Zavrieť

Porady

Zmena GRID kariet na SP

Dnes sociálka mení na celom Slovensku grid karty. Nejedná sa o spam ani hoax, prihláste sa a uvidíte. Iba upozorňujem, že môžu nastať problémy s prihlasovaním.

Samozrejme, že bez akéhokoľvek upozornenia.
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
heja3 Pozri príspevok
Ja ju tiež ešte nemám...., aj keď som sa registrovala ešte koncom mája. Už som sa chcela hrať s nalepovacou fóliou...... Možno príde dnes.....
Ešteže mám výplatný termín 10. Tak to hádam stihnú.
Ešte fungujú aj staré Grid karty.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zo stránky SP
Od 11. júla 2008 bude možnosť elektronicky registrovať žiadosť o vydanie novej prístupovej karty neprístupná. O novú prístupovú kartu budete môcť od tohto dátumu požiadať len na pobočkách Sociálnej poisťovne.



Prihlasovanie sa prostredníctvom nových prístupových kariet bude možné od 28. júla 2008. Od tohto dňa bude v systéme EZU prístupné duálne prihlásenie, t. z. bude sa dať prihlasovať a pracovať so starou grid kartou, aj s novou prístupovou kartou. Systém bude upravený tak, že si užívateľ bude môcť vybrať spôsob prihlásenia.



O ukončení platnosti starých grid kariet budeme včas informovať (predbežný dátum ukončenia platnosti starých grid kariet je 18.augusta 2008).
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Už sa mi podarilo odoslať mes.výkaz, ale po starom. Prišla mi dnes aj GRID karta nová. Chcem sa opýtať. IČZ zostáva, prihlasovacie meno dám to číslo čo mi poslali v sprievodnom liste a heslo zostáva?Ďakujem
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Hoci je dnes 28.7., stále nemám novú GRID kartu. Skúšala som, na starú mi to berie. Zvedavá som, čo mi bude robiť od zajtra. Sú ešte takí, čo nedostali novú kartu?
0 0
veronika1 veronika1

veronika1 je offline (nepripojený) veronika1

mne to došlo minulý týždeň v piatok, zrejme to ešte len teraz rozposielajú
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

drobeceva Pozri príspevok
Hoci je dnes 28.7., stále nemám novú GRID kartu. Skúšala som, na starú mi to berie. Zvedavá som, čo mi bude robiť od zajtra. Sú ešte takí, čo nedostali novú kartu?
Áno sú, ja osobne mám ale poznám kto nemá, ide to tam dnes reklamovať
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

drobeceva Pozri príspevok
Hoci je dnes 28.7., stále nemám novú GRID kartu. Skúšala som, na starú mi to berie. Zvedavá som, čo mi bude robiť od zajtra. Sú ešte takí, čo nedostali novú kartu?
Dostala som práve pred pol hodinou
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

Ja som ju dostala v piatok, a to som si myslela, že som posledná, neviem ako to chceli stihnúť do 14. keď to nestíhajú ani do 28. Jednoducho štátna správa. (česť výnimkám)
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Mne tiež prišla dnes.
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Ja som ju dostala už začiatkom júla.
0 0
Eulaly Eulaly

Eulaly je offline (nepripojený) Eulaly

my sme ešte nedostali a už vieme, že ani nedostaneme. Kolegyňa si dala poslať na svoje meno, ale na firemnú adresu. Poštárka z dôvodu, že v občianskom má uvedenú inú adresu, poštu nevydala. Volali sme na SP do KE, kde nám povedali, že je to naša chyba, že sme pozorne nečítali návod, že tam malo byť uvedené trvalé bydlisko, že ona teraz funguje ako informačná služba, lebo to tak urobilo kopec ľudí a že ona má s tým teraz... že nevie čo tí ľudia teraz budú robiť, karty sa vraj dajú poslať iba raz, potom boli poslané spat do BA, kde sa majú zlikvidovať...
potom sme volali na centrálu do BA, kde nám dotyčný pán vysvetlil, že situácia sa zamotala, poštárky boli síce upovedomené, že majú aj v takomto prípade vydať kartu, ale nestalo sa tak, vznikol poriadny zmatok. Vraj sa karty budu opatovne posielat, ale este sa nerozhodlo akou formou, či opat poštou alebo sa to vydá osobne na pobočke SP. Máme sledovať stránku SP, kde to bude oznámené. Staré GRID karty vraj budú platiť ešte do 18. augusta.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

mne karta tiež ešte nedošla, evidovala som sa hneď medzi prvými a dobre sa pamätám, že zo začiatku v prvých dňoch nebolo žiadne vysvetlenie či na adresu školy alebo adresu trvalého bydliska. Len dávalo meno používateľa, to som dala a adresu školy. Lebo v systéme je len adresa školy. Žiadna moja - trvalé bydlisko. Keď som zistila, po ukončení evidencie, že mi dáva moje meno a adresu školy, tak som volala na infolinku sociálnej poisťovne, tam mi povedali, že to záleží od pošty či mi vydá alebo nie. Vtedy som im hovorila, že na nete nie je žiadny pokyn aká adresa to má byť. Aj tak si myslím, že Grid karta mala byť zasielaná na organizáciu, lebo to nie je môj súkromný majetok, lebo keď ukončím PP s firmou tak ju nemám čo používať, má byť vrátená do SP. Teraz je to naša chyba. zaevidovať som sa musela, lebo som potrebovala odoslať výkaz. Zo začiatku neboli žiadne také informácie, že tam malo byť trvalé bydlisko. Až neskôr. Hoci čo nám to pomôže. Nič.
Naposledy upravil judita1971 : 28.07.08 at 10:12
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

Tak to by som si mala asi dávať všetku služobnú poštu posielať ku mne domov aby som nemala problém s prevzatím?!
0 0
Eva .Beriacová Eva .Beriacová

Eva .Beriacová je offline (nepripojený) Eva .Beriacová

Nič sa nedeje. Dá sa všetko spraviť cez manuálny vstup, vydržíme to do štvrtku, nie??? Treba si pomáhať ako vieme, aj oni majú dosť problémov, nielen my, ale oznámiť to mohli.
"Úspech - to sme my"!!!!!!
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Eulaly Pozri príspevok
my sme ešte nedostali a už vieme, že ani nedostaneme. Kolegyňa si dala poslať na svoje meno, ale na firemnú adresu. Poštárka z dôvodu, že v občianskom má uvedenú inú adresu, poštu nevydala. Volali sme na SP do KE, kde nám povedali, že je to naša chyba, že sme pozorne nečítali návod, že tam malo byť uvedené trvalé bydlisko, že ona teraz funguje ako informačná služba, lebo to tak urobilo kopec ľudí a že ona má s tým teraz... že nevie čo tí ľudia teraz budú robiť, karty sa vraj dajú poslať iba raz, potom boli poslané spat do BA, kde sa majú zlikvidovať...
potom sme volali na centrálu do BA, kde nám dotyčný pán vysvetlil, že situácia sa zamotala, poštárky boli síce upovedomené, že majú aj v takomto prípade vydať kartu, ale nestalo sa tak, vznikol poriadny zmatok. Vraj sa karty budu opatovne posielat, ale este sa nerozhodlo akou formou, či opat poštou alebo sa to vydá osobne na pobočke SP. Máme sledovať stránku SP, kde to bude oznámené. Staré GRID karty vraj budú platiť ešte do 18. augusta.
Aj mne prišla do práce a trvalý pobyt mám inde a bolo to v poriadku.
0 0
Eulaly Eulaly

Eulaly je offline (nepripojený) Eulaly

No, tak ako pozerám, záleží to iba od pošty alebo od poštárky... no čo už, smola je smola... budeme to musieť nejako vyriešiť. A je pravda, že to nikde nebolo uvedené, že sa má posielať na adresu trvalého bydliska, ihneď som na to pozrela, ked mi to tvrdila tá pani zo SP v KE. V návode píše iba "adresa", takže neviem čo vystrájajú... ale asi škoda sa rozčuľovať.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

ja dúfam, že mi tiež dôjde, lebo som na pošte upozornila na to poštárky, že mi príde na meno ale adresa bude školy. Dnes je pošta u nás zatvorená.


A ešte k adrese : preto som dala adrešu školy, lebo keď sa pamätám dobre, tak tam písalo, že systém SP bude údaje overovať. Meno moje mali, ale moju adresu trvalého bydliska nemali. Iba adresu zamestnávateľa.
0 0
jani73 jani73

jani73 je offline (nepripojený) jani73

Mne ešte tiež neprišla, už som upovedomila aj vedúceho,že by niečo malo prísť, aby vedell, keď budem na dovolenke, ale keďže to je do vlastných rúk, mala by zásielka zostať myslím 18 dní na pošte a až potom ju posielajú späť. Nie? Do 18.8.08 snáď príde. Ešte majú času dosť.
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Mne tiež karta ešte nedošla a tiež som si ju dala poslať na adresu firmy. Poštára som upovedomila , ale zatiaľ nič také u seba nemal. Takže to asi ešte ani neposlali. Urobili z toho neskutočný zmätok a nebudú sa vedieť z toho vyhrabať. Ja som sa tiež registrovala hneď na začiatku a nebolo tam uvedené , že musíte uviesť adresu kde máte trvalý pobyt.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

No chcela som vyskúšať novú grid kartu a je to tu - máme technickú údržbu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať