Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

alaya1
kukučka
Je to veľmi jednoduché, na čestné chovanie nepotrebujem zákon. Nechodím v nedeľu do obchodu, nechodím na pohotovosť a každý nech si dosadí čo chce.
PS.
Nechytajte ma za slovíčka, myslím bežný každodenný život, nie mimoriadne situácie.
Za mimoriadnu udalosť nepovažujem chorého človeka, ktorý sa namiesto držania diéty prežiera.
Alebo mi x-krát zvonili pri dverách cez víkend a hľadali zubára, s bolestivým kazom, o ktorom vedeli pol roka a podobne. To nie je bezočivosť?
U nas ked zazvonili aj o polnoci, moja mama sa obliekla a sla. Aj cudziemu cloveku.
Nečakala som, že sa ozveš práve ty. Môj príspevok je o tom, že ja ako pacient by som si nikdy nedovolila obťažovať lekára na byte so somarinou.
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ja som to pochopila a aj dala uzitocny bod.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kukučka, ja si zasa neviem predstaviť pacienta, ktorý by so somarinou obťažoval lekára, hlavne na pohotovosti. Už si to tam iba v noci vysedieť je ďalšia ujma na zdraví.
Domov ma chodil v detstve ošetrovať náš obvodný lekár po zavolaní, určite to nebolo v kategórii pohotovosti. Nedokázala som prehltnúť pilulky, tak mi chodil denne pichať injekcie. Prijal to normálne, a aj rodičia reagovali adekvátne.
Pomoc lekárov ľuďom je ich údel.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela
Kukučka, ja si zasa neviem predstaviť pacienta, ktorý by so somarinou obťažoval lekára, hlavne na pohotovosti. Už si to tam iba v noci vysedieť je ďalšia ujma na zdraví.
Domov ma chodil v detstve ošetrovať náš obvodný lekár po zavolaní, určite to nebolo v kategórii pohotovosti. Nedokázala som prehltnúť pilulky, tak mi chodil denne pichať injekcie. Prijal to normálne, a aj rodičia reagovali adekvátne.
Pomoc lekárov ľuďom je ich údel.
Boli oblasti, kde pohotovosť bola zriadená neskôr. Pre obvodného lekára bolo samozrejmosťou, že v naliehavom prípade prišiel aj v noci a bolo aj samozrejmosťou, že bol finančne odmenený. Koľko kto si mohol dovoliť, toľko strčil do vrecka.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Za prekročenie rýchlosti na diaľnici v Rakúsku chcú zabavovať kľúče od auta

http://auto.sme.sk/c/20429450/za-pre...e-od-auta.html

Je Rakúsko v EU ? JE !
Prečo nie sú rovnaké podmienky aj u nás ?
To znamená, prečo Slovensko nepristupuje k zahraničným šoférom podobne ?

TIRáci by vedeli rozprávať o tej šikane .... Rakúsko, Taliansko, Francúzsko,...proste všade dojesexujú našinca.
No naopak to nejak nefunguje...viď TIRáky na horských prechodoch...kurňa, všetko na letuškách, len tak fičí...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Za prekročenie rýchlosti na diaľnici v Rakúsku chcú zabavovať kľúče od auta

http://auto.sme.sk/c/20429450/za-pre...e-od-auta.html

Je Rakúsko v EU ? JE !
Prečo nie sú rovnaké podmienky aj u nás ?
To znamená, prečo Slovensko nepristupuje k zahraničným šoférom podobne ?

TIRáci by vedeli rozprávať o tej šikane .... Rakúsko, Taliansko, Francúzsko,...proste všade dojesexujú našinca.
No naopak to nejak nefunguje...viď TIRáky na horských prechodoch...kurňa, všetko na letuškách, len tak fičí...
Prečo naši nezabavujú aj našim, ale títo sa môžu na mieste vykúpiť? To považujem ešte za väčšiu zvrhlosť.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kukučka
Nechytajte ma za slovíčka, myslím bežný každodenný život, nie mimoriadne situácie.
Každý nech začne od seba. Vypočujte si Slobodný vysielač reprízu relácie Hodina Vlka 48 a nepíšte mi somariny o konšpiráciách. Ukážte mi médium, kde sa hodiny diskutuje o aktuálnych témach a poskytuje sa priestor na priamy telefonický vstup poslucháčov.
/porovnaj so zakázanými diskusiami pod článkami/
2 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
Za prekročenie rýchlosti na diaľnici v Rakúsku chcú zabavovať kľúče od auta

http://auto.sme.sk/c/20429450/za-pre...e-od-auta.html

Je Rakúsko v EU ? JE !
Prečo nie sú rovnaké podmienky aj u nás ?
To znamená, prečo Slovensko nepristupuje k zahraničným šoférom podobne ?

TIRáci by vedeli rozprávať o tej šikane .... Rakúsko, Taliansko, Francúzsko,...proste všade dojesexujú našinca.
No naopak to nejak nefunguje...viď TIRáky na horských prechodoch...kurňa, všetko na letuškách, len tak fičí...
Prečo naši nezabavujú aj našim, ale títo sa môžu na mieste vykúpiť? To považujem ešte za väčšiu zvrhlosť.
Sledujem, že si nečítala zdroj.
Lebo moje slová boli len pokračovaním k článku.

...a nás je to ešte v pohode.
Ale ak by sa začalo pokutovať ako je to niekde inde v EU ?
Podnikatelia (lebo o nich sa zväčša jedná) by poprichádzali veľmi rýchlo o vodičáky, o vozový park, a zaplatili by neskutočné pokuty...ktoré bežný jedinec nemá bežne.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

alaya1
ja som to pochopila a aj dala uzitocny bod.
Naozaj si dala?
Ja vidím jeden bod......a ten som pridelila ja




PARDÓÓÓN, už vidím dva body, k náprave došlo....ale u seba -1
Naposledy upravil afrikánka : 10.01.17 at 15:12
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Odo mňa máš mínus za vytváranie dusna.
Aj keby som bod od Alayi nemala, ale mám. Ešte raz ti napíšem, že menej je niekedy viac.
3 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
Odo mňa máš mínus za vytváranie dusna.
Aj keby som bod od Alayi nemala, ale mám. Ešte raz ti napíšem, že menej je niekedy viac.
10.01.17 14:19
kukučka
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XIV
Užitočné

ak treba, ked pridem domov, aj to odfotim!. Mas tam 4 uzitocne!.A to je odomna vsetko.
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

kukučka
Odo mňa máš mínus za vytváranie dusna.
Aj keby som bod od Alayi nemala, ale mám. Ešte raz ti napíšem, že menej je niekedy viac.
Rozkaz pani Direktívna...oni dusno nikdy nerobili, ani sa neplietli do toho, čo ich bolo po tom ehm
Ale oni majú na to právo, lebo tu kukajú predsa už od nepamäti

Aj fotečky......ehm, akosi na reklamu sa mi javia, ale možnože sa strašne mýlim, ktovie...
Že mi potom prepáčia, prosím ponížene
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Uľaví sa ti, keď si ma prestaneš všímať.
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

afrikánka
alaya1
ja som to pochopila a aj dala uzitocny bod.
Naozaj si dala?
Ja vidím jeden bod......a ten som pridelila ja




PARDÓÓÓN, už vidím dva body, k náprave došlo....ale u seba -1

Afrikanka- tebe ja uz naposledy. Nedoslo k ziadnej naprave!!. Ja som nehodnotila ten prispevok, ktory sledujes, ale uplne iny.
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

alaya1
afrikánka
alaya1
ja som to pochopila a aj dala uzitocny bod.
Naozaj si dala?
Ja vidím jeden bod......a ten som pridelila ja




PARDÓÓÓN, už vidím dva body, k náprave došlo....ale u seba -1

Afrikanka- tebe ja uz naposledy. Nedoslo k ziadnej naprave!!. Ja som nehodnotila ten prispevok, ktory sledujes, ale uplne iny.
Ale úplne to sedelo na ten oný....
Tak mi prepáč, že som SA uviedla do omylu
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Myslim, ze ti prospeje, ked sa nebudes zaoberat mojou osobou, a nielen tebe.
2 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

kukučka
Uľaví sa ti, keď si ma prestaneš všímať.
Všimnem si ťa iba vtedy, iba keď ma "zbuzeruješ"...
Ináč ani niet si čoho až tak výrazne všimnúť...teda, čo sa mňa týka
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Česť výnimkám, ale niektorým sestričkám by som namiesto zvýšenia platu na*ral do rúk a nepustil k vode.
Aj tak sa dá...

ALE viď udalosť posledných dní zo Skalickej nemocnice.
Je z toho celkom slušná kauza...lebo sestrička dala pacientovi jogurt do ruky a odišla preč.

Solídny dôvod, doslova príprava na ďalší štrajk sestričiek...a slová tej "predsedníčky" Lazarovej pre média to nejak potvrdzujú.

Nie som Nostradamus, ale verím, že k tomu zanedlho aj dôjde.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
lujza.j
ja u babky margit....na steinerke-križna včul...skola metodova-jelačičova....
Cau suseda! Asi nie spoluziacka, ja som v roku uholnych prazdnin na Metodke maturoval.
Naposledy upravil vicktor : 10.01.17 at 17:14
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
buchač
Za prekročenie rýchlosti na diaľnici v Rakúsku chcú zabavovať kľúče od auta

http://auto.sme.sk/c/20429450/za-pre...e-od-auta.html

Je Rakúsko v EU ? JE !
Prečo nie sú rovnaké podmienky aj u nás ?
To znamená, prečo Slovensko nepristupuje k zahraničným šoférom podobne ?

TIRáci by vedeli rozprávať o tej šikane .... Rakúsko, Taliansko, Francúzsko,...proste všade dojesexujú našinca.
No naopak to nejak nefunguje...viď TIRáky na horských prechodoch...kurňa, všetko na letuškách, len tak fičí...
Prečo naši nezabavujú aj našim, ale títo sa môžu na mieste vykúpiť? To považujem ešte za väčšiu zvrhlosť.
Sledujem, že si nečítala zdroj.
Lebo moje slová boli len pokračovaním k článku.

...a nás je to ešte v pohode.
Ale ak by sa začalo pokutovať ako je to niekde inde v EU ?
Podnikatelia (lebo o nich sa zväčša jedná) by poprichádzali veľmi rýchlo o vodičáky, o vozový park, a zaplatili by neskutočné pokuty...ktoré bežný jedinec nemá bežne.
Chápem, nech si robia u seba, čo uznajú za vhodné, je to ich krajina.
Ja som zareagovala na extrémne rýchle jazdy u nás, je to výsmech pre zbytok národa zaplatiť na mieste iba vystavenú pokutu, ktorá pre dotyčného predstavuje drobné. To akoby totiž ani pokuta nebola, čiže nespĺňa žiadny výchovný ani iný aspekt. Odobratie VP plus nejaký zákaz jazdy by bolo asi účinnejšie.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať