Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lavanda Pozri príspevok
Aj my už máme jeden darček - na september 2013 do Viedne.
http://www.cirquedusoleil.com/en/sho...m/tickets.aspx
super darček - my sme mali podobný minulé vianoce, ale iba na bratislavské vystúpenie.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Alegria bude aj v Bratislave, lístky už sú v predaji
http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=70031

Juraj Benčík účinkuje v Corteo
Naposledy upravil kukučka : 15.11.12 at 00:03
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
1. Kniha Jill Norman: Bylinky a koreniny v kuchyni
2. mlyncek na cestoviny Atlas 150 (cerveny) http://www.amazon.co.uk/Marcato-Atla...3013452&sr=8-1
3. Brusne kamene na noze ( http://www.edenwebshops.co.uk/en/ct/...ing-stones.htm )
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

srska Pozri príspevok
ja som si už pod stromek kúpil - dnes došla
sorry,že ..... chcela by som sa spýtať,ako sa dávajú odkazy na stránky, ako aj tu "dnes došla" a presmeruje to priamo na stránku, bez toho, aby tu bolo vidno stránku.... ďakujem
0 0
pioter007 pioter007

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

ja tento rok vsadím na knihy - ocovi v štýle - jedlo ako liek (kniha)- veľmi odporúčaná a ešte niečo mame - tiež knižku - nech má počas vianočných sviatkov čo študovať
brachovi asi nejaké kvalitnejšie slúchadlá k PC
a sebe NEXUS 7, 32GB s 3G

inak tablet je tiež dobrý darček pre celú rodinu alebo by som odporučil aj nejaké multimedialne centrum k TV pre celú rodinu npr: http://www.asus.cz/Multimedia/Digita...yer/OPlay_HD2/

potom možno fotokniha je tiež dobrý darček alebo nie je zlý nápad predplatenie multi programov na satelite
a minulý rok som kúpil HD satelitný prijímač a kávovar a predtým digitálny fotoaparát - to je tiež suprový darček - a neustále využívaný
alebo aj tlačiaren alebo multifunkčné zariadenie je super vec pod stromček
a nakoniec nejaké domáce zvieratko - Psíka máme dodnes - Labradora ako malý sme ho dostali na vianoce ale pozor! na to mať zvieratko treba mať podmienky a trpezlivosť aby po vianociach neskončilo na ulici - tento výber treba poriadne zvážiť !
ale to len na okraj inak je to strašne zlaté a hlavne pre deti to je radosť a učí ich to zodpovednosti - (to som niekde čítal) a ak sa oň dobre staráte tak Vám npr. pes vydrží viac ako nejaký spotrebič alebo hračka teda ak nenastane nejaká choroba alebo ...
alebo ma napadla ešte autodráha alebo el. vláčik - na tom sme ako deti frčali ale teraz asi skôr frčia PC hry a herné konzole ...

Vybrať darček je podľa mňa jednoduché - stačí pouvažovať čo by sa pridalo alebo po čom kto túži horšie to je zaplatiť
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pioter007 Pozri príspevok
Vybrať darček je podľa mňa jednoduché - stačí pouvažovať čo by sa pridalo alebo po čom kto túži horšie to je zaplatiť
...z celého príspevku je najdôležitejšia iba posledná veta ....



Na druhej strane sú ale darčeky ( dary ) , ktoré sú na nezaplatenie...respektíve sa nedajú kúpiť ...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

napríklad moje mláďa malo najväčšiu radosť z toho, že jej "Ježiško" nechal pod nachystaným nenazdobeným stromčekom odkaz, aby mu pomohla, lebo nestíha. Snažila sa ako len vedela povešať všetky vianočné ozdoby, ktoré boli po ruke. A samozrejme večer dvojnásobná radosť, že pod stromčekom našla aj darčeky. Inak v jej prípade je veľmi jednoduché urobiť radosť - nefalšovane a zo srdca sa teší v podstate všetkému od krabičky lentiliek, cez oblečenie až po nejaký hodnotnejší dar. Na rozdiel od mojich neterí - tie boli totálne bez emócií - nikdy sme ani len netušili, či sme ich výberom darčeka potešili alebo sklamali.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Naši mladí dostanú pod stromček prázdnu obálku .
Len , samozrejme , vnučka bude mať kopu balíčkov ...to zas bude trhania , sťa pitbull...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
Naši mladí dostanú pod stromček prázdnu obálku .
Len , samozrejme , vnučka bude mať kopu balíčkov ...to zas bude trhania , sťa pitbull...
Juraj, nie je škoda tej prázdnej obálky?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety Pozri príspevok
Juraj, nie je škoda tej prázdnej obálky?
...hm , auto do obálky nenarveš ...iba ak kľúčiky , ale tie už aj tak má zaťko ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bože tam sú vždy také krásne veci.....
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

mne to nejde,niečo som zrejme nepochopila
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

darček
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

lujza.j Pozri príspevok
ja mám nový vyhrievací sedák do auta...teda dva lebo jeden mi kúpila dcéra pod stromec ....len ja som ju akosik predbehla, teda som ju moc nepotešila.....je to super vec...odporúčam
Ako to zapínaš / koľko stojí ?
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

lujza.j Pozri príspevok
ja mám nový vyhrievací sedák do auta...teda dva lebo jeden mi kúpila dcéra pod stromec ....len ja som ju akosik predbehla, teda som ju moc nepotešila.....je to super vec...odporúčam
ak dáš dobrú cenu (a je správne funčný) možno by som kúpil

ja nechcem taký pod stromček, ale taký - - pod zadok
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
ja mám nový vyhrievací sedák do auta...teda dva lebo jeden mi kúpila dcéra pod stromec ....len ja som ju akosik predbehla, teda som ju moc nepotešila.....je to super vec...odporúčam
to mi dali minulý rok gratis vo fiate ako dobrému klientovi pri pravidelnej prhliadke
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
to mi dali minulý rok gratis vo fiate ako dobrému klientovi pri pravidelnej prhliadke
mohli viac zamachrovať....a vymeniť ti sedadlo za vyhrievané
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zknihy Pozri príspevok
ak dáš dobrú cenu (a je správne funčný) možno by som kúpil

ja nechcem taký pod stromček, ale taký - - pod zadok
tak si v poradí
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
zknihy Pozri príspevok
ak dáš dobrú cenu (a je správne funčný) možno by som kúpil

ja nechcem taký pod stromček, ale taký - - pod zadok
Fujtajbl , to jsem se lek ...

Ja že fakt " pod stromček "...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať