Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám...alebo už hádam aj deň...vonku prší tak potichučky, tak sme so šarkanom trochu prispali...tak dávam kávu na stôl,navarené máme od včera a tak plán na dnešný deň musím vymyslieť...ak sa mi bude chcieť...a vám prajem pohodu pri nedeľnom leňošení...
..čajík je navarený, medovkový, úplne najvoňavučkejší...pre Vieroč priamo pod palmu na terasu...
Ahojky,

už som chela vyhlásiť po Tebe pátranie, máš šťastie, že som našla čaj, ja tu straším už od 6,00 a nikde nikoho, poplopes vyvenčený, velký Poplo v kostole, deti varia, matka štrajkuje, nedeľa ako vyšitá.....idem vypiť čajík, bo lieky som musela zapíjať kolou, keď Ty si si buvinkala, to preto, že tu strašíš do pol 3-tej v noci, vtedy máš spať.....či.....u nás po búrke, tak idem skontrolovať čo mi porobilo s plantážou....aleže sa meštek Alanke vydaril...., mať taký plný stále pri sebe to by bolo.....peknú nedeľu všetkým a Ty si prosím už oddýchni a nevymýšľaj.....či....
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Po trojdňovej "lopote" mám konečne hotovo!
Keby sa aj nikomu nepáčila, mne sa taaak strašne ľúbi, že mi bude aj ľúto, keď sa bude krájať
no hen na ňu..... ako skromne ona o výrobe tortičky...... ved ty si profíčka......ved je dokonalá....šikulka jedna si ty
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...jááj, mojušík, to neužitočné si tomu obuchovi nemala dať...čo ty nevieš, že on chváli tak, že ti zatne sekeru do chrbta?..to je taký špeciálny druh!...ale v duchu si povedal "šikovné je to dievča"!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

šľak ma ide trafiť z mojej krčnej chrbtice medzi-stavcové platničky narušené...bežne mi trpnu ruky v spánku...včera ráno mi iba tak z ničoho nič ruplo v pravej strane...stav ako keby som mala zlý vankúš, dnes skoro celú noc pravá ruka stŕpnutá
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
...jááj, mojušík, to neužitočné si tomu obuchovi nemala dať...čo ty nevieš, že on chváli tak, že ti zatne sekeru do chrbta?..to je taký špeciálny druh!...ale v duchu si povedal "šikovné je to dievča"!
ja som si vybrala to, čo sa mi páčilo
ale chlap neocení, chlap neví, chlap nechápe
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes na CT1 o 20.00h film Lidice, keby niekto....
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...jááj, mojušík, to neužitočné si tomu obuchovi nemala dať...čo ty nevieš, že on chváli tak, že ti zatne sekeru do chrbta?..to je taký špeciálny druh!...ale v duchu si povedal "šikovné je to dievča"!
...nie v duchu , ale verejne .............keď si raz niekto vyberá ........viď červené dole
AlaNR Pozri príspevok
ja som si vybrala to, čo sa mi páčilo
ale chlap neocení, chlap neví, chlap nechápe
....moja zlatá ............že je to tak ????.....možno u Teba doma .....

...ja oceňujem , ja viem ......a aj chápem ...........teda občas .......


...ale keby som mal teraz oceniť ...podľa môjho pochopu aj by som vedel , no bol by som zasa svojský a tá imaginárna sekera by putovala nie do chrbta , lež rovno do zátylku....


.......kua , že nasral som sa k obedu ...........a nie za to neužitočné ( to mám v trubke ) , skôr z tých názorov ......
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
dnes na CT1 o 20.00h film Lidice, keby niekto....
to je ta verzia v ktorej je to inak ako to pozname? /vypalenie Lidic na zaklade ceskeho udavacstva/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
to je ta verzia v ktorej je to inak ako to pozname? /vypalenie Lidic na zaklade ceskeho udavacstva/
priznávam, že podrobnosti tohto zverstva nepoznám..... daj ak máš.... film som videla
0 1
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
buchač Pozri príspevok
...nie v duchu , ale verejne .............keď si raz niekto vyberá ........viď červené dole


....moja zlatá ............že je to tak ????.....možno u Teba doma .....

...ja oceňujem , ja viem ......a aj chápem ...........teda občas .......


...ale keby som mal teraz oceniť ...podľa môjho pochopu aj by som vedel , no bol by som zasa svojský a tá imaginárna sekera by putovala nie do chrbta , lež rovno do zátylku....


.......kua , že nasral som sa k obedu ...........a nie za to neužitočné ( to mám v trubke ) , skôr z tých názorov ......
ale kľuuuud, už len to, že si zareagoval, je pre mňa pochvala a trošku irónie k nedeľnému obedu neuškodí
A dobrú chuť!
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Prave brazdim po nete, chcela som kupit filtre do Brita konvice.

12 ks stoji v Cechach stoji 1299 Kc, v GB 42,51 £, na Slovensku 74 € ...no nekup to!
Takmer raz tolka cena To je hrozne, ako je u nas vsetko riadne predrazene... nenezranost slovenskych predajcov je nekonecna...
3 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

arizona Pozri príspevok
Prave brazdim po nete, chcela som kupit filtre do Brita konvice.

12 ks stoji v Cechach stoji 1299 Kc, v GB 42,51 £, na Slovensku 74 € ...no nekup to!
Takmer raz tolka cena To je hrozne, ako je u nas vsetko riadne predrazene... nenezranost slovenskych predajcov je nekonecna...
BRITA konvice je NAJDRAHŠÍ sposob FILTROVANIA VODY !!!!

Doporučujem namontovať filter RAINFRESH FC-200 /odchlorovací/ , vložka vydrží najmenej 1 rok a ja ju kupujem v českych

obchodoch za cca 500 CZK u nás okolo 30 eur
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

arizona Pozri príspevok
Prave brazdim po nete, chcela som kupit filtre do Brita konvice.

12 ks stoji v Cechach stoji 1299 Kc, v GB 42,51 £, na Slovensku 74 € ...no nekup to!
Takmer raz tolka cena To je hrozne, ako je u nas vsetko riadne predrazene... nenezranost slovenskych predajcov je nekonecna...
niekedy mi to príde ako maximálne drzosť....ved sprostý slovák kúpi...ešte, že sú už aj iné možnosti.....škoda že ešte neprišli nato, že lepšie predať viac za menej ako málo za veľa..... ja ked počujem od muža aké akcie napr. na obuv alebo oblečko sú v De, tak to sú fakt akcie..... tu je akcia čistý odrb
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

lujza.j Pozri príspevok
niekedy mi to príde ako maximálne drzosť....ved sprostý slovák kúpi...ešte, že sú už aj iné možnosti.....škoda že ešte neprišli nato, že lepšie predať viac za menej ako málo za veľa..... ja ked počujem od muža aké akcie napr. na obuv alebo oblečko sú v De, tak to sú fakt akcie..... tu je akcia čistý odrb
Ja som bol tiež v DE , v Karlsruhe a v Kasseli , a chodili me kupovať do ALDI, REWE a LIDL.

Lenže musiš si uvedomiť aj to,že koľko má obyvateľov Nemecko a koĺko Slovensko, su to celkom odlišné trhy.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Indeed Pozri príspevok
Ja som bol tiež v DE , v Karlsruhe a v Kasseli , a chodili me kupovať do ALDI, REWE a LIDL.

Lenže musiš si uvedomiť aj to,že koľko má obyvateľov Nemecko a koĺko Slovensko, su to celkom odlišné trhy.
predtým vo Frankfurte...teraz pri Mníchove.....tiež tieto isté obchody navštevuje + Penny, ale niekedy lepšie ceny hlási ako v At... hej trhy sú rozdielne len to proste na*erie.... ked napr. tenisky tam z 150e na 45e.... nehovoriac o tom, aký je výber a kvalita
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Krutá daň: Synovi Jána Čarnogurského amputovali prsty


http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...ali-prsty.html

Martina S. Stanek · Najlepší komentátor · Owner, Real Estate Agency
Horšie veci sa stávajú....Je to proste daň za vášeň.....A keď je tá extrémne silná, ani amputované prsty nezabránia v jej ďalšom napĺňaní....
Odpovedať · · piatok, 20:01

Jozef Okjer
Ako dobrý právnik možno zažaluje príslušnú krajinu a vysúdi si veľké odškodné. Na Slovensku by mu to pri našom nemožnom súdnictve pravdepodobne aj vyšlo.
Odpovedať · · piatok, 0:20

Eva Cernekova · Bratislava, Slovakia
to je trest boží.Asi majú nejaké hriechy
Odpovedať · · piatok, 4:24

Adrián Pavelka · OA Nevädzová 3
ahojcek
Odpovedať · · štvrtok, 21:15

Martin Lajčák
Dnes chce byt kazdy chuj horolezec potom to takto dopadne....
Odpovedať · 7 · · štvrtok, 23:44
Kika Voltemarova
a nielen horolezec...ale i hokejista....golfista.....​..tenista.......
Odpovedať · · piatok, 7:05

Rick Wakeman
vsak maju zaco,vsak sa mu otec dost nakradol !!!
Odpovedať · 2 · · piatok, 9:14

Rick Wakeman
keby sa nenakradli s otcom ked bol vo vlade aj po nej tak by sedel doma na riti ako mi co nemame peniaze a nic by sa mu nestalo !!!
Odpovedať · 6 · · štvrtok, 23:16

Furt Len Školo · Trnava
zlodejom v stredoveku sekali ruky, takže v podstate može byt rad že len prsty
Odpovedať · 7 · · štvrtok, 23:52

Eva Gurtlerová Demková · 銘傳大學
tak to dopadne ak sa kradne bez obmedzenia len dufam že z vlady bude takých viacej
Odpovedať · 3 · · piatok, 1:56

Juraj Jánošík · Kosice, Slovakia
amputovali prsty na pravej ruje aj Dežovi z košického Luníka IX a nič sa o tom nepísalo v tomto plátku...!!!
Odpovedať · 3 · · piatok, 5:38

Peter Gallo · Najlepší komentátor
Že si tie prsty nedal amputovať v jeho tatkom propagovanom Rusku ale v Rakúsku. Ono je to v podstate jedno, zapaltili mu to v Rakúsku bývalí KGB a teraz podnikatelia na Slovensku.
Odpovedať · · Včera o 1:31


....hm ........môj komentár radšej nedávam ....nie je ani potrebný ....

...akurát k tomuto sa vyjadrím ...
Operáciu absolvoval v susednom Rakúsku. „U nás nemali lekári nejaké potrebné prístroje,“ dodáva.
...že asi na jeho pánske ručičky , zdedené po " zrobenom , utrápenom , prenasledovanom " ockovi - akože disidentovi nemali tie potrebné prístroje .......drísta chlapec rozmaznaný .....

Kua , že iné operácie sa zrobili v Šaci a nie nejaká plastička ručičiek .....
Naposledy upravil buchač : 10.06.12 at 12:36
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
niekedy mi to príde ako maximálne drzosť....ved sprostý slovák kúpi...ešte, že sú už aj iné možnosti.....škoda že ešte neprišli nato, že lepšie predať viac za menej ako málo za veľa..... ja ked počujem od muža aké akcie napr. na obuv alebo oblečko sú v De, tak to sú fakt akcie..... tu je akcia čistý odrb
-sprostý slovák kúpi(najdrahšie ak nemá inú možnosť)
-sprostý slovák si otvorí účet v banke (najdrahší ak nemá inú možnosť)
-sprostý slovák si bude šetriť daňovo uznateľne na dôchodok (len v stanovených a najnevýhodnejších dss ak inú možnosť nemá)
hlavná vec že politici tak nekompetentne drístajú malého úlisného vystriedal veľký nekompetentný atď
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Po trojdňovej "lopote" mám konečne hotovo!
Keby sa aj nikomu nepáčila, mne sa taaak strašne ľúbi, že mi bude aj ľúto, keď sa bude krájať
len plnka sa nedá vziať?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
len plnka sa nedá vziať?
...fúúúúj .....ale si neužitočný .....
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

buchač Pozri príspevok
Krutá daň: Synovi Jána Čarnogurského amputovali prsty


http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...ali-prsty.html



.....
Klikla som po dlhom case na ten link Plusky a na titulku.

Vraj vyber z "naj" sprav z titulky


- vojvodkyna Kate nosi kopiu diamantov na nausniciach
- aky ma Partlova vkus na muzov
- co bude jest Van Damme v Tatrach
- opaleny Stanke vyzera ako mrkva
- nejaka mne neznama herecka sa vratila k manzelovi
a dorazili to fotkou nejakej, tiez mne neznamej celebrity, ktora si dovolila zamavat a zdvihnut ruku s nie na hladko vyholenym podpazusim...

Tomu sa hovori tiltulka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať