Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Mňa dnes nie rozčúlilo, ale doslova nas.alo do nepríčetna, že sa mi pes vyšpinil v kuchyni. Bitka ho za tú kôpku neminula, ale po druhom švacnutí utierkou sa ten hajzel schoval pod stôl, kde zas ja nedočiahnem.

Okolo jedenástej sme boli vonku a teraz zas, medzitým sa vôbec nepýtal
PICT0034.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
calawen Pozri príspevok
Mňa dnes nie rozčúlilo, ale doslova nas.alo do nepríčetna, že sa mi pes vyšpinil v kuchyni. Bitka ho za tú kôpku neminula, ale po druhom švacnutí utierkou sa ten hajzel schoval pod stôl, kde zas ja nedočiahnem.

Okolo jedenástej sme boli vonku a teraz zas, medzitým sa vôbec nepýtal
..
..
.však toto je môj pepsikoláč!..mi chceš povedať, že tie tri-štyri ""granule"", čo ti tam narobil, ťa vytočili?..
Naposledy upravil pepsikova : 15.10.09 at 15:42 Dôvod: ..pepsilokáč má hnedý ňufík...
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

calawen Pozri príspevok
Mňa dnes nie rozčúlilo, ale doslova nas.alo do nepríčetna, že sa mi pes vyšpinil v kuchyni. Bitka ho za tú kôpku neminula, ale po druhom švacnutí utierkou sa ten hajzel schoval pod stôl, kde zas ja nedočiahnem.

Okolo jedenástej sme boli vonku a teraz zas, medzitým sa vôbec nepýtal
No keď Ti drobec podrastie, môžeš ich spolu učiť pýtať sa na potrebu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zitulda Pozri príspevok
... prebohááá, zazvonila mi vnučka a nepridala som tento obrázok ahááá aký veľký peso
prepáčiš mi? nechcelasom premenovať pepsikoláčika
..

..fuha..veru rozmýšľam, ktorému dám prednosť..aj ten hafík by nebol márny...ale zas, Willko je Willko,aj dušu poteší aj telo by hádam...

..a s pepsilokáčom sa netráp, mojuš,páči sa mu to,lebo som na neho zakričala a on prišiel a spokojne sa tváril...a dostal piškotky..
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pepsikova Pozri príspevok
..
..
.však toto je môj pepsikoláč!..mi chceš povedať, že tie tri-štyri ""granule"", čo ti tam narobil, ťa vytočili?..
Fotka je z roku 2007 a teraz tam neboli granule, ale 2 vcelku slušné klobásky. Od robenia mlák ho odúčam tak, že na noc zatvoríme našu spálňu spolu s ním. Podotýkam, pes má 4 roky a čo sa týka týchto vecí, to nie je o tom, že sa nevie vypýtať, ale sprostá vychcanosť... Proste, TU SOM PÁNOM JA!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
calawen Pozri príspevok
Fotka je z roku 2007 a teraz tam neboli granule, ale 2 vcelku slušné klobásky. Od robenia mlák ho odúčam tak, že na noc zatvoríme našu spálňu spolu s ním. Podotýkam, pes má 4 roky a čo sa týka týchto vecí, to nie je o tom, že sa nevie vypýtať, ale sprostá vychcanosť... Proste, TU SOM PÁNOM JA!!!
..

..no vidíš, akých my máme múdrych psíčkov..."môj sa sám vozí výťahom a tvoj je majiteľom nehnutelnosti""..to veru nemá hocikto...

(jedna rada- postihnuté miesto pretri octom a daj mu oňuchať..a chodiť častejšie von,nech rozšíri svoj majetok)))
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

calawen Pozri príspevok
Mňa dnes nie rozčúlilo, ale doslova nas.alo do nepríčetna, že sa mi pes vyšpinil v kuchyni. Bitka ho za tú kôpku neminula, ale po druhom švacnutí utierkou sa ten hajzel schoval pod stôl, kde zas ja nedočiahnem.

Okolo jedenástej sme boli vonku a teraz zas, medzitým sa vôbec nepýtal
Kazdy majitel nejakeho zvieratka to pozna a musi s tym obcas pocitat...nedaj sa vytocit, ale si zvykni...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zvykni si - súhlasím. Ale ešte si kúp aj dobré čistiace prostriedky.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
pepsikova Pozri príspevok
..

..no vidíš, akých my máme múdrych psíčkov..."môj sa sám vozí výťahom a tvoj je majiteľom nehnutelnosti""..to veru nemá hocikto...

(jedna rada- postihnuté miesto pretri octom a daj mu oňuchať..a chodiť častejšie von,nech rozšíri svoj majetok)))
nóóó a môj vie rozprávať.... Je tiež výnimočný, alebo toto sa považuje za samozrejmosť?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Melnick Pozri príspevok
Zvykni si - súhlasím. Ale ešte si kúp aj dobré čistiace prostriedky.
Dobré je Savo, s obrázkom " zvieratka" . Nielen na čistenie, ale aj na bežnú dezifikáciu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Melnick Pozri príspevok
nóóó a môj vie rozprávať.... Je tiež výnimočný, alebo toto sa považuje za samozrejmosť?
..

..je výnimočný..bezpochyby...

..asi založím ligu najmúdrejších psíčkov...


..a dnes len múdrych ľudí stretnite..nech si nepokazíte víkend,čo príde zachvíľku)))
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

pobavila ma táto téma
http://www.porada.sk/t121644-vytahuj...by-sedela.html

Je neuveriteľné s čím prídu ľudia na poradu
... silne uvažujem, či sa neporadiť, čo s mojimi padajúcimi nohavicami - zbadám peknú babu a hneď mám gate o 10 čísiel nižšie
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

books Pozri príspevok
Dnes bola dcéra (19 r.) na sono prsníkov (bola aj pred rokom a našiel jej tam nejakú hrčku, fliačik pod mliečnou žľazou) a lekárovi sa nepozdáva hrčka (ohraničenie) a ide jej brať vzorku 1.10.2009. Musela som ju ukľudniť, že to nič nie je, ale mne nie je všetko jedno. Mám obavy, dúfam, že to dopadne OK.
Musela som to napísať, lebo keď prídem domov tak musím byť hrdinka pred dcérou.
Dnes som sa dozvedela, že dcéra je v poriadku. Pred dvoma týždňami jej brali vzorku a je to negatívne. Som veľmi rada.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

za posledne dni ma rozculuje tema futbal... a dnes rano bol daky zaznam, kde daky trener (neviem presne kto to bol, lebo futbal ma absolutne nezaujima) hovoril o tom, co dokazali... pride mi to doooost divne, prehravaju o dusu a zrazu maju tolko stastia, ze postupili vdaka vlastnemu golu nasho supera a este si dovolia povedat ze co dokazali...

nehovoriac o trapnych komentaroch pri odovzdavani slova z pocasia na sport...

asi som divna, co uz... ale vseobecne tie vlastne komentare moderatorov mimo toho, co maju precitat su strasne trapne... radsej nech len ostanu pri citani ako vlastnych myslienkach...

snad ma neukamenujete, ked kritizujem futbalistov, ale som proste toho nazoru, ze chleba lacnejsi nebude, ludia vdaka tomu pracu nebudu mat a este sa tam dostanu totalnou nahodou a uz z nich vsade robia hrdinov...

kedy bude v TV novinach nieco pekne, co sa kde dobre stalo, nie len tam buracka, tam samovrazda, tam patraju po nezvestnom, tam ten toho dobil, dobodal... zijeme v zlom svete, ale predsa stale existuje nieco pekne, cim by to zlo mohli vyvazit...

k teme vytahujuca sukna a k nej podobne... mne to pride tiez dost od veci... to uz fakt nemaju dotycni nikoho s kym by sa poradili o takejto veci? alebo co si obliect na statnice... uz len cakam kedy niekto spusti temu kedy mam ist na wc...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
jaros5 Pozri príspevok
pobavila ma táto téma
http://www.porada.sk/t121644-vytahuj...by-sedela.html

Je neuveriteľné s čím prídu ľudia na poradu
... silne uvažujem, či sa neporadiť, čo s mojimi padajúcimi nohavicami - zbadám peknú babu a hneď mám gate o 10 čísiel nižšie
Jarko, dal si mi chrobáka do hlavy, kapánek mám menšiu predstavivosť... ale na 100 % si mi popravil náladu. dik
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

andreaS Pozri príspevok
za posledne dni ma rozculuje tema futbal... a dnes rano bol daky zaznam, kde daky trener (neviem presne kto to bol, lebo futbal ma absolutne nezaujima) hovoril o tom, co dokazali... pride mi to doooost divne, prehravaju o dusu a zrazu maju tolko stastia, ze postupili vdaka vlastnemu golu nasho supera a este si dovolia povedat ze co dokazali...

Tak toto rozčuľuje aj mňa, že ich tak ospevujú aký sú perefektní a vyhrali iba preto, že poliaci si dali vlastný gól
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
babi2 Pozri príspevok
Tak toto rozčuľuje aj mňa, že ich tak ospevujú aký sú perefektní a vyhrali iba preto, že poliaci si dali vlastný gól
Pravda je taká že o 10 rokov si takmer nikto nebude pamätať kto dal gól,, ale len výsledok.... ps: do týždňa tá futbalová bublina spľasne...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Ale zas to večer plne vyvážil drobec (4 mes. a týždeň).

No nie je úžasný? Tak mladý a už na nete - škodafórum a porada...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

jaros5 Pozri príspevok
pobavila ma táto téma
http://www.porada.sk/t121644-vytahuj...by-sedela.html

Je neuveriteľné s čím prídu ľudia na poradu
... silne uvažujem, či sa neporadiť, čo s mojimi padajúcimi nohavicami - zbadám peknú babu a hneď mám gate o 10 čísiel nižšie
Rozhodne zmeň strih na gate! Ak vidíš peknú babu, mali by sa Ti o niečo zachytiť a nie padať!
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

calawen Pozri príspevok
Ale zas to večer plne vyvážil drobec (4 mes. a týždeň).

No nie je úžasný? Tak mladý a už na nete - škodafórum a porada...
uf....čítam drobec....už sa sa zľakla...čo som večer urobila? kde som bola? s kým som bola?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať