Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Treba asi písať všade, kde sa dá, zverejňovať názvy a majiteľov, poriadne to rozdúchať. Pamätáte sa, nedávno tak stopli medzinárodné podvodnícke firmy s uverejňovaním firiem v nejakom reklamnom katalógu - za nehorázne peniaze.
0 0
anjelik195 anjelik195

anjelik195 je offline (nepripojený) anjelik195

Ahojte,no ja som sa tiež chytila na tento podvod a neviem čo mám robiť.
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Ludia neposielajte peniaze, faktura je podvrh. Digitalny podpis je chybny.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
taka ista stranka je:

http://www.online-mapy.sk/routeplanner.html
0 0
daja36 daja36

daja36 je offline (nepripojený) daja36

Tak vidim, ze je nas stale viac a viac, vsak sme sa tu nazbierali asi uz 7, to je dost, treba spojit sily proti takymto podvodnikom
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

anjelik195 Pozri príspevok
Ahojte,no ja som sa tiež chytila na tento podvod a neviem čo mám robiť.
ahoj, precitaj si vsetko od prvej stranky. Ak chces poslem ti predlohu, ktory by si mala im poslat doporucene.
a peniaze neposielaj, digitalny podpis faktury je falzifikat.
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

daja36 Pozri príspevok
Tak vidim, ze je nas stale viac a viac, vsak sme sa tu nazbierali asi uz 7, to je dost, treba spojit sily proti takymto podvodnikom
to bude asi jedina moznost s tym nieco urobit, cim viac tym lepsie
0 0
oklamany33 oklamany33

oklamany33 je offline (nepripojený) oklamany33

mam taky isty problem ale so strankou www.downloads-portal.sk je mi z toho do placu kde mam ja zobrat tolke peniaze ...co mam robit
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

erik.aragorn Pozri príspevok
ahoj, precitaj si vsetko od prvej stranky. Ak chces poslem ti predlohu, ktory by si mala im poslat doporucene.
a peniaze neposielaj, digitalny podpis faktury je falzifikat.
mohol by som poprosit poslat aj mne? ... alebo tu predlohu tu zavesit, nech vedia vsetci ako to napisat ... dakujem ...
0 0
macoil macoil

macoil je offline (nepripojený) macoil

mozte niekto zverejnit niekto navod listu na odstupenie od zmluvy...
0 0
Alexxxx Alexxxx

Alexxxx je offline (nepripojený) Alexxxx

Tak sa aj ja pridavam aj mne teno email prisiel rano a poriadne ma to vytocilo, cely den si o tom pisem s kamaratom... ako na to reagovat!!!
0 0
daniel.s daniel.s

daniel.s je offline (nepripojený) daniel.s

Ahojte,

pripajam sa. Aj ja som na to skocil. Pripadam si ako male dieta.. nachytat sa na takuto hlupost. Ak to budete chciet riestit dalej, tak som kludne za.


S pozdravom
DS
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

http://ulozto.sk/2973899/zrusenie-zmluvy1.doc

tu je to ludia
0 0
LucasT_603 LucasT_603

LucasT_603 je offline (nepripojený) LucasT_603

mpca Pozri príspevok

Mne Acrobat tiež nedokáže overiť pravosť elektronického podpisu ( mám túto službu povolenú aj s možnosťou vyhľadávania certifkátov na internete). Neznamená to však, že tento podpis nemusí byť pravý.
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

pokial nie je overitelny, znamena to ze je nepravy. uz len samotne vybavenie digitalneho podpisu je draha vec. a myslim ze kto ide robit nico take nebude investovat svoje peniaze do toho.
a kazdy jeden certifikat musi byt na internete, prave z toho dovodu aby sa dala overit jeho pravost
0 0
Terike11 Terike11

Terike11 je offline (nepripojený) Terike11

čítala som na jedene stránke že by sme mali všetci poškodení napísať na SOI, len neviem aké znenie by mal mať ten mail
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

LucasT_603 Pozri príspevok
Na pováženie je, že prevádzkovateľ píše v obchodných podmienkach o autorských právach. Nie je práve on tým, ktorý porušuje tieto práva, nakoľko sú na tom portáli zverejnené básne od slovenských básnikov. Nie som vzdelaný v oblasti právnej problematiky, každopádne mi to príde prinajmenšom zarážajúce.
Ak je autor už 70 rokov po smrti, môže sa jeho dielo využívať bezplatne.
0 0
ddino ddino

ddino je offline (nepripojený) ddino

Jedná sa o riadny podvod.

Ako môže chcieť firma peniaze od ľudí na rok dopredu, a travnie zmluvy na 24 mesiacov, keď má možnosť používať danú doménu len do mája 2010???

Doména: basne-portal.sk
Názov stránky: basne-portal
Popis stránky: basne-portal
Kľúčové slová: basne, poviedky
Stav domény: Doména je zaregistrovaná a zaplatená.
Doména platná do: 11.05.2010
Naviac ako môže niekto na základe odkliknutia nejakého odkazu uzatvoriť zmluvu. Navyše bez nejakého osobného údaju. Na základe tých údajov čo tam požadujú môžem teraz hneď zaregistrovať celé slovensko: 1. nájdem si meno, priezvisko a adrsu XY /tel zoznam, facebook .../
2. vytvorím si niekde email /gmail, zoznam, azet .../
3. zaregistrujem sa na tej slávnej stránke a už môže len človek XY čakať kedy mu príde faktúra.
dokonca mu ani nepríde faktúra pretože tá príde len na fiktívny mail.
takže už ho bude čakať len exekútor


Viete niekto aké minimálne údaje sú potrebné aby mohla byť zmluva požadovaná za platnú? Nemusí byť náhodou daná zmluva podpísaná??

Ďakujem.
Naposledy upravil ddino : 03.11.09 at 13:36 Dôvod: zmena znenia
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

ddino
digitalny podpis je uz sam o sebe chybny, kedysi davno sa rozberala problematika tychto podpisov a ak si dobre pamatam, tak maju byt niekde centralizovane aby pdf readery ich mohli autorizovat za prave alebo neprave
0 0
Iqwar Iqwar

Iqwar je offline (nepripojený) Iqwar

Hlavne si treba uvedomit ze sposob registracie na stranke a nasledna identifikacia uzivatela je absolutne nedostacujuca. Ktokolvek je schopny vyplnit formular pod cudzim menom a vytvorit milion emailovych adries a nasledne potvrdit registracie. Co sa tyka IP adresy, staci ak sa uzivatel registruje z inet kaviarne. Akym sposobom chce dotycna firma dokazat ze sa skutocne registroval ten kto je uvedeny na registracnom formulari? Tiez by ma zaujimal nazor kompetentnej osoby, ci je vobec smerodajna faktura, ktora sa doruci cez email. Staci predsa tvrdit ze ste ziadnu fakturu neobdrzali.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať