Zavrieť

Porady

Zdravotné poistenie - príklad na Doklad o výške príjmu

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pán Jozef Zelený bol v roku 2005 zamestnancom spoločnosti Karpaty. V roku 2005 mal aj živnosť, preto bol v zdravotnej poisťovni prihlásený ako SZČO.

Ročné zúčtovanie za rok 2005 preto musí podať. Úhrn jeho započítateľných príjmov v zamestnaní a vymeriavacieho základu SZČO nie je nižší, ako 78000 Sk, použije preto tlačivo Typ S, s jedným listom SA (tu uvádza výpočty za zamestnanie) a jedným listom SB (tu uvádza výpočty za SZČO).

Od zamestnávateľa si pán Jozef vyžiada doklad o výške príjmu a o preddavkoch na poistné za rok 2005.

Zamestnávateľ (mzdová účtovníčka pani Nováková) tento doklad vyplní nasledovne:

V I. oddieli uvedie osobné údaje pána Jozefa. Ako kód zdravotnej poisťovne uvedie "25", keďže pán Jozef bol v roku 2005 poistencom Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Krížikom vyznačí, že po celý rok nebol osobou so zdravotným postihnutím.

V II. oddieli uvedie údaje o zamestnávateľovi, spoločnosti Karpaty. Ako číslo platiteľa poistného uvedie číslo, pridelené vo VšZP.

V III. oddieli uvedie dátum, odkedy dokedy bol pán Jozef v rámci roka 2005 zamestnancom spoločnosti Karpaty. Uvedie úhrn započítateľných príjmov pána Jozefa za rok 2005. Bola to suma 200000 Sk. Do tejto sumy sa nezapočítajú napr. náhrady za pracovnú pohotovosť, príspevky zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier za mesiace január až august 2005 a ani odmena pri pracovnom výročí.

Ďalej sa uvedie úhrn vykázaných preddavkov zamestnanca a zamestnávateľa za rok 2005.

Vo IV. oddieli sa uvedie podľa jednotlivých mesiacov minimálny základ a príjmy.

Pán Jozef bol odmeňovaný mesačnou mzdou, nie je ani mladistvý ani invalid, pracoval na plný úväzok, preto jeho minimálny základ je suma 6500 Sk.

V máji bol 14 kal. dní práceneschopný. Minimálny základ sa alikvótne kráti o 10 pracovných dní práceneschopnosti, výpočet: (6500/22) x 12 = 3546.

V októbri bol 7 kal. dní na OČR. Minimálny základ sa alikvótne kráti o 5 prac. dní OČR, výpočet: (6500/21) x 16 = 4953.

V decembri si po dohode so zamestnávateľom čerpal 3 prac. dni neplateného voľna. Počnúc septembrom 2005 sa minimálny základ nekráti o dni neplateného voľna, za december je minimálny základ suma 6500 Sk.

Spolu je minimálny základ za celý rok suma 73499 Sk.

Príjem v mesiaci december bol 66000 Sk, do tabuľky sa zapíše táto suma (a nie "orezaný" príjem 43095 Sk!).

V. oddiel - tu sa zapíše OČR, trvajúca od 17.10.2005 do 23.20.2005, ako dôvod sa zapíše "o", pretože ide o obdobie, kedy platí štát podľa § 11 ods.8 písm. o) zákona.

Do tejto tabuľky sa uvádzajú len obdobia po 1.9.2005.

V oddieli VI. uvedie osoba, ktorá vypísala doklad, svoje priezvisko a meno, číslo telefónu a faxu, podpíše sa a opečiatkuje tlačivo.

V oddieli VII. neuvedie žiadne prílohy.

Na 3.strane (Oznámenie o nedoplatku alebo preplatku zamestnávateľa) znovu zapíše I. oddiel (údaje zamestnanca) rovnako, ako na 1.strane. Rovnako zapíše aj II. oddiel (údaje o zamestnávateľovi).

Poslednú, 4.stranu, ponechá prázdnu. Takto vyplnené tlačivo odovzdá zamestnancovi - pánovi Jozefovi Zelenému.

---------------------------------------------------------------------------

Pán Zelený do 30.6.2006 podá ročné zúčtovanie. Ak za zamestnávateľa vyjde nedoplatok zamestnávateľa 100 Sk a viac, prípadne preplatok zamestnávateľa 100 Sk a viac, je podľa zákona povinný tento nedoplatok (preplatok) zamestnávateľovi oznámiť do 31.7.2006.

V ročnom zúčtovaní skutočne vyjde nedoplatok zamestnávateľa a to 2290 Sk.

Pán Zelený preto do 4.strany tlačiva dopíše výsledky.

Do III. oddielu zapíše:

Ako úhrn preddavkov zamestnávateľa zapíše sumu 17710 Sk.

Poistné zamestnávateľa je suma 20000 Sk.

Nedoplatok zamestnávateľa je suma 2290 Sk.

Do IV. oddielu vyznačí krížikom, že ročné zúčtovanie vykonal on (poistenec).

V.oddiel - tu uvedie svoje meno, telefónne číslo, uvedie dátum, kedy oznámenie zamestnávateľovi vyplnil a podpíše sa.

Vyplnenú 3.a 4.stranu tlačiva zasiela zamestnávateľovi tak, aby to zamestnávateľ dostal najneskôr 31.7.2006.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 07.05.06 at 10:30
Usporiadat
Ludula Ludula

Ludula je offline (nepripojený) Ludula

žena
Pán Mihál veľmi Vám ďakujem za príklad na vyplnenie dokladu o výške príjmu.Bez Vášho príkladu by som ho nevedela vyplniť a nevedela by som ani, že k tomuto dokladu je potrebné vyplniť aj 3. a 4. str. oznámenie nedoplatku alebno preplatku zamestnávateľa.Chcem Vám poďakovať vlastne za vysvetlenie celého postupu k vykonaniu RZ ZP a hlavne za príklady k vyplňaniu všetkých tlačív.
Vďaka.
Ludula
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pre všetkých - 3. stranu "Dokladu" nie je až také nutné vyplniť. Tu ide o psychologický moment - aby ten, kto ročné zúčtovanie vykoná, videl, že 3.strana už naňho "čaká" a že jemu stačí doplniť výsledky do 4.strany a zaslať to zamestnávateľovi naspäť. Je to ústretový krok zo strany zamestnávateľa voči zamestnancovi, aby on (zamestnanec) s tým mal menej roboty.
0 0
Ludula Ludula

Ludula je offline (nepripojený) Ludula

žena
Zamestnávateľ zamestnáva zamestnancov, ktorých mesačné príjmy nepresahujú výšku 43095,-Sk, ich mesačné príjmy sú 10 000 až 35 000 Sk. Zamestnanci nie su povinní vykonať ročné zúčtovanie. Zamestnávateľ v takomto prípade nerobí nič? Vydá len doklad o výške príjmu tým zamestnancom, ktorí ho o to požiadali.
Rozumiem tomu správne.
Ludula
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ludula, uvažuješ správne.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Súhlas .
0 0
minehaha minehaha

minehaha je offline (nepripojený) minehaha

Chcem sa spýtať či sa má do minimálneho základu pre ZP započítať dovolenka a sviatok,alebo to treba o tieto dni skrátiť?
Ďakujem
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Započítať.

Čiže ak v nejakom mesiaci bolo povedzme5 dní dovolenky a zbytok odpracované, min.VZ je 6500.
0 0
4326 4326

4326 je offline (nepripojený) 4326

Chcem sa opýtať ak SZČO bola aj zamestnancom ale v zahraniční prihliada sa aj na príjmy zo zahraničia?
0 0
BOBY BOBY

BOBY je offline (nepripojený) BOBY

Mám tiež dotaz:
SZČO popri zamestnaní. ZP ako SZČO neplatila, ako zamestnanec samozrejme áno. Budem podávať tlačivo S s prílohami SA a SB. Potiaľto mi je to jasné. Na list SB do položky B07 uvádzam základ dane zo živnosti, t.j. rozdiel medzi príjmami a výdavkami. Je jasné, že ak je v pluse, automaticky mu vzniká nedoplatok na ZP, teda ak som správne porozumela tým tlačivám a výpočtom. To znamená, že aj keď platil ako zamestnanec už musí platiť aj ako SZČO? Minulý rok mi v ZP povedali, že platiť nemusí nič, keď platí ako zamestnanec. Tak v tom mám chaos, Vysvetlite mi to prosím.
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

1.Software mi do Dokladu o výške príjmu do minimálneho základu
uviedol sumu vyše 8000,-.
Vraj je to z dôvodu, že sa pracovníkovi preplácala dovolenka
pri ukončení PP a tým sa zvýšil počet odpracovaných dní /o dni
preplatenej dovolenky/.
Ja som si doteraz myslela, že minimálny základ môže byť max. 6500,-
alebo nižší.

2.U ďalšieho pracovníka mám prípad, že skončil v októbri a v novembri
sa mu preplácala dovolenka a dával podiel ročnej odmeny. Z tejto
sumy sa neplatilo ZP.
Do "Dokladu o výške príjmu" mi do III. oddielu a do IV. oddielu do "Úhrnu
príjmov podľa par. 13 ods. 1 až 4. " pripočítalo aj túto sumu.
Keď si pozriem uvedený paragraf, tak by som podľa ods.4 písmeho h)
tento príjem nemala započítavať.

Prosím o Vaše vyjadrenie, či uvažujem správne alebo som už z toho
totálne mimo.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Aňuška
1.Software mi do Dokladu o výške príjmu do minimálneho základu
uviedol sumu vyše 8000,-.
Vraj je to z dôvodu, že sa pracovníkovi preplácala dovolenka
pri ukončení PP a tým sa zvýšil počet odpracovaných dní /o dni
preplatenej dovolenky/.
Ja som si doteraz myslela, že minimálny základ môže byť max. 6500,-
alebo nižší.

2.U ďalšieho pracovníka mám prípad, že skončil v októbri a v novembri
sa mu preplácala dovolenka a dával podiel ročnej odmeny. Z tejto
sumy sa neplatilo ZP.
Do "Dokladu o výške príjmu" mi do III. oddielu a do IV. oddielu do "Úhrnu
príjmov podľa par. 13 ods. 1 až 4. " pripočítalo aj túto sumu.
Keď si pozriem uvedený paragraf, tak by som podľa ods.4 písmeho h)
tento príjem nemala započítavať.

Prosím o Vaše vyjadrenie, či uvažujem správne alebo som už z toho
totálne mimo.

1.min. základ má byť 6500,- / ovšem keď nebol PN, alebo nemá OČR/ a úhrn príjmov tam má byť tých 8000,-
2. do príjmu nemá ísť len odstupné, odchodné, Soc. fond, prípl. za pohotovosť,
takže podľa mňa preplatená dovolenka tam má byť. V zákone je napísané, že náhrada za dovolenku tam ide.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Dobrý den.
Chcem sa opýtať vypisujem tlačivko Doklad o výške príjmu a o preddavkoch na poistné a neviem v odiely III úhrn príjmov to sú všetky
príjmi za celý rok alebo len od septembra do decembra??????
A ešte sa chcem opýtať poistenec sa považoval za zamestnanca to treba
napísať od: 1.1.2005 do 31.12.2005 alebo vtedy ked nastúpil ten dátum.
Ďakujem pekne.
Silvia
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
III. oddiel sa vypĺňa za celý rok.

...považoval sa za zamestnanca...: uvádzajú sa dátumy v rámci roka 2005. tj. ak pracoval celý rok, 1.1.2005 - 31.12.2005
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Barbara
1.min. základ má byť 6500,- / ovšem keď nebol PN, alebo nemá OČR/ a úhrn príjmov tam má byť tých 8000,-
2. do príjmu nemá ísť len odstupné, odchodné, Soc. fond, prípl. za pohotovosť,
takže podľa mňa preplatená dovolenka tam má byť. V zákone je napísané, že náhrada za dovolenku tam ide.
K bodu 2.
Tak neviem, písmeno h) hovorí, že sa nezaratáva plnenie poskytnuté zamestnávateľom po skončení prac. pomeru...

K bodu 1.
Práve mi odpovedali z Krosu, že minim. základ má byť vyšší ako
6500,- a to z toho dôvodu, ako som popísala vyššie.

Môže sa ešte niekto k tomu vyjadriť?
0 0
milanr milanr

milanr je offline (nepripojený) milanr

Chcem sa opýtať, ako mám správne vyplniť DOKLAD zam-covi, ktorý v 07/05 skončil PP, odišiel do SD. 08-12/05 pracoval iba u nás na DoVP, iný príjem nemal. Mám uvádzať do dokladu aj príjem z dohody, alebo iba z prac. pomeru? Musí si podať sám RZ, alebo môže požiadať aj mňa ako posledného zam-teľa?
0 0
milanr milanr

milanr je offline (nepripojený) milanr

Nie som si úplne istá, či bude môj postup správny, ak do Dokladu odmenu vyplatenú na DoVP neuvediem. Napíšem iba VZ za obdobie 01-07/05, t.j. kým trval PP. RZ nech si urobí dôchodca sám. Bude to tak O.K.?
0 0
minehaha minehaha

minehaha je offline (nepripojený) minehaha

Ďakujem p. Mihál za odpoveď. Poprosím ešte o jednu radu.
Zamestnanec ukončil pracovný pomer k 31.12.2005. V roku 2005 mal kolísavé príjmy a mal povinnosť podať RZZP. Vznikol mu nedoplatok, ktorý mu zamestnávateľ nemá ako zraziť, lebo u neho v roku 2006 už nepracuje. Ako má tento nedoplatok u bývalého zamestnanca vymáhať?
Má si zamestnanec teda urobiť RZZP sám alebo mu RZZP môže vykonať aj nový zamestnávateľ (u ktorého pracuje od 1.1.2006 naďalej) a nedoplatok za zamestnávateľa oznámiť predošlému zamestnávateľovi ( u ktorého pracoval v roku 2005)?
Ďakujem
0 0
anitap anitap

anitap je offline (nepripojený) anitap

Vážený poraďáci, prosím o pomoc pri výpočte minimálneho vymeriavacieho základu keďže na školeniach bolo hovorené o prepočte na hodiny a pracovné dní a v zákone je napísané v §13 ods. 16 a 18 na kalendárne dni. Ďakujem
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
anitap - pozrite si zákon ešte raz. O prepočte na kalendárne dni sa hovorí len v § 13 ods.18, ktorý sa týka SZČO a samoplatiteľov.

V prípade zamestnancov sa prepočítava tak, ako hovorí zákon o minimálnej mzde, tj. podľa pracovných dní, prípadne hodín.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
minehaha
Ďakujem p. Mihál za odpoveď. Poprosím ešte o jednu radu.
Zamestnanec ukončil pracovný pomer k 31.12.2005. V roku 2005 mal kolísavé príjmy a mal povinnosť podať RZZP. Vznikol mu nedoplatok, ktorý mu zamestnávateľ nemá ako zraziť, lebo u neho v roku 2006 už nepracuje. Ako má tento nedoplatok u bývalého zamestnanca vymáhať?
Má si zamestnanec teda urobiť RZZP sám alebo mu RZZP môže vykonať aj nový zamestnávateľ (u ktorého pracuje od 1.1.2006 naďalej) a nedoplatok za zamestnávateľa oznámiť predošlému zamestnávateľovi ( u ktorého pracoval v roku 2005)?
Ďakujem
RZ ZP na požiadanie zamestnanca robí bývalý zamestnávateľ, u ktorého bol zamestnaný DO 31.12.2005.

V prípade nedoplatku ho bývalý zamestnávateľ vyzve, aby nedoplatok uhradil - na účet zamestnávateľa alebo v hotovosti.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať