Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
monchi monchi

monchi je offline (nepripojený) monchi

ale to bz mi ten dotycny musel najskor dvihnut telefon a chciet vzniknuty problem riesit. ale evidentne ho zaujimala len montaz za ktoru dostane prachy.

este jedna otazocka, daju sa tomto prijimaci naladit aj stanice zo satelitu ASTRA?


Dik
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Daju Ale len tie ktore niesu kodovane. Da sa pridat satelit / konvertor cez zlucovac a pojdeto dokopi Ale neskusal som to.
0 0
monchi monchi

monchi je offline (nepripojený) monchi

Mna by skorej zaujimalo ci si nerobil motor v kombinacii s tymto prijimacom, lebo som videl ze to ma ovladanie na motor.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Mňa by dneska zaujímala platba. Prišla mi naraz za 3 mesiace. V zmluve je uvedené moje meno a chceli sme to platiť cez SIPO, ktoré je na otca, aj bolo v zmluve uvedené jeho číslo SIPa. A prišlo SIPO zvlášť a na moje meno. Keby som vedela, tak si dám trvalý príkaz z účtu. :-((((
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
U Digiboxov je kolonka natacanie motora Ale nikdy som to neskusal.

S tym Sipom sa treba obratit na DIGI centralu.
0 0
tipek tipek

tipek je offline (nepripojený) tipek

Ahojte, som tu prvýkrát a zaujal ma váš pokec o Digi-TV. Môže mi niekto odpovedať v akom rozlíšení sa tam vysiela? Resp. či viete o nejakých SAT TV kanáloch vo vyššom rozlíšení ako je PAL?
Díky moc.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
DIGI TV sa vysiela v mpg2 Neviem teraz aka velkost ale HD to neni. Takze na obrovskych LCD TV to je kockate. Co sa tyka TV do 80 cm uhlopriecka je to dost dobre. Hlavne pri 100 Hz.

Pokial ide o HDTV V cechach by mali na to prejst v 2009 a u nas 2013. Udajne sa vysiela len dve TV (pro7 a rtl alebo rtl2) sa my zda v HDTV na jednom satelite. Davali to v telke.

Zatial jedine filmy s PC
0 0
Klingónka Klingónka

Klingónka je offline (nepripojený) Klingónka

Mne kockuje iba Viasat History /hlavne keď sa mihá veľa vecí cez obrazovku/ ale to skoro vôbec nepozerám tak mi to až tak nevadí. Mohli by dačo spraviť s EPG píše mi to hatlaniny na niektorých programoch.
0 0
monchi monchi

monchi je offline (nepripojený) monchi

mohli by radsej nieco urobit s primou a novou , a podla mojich info vysiela aj ORF 1 HD
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Podla mojich info Prima sa pripravuje a Nova zatial nie
0 0
Klingónka Klingónka

Klingónka je offline (nepripojený) Klingónka

Mohli by dať radšej AXN SCI-FI.
0 0
wela wela

wela je offline (nepripojený) wela

všetko je v poriiadku,kým neprší, alebo nefúka vietor. Vtedy DIGITV nejde. A taktiež som musela zabudnúť na teletex. To je moja skúsenosť s touto spoločnosťou.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
ked to roby stale pri dazky alebo vetre Je zjavne uvolnena konzola Ta musi drzat ako sialena inak aj najmesi vetrik s tym bude triast. Treba sa na to pozret. Co sa tyka teletextu je to uz tak Ide to len na zopar staniciach hlavne STV1. Cital som cosi o doplneni teletextu na ine stanice Ale ktore a kedy mi je nezname.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Co sa tyka doplnenie stanic. Jedina moznost je hromadne pisat do digi ze ludia chcu urcitu stanicu. Ale to musi byt mynimalne polovica uzivatelov digi.
0 0
Klingónka Klingónka

Klingónka je offline (nepripojený) Klingónka

Ja mám dobrý signál aj cez búrku , zle vám to nastavili alebo tam je nejaká prekážka.
Zatial som spokojná s DIGI TV .Teraz lutujem, že som si to nedala skôr.
0 0
tomasn78 tomasn78

tomasn78 je offline (nepripojený) tomasn78

Prosim Vas viete mi poradit montera na digitv v Trencine ? Alebo KULIN prides mi to nainstalovat ?

Diky
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Od Trencina som dost daleko Mam lokality smerom zilina a tak
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

V Trenčíne montuje DIGI firma Laugart (nerobím reklamu???). V telefónnom zozname nájdeš kontakt.

*Ľubica
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
1. Zarucne podmienky bod cislo 5

" Vadu zariadenia treba nahlasit na tel cisle 0850 211 112. Na telefonickej zakaznickej linke, v zavislosti od povahy poruchy, sa zada adresa NAJBLIZSIEHO servisu Distributora, a v tomto pripade KUPUJUCI PREPRAVI zariadenie do servisu alebo si dohodne s kupujucim termin vyjazdu technika. Trvanie opravy je 15 dnio od servisu, alebo v pripade vyjazdu technika od nahlaseniea s vynimkou, ak sa s kupujucim pri nahlaseny poruchy dohodol dlhsi cas."

Nikto sa nebude vyhrazat ze technik nechodi 4 dni aj ked sa nedohodla na termine. Je tam termin do 15 dni A mozem prist kludne za 15 dni a nikto nema pravo sa vyhrazat. Inak bude odpojeni a platit bude dalej.

2. Zenska sa vyhraza

Zenska ma odpaleny zvukovy vstup nba TV (ide potichu). Skusaly sme aj dalsie pristroje aj ine kable. Vsade to ide len nie u nej. Boly tam uz traja ludia co to potvrdili ze ma odpaleny TV ALE STALE SA BUDE VYHRAZAT ZE NASE ZARIADENIE JE POKAZENE A NEDAME JEJ NOVE

AKO MOZU BYT TAKY JEBN.... LUDIA NA SVETE
0 0
supul supul

supul je offline (nepripojený) supul

Ak mám pravdu povedat, moje skusenosti s Digi Tv sú zatiaľ dost úbohé. Čo sa tyka kvality, to nebudem komentovat - mam 107 plazmu a tam sa komprimacia prejavi, ale co sa tyka sluzieb... Technik, sluboval 3 tyzdne, ze pride a az ked som mu povedal, ze mu dam preplatit dovolenku, co si uz tretí krat beriem, tak sa laskavo dostavil (hoci pred tým tvrdil, ze nema material). Za vsetko navyse zobral peniaze - samozrejme bez papiera a nakoniec si vypytal peniaze aj za cestu, hoci to maju vyslovne zakazane. Po tyzdni mi prijmac zacal haprovat az celkom odisiel. Ako som sa neskor dozvedel, spolocnost ich dovaza z Rumunska... a kazia sa tak 4 z 20!!! Po dvoch tyzdnoch som konecne dostal novy a este v ten den vypadol zvuk. V centre som ani nemohol prihlasit karty, nakolko im vypadol systém. Som v skusobnom obdobi, ale neviem co si mam o tom vsetko mysliet...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať