Zavrieť

Porady

Zmena GRID kariet na SP

Dnes sociálka mení na celom Slovensku grid karty. Nejedná sa o spam ani hoax, prihláste sa a uvidíte. Iba upozorňujem, že môžu nastať problémy s prihlasovaním.

Samozrejme, že bez akéhokoľvek upozornenia.
Usporiadat
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

keďže to ide všetko takým rýchlym tempom, neviem si teraz spomenúť na nasledovné
Prihlasovacie meno som udala niekde ja alebo mi ho dala poisťovňa alebo je to číslo prístupovej karty, ktorú mi poslali včera? jednoducho som to z mladíckej nerozvážnosti zabudla a nepustí ma tam a teraz neviem, či preto ako všetkých - "pre dobre fungujúci systém Sociálne poisťovne" , alebo pre nedobre fungujúcu moju hlavu...
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

evina Pozri príspevok
keďže to ide všetko takým rýchlym tempom, neviem si teraz spomenúť na nasledovné
Prihlasovacie meno som udala niekde ja alebo mi ho dala poisťovňa alebo je to číslo prístupovej karty, ktorú mi poslali včera? jednoducho som to z mladíckej nerozvážnosti zabudla a nepustí ma tam a teraz neviem, či preto ako všetkých - "pre dobre fungujúci systém Sociálne poisťovne" , alebo pre nedobre fungujúcu moju hlavu...
Bolo uvedené pri GRID karte na lístočku, je tam číslo GRID karty a prihlasovacie meno generované systémum Soc. poisťovne
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

MIRKA111 Pozri príspevok
Bolo uvedené pri GRID karte na lístočku, je tam číslo GRID karty a prihlasovacie meno generované systémum Soc. poisťovne
No super ja som tam žiadny lístoček nemala...to bude asi zas paráda
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
evina Pozri príspevok
No super ja som tam žiadny lístoček nemala...to bude asi zas paráda
Evina musel tam byť. Veď posielali iba jednu A4, a na spodnej časti s perforáciou oddelené to bolo.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

smith Pozri príspevok
Evina musel tam byť. Veď posielali iba jednu A4, a na spodnej časti s perforáciou oddelené to bolo.
No už asi na to prichádzam. Miatlo ma to, že keď tie čísla som tam napísala tak mi písalo, že mám nesprávne údaje...

há a už ma to pustilo.... bola som asi za najnechápavejšiu a žeby ma prvú pustilo
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

evina Pozri príspevok
No super ja som tam žiadny lístoček nemala...to bude asi zas paráda
Ked si to dostala - otvorila si to a na vnútornej časti na jednej polovici bola GRID karta a na druhej Vážený klient, ........... a v texte boli údaje.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Už ma to vôbec nepúšťa. Vypisuje, že zadávam zle prístupové údaje. Pritom zadávam prihlasovacie meno z toho listu, a príslušné políčko z grid karty.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
A teraz už nefunguje vôbec
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
A teraz už nefunguje vôbec
Server nevydržal nápor nedočkavých účtovníkov a zrútil sa.

P.S. Škodoradosť je najväčšia radosť. (no fuj).
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 29.07.08 at 07:49
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Skúšali ste na starú Grid kartu?
Mne sa podarilo prihlásiť sa na ňu, ale asi to nebude nič platné, vo štrvtok mám poslať odhlášku a prihlášku, alebo mám skúsiť?
už vidím ako pekne pôjdem už zajtra na pobočku,nemôžem dúfať, že tento zázrak bude vo štvrtok funkčný, lebo vo štvrtok majú nestránkový deň.
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

Ja som sa prihlásila starou grid kartou, prílohy mi išli ale po prepočítaní sumárnej karty mi nevyhadzuje RFS a GP.
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

VladoaKatka Pozri príspevok
Skúšali ste na starú Grid kartu?
Mne sa podarilo prihlásiť sa na ňu, ale asi to nebude nič platné, vo štrvtok mám poslať odhlášku a prihlášku, alebo mám skúsiť?
už vidím ako pekne pôjdem už zajtra na pobočku,nemôžem dúfať, že tento zázrak bude vo štvrtok funkčný, lebo vo štvrtok majú nestránkový deň.
Neviem ako inde,ale v KK mimo stránkových dní a hodín majú zamknuté mreže, aby ich nik neotravoval, a keď som minule niečo súrne potrebovala, kvôli termínom tak po zdvihnutí telefónu som sa dozvedela, že je nestránkový deň a preto mi neposkytnú žiadne info ani nič podobné, takže ak budem chcieť niečo vo štvrtok tak im pošlem poštového holuba.(ak zázrakom nebude fungovať el. odosielanie, hoc sa čudujem že to nemá stránkové hodiny)
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
MIRKA111 Pozri príspevok
Neviem ako inde,ale v KK mimo stránkových dní a hodín majú zamknuté mreže, aby ich nik neotravoval, a keď som minule niečo súrne potrebovala, kvôli termínom tak po zdvihnutí telefónu som sa dozvedela, že je nestránkový deň a preto mi neposkytnú žiadne info ani nič podobné, takže ak budem chcieť niečo vo štvrtok tak im pošlem poštového holuba.(ak zázrakom nebude fungovať el. odosielanie, hoc sa čudujem že to nemá stránkové hodiny)
Joj tak takéto odpovede milujem, ale hlavne, že my musíme byť k dispozícii hocikedy, keď oni čosi potrebujú.

Raz som si chcela niečo overiť na SP cez telefón, samozrejme mi povedali, že také info cez telefón neposkytujú. Povedala som si OK, ale keď raz k nám volala nejaká pani z SP a chcela nejakú info o zamestnancovi, tak som jej povedala, že také info cez telefón neposkytujeme. Ten výraz na druhej strane som si vedela živo predstaviť.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
smith Pozri príspevok
No poďakoval som im za "úspešnú" adaptáciu nového systému mailom.

Uvidíme aká bude reakcia.
Stal sa zázrak. Na môj mail SP zareagovala do necelých 4 hodín. Chceli po mne meno na koho bola vystavená grid karta, a číslo karty. Teraz čakám na ďalší vývoj situácie.
0 0
Viera Klimentová Viera Klimentová

Viera Klimentová je offline (nepripojený) Viera Klimentová

Dnes som odhlasovala zamestnancov a mala som nasledovný problém. Ukázali sa mi dve možnosti: - podľa starej Grid karty
- podľa novej Grid karty
Samozrejme, že som chcela vyskúšať tú - novú. nevyšlo mi to. Dostala som sa len na zaregistrovanie, overenie a viac sa mi žiadna z možností neukázala. Vrátila som sa preto k starej Gird karte a išlo to bez problémov, len trochu iným systémom. Zdalo sa mi, že skombinovali obidve.
Od 1. augusta budem prihlasovať nových zamestnancov, dúfam, že ešte stále budú dve možnosti, alebo nová už bude fungovať.
Novú grid kartu som si vybavovala osobne - prešvihla som totiž termín elektronického podania. Mám však veľmi dobrú skúsenosť s našou pobočkou SP - ochotne, na počkanie.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Viera Klimentová Pozri príspevok
Dnes som odhlasovala zamestnancov a mala som nasledovný problém. Ukázali sa mi dve možnosti: - podľa starej Grid karty
- podľa novej Grid karty
Samozrejme, že som chcela vyskúšať tú - novú. nevyšlo mi to. Dostala som sa len na zaregistrovanie, overenie a viac sa mi žiadna z možností neukázala. Vrátila som sa preto k starej Gird karte a išlo to bez problémov, len trochu iným systémom. Zdalo sa mi, že skombinovali obidve.
Od 1. augusta budem prihlasovať nových zamestnancov, dúfam, že ešte stále budú dve možnosti, alebo nová už bude fungovať.
Novú grid kartu som si vybavovala osobne - prešvihla som totiž termín elektronického podania. Mám však veľmi dobrú skúsenosť s našou pobočkou SP - ochotne, na počkanie.
... len aby z tohto dôvodu nefungovala ani jedna.
0 0
Viera Klimentová Viera Klimentová

Viera Klimentová je offline (nepripojený) Viera Klimentová

Tak z toho mám aj ja obavy. Začína nový mesiac a my máme aj študentov a sezónnych zamestnancov, takže pohyb je dosť veľký. Vždy "tŕpnem", ako to dopadne, aj pri starej grid karte. V "horúcich" termínoch je vôbec problém dostať sa na stránku SP.
Dúfajme, že to pôjde. Podelíme sa zase o skúsenosti.
0 0
Eulaly Eulaly

Eulaly je offline (nepripojený) Eulaly

Keďže nemáme tú novú kartu, na starú sme sa v pohode prihlásili, ale ani nám neprepočítava GP a RFS. Aj keď to ručne prepíšeme, neberie to, potom prepíše celkovú sumu no, zo zaslania výkazu asi nič nebude... ach tá SP
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Pri novej Grid karte do SP sa ťažko rozozná číslica 1 od malého písmena "l". My, čo máme okuliare budeme mať, čo lúštiť.
0 0
zuzana zuzana

zuzana je offline (nepripojený) zuzana

Ja tu grid kartu tiez este nemam.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať