Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ja zerem ovela menej a priberam
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

v tom bude si problém....a možno vela cukrov...všetko je o cukroch....
1 1
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

akurát som dožrala štvrť kilovú orieškovú čokoládu, pol balíka plnených presladených keksov,maslové tyčinky a dojedám trojuholník syra s bielou plesňou(250g) a zajtra budem chudšia o pol kilo.... v cukroch to nebude
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
akurát som dožrala štvrť kilovú orieškovú čokoládu, pol balíka plnených presladených keksov,maslové tyčinky a dojedám trojuholník syra s bielou plesňou(250g) a zajtra budem chudšia o pol kilo.... v cukroch to nebude
u teba nie
2 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

pmajap
akurát som dožrala štvrť kilovú orieškovú čokoládu, pol balíka plnených presladených keksov,maslové tyčinky a dojedám trojuholník syra s bielou plesňou(250g) a zajtra budem chudšia o pol kilo.... v cukroch to nebude
ja ti môžem len tíško závidieť
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

čo stále máte s tým nežerem ?? Teraz som dotlačila Quesadilu plnenú sušenou šunkou, syrom, cibuľkou a chilli...keď chcem jem, keď nie nejem....váhu mám furt + - 2 kg už 10 rokov..
3 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

pmajap
akurát som dožrala štvrť kilovú orieškovú čokoládu, pol balíka plnených presladených keksov,maslové tyčinky a dojedám trojuholník syra s bielou plesňou(250g) a zajtra budem chudšia o pol kilo.... v cukroch to nebude
ja som na tom podobne, 49 kg ani o deko viac a ZERIEM
2 1
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
evuš
čo stále máte s tým nežerem ?? Teraz som dotlačila Quesadilu plnenú sušenou šunkou, syrom, cibuľkou a chilli...keď chcem jem, keď nie nejem....váhu mám furt + - 2 kg už 10 rokov..
nerýpajte do chudoby.-
3 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

mne ale syn hovori, ze nemam vyvazenu kaloricky stravu, to znamena, ze jem, ale nespravne, ale co uz, ked som stale hladna, telo nema zasoby
2 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Ale viete ako sa vravi,kym tlsty schudne-chudy zdochneeek::-to ja potom nemam velku sancu na prezitie
3 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Anka, pobavila si ma nič sa ty neboj...veď koľkí prežili aj na sibíri aj inde...chudí sú oveľa silnejší...... Môj muž je štíhly, žiaden pupok na svoj vek, ale má mladých kolegov, tučných, mľandravých chalanov, no sú takí slabí, že nezvládnu ani polovicu toho čo on.
2 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dakde som cital taku blbost ze su jedla u ktorych sa spotrebuje viac kalorii pri ich konzumacii,ako obsahuju/napr daktore druhy ovocia/
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri
dakde som cital taku blbost ze su jedla u ktorych sa spotrebuje viac kalorii pri ich konzumacii,ako obsahuju/napr daktore druhy ovocia/
Skús pokúsať kokosový orech a uvidíš ...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
trisestri
dakde som cital taku blbost ze su jedla u ktorych sa spotrebuje viac kalorii pri ich konzumacii,ako obsahuju/napr daktore druhy ovocia/
Skús pokúsať kokosový orech a uvidíš ...
vlastné skúsenosti...ty si teda gurmán...
1 0
evka-janekova evka-janekova

evka-janekova je offline (nepripojený) evka-janekova

maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac
Keď som sa minulý rok v júli postavila na váhu po dvoch rokoch, skoro som odpadla. Tak som začala. Teraz som o 14 kg ľahšia, 80 % snaženia robí strava a 20 % pohyb (keby som mala viac času na šport, tak mám viac dole :-) )
Zistila som, že na niektorých potravinách je doslova človek závislý a keď ich prestane jesť prejde abstinenčnými príznakmi ale dá sa to prekonať a potom si telo aj mozog automaticky vyberá zdravšie a menej kalorické veci.
Veľa zdaru
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

všetko je o cukre....
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
všetko je o cukre....
Omyl, mýliš sa, nemáš pravdu, zavádzaš, ..........
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchi mám vyskúšané na sebe....cukor je droga...
..viem maš nato iný názor... ok
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať