Zavrieť

Porady

Kniha "Nové zdravotné poistenie v praxi"

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Touto cestou si Vám dovoľujem oznámiť, že na budúci týždeň vychádza moja knižka "Nové zdravotné poistenie v praxi".

Vydavateľom je EPOS, www.epos.sk, a knižka bude dostupná v každom lepšom kníhkupectve. Rozsah 480 strán, tvrdá väzba. Doporučená cena v kníhkupectve 598 Sk.

Pri tejto príležitosti sa 2.marca 2005 bude konať krst knižky, na ktorý Vás všetkých srdečne a úprimne pozývam.

Miesto a čas:

Pravda café, nová budova vydavateľstva Pravda na Trnavskej - za športovou halou Mladosť, oproti futbalovému štadiónu Inter, 2.marca 2005 o 17.00.

Podáva sa šampanské, výborná káva (100% Arabica), pivo Bažant a talianske špeciality.

Zároveň sa podáva, či predáva aj uvedená knižka. Cena knižky na tejto akcii bude oproti cene v kníhkupectvách polovičná. A prvých 20 prihlásených účastníkov - členov Porady - má knihu zadarmo (podmienka je jediná - osobná účasť na akcií). Prihlášky prosím na môj mail jmihal@zoznam.sk. V predmete e-mailu prosím uveďte Váš nick (meno), ktorý používate na Porade.

P.S.
Ešte všetkých poprosím, do tejto témy nezapisujte svoje otázky k zákonu a pod.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 16.02.05 at 10:20
Usporiadat
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

uff, dúfam, že som to stihla..
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
jozifku jozifku, výberom termínu na druhého si práve diskriminoval všetkých mzdárov...budem asi žalovať do štrasburgu...a just prídem,aby si vedel...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
karkulka - od 21.2. do 25.2. sú, ako Ti je isto známe, jarné prázdniny pre BA a okolie.
A neskorší termín je podľa mňa nevyhovujúcejší, preto, lebo -
- asi chcete knižku mať v rukách čo najskôr
- fofry so mzdami sú aj tak najväčšie až okolo 10-15-teho
- veľa Vás tu zároveň pripravuje a robí daňové priznania a čím bližšie k 31.3., tým bude chuť odtrhnúť sa od tejto bohumilej činnosti síce väčšia ale neuskutočniteľná.

Preto streda 2.3.

...a teším sa, že prídeš. (nedostal som od Teba ešte oficiálny mail, Ty nechceš ušetriť 200 Sk?)
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

Jožkooooo,
a čo my "diskriminované Košičane"? my si to ako vynahradíme?
02.03. bez šance dojsť do BA, ale o knižku mám jasne že záujem
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Lucka, ak je tu niekto diskriminovaný, tak to som ja, lebo nemôžem teraz do Košíc prísť...
Pošlem Ti na dobierku aj so šampanským?
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Velmi rada by som prisla, ale lezim, vlastne sedim pri pocitaci s chripkou, takze neviem, ci to stihnem s vyliecenim. Srdecne zdravim.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Už som sa prihlásila. Dúfam, že mi to vyjde.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mne bude stačiť tá dobierka, šampanské nepijem, (stačí foto, alebo podpis), ale knižka by bodla. To by bolo čítanie na dobrú noc. Keď nie, ja tú knižku voľako zoženiem.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Evanka
Velmi rada by som prisla, ale lezim, vlastne sedim pri pocitaci s chripkou, takze neviem, ci to stihnem s vyliecenim. Srdecne zdravim.
Pri intenzívnom liečení o dva týždne už po chrípke nebude ani stopy.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Nika
Pri intenzívnom liečení o dva týždne už po chrípke nebude ani stopy.
Vdaka za reakciu. Bodaj by si mal(a) pravdu, ale horsie je to intenzivne liecenie, lebo u mna je to intenzivne neliecenie, pretoze "dobieham" zameskane. Zacala som sa pchat homeopatikami, uvidim, co to spravi, ale jasne, ze najlepsie by bolo v posteli.
0 0
Iveta Iveta

Iveta je offline (nepripojený) Iveta

Teším sa na stretnutie a dobré „povinné čítanie”.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Uz som sa prave prihlasila mailom, ale s tou Zilinou som to myslela vazne,
tuto o severe akosi vobec necut, ludia budte radi ze som prisla aspon na ten sever, Blava je moooooc daleko a Kosice este dalej(?), co mi ubohi Oravaci, ci je nas tak malo, ze sa neoplati s nami ani rozpravat? [img]images/icons/icon8.gif[/img][img]images/icons/icon11.gif[/img]
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Jožko, čo tak jednu knižku pre mňa na dobierku? A šampanské odložím, až sa najbližšie uvidíme.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Jožko, srdce mi ide roztrhnúť, "podžubané" 420 km!!!
... ak budeš posielať dobierky do Košíc (pre Luckasari) a do Prešova (pre Ričiho) tak zabaľ aj mne jednu a to šampanské byť nemusí, ale keď bárzo chceš, ta pribaľ
0 0
matafe matafe

matafe je offline (nepripojený) matafe

Hlási sa ďalší východniar - Košičan so záujmom o knižočku.
Bratislava je pre mňa žiaľ v danom čase nereálna.
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Vladi, Lucka, Riči, myslíte, že treba fakt knižôčku objednávať na dobierku? Veď Jožko písal, že bude v predaji v každom "lepšom" kníhkupectve. Tak ja určite pôjdem omrknúť kníhkupectvá v Poprade, snáď budem mať šťastie
Síce, možno by som mohla vyslať moju sestričku (študentku v BA) nech mi pekne krásne skočí po knihu osobne na krst. :p, no, ta ešte uvidíme.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ZuzanaA
Vladi, Lucka, Riči, myslíte, že treba fakt knižôčku objednávať na dobierku? Veď Jožko písal, že bude v predaji v každom "lepšom" kníhkupectve.
Zuzi, sa ti priznám, že mne nejde ani tak o tú knižku, jak o TEN AUTOGRAM OD JOŽKA!
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

vladan
Zuzi, sa ti priznám, že mne nejde ani tak o tú knižku, jak o TEN AUTOGRAM OD JOŽKA!
Ahá, vidíš, autogram, tak to ma nenapadlo.
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

vladan
Zuzi, sa ti priznám, že mne nejde ani tak o tú knižku, jak o TEN AUTOGRAM OD JOŽKA!
áno áno, o ten AUTOGRAM IDE HLAVNE
ak by Jožko súhlasil, že nám to ozaj bude ochotný poslať na dobierku, tak sa tu zozbierajme Košičania, a si dajme jeden balíčisko poslať, a potom si spravíme stretko, rozdáme si knižky ...
a Jožko, to šampáňo keď prídeš do KE, tak bude čakať na teba za tvoju ochotu, si ho potom uľejeme fšetci
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Luckasari
ak by Jožko súhlasil, že nám to ozaj bude ochotný poslať na dobierku, tak sa tu zozbierajme Košičania, a si dajme jeden balíčisko poslať, a potom si spravíme stretko, rozdáme si knižky ...
... a urobíme si "autogramiádu Jožka Mihála" bez Jožka Mihála ... ja som za, aby sme si rozdali knižky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať