Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

buchač Pozri príspevok
.... lampasákovi ešus dať ako vianočný darček ......

Manželka na mňa len pozerala , že ako budem reagovať ....nie že len ja som zdúpnel , ale aj ona .....
Skoro som ho vyšmaril cez zatvorené okno .........že darček ...

Pre nevedomých ...viď ešus ...

Pre ešte nevedomejších si mohol dať, kto je/vlastne bol/ lampasák... Akože dôstojník, o.k., ale že sa mu tak hovorilo podľa lampasov ... Lenže zas by "trebalo" vygúgliť, čo boli lampasy, lebo poraďáci pod 40 to už nemusia vedieť...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...he ....poraďáci pod 40-kou ...????....a nevedia gugľovať ....ať táhnou ...

lampas - u muž. r. zvislý pásik na vonkajšej strane nohavíc ( obyč. uniformy ): široké, strieborné l-y
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
tak mi došiel žralok AIR SWIMMER - mám darček pre syna.
Teraz ešte zohnať kúpiť hélium v objeme 0,12 m3 resp. trochu viac.
fľaše z balopartyfiriem sú vraj malé, resp. predavaju to ako set s balonmi, čo nechcem
poradíte?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

a si mi teraz pripomenula, že som chcela oberať višne so stopkou a ja blbec som ich aj vykôstkovala. No dufam, že od zajtra ešte na strome aspon par kuskov ostane....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

krásna keramika.....ak by niekto náhodou....... minulý mesiac som od svokry dostala dve krásne šalice, jednu na čaj a jednu na kávu, bola som šokovaná a šťastná doma som už mala jednu na sypaný čaj aj s keramickým sitkom také veľkú
kuk....http://www.alfoldikeramika.sk/

ak by náhodou niekto, že reklama tak ma kľudne nahláste
Naposledy upravil lujza.j : 14.10.12 at 19:29 Dôvod: omyl v linku
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j



hnedoočka

2 Hours Ago #23640 na španielsky cesnak?






už som tam dala čo som pôvodne chcela... kukám že aký že cesnak
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
krásna keramika.....ak by niekto náhodou....... minulý mesiac som od svokry dostala dve krásne šalice, jednu na čaj a jednu na kávu, bola som šokovaná a šťastná doma som už mala jednu na sypaný čaj aj s keramickým sitkom také veľkú
kuk....http://www.alfoldikeramika.sk/

ak by náhodou niekto, že reklama tak ma kľudne nahláste
jeej luji, ja mam od nich 2 velke bylinkace uz niekolko rokov, kupila som ich vtedy v BA, tusim na Jesenskeho bola predajna
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
jeej luji, ja mam od nich 2 velke bylinkace uz niekolko rokov, kupila som ich vtedy v BA, tusim na Jesenskeho bola predajna
ani neviem či mali predajňu v ba, ja som u nás na sídlisku kúpila taký bylinkáč......aj kamoške som tam kupovala taký so srdiečkom a teraz mám aj ja....od svokry až dva majú pekné veci..teda aspoň pre mňa
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tweety Pozri príspevok
Veď zoberte aj deti a máte 5 v jednom, Ježiško sa už nemusí trápiť.
Majka, prepánajána, veď my už chceme mať kľud.. Sme spolu 24 hodín každý deň.. A práve mi napadlo, či by to deti neocenili, že budú pár dní bez dozoru....ako vianočný darček.. v štýle kocúr odišiel, myši majú raj..
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
prosím vás môžte niekto pricapiť pravidlá hry Qwirkle v slovenčine? minulý rok sme to kúpili pod stromček, zdá sa to byť super hra, len pravidlá sú v nemčine, tak neviem, či to hráme dobre.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Rozhodne nedávať ŽIADNE!!!!!!!!!!!!! ZVIERATKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To nie je darček!!!!!!!!!!!!!!!
Útulky sú týchto " " "darčekov" " " plné
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

My sme minulé Vianoce dostali predĺžený víkendový pobyt v Dudinciach. Prvý krát sme boli takto bez detí a bolo to super a dcéry(16,22) si to pochvaľovali tiež. Musím napísať Ježiškovi, aby už začal hľadať niečo podobné
0 0
Dusan567 Dusan567

Dusan567 je offline (nepripojený) Dusan567

akurát som tam objednal svietnik http://www.bambu.sk/vianocne-sviecky...iky/svietnik26
0 0
ivustek ivustek

ivustek je offline (nepripojený) ivustek

Iveta
0 0
Dusan567 Dusan567

Dusan567 je offline (nepripojený) Dusan567

..ale darčeky sú tam pekné
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To myslíš tie gýče?
Ale no teda - fúúúj - otvor okále a dívaj sa normálne (daj dolu tie tmavé okuliare ).
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

misoft Pozri príspevok
To myslíš tie gýče?
Ale no teda - fúúúj - otvor okále a dívaj sa normálne (daj dolu tie tmavé okuliare ).
Však len vlastné si chváli.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

buchač Pozri príspevok
Si robíš prču ???????


...neodporúčam .....
Inak toto ma už skutočne dostalo! Myslím, že Peter Hók si myslím že na porade sú samí ... no ako to slušne povedať... naivní.

Najprv si spraví reklamu na svoju stránku a potom, keď ho Buchač odhalí, tak mi nahlási jeho príspevok s takýmto textom:

"zneužitie osobných údajov!! žiadam opríspevok okamžite odstrániť"

Milý Peter Hók. Týmto ti verejne oznamujem, že príspevok schválne neodstránim. Aby ľudia vedeli, že si si robil vlastnú reklamu a chcel si z nás urobiť hlupákov. A na zákon o ochrane osobných údajov sa nemôžeš odvolávať. Ak sa chceš opierať o tento zákon, najprv by si ho mal poznať. K zneužitiu osobných údajov v žiadnom prípade nedošlo, pretože buchač len uviedol údaje (schválne neuvádzam "osobné údaje", vysvetlím ti potom prečo), ktoré si mal zverejnené na svojej stránke.

A prečo neide o osobné údaje? Pretože zákon č. 428/2002 hneď v prvom paragrafe uvádza:

(1) Tento zákon upravuje

a) ochranu osobných údajov fyzických osôb pri ich spracúvaní,

Je tam uvedené "fyzických osôb" a ty na svojej stránke vystupuješ ako právnická osoba - podnikateľ. Takže na ochranu tých tvojich údajov sa zákon nevzťahuje. Môžeš sa hanbiť za svoje chabé pokusy o samoreklamu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Navčas ráno sa takto napružiť ???
Čo už , o jednu kávu bude menej ....hehehe...

Chobot Pozri príspevok
Inak toto ma už skutočne dostalo! Myslím, že Peter Hók si myslím že na porade sú samí ... no ako to slušne povedať... naivní.

Najprv si spraví reklamu na svoju stránku a potom, keď ho Buchač odhalí, tak mi nahlási jeho príspevok s takýmto textom:

"zneužitie osobných údajov!! žiadam opríspevok okamžite odstrániť"

Milý Peter Hók. Týmto ti verejne oznamujem, že príspevok schválne neodstránim. Aby ľudia vedeli, že si si robil vlastnú reklamu a chcel si z nás urobiť hlupákov. A na zákon o ochrane osobných údajov sa nemôžeš odvolávať. Ak sa chceš opierať o tento zákon, najprv by si ho mal poznať. K zneužitiu osobných údajov v žiadnom prípade nedošlo, pretože buchač len uviedol údaje (schválne neuvádzam "osobné údaje", vysvetlím ti potom prečo), ktoré si mal zverejnené na svojej stránke.

A prečo neide o osobné údaje? Pretože zákon č. 428/2002 hneď v prvom paragrafe uvádza:

(1) Tento zákon upravuje

a) ochranu osobných údajov fyzických osôb pri ich spracúvaní,

Je tam uvedené "fyzických osôb" a ty na svojej stránke vystupuješ ako právnická osoba - podnikateľ. Takže na ochranu tých tvojich údajov sa zákon nevzťahuje. Môžeš sa hanbiť za svoje chabé pokusy o samoreklamu.
...a kua ....
... že reklamu si robí ??? URČITE
... že bonzák zároveň ??? URČITE
... že výstrahu som
...neodporúčam .....
dal ??? URČITE , no komu niet rady , tomu niet pomoci ...
... že osobné údaje ??? URČITE NIE
... že debil ??? URČITE ÁNO ....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dusan567 Pozri príspevok
..ale darčeky sú tam pekné
sa preber....ked si robil ceny čo si žuval miesto žuvačky lístky z koky.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať