavosti... To potom fakt radšej fungl nové vo výraznej akcii...
A preco su ski bazare plne lyzi a lyziarok, ktore Bratislavcania predavaju po jednej sezone (spravidle 1 - 2 tyzdne lyzovacky)?

Mas ludi, ktori maju jednoducho problem zbavit sa penazi, a takych ludi nie je malo. Keby si zarabal napr. 200 mil. rocne, tak tiez kupujes auto kazdy rok. Chces si aspon niecim spravit radost, labo si uz tak znudeny, ze ta nic nabavi.

Ja som napr. kupil auto od cloveka, ktory sa mi priznal, ze ho predal kvoli radiu - vraj slabo chytalo stanice. Je fakt, ze bolo slabsie, ale to iba preto, ze tam dal vyrobca taku frajersku 15 cm antenku. Ja som kupil za 300 Sk normalnu antenu a maka to super, ako aj cele auto, ktoremu doteraz v podstate nic nie je. Byvaly majitel je ale stastny, ze ma nove, ze ide s modou, a ze ma lepsie radio. Uz som ho odvtedy dva razy stretol, vzdy mal nove auto.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
... holt ja mám smolu , nepohybujem sa v okoli ľudí čo majú 200 melonov ročne a kupujú si každý rok auto ...

... ale aby som neklamal, jednoho som poznal, ešte za socíku - ten kupoval každý rok nové auto. V tuzexe mal konexie. Po roku predal auto - ale nie ako teraz lacnejšie - ale o pekných pár percent drahšie. A kúpil si zase nové. Celý rok chodil zadarmo a na zbytku sa ešte podelili s vedúcim tuzex-u.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Nuž, sú ľudia, ktorí auto neberú ako predmet dlhodobej spotreby, ako dopravný prostriedok, ale ako predmet zábavy. Niekto rád chodí do krčmy, niekto na dostihy, niekto gambluje, niekto má rád autá...
0 0
evazdse evazdse

evazdse je offline (nepripojený) evazdse

ekonóm-účtovník
Dufam, že si mal na mysli svoju ženu
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Stefan2005, misomiso:

Este stale sa nezhodneme. Akurat na tom, ze 750.000,- nie je malo penazi a v tom, ze priplatky u talianov mozu byt vacsie. No nie vzdy.

Spravil som letme porovnanie na ich strankach. Je to aj o detailoch, ktore si hyundai napise do standardnej vybavy, no ma ich aj Bravo, akurat sa tam neuvadzaju + ma este par naviac.

Tak ci tak, skutocny zaujemca o tuto triedu by si najprv mal precitat vsetky dostupne clanky na internete, fyzicky navstivit showroomy a dohodnut si testovaciu jazdu - na tej zalezi najviac, ale zase nie u kazdeho. Tak ci tak, forum sluzi na dumkanie, a preto dumkame .

0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ale ved ja nemam nic proti Talianom. Iba som napisal, ze Kia a Hyundai sa mi zdaju fajn, ale trocha predrazene, a ze su aj ine volby. Fiat je urcite jednou z nich, hoci moje osobne skusenosti nie su dobre, preto sa ja uz tymto smerom neobzeram.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Ok.. Len som chcel upozornit aj na to, ze existuje nieco insie.
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Vážení.

Prepáčte , ja som do tejto témy len nakukol , ale po prelistovaní asi 7 strán mám dojem , že Rada sa rada zabáva = vyvolá diskúz a odíde.No nič.

Ahoj
Ka Mil
0 0
service service

service je offline (nepripojený) service

Ja som za POLO. Nie som si istá ale mám pocit, že následne servisovanie je pri VW lacnejsie a jednoduchsie.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať