Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi ....keby sa jazdilo normalne,primerane,logicky....tolko by ich nebolo...napr.k comu je dobre mysickovanie..oba pruhy plne....ale jedinec ma "predpisany"vóz-znacku....proste musi....
vykukači budu spoza teba vykukat...ze co sa vleces....no,ze by plno predomnou.....ano aj ja vykukam....ale ak nevidim cez toho predomnou.....nech viem co a ako.....nie nie som dokonala....len sa snazim mat ocí ako mucha.....a dat do toho trochu logiky....lepsie sa tu jazdit nikdy nebude....len horsie....aut pribuda aj s debilnymi člankami za volantom...ciest pribuda pomaly....som rada,ze uz nie kazdy den za volantom...by som to šticovala a fackala rad za radom
Joj dnes bol panko preštartocat svoj mustang šelby...mnam to bol zvuk...hned som mala husacinu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Joj dnes bol panko preštartocat svoj mustang šelby...mnam to bol zvuk...hned som mala husacinu
Hehehe...Šelby je iný šialok kávy...do toho sadnúť, šak to je ako prirovnanie .." Vidieť Neapol a zomrieť".
Ale čo už, do Neapola sa nechystám, ani Šelby nekupujem...a nepoznám nikoho, kto by mal henten voz a aj by bol ochotný pustiť ma za volant...ono by stačilo aj 5-10 minút na ten zážitok. Alebo by som bol úplne spokojný, ak by ma len povozil.

Tých onakvejších "vodičov" nejak neriešim...radšej (nie ale vždy) ustúpim...nerád by som niekomu ublížil, šak teleskop mám v aute vždy po ruke. Ublížiš kriplovi na duchu a vyfasuješ flaster za zdravého.
Mesto som zanechal za sebou, už len občas zbehnem na nutné záležitosti...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... buchy, keď už o tom teleskope...
Tak cca 2-3 roky späť som reálne uvažoval kúpiť. Máš kalený, alebo nekalený?
Ten teleskop on sa pohybom vysunie a aj zaistí, alebo iba ako rybárska udica, že drží vysunutý iba na základe nejakého trenia a zasunie sa ako anténa rádia?
Priznám sa, nikdy som ho v rukách nedržal...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://x.topky.sk/cl/11/1613131/VIDE...-zarabat-menej
Tento tiez dal asi nejaky matroš?bác mu facáka....dnes mam fackovaciu naladu
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
http://x.topky.sk/cl/11/1613131/VIDE...-zarabat-menej
Tento tiez dal asi nejaky matroš?bác mu facáka....dnes mam fackovaciu naladu
Ale hajlovať vie, som myslel že sa ľavou, ale vidím, že naučené to má dobre :-))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vysunie a zaisti sa...ja mam obycajny obuch hned pri ruke..aj boxera som mala..zmizol mi alebo ....ze by moj bordel ho pohltil?..decko ma teleskop...nechce dat
Buchi trochu vychladla.....alebo sa snazim......alebo si to len nahovaram...a vela krat len ta "plujem- plavam" s tou mojou skatulkou....
M-šelby....hmm..asi by sa mi aj nožky klepali....ze take kone...osedlam ale skusila by som..keby dal vrznut
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
... buchy, keď už o tom teleskope...
Tak cca 2-3 roky späť som reálne uvažoval kúpiť. Máš kalený, alebo nekalený?
Ten teleskop on sa pohybom vysunie a aj zaistí, alebo iba ako rybárska udica, že drží vysunutý iba na základe nejakého trenia a zasunie sa ako anténa rádia?
Priznám sa, nikdy som ho v rukách nedržal...
Kalený...21"
Nebudem Ti popisovať princíp, ten pochopíš z videa.
V článku je aj právna stránku nosenia.
https://www.armymarket.sk/zaujimave-...busok-v-praxi/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Moja fazuľka i synátor majú 18-ky. A fazuľka ho raz musela i použiť, keď jeden neodbytný ožran sa po nej furt siapal - tak ho použila - a trafila - presne do rozkroku......a že vraj ten oný hneď bol triezvy od bolesti.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
http://x.topky.sk/cl/11/1613131/VIDE...-zarabat-menej
Tento tiez dal asi nejaky matroš?bác mu facáka....dnes mam fackovaciu naladu
Somár, keby povedal predtým že "ruské ženy...." tak zožne potlesk aj jeho poľských krehotiniek
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchac, uz som zase v tom po usi :-)))))
Ked je vytiahnuty a buchnem s nim kolmo o zem, tak sa vacsinou zasunie, nie?
Alebo pred tym buchnutim musim nieco stlacit /odistit/?
Lebo ak ho vysuvam, zrejme stlacam...
Uz mam pozretych 7 videi a z toho mi vysiel 21 alebo 23 palcovy cesky ESP za tretinovu cenu oproti americkemu ASP, ktory je skoro o polovicu lahsi ale menej odolny...?
PS: pred tmi cca 2 rokmi som mal vybraty nejaky za 70 eciek, a teraz vidim, ze najodolnejsi stoji cca 25.
A este vtedy som mal nejake video nejakeho "GURU" ktory ukazoval, ze kazdy obusok aj kaleny dokaze zlomit o pieskove vreco volne zavesene, ak by som mal cas a to video nasiel, dost by ma ta haluz zaujimala...
edit: takze v rozlozenej polihe by to malo byt zaistene...
Naposledy upravil Nandrolon : 03.03.17 at 19:26
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Buchac, uz som zase v tom po usi :-)))))
Keď ním tresneš o zem, uvolní sa ten "spoj"...
Laickejšie vysvetlenie ? Niečo na spôsob upevnenia kužeľového Poldi vrtáka, ktorý narazíš do vretena sklučovadla.
Po uvoľnení spoja to len zatlačíš na miesto.
Nastavenie sily uvoľnenia sa robí skrutkou v rukoväti.
Zaistenie je v oboch polohách, ak je správne nastavenie.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Buchac, uz som zase v tom po usi :-)))))
Ked je vytiahnuty a buchnem s nim kolmo o zem, tak sa vacsinou zasunie, nie?
Alebo pred tym buchnutim musim nieco stlacit /odistit/?
Lebo ak ho vysuvam, zrejme stlacam...
Uz mam pozretych 7 videi a z toho mi vysiel 21 alebo 23 palcovy cesky ESP za tretinovu cenu oproti americkemu ASP, ktory je skoro o polovicu lahsi ale menej odolny...?
PS: pred tmi cca 2 rokmi som mal vybraty nejaky za 70 eciek, a teraz vidim, ze najodolnejsi stoji cca 25.
A este vtedy som mal nejake video nejakeho "GURU" ktory ukazoval, ze kazdy obusok aj kaleny dokaze zlomit o pieskove vreco volne zavesene, ak by som mal cas a to video nasiel, dost by ma ta haluz zaujimala...
edit: takze v rozlozenej polihe by to malo byt zaistene...
No práve v tej konštrukcii je tá finta. Ako buchač napísal - je to založené na kužeľoch. Tým, že sa, držiac ho za rukoväť, rozmáchneš - diely sa vysunujú ako teleskop, ale na konci každého dielu je mierny kužeľ, ktorý trením zabráni, aby sa zasunul a drží, jednoducho odstredivá sila pôsobí.. A poskladanie - buchneš rukoväťou spätne a kužele na koncoch sa oddialia a celé sa to pekne poskladá späť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Potešil e-mail od UPC.
Sťažoval som sa na ich služby. V balíku programov majú napísané pri Horizon Go (sledujem na NB a ako zvuková kulisa, aby som nemusel k telke odbiehať ), že MyPrime (filmotéka) je v cene. Lenže po mne stále chcelo predplatné. Tak som napísal priateľský rozhorčený e-mail, že mi neposkytujú to, čo som zaplatil a čo na webe ponúkajú.
Takže sa hlboko ospravedlňujú, vraj nedopatrením to neaktivovali (o čom ale pochybujem) a teraz mám (aspoň) na 2 mesiace všetky programy odkódované - celkom 170 programov ako kompenzáciu.
Takže si môžem pozrieť aj všetky Viasaty, všetky HBO, všetky Filmboxy, Cinemaxy (čo najviac poteší moju 3/4 ).
A ja si v MyPrime odsledujem staršie české komédia s Vlastom Burianom.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchac, misoft. Tak sme sa pochopili. Toto som sa pytal hned na zaciatku s tou udicou. takze vlastne iba ten kuzel a zaistenie je tak silne, ako prudko ho vytiahnem. Takze nie je tam take zaistenie ako so. si predstavoval, ale zrejme je to funkcne a jednoduche. diky.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski dikeskó....za upc info....kukam do psaníčka od nich a myprime ponukaju aj mne...lebo zas to citam halabala...u teba aj s vykladom
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

končí mi viazanosť na net a neviem,akého operátora si vybrať...čítala som recenzie,ale na všetkých len nadávajú,veľmi málo je spokojných...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
končí mi viazanosť na net a neviem,akého operátora si vybrať...čítala som recenzie,ale na všetkých len nadávajú,veľmi málo je spokojných...
Akého máš poskytovateľa mobilu ?
Koľko si ochotná investovať ?
Otázok viacero...

Ale poviem môj prípad.
Net som mal doma od UPC. Ale keďže bol viacmenej po celý rok nevyužitý, tak som šiel
inou cestou.
Mám net v mobile cez mobilného operátora, takže využívam doma a aj na chalupe...prípadne aj inde.
Pripojenie na PC - spárovanie je cez tethering...takže žiaden problém v používaní.
Cena je v podstate závislá od počtu dát...dá sa celkom pekne nastaviť.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Amstrad
kopretinka
končí mi viazanosť na net a neviem,akého operátora si vybrať...čítala som recenzie,ale na všetkých len nadávajú,veľmi málo je spokojných...
UPC ponuka za 10,41 € internet 75/6 Mbps s wifi modemom + 17 kanalov TV /na viac TV prijimacov/
šak na UPC každý nadáva,je tu minimálne jedna téma o tom...a TV nemám,nepotrebujem...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
kopretinka
končí mi viazanosť na net a neviem,akého operátora si vybrať...čítala som recenzie,ale na všetkých len nadávajú,veľmi málo je spokojných...
Akého máš poskytovateľa mobilu ?
Koľko si ochotná investovať ?
Otázok viacero...

Ale poviem môj prípad.
Net som mal doma od UPC. Ale keďže bol viacmenej po celý rok nevyužitý, tak som šiel
inou cestou.
Mám net v mobile cez mobilného operátora, takže využívam doma a aj na chalupe...prípadne aj inde.
Pripojenie na PC - spárovanie je cez tethering...takže žiaden problém v používaní.
Cena je v podstate závislá od počtu dát...dá sa celkom pekne nastaviť.
tak hlavne nechcem dávať pozor na to,koľko môžem presurfovať,by ma eblo...teraz mám swan za 8,99 neobmedzený...cez optiku...nie mobilný
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať