Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som v noci predsa išla zakryť paradajky, tak na čapicu z novín, bezvetrie, ako odporúčala afrikánka, pretože teplota stále klesala po jednom stupni. Neviem, či klesla aj u nás pod nulu, ale už som dlhšie nevydržala byť hore. Tak hádam, dobre bude.
Ešte sme nikdy nemali tak obsypanú višňu, ako tento rok, na slivke nevidno žiadne plody.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

"Potesil" ma Telekom, ak si cez net aktivujete sluzbu na ICO, nie je mozne odstupit v lehote 14 dni od zmluvy, to som nevedela, tak neviem, ci bude kurier cakat za dverami, kym si prestudujem cca 10 stran .
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mne sa "pači" na týchto firmach....nanútia elektronickú faktúru...ak nie ....poplatok.....že šetrenie lesov......ale zmluva ma milion listov....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zmluva (elektronická) - a najmä jej prijatie považovať za uzavretú okamihom odoslania - to je scestné... Ten, kto uzatvára zmluvy, má právo si ju preštudovať (a je jedno, či elektronicky, alebo papierovo) a rozhodnúť sa.... ak nepodpíšem, nie je uzavretá .... čiže opäť nejaká vychcanosť a nátlak.... ja by som to považoval za nátlak a neprijateľné podmienky...
A keďže sa tvrdí, že papierová i elektronická forma sú rovnocenné - i podmienky odstúpenia musia byť rovnocenné....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
Zmluva (elektronická) - a najmä jej prijatie považovať za uzavretú okamihom odoslania - to je scestné... Ten, kto uzatvára zmluvy, má právo si ju preštudovať (a je jedno, či elektronicky, alebo papierovo) a rozhodnúť sa.... ak nepodpíšem, nie je uzavretá .... čiže opäť nejaká vychcanosť a nátlak.... ja by som to považoval za nátlak a neprijateľné podmienky...
A keďže sa tvrdí, že papierová i elektronická forma sú rovnocenné - i podmienky odstúpenia musia byť rovnocenné....
Odstupit mozes do 14 dni,ked si bezny zakaznik,. to len, ked mas na ICO nemozes. nepochopila som, preco.

Tak viem, si predstavit, ake nervy bude mat kurier, ked to budem studovat a on cakat za dverami.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nech čaká...... .... alebo mu to vráť nepodpísané... a T-Debili sa môžu hoci aj na hlavu postaviť a ušami odrážať....
Darmo budú operovať telefonickým hovorom - ty by si operovala tým, že "kde je môj podpis, keď ste mi poslali zmluvu? Nikde? Zmluva nie je......"
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Dobre si vybral, vzduch, slnko, D vitamín, pokoj, mal by byť spokojný. :-) Určite na toto obdobie bude rád niekedy spomínať.
Zatiaľ musia vynášať ďalší materiál hore - pekne po slovensky - po vlastných....
Ale pochvaľuje si to, lebo nie je to jednotvárna robota, stále iné robia..... je vonku.
A ešte povedal jedno.... až bude po tých zimách, berie spacák, hamaku, v batohu tábornícku výbavu a neuvidím ho celých 5 dní - bude tam aj prespávať.. ako taký pustovník, či kastelán?
2 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
alaya1
Odstupit mozes do 14 dni,ked si bezny zakaznik,. to len, ked mas na ICO nemozes. nepochopila som, preco.
Asi ochrana spotrebitela - volica. ICO chranit netreba, tych treba zdanit!
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
lujza.j
..ale zmluva ma milion listov....
Zuno konci (ci uz skoncilo?) a za 30 euro si ma kupila TB. Otvorenie uctu trvalo 3/4 hodiny a podpisoval som sa na kadejake zmluvy, podmienky, dodatky, cenniky, prilohy, ... asi 50 krat?!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
mne sa "pači" na týchto firmach....nanútia elektronickú faktúru...ak nie ....poplatok.....že šetrenie lesov......ale zmluva ma milion listov....
dala si spolu dve veci
firma sa ťa spýta či súhlasíš so zmluvou kde ti budú posielať faktúru elektronicky. Ty im elektronicky odpovieš áno - nie až potom ti budú posielať faktúru podľa tvojich pokynov. Ak firma pošle mailom zmluvu bez tvojho mailového potvrdenia tak nie je platná Takých dostávam z Nigérie plný kýbel,
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

misoft
korela
Dobre si vybral, vzduch, slnko, D vitamín, pokoj, mal by byť spokojný. :-) Určite na toto obdobie bude rád niekedy spomínať.
Zatiaľ musia vynášať ďalší materiál hore - pekne po slovensky - po vlastných....
Ale pochvaľuje si to, lebo nie je to jednotvárna robota, stále iné robia..... je vonku.
A ešte povedal jedno.... až bude po tých zimách, berie spacák, hamaku, v batohu tábornícku výbavu a neuvidím ho celých 5 dní - bude tam aj prespávať.. ako taký pustovník, či kastelán?
Duško cez leto paráda pre mládež. Podobné je neďaleko na Katarínke medzi Dechticami a Naháčom. Asi to poznáš, keď si chodil na prázdniny. http://www.katarinka.sk/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
lujza.j
mne sa "pači" na týchto firmach....nanútia elektronickú faktúru...ak nie ....poplatok.....že šetrenie lesov......ale zmluva ma milion listov....
dala si spolu dve veci
firma sa ťa spýta či súhlasíš so zmluvou kde ti budú posielať faktúru elektronicky. Ty im elektronicky odpovieš áno - nie až potom ti budú posielať faktúru podľa tvojich pokynov. Ak firma pošle mailom zmluvu bez tvojho mailového potvrdenia tak nie je platná Takých dostávam z Nigérie plný kýbel,
palino....mame telekom....papierovu faktúru nefunguje mailovo....tak jej ju účtujú....ale zmluvu na mega strán...pošlú...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
pavol54
lujza.j
mne sa "pači" na týchto firmach....nanútia elektronickú faktúru...ak nie ....poplatok.....že šetrenie lesov......ale zmluva ma milion listov....
dala si spolu dve veci
firma sa ťa spýta či súhlasíš so zmluvou kde ti budú posielať faktúru elektronicky. Ty im elektronicky odpovieš áno - nie až potom ti budú posielať faktúru podľa tvojich pokynov. Ak firma pošle mailom zmluvu bez tvojho mailového potvrdenia tak nie je platná Takých dostávam z Nigérie plný kýbel,
palino....mame telekom....papierovu faktúru nefunguje mailovo....tak jej ju účtujú....ale zmluvu na mega strán...pošlú...
No veď práve oni sa spýtali(zmluvou) chcete mailom fa? mailom som mailom som odsúhlasil a už mi chodí pre fo rok
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Telekom posiela faktury uz len elektronicky, zmluvy v tlacenej podobe kurierom.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

tak mi prišiel srdcervúci mail - nejaký Milan Rusňák znáňa peniaze pre svojho syna Maroška. Vraj má poruchu vývojovej kineziológie a známa rehabilitačná klinika v bratislave vyčíslila liečbu na 8000€. Manželka údajne zomrela pri pôrode
Priložil aj fotky s bábom.
Mail je napísaný dosť dobrou slovenčinou. Aj slovenské číslo účtu. Ideálne si dať trvalý príkaz...

Keby uviedol centrum Adeli v Piešťanoch, tak ani nepochybujem.

Začala som hľadať fotky na webe. A podľa všetkého je to malý Mason Cox a zrovna sa zbierajú peniaze na jeho pohreb, lebo zomrel po ťažkej streptokokovej infekcii.
Aj keď aj to môže byť všelijak...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
Mail je napísaný dosť dobrou slovenčinou. Aj slovenské číslo účtu. Ideálne si dať trvalý príkaz...
Takže si komu poslala (zadala trvalý príkaz) na účet ...Milanovi alebo Masonovi ?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

buchač
Dáša_
Mail je napísaný dosť dobrou slovenčinou. Aj slovenské číslo účtu. Ideálne si dať trvalý príkaz...
Takže si komu poslala (zadala trvalý príkaz) na účet ...Milanovi alebo Masonovi ?
no ja teda nikomu
ale milan vyrozprával príbeh o svojom synovi. Aj fotky poslal.

Akurát to su fotky niekoho uplne iného.
Tento príbeh je vymyslený. Je to len spôsob, ako od dôverčivých vytiahnuť peniaze. A teda, dali si záležať, žiadna slovenčina cez prekladať.
Akurat teda trochu podcenili popis choroby a rehabilitačného centra. Inak by to vo mne veru nevzbudilo pochybnosti....

Teda, tak či tak by som neprispela Ale ani by som nešla hľadať....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
Teda, tak či tak by som neprispela
No ja aj hej...dve možnosti :

1. Ak by som vyhral nejakú solídne vysokú cifru, tak nejaké love by išli určitým smerom.
No žiadna charita, ale na presne zvolený účel.

2. Nejakému bezďákovi dám radšej na čučo ako nejakej celevriti, ktorá sa pretŕča v Zakysanke a podobných releáciách.
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

návšteva city caffe, pekný výhľad je z terasy..
_20170511_170424.JPG  
_20170511_170325.JPG  
1/1
5 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Vidím katolícky kostol, pri ňom nové osárium- na kosti......na druhej foto evanielický kostol, Prior, vľavo pasáž. Pod Priorom dobrá cukráreň....aj zmrzka z ulice. Na konci námestia hotel, stanovište taxíkov.
Vraj najdlhšie námestie v strednej Európe, dlhšie, ako Pražský Václavák
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať