Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja som bola smutná, lebo mi "odišli" drobnolisté bazalky, ale našťastie som dnes dostala ešte pár sadeničiek a na tie si už dám pozor. Má nádhernú vôňu a je krajšia ako obyčajná.
Tento rok bude majoránový, všetci na trhu ho majú krásny, Poliaci aj Maďar.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
aj mne "spálilo" pre zmenu ale paradajkové planty. dala som ich z parapetu do skleníka a obeleli lístky., niektoré celkom pošli, tak dúfam, že aspoň niečo sa pozbiera.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Jedinou ich chybou, či omylom, je ich skreslené vnímanie toho čo vidia, alebo nejako vnímajú.
Kuwa, ale len Ty si asi rádio.
Jedno také fungovalo...že "Rádio Jerevan".
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Jar, akoby si žil mimo reality dnešných dní. Kedy si cestoval MHD, vlakom, kedy si vyliezol medzi ľud? Aj niektorí vysokí funkcionári si v bývalom režime chodili ráno kupovať rožky osobne, aby vedeli, aká je klíma v národe.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Jar, akoby si žil mimo reality dnešných dní. .............
Nie keby žil..... on takto žije dosť dlho.....mimo realitu..... napojený neurálnou sieťou priamo na Central Processor Unit (CPU) svojho počítača......
Len by som bol zvedavý, či má ešte nohy, ruky, oči, uši..... a dokonca mozog....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
Jar, akoby si žil mimo reality dnešných dní. Kedy si cestoval MHD, vlakom, kedy si vyliezol medzi ľud? Aj niektorí vysokí funkcionári si v bývalom režime chodili ráno kupovať rožky osobne, aby vedeli, aká je klíma v národe.
pošli fica...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
korela
Jar, akoby si žil mimo reality dnešných dní. Kedy si cestoval MHD, vlakom, kedy si vyliezol medzi ľud? Aj niektorí vysokí funkcionári si v bývalom režime chodili ráno kupovať rožky osobne, aby vedeli, aká je klíma v národe.
pošli fica...
Šak to by sa i zmrazené rožky stali zázračne čerstvo upečenými.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Jar, akoby si žil mimo reality dnešných dní. Kedy si cestoval MHD, vlakom, kedy si vyliezol medzi ľud? Aj niektorí vysokí funkcionári si v bývalom režime chodili ráno kupovať rožky osobne, aby vedeli, aká je klíma v národe.
Dokonca niektorí nesmeli využívať MHD na cestu do práce (buď prišiel autom služobným, alebo vlastným dopravným prostriedkom, alebo peši)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
bjuty smis
korela
Jar, akoby si žil mimo reality dnešných dní. Kedy si cestoval MHD, vlakom, kedy si vyliezol medzi ľud? Aj niektorí vysokí funkcionári si v bývalom režime chodili ráno kupovať rožky osobne, aby vedeli, aká je klíma v národe.
pošli fica...
Šak to by sa i zmrazené rožky stali zázračne čerstvo upečenými.....
Len hlupák si pomýli čerstvé pečivo (z čerstvého cesta) a dopekané pečivo (zo zmrazeného polotovaru).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Len hlupák si pomýli čerstvé pečivo (z čerstvého cesta) a dopekané pečivo (zo zmrazeného polotovaru).
Ako vždy.... opäť si pointu nepochopil......
1 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka




0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kopretinka



čo to má za prístroj????
a čo máme podľa tohto videa konzumovať?????
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Volá sa to Ekotester..... podobné i tu... http://www.m-link.sk/kategoria/vychy...roj-ekotester/
Otázka však znie - je certifikovaný pre EU? Že má CE neznamená, že je kalibrovaný a certifikovaný. Software/firmware do neho upraví každý šikovný programátor..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
čo to má za prístroj????
a čo máme podľa tohto videa konzumovať?????
...a Ty čo chceš konzumovať ?
Kukni na cenu mašinky = 243,90 € s DPH
Kúpiš mašinku a pár dní (týždňov) nebudeš mať vlastne čo merať.

Popis a určenie prístroja ma pobavil...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ta, take iste video bolo ešte jedno, len nadpis sa líšil, že test zeleniny v Lidli. Tak neviem, odkiaľ tá zelenina vlastne je.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
kopretinka



čo to má za prístroj????
a čo máme podľa tohto videa konzumovať?????
Móricko vymyslel prístroj ktorý mal signalizovať kedy majú ženy svoje dni. Nedopadlo to dobre. Prvá mu vynadala, druhá ho zbila a tretí chlap, ktorý doprevádzal manželku sa ho spýtal či to na ňom vidieť. Takže aj ten prístroj je len na dve veci na tú prvú a na biznis.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
Mila123
kopretinka


čo to má za prístroj????
a čo máme podľa tohto videa konzumovať?????
Móricko vymyslel prístroj ktorý mal signalizovať kedy majú ženy svoje dni. Nedopadlo to dobre. Prvá mu vynadala, druhá ho zbila a tretí chlap, ktorý doprevádzal manželku sa ho spýtal či to na ňom vidieť. Takže aj ten prístroj je len na dve veci na tú prvú a na biznis.
no ale daju sa dusicnany v zelenine testovat ? Bolo by super, keby vysledky niekto porovnal s testami potravinarov
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
pavol54
Len hlupák si pomýli čerstvé pečivo (z čerstvého cesta) a dopekané pečivo (zo zmrazeného polotovaru).
Hanbim sa priznat, ale ja nedokazem. Kupujem pecen chleba, v obchode ho nakrajam, doma cast necham v chladnicke, vacsina ide do mrazu a postupne vyberam. Ked je malo casu sup s tym do mikrovlnky. Na nerozoznanie.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bettylou
Ta, take iste video bolo ešte jedno, len nadpis sa líšil, že test zeleniny v Lidli. Tak neviem, odkiaľ tá zelenina vlastne je.
v mojom príspevku sú dve videá,jedno je test zeleniny z tesca,druhé z lidla
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vicktor
pavol54
Len hlupák si pomýli čerstvé pečivo (z čerstvého cesta) a dopekané pečivo (zo zmrazeného polotovaru).
Hanbim sa priznat, ale ja nedokazem. Kupujem pecen chleba, v obchode ho nakrajam, doma cast necham v chladnicke, vacsina ide do mrazu a postupne vyberam. Ked je malo casu sup s tym do mikrovlnky. Na nerozoznanie.
pri pečive to rozoznáš na druhý deň............
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať