Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
pešiak?!ano...ale osoba prvého kontaktu.....ticho nie je odpoveď.....
Tebe nechodia od nich nové platné cenníky? Kto nesúhlasí s podmienkami, môže od nich odísť.
Veď ja viem, čo tým chceš povedať, je to všade rovnaké. Sú platení, možno aj majú mesačnú normu pre uzatvorenie ďalších služieb, to je ešte väčšie obťažovanie, vymyslela som si na nich jednu krátku vetu a mám pokoj. Na to nedokážu reagovať.
U UPC, v telekomunikáciách detto, rovnaké, odmeny podľa nových uzatvorených kusov.
Nechutný nátlak.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už ste na to reagovali, mala som rozpísaný príspevok.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
palino...všetko pri okienku je za poplatok.....ale vzniknú peniaze,ktoré sa nedajú prevodom....ako ich mam ?!
ako môžu vznikať peniaze ktoré sa nedajú prevodom, však už nepracuješ tak pokuty nevyberáš, a ty si robila u dopravákov ani si sa nepochválila Úprimne ? fakt neviem, však ich postupne pomíňaj a nevyberaj cez bankomat a ak je to väčšia suma tak sa ju oplatí vložiť aj za poplatok, alebo dať do mrazáku
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

to,že si za iný poplatok zaplatím...je moj problem..bojím sa-neviem robiť s internet bankingom....toto je jediný poplatok ktorý mi vadí....účet mam zadara....
koniec koncov....love na účte iba preto....aby neboli doma...lebo na nich zabudnemkde ich mam...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja a dopravaáksranduješ....nikdy...pokuty iba ak dopravna akcoška...kde ma vždy raditel vrazil...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
ja a dopravaáksranduješ....nikdy...pokuty iba ak dopravna akcoška...kde ma vždy raditel vrazil...
iste že som srandoval, ale divím však máš účet, máš mobil a postupujem podľa pokynov, jednu dve platby pre skúšku ako zácvik na dcérin a potom to už frčí
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

toto počúvam furt od chlapa.......ale áno maš pravdu...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
toto počúvam furt od chlapa.......ale áno maš pravdu...
Ja som mal skôr strach z karty, ale donútili ma keď mi povedali pred vchodom z bankomatu zadarmo, na prepážke výber za poplatok, a ako dôchodca som si hodil poštovú a ani ďaleko nemusím chodiť, zadara výber s kartou na každej pošte alebo z bankomatu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
lujza.j
toto počúvam furt od chlapa.......ale áno maš pravdu...
Ja som mal skôr strach z karty, ale donútili ma keď mi povedali pred vchodom z bankomatu zadarmo, na prepážke výber za poplatok, a ako dôchodca som si hodil poštovú a ani ďaleko nemusím chodiť, zadara výber s kartou na každej pošte alebo z bankomatu
Sorry, ale radšej by som si to hodil, ako by som mal ísť (znova) do PB.
Ešte onehdá, bývalý minister obrany Ján Sitek viacmenej prikázal, že každý si má u PB otvoriť účet...po vlne nevôli sa uvedomil a upresnil, že šlo o doporučenie.

PB = najhoršia možná voľba banky, aká existuje.....teda aspoň podľa mňa a aj mojich skúseností.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
lujza.j
toto počúvam furt od chlapa.......ale áno maš pravdu...
Ja som mal skôr strach z karty, ale donútili ma keď mi povedali pred vchodom z bankomatu zadarmo, na prepážke výber za poplatok, a ako dôchodca som si hodil poštovú a ani ďaleko nemusím chodiť, zadara výber s kartou na každej pošte alebo z bankomatu
Sorry, ale radšej by som si to hodil, ako by som mal ísť (znova) do PB.
Ešte onehdá, bývalý minister obrany Ján Sitek viacmenej prikázal, že každý si má u PB otvoriť účet...po vlne nevôli sa uvedomil a upresnil, že šlo o doporučenie.

PB = najhoršia možná voľba banky, aká existuje.....teda aspoň podľa mňa a aj mojich skúseností.
(najhoršia bola tatrabanka tá ma sproste okradla) Poštová -Trvalé príkazy odchádzajú inkasá odchádzajú prísuny zatiaľ kontinuálne z ktorejkoľvek banky do 24 hod účet najlacnejší a naviac pošta 500 m od domu bezplatne výber cez kartu pri okienku alebo oproti v jej bankomate čo si ešte môžem priať?
A ty máš lepšie niečo?
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela
afrikánka
korela
K tomu snáď iba toľko, že toto sme fakt nepotrebovali. Podľa mňa hrôza. To sa vedelo už počas prvých dní, ako to tu dopadne. Žiaľ, nie všetci si to uvedomovali.

? ? ?
Zaujímalo by ma, čo si chcela vyjadriť tými otáznikmi. Nechceš mi radšej položiť priamu otázku?
Otázku nepoložím, ale......
keď sa ráno zobudím, viem, že žijem,
keď vstanem, viem, že sa hýbem,
keď zistím, že všetci moji blízki sú v poriadku a zdraví....
celý deň mi svieti úsmev v tvári, alebo sa k nemu aspoň premôžem.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
A ty máš lepšie niečo?
SLSP...
ALE je jasné, že nie každý bude súhlasiť.

Už len tie úroky pri hypotéke alebo pôžičke sú brutálne !!!
...atď.

PB má 6,5%...https://www.postovabanka.sk/zoznam-kalkulaciek/
SLSP 1,7%.......a to viem teda určite, nakoľko som bol s dcérou včera vybavovať hypo.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pavol54
lujza.j
toto počúvam furt od chlapa.......ale áno maš pravdu...
Ja som mal skôr strach z karty, ale donútili ma keď mi povedali pred vchodom z bankomatu zadarmo, na prepážke výber za poplatok, a ako dôchodca som si hodil poštovú a ani ďaleko nemusím chodiť, zadara výber s kartou na každej pošte alebo z bankomatu
no a pripomenul si mi pali, ako som prvý krát vyberala peniaze z bankomatu.. ja som strašný stresák, aj keď nevyzerám strčila som kartu do bankomatu, maturovala som čo ďalej.. za mnou sa vytvorila riadna rada, keďže vtedy neboli bankomaty na každom rohu.. ako jazyk som si v tom strese zvolila nemčinu ktorú som sa učila pred asi 35 rokmi.. nakoniec prišiel ujo sbs od bankomatu, a spoločnými silami sme sa dopracovali k výberu hotovosti.. išla som z tade červená ako rak..
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
A ty máš lepšie niečo?
SLSP...
ALE je jasné, že nie každý bude súhlasiť.

Už len tie úroky pri hypotéke alebo pôžičke sú brutálne !!!
...atď.

PB má 6,5%...https://www.postovabanka.sk/zoznam-kalkulaciek/
SLSP 1,7%.......a to viem teda určite, nakoľko som bol s dcérou včera vybavovať hypo.
porovnávaš neporovnateľné
hypo . je iná kategória dlhodobé na nehnuteľnosti dajú(dali) sa aj za 1,2 pa
pôžičky je tiež niečo iné strednedobé od 3,5 do 7 pa
ja pridám : povolené prečerpanie je tiež niečo iné krátkodobé prekleňovacie 16-19,5 pa
Poštová nemá v ponuke hypo
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Žabinka
pavol54
lujza.j
toto počúvam furt od chlapa.......ale áno maš pravdu...
Ja som mal skôr strach z karty, ale donútili ma keď mi povedali pred vchodom z bankomatu zadarmo, na prepážke výber za poplatok, a ako dôchodca som si hodil poštovú a ani ďaleko nemusím chodiť, zadara výber s kartou na každej pošte alebo z bankomatu
no a pripomenul si mi pali, ako som prvý krát vyberala peniaze z bankomatu.. ja som strašný stresák, aj keď nevyzerám strčila som kartu do bankomatu, maturovala som čo ďalej.. za mnou sa vytvorila riadna rada, keďže vtedy neboli bankomaty na každom rohu.. ako jazyk som si v tom strese zvolila nemčinu ktorú som sa učila pred asi 35 rokmi.. nakoniec prišiel ujo sbs od bankomatu, a spoločnými silami sme sa dopracovali k výberu hotovosti.. išla som z tade červená ako rak..
presne ako ja potreboval som 1000 v štruktúre tak som dal že 20 a potvrdil som vypľul dvacku vyhodil kartu a že dovi a dopi, tak somskočil do banky sa spýtal kočky (tej čo nevedela ako mi dať) a tak išla so mnou von a odmaturovala ma "Strčte kartu slušne sa otočila chrbtom a povedala dajte PIN " a potom mi už radila. Na to som prehlásil "Prvý pokus nemusí dopadnúť vždy úspešne" Pre zmenu očervenela a vrátila sa
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Poštová nemá v ponuke hypo
EŠTE horšie ... to potom nie je banka....nazval by som skôr nebankovka = vysoké úroky.
Ten zvyšok neriešim...

Záver :
PB je len odnož Pošty samotnej...a aj tá Slovenská Pošta je o hovne.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
pavol54
Poštová nemá v ponuke hypo
EŠTE horšie ... to potom nie je banka....nazval by som skôr nebankovka = vysoké úroky.
Ten zvyšok neriešim...

Záver :
PB je len odnož Pošty samotnej...a aj tá Slovenská Pošta je o hovne.
Splietas este viac
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač
pavol54
Poštová nemá v ponuke hypo
EŠTE horšie ... to potom nie je banka....nazval by som skôr nebankovka = vysoké úroky.
Ten zvyšok neriešim...

Záver :
PB je len odnož Pošty samotnej...a aj tá Slovenská Pošta je o hovne.
Splietas este viac
Hehehehe...ďalší klient PB sa ozval.

Nečítaj text...kuwa, čítaj význam samotný....to znamená, že na Slovenskú Poštu a Poštovú banku som silno alergický.

Ale taká poznámočka....ak je podľa Teba normálne, že pošta ponúka veci, ktoré s jej činnosťou nemá nič spoločné, tak potom sorry.
Ale to, čo by sa pri priehradkach malo ponúkať, tak to je nejak vedľajšie.

Viac k tomu nemám čo dodať.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Drucker zvažuje zvýšenie poplatkov za urgent a pohotovosť

Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/20431922/druck...#ixzz4VfFzpFdI

S veľkou pravdepodobnosťou si nie jeden o mne pomyslí, že nie som normálny (a kto je ?), no ja s týmto veru súhlasím.
Lebo som toho názoru, že to zneužívanie pohotovosti nie je normálne.
6 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Drucker zvažuje zvýšenie poplatkov za urgent a pohotovosť

Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/20431922/druck...#ixzz4VfFzpFdI

S veľkou pravdepodobnosťou si nie jeden o mne pomyslí, že nie som normálny (a kto je ?), no ja s týmto veru súhlasím.
Lebo som toho názoru, že to zneužívanie pohotovosti nie je normálne.
Celý text nemám, ale čo som napísala k tomuto príspevok, tak bol na základe správy po stredajšom zasadaní vlády, že z 2 na 3 ...
Veď nech zavedie, a po čase štatistika vyhodnotí jeho úpravu.
Mám pocit, že sa k tomuto problému najviac vyjadrujú ľudia, ktorí majú s pohotovosťou najmenej skúseností, resp. ju zatiaľ nepotrebujú.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať