Zavrieť

Porady

aké meno dieťaťu?

ahojte,
chcem vas poprosit o pomoc (napad). mame skoro 2-rocneho syna Sebastiana, v polovici jula sa nam ma narodit nase druhe dietatko. kedze ani 1. sme nevedeli co to bude, tak ani toto sme si nedali zistit. mysleli, alebo skor dufali sme ze to bude dievcatko ale nechtiac sme sa dozvedeli, ze to bude chlapcek, co je super, ale nejak sme s tym neratali. pre dievcatko mame az dve mena ale pre chlapca nas nic "originalne" nenapada. dajte nam nejake typy, za vsetky vopred DAKUJEME
Usporiadat
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

A ja som tiez za to aby meno pasovalo k priezvisku, ale ono je to na zaciatku aj tak iný pocit, ked takú kombináciu som este nepocula a ci to bude casom pekné. A zase dievčata sa raz vydajú a určite si nebudu vyberat manžela podľa priezviska, takze sa môze stat, ze meno a priezvisko nebude pasovat, hoci dnes si uz bezne nechavaju aj rodné priezvisko

Mne sa paci Laura, Karolína, Klára, Sebastian, Samuel, Kristián. Ale to posledné asi nedame, lebo aj priezvisko mame na N a to sa potom zle vysvetluje. Za slobodna som tiez mala problem niekedy vysvetlit ako sa moje meno pise a to zdaleka nebolo zlozite.
0 0
OKAA OKAA

OKAA je offline (nepripojený) OKAA

žena
Môj syn sa volá-Adrián.Páči sa mi aj Marco,Erik ,Nikolas,Adam......
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

OKAA Pozri príspevok
Môj syn sa volá-Adrián.Páči sa mi aj Marco,Erik ,Nikolas,Adam......
Marko sa paci aj mne, ale svagor Marek, povedal, že také meno??? a mne by ho pripomínalo, takže marko nebude
0 0
Shine Shine

Shine je offline (nepripojený) Shine

LIBOR
NORBERT
QUIDO
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zvažuj a skloňuj meno vo všetkých pádoch a hlavne si ho stále spájaj s priezviskom, ktoré bude nosiť. Ja, mladá a nerozvážna /bez názorov z Porady, lebo Richard vtedy ešte nežil / som menom možno ublížila dcére na celý život. Ako dieťaťu určite. Pretože údajne meno dosť ovplyvní vývoj mnohých vecí v živote človeka ...........
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Melnick Pozri príspevok
Zvažuj a skloňuj meno vo všetkých pádoch a hlavne si ho stále spájaj s priezviskom, ktoré bude nosiť. Ja, mladá a nerozvážna /bez názorov z Porady, lebo Richard vtedy ešte nežil / som menom možno ublížila dcére na celý život. Ako dieťaťu určite. Pretože údajne meno dosť ovplyvní vývoj mnohých vecí v živote človeka ...........
Ak to nie je tajné, aké meno si dala svojej dcére?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
zmazala som. OK?
Naposledy upravil Melnick : 05.11.08 at 21:11
0 0
OKAA OKAA

OKAA je offline (nepripojený) OKAA

žena
To meno Bianca-je nádherné!!!!!!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Melnick Pozri príspevok
zmazala som. OK?
ale vraj meno predurčuje povahu, alebo povaha meno ?,
0 0
karas9milan karas9milan

karas9milan je offline (nepripojený) karas9milan

willma Pozri príspevok

ale vraj meno predurčuje povahu,

alebo povaha meno ?
A rodičia si vyberú také meno, aby dieťa malo "tú správnu " povahu.

Ale niečo na tom možno bude , lebo keď sa kočka vydá a zmení meno - hneď zmení aj POVAHU.

Ka Mil
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

Čítali ste knihu Meno je váš osud? Oplatí sa kúpiť?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mixa Pozri príspevok
Ahoj, mne sa veľmi páči Teodor - Teo, vraj je to teraz aj celkom moderné meno - nie je príliš extravagantné, ale zároveň sa ľahko pamätá . . . U nás na manželove naliehanie zvíťazilo meno Peter, ale ak sa nám ešte niekedy podarí ďalší chlapec, tak už sa zlomiť nenechám !
Poznám kombináciu dvojičiek - Leo a Teo. Rodičia sú z kultúry, nemám dcéru poruke, pripomenula by mi. Pre má vynikajúca kombinácia. Aj foneticky.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela Pozri príspevok
Poznám kombináciu dvojičiek - Leo a Teo. Rodičia sú z kultúry, nemám dcéru poruke, pripomenula by mi. Pre má vynikajúca kombinácia. Aj foneticky.
Objavila sa na obrazovke, tak som si spomenula
"..., pričom v Správach a komentároch ho nahradí Jana Holéczyová." (STV)http://www.sme.sk/c/2960647/kratke-spravy.html

0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať