Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
Oliwa
pavol54
lujza.j
pavol54
lujza.j
Pali ty si ako moje decko.....ked sa pes poští od radosti ked dojdem domov....buc rada,ze sa niekto z teba este poští
Ostali mi tie dôchodcovské výplne, pošlem ti ? ale nie pre psa
Palinoó....pri mojom cviceni vsetkeho druhu.....mam toto zatal ok ale poznam vela ludi ma problem...ked im poviem,ze treba nato cvcit tak sa urazia...
Áno, máš pravdu ja tiež pravidelne cvičím, ale pre zmenu cviky na prostatu, to sú tie párové cvičenia.
Inak som zle prečítal príspevok, ja že tebe nehoda z môjho príspevku, a ty píšeš o psovi
Odznelo včera vo filme s Polívkom: "Prostata je sviňa... tá sa Ťa neptá..."
/čakali na starostu do partie mariášu, či čo to hrali.../
Prostata je ženský problém, nech sa starajú aby chlapi nechodili na pivo a mariáš tak sa jej úspešne vyhnú.
Máš pravdu, nech radšej chodia za babami.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

pavol54, nehovor že prostata je ženský problém. Môj muž sa z domu ani nehne a s prostatou zatiaľ problémy nemá.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Myslíš, že hej ? Lebo ak chceš tým povedať, že poľovník môže strieľať hocikde, tak veru teda nie. Minimálna vzdialenosť je 200m od poslednej nehnuteľnosti v obci.
Ale tých pytliakov je aj tak habadej.

Na mojom pozemku, t.j. na záhrade a aj dvore chalupy bežne nachádzam stopy a aj bobky po vysokej.
...už len sadnúť na postriežku a prááásk. No hej...ale za pytliactvo je sadzba od 6 mesiacov až 3 roky.
Vieme svoje obaja.
Dve veci som mng v živote zakázala, z toho jedno bolo poľovníctvo.
Musíš tam mať raj.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pripomenula si mi Plzáka, najviac nevier je na pracovisku
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
Myslíš, že hej ? Lebo ak chceš tým povedať, že poľovník môže strieľať hocikde, tak veru teda nie. Minimálna vzdialenosť je 200m od poslednej nehnuteľnosti v obci.
Ale tých pytliakov je aj tak habadej.

Na mojom pozemku, t.j. na záhrade a aj dvore chalupy bežne nachádzam stopy a aj bobky po vysokej.
...už len sadnúť na postriežku a prááásk. No hej...ale za pytliactvo je sadzba od 6 mesiacov až 3 roky.
Vieme svoje obaja.
Dve veci som mng v živote zakázala, z toho jedno bolo poľovníctvo.
Musíš tam mať raj.
NIE som poľovník, hoci kvéry mám.
Ku poľovníkom, do nejakého spolku, združenia bol a aj je vždy problém sa dostať.
Takže užívam prírodu a do lesa chodím len na huby...ale s kvérom, lebo sa tam vyskytujú medvede a aj vlky.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač, keď už teda chodíš s kvérom do lesa na huby.....nepoužil by si ani na mňa, keby si ma stretol?
Ako červenú karkulu s košíkom?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte keď sa točíme okolo zvieratiek, dieťa býva blízko potoka a rybníka, aj lesa, fakt veľmi pekná poloha, kačky sa samozrejme nechávajú kŕmiť, ale chodí s nimi aj vydra. Mám ju odfotenú. Riadny macko. Tie zvieratká sa už vôbec neženírujú.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
pripomenula si mi Plzáka, najviac nevier je na pracovisku
Neviem, kto ti pripomenul, ale je to logické, kolegovia spolu prežijú viac času na pracovisku ako doma so svojimi partnermi. Asi v 92 r. dávali na STV dokument práve o týchto vzťahových veciach, nakrútený pokus cez Kirlianovu techniku, prienik aurí a pod. Vzťahy na pracoviskách vznikajú prakticky zákonite, ten film bol tuším nemecký. Chceli ženy emancipáciu, podnes ju v pravom zmysle nemajú, a neviem, komu to v skutočnosti takto vyhovuje.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
afrikánka
Nandrolon
Norma neexistuje. Ale je vacsi predpoklad ze rovesnici +- x rokov, nie xx, spolu dlhsie vydrzia. Ale su aj chalani co potrebuju "mamu". Lenze aj ti raz dospeju a budu chciet zenu. Ale Gregorova a Mojsejova maju chraneny druh - zlatokopov. Podla mna to vyhovuje obom stranam, akurat je to docasne, co taktiez vyhovuje obom stranam...
To bude asi to najsprávnejšie +-, ale nech je to jedna generácia.
Podľa prieskumov vraj najlepšie fungujú manželstvá, kde je žena o 1-2 roky staršia od muža. Možno aj pravdivé. Moja jedna babička a moja známa tento rozdiel a vzťah vydarený.
Vyrastala som v rodine, kde mal môj otec 40, keď som sa narodila....Poriadne som pociťovala jeho roky oproti mladším otcom. Preto pokladám za priam trestné, keď muž 50+ splodí dieťa.
ako si pocitovala jeho roky ? Nech viem coho sa mam pri syncekovi vyvarovat, ci co mam kompenzovat
EDIT: uz som sa odpovede docital. Musim si dat pozor
Naposledy upravil taiko : 07.01.17 at 18:03
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

taiko, najdôležitejšie je, aby ti universum nadelil dlhý život
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela Pozri príspevok
Neviem, kto ti pripomenul, ale je to logické, kolegovia spolu prežijú viac času na pracovisku ako doma so svojimi partnermi. Asi v 92 r. dávali na STV dokument práve o týchto vzťahových veciach, nakrútený pokus cez Kirlianovu techniku, prienik aurí a pod. Vzťahy na pracoviskách vznikajú prakticky zákonite, ten film bol tuším nemecký. Chceli ženy emancipáciu, podnes ju v pravom zmysle nemajú, a neviem, komu to v skutočnosti takto vyhovuje.
Dá sa tomu vyhnúť. Ak je manželka zároveň aj kolegyňa. Len neviem či by to niektorí zvládli...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
pavol54, nehovor že prostata je ženský problém. Môj muž sa z domu ani nehne a s prostatou zatiaľ problémy nemá.
no veď vidíš aká si šikovná,
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

pavol54
afrikánka
pavol54, nehovor že prostata je ženský problém. Môj muž sa z domu ani nehne a s prostatou zatiaľ problémy nemá.
no veď vidíš aká si šikovná,

0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
afrikánka
buchač
korela
Na jeseň za bieleho dňa
korela
Hlavne dcéra mi vraví, nech nechodím v noci von.
Takže teraz ako? Cez deň a či v noci....a včul si vyber.
V BA si nevyberieš bezpečnú hodinu....nikdy nezabudnem, také veselé sedemnástky v minisukničkách sme išli ku el. zastávke popri kríkoch. Počasie nádherné, koniec júna, prázdniny na dosah. Zrazu sa kríky rozhrnuli a pred nami !!! No hrôza, obledli, onemeli, zutekali sme všetky. Celou cestou na internát sme sa triasli. Dnes uvažujem nad našou reakciou, naokolo bolo dosť ľudí, ale ani jedna z nás nikoho neupozornila, čo sa deje. Zrejme ten exibicionista mal odskúšané, že také mláďatká ohúrené jeho činom "onemejú".
Neskôr som sa často v MHD stretla s nevhodnými fyzickými kontaktami, vždy som sa mlčky iba odsunula od votrelca. Dnes by som zrejme už nemlčala....ale zase už asi nie som cieľom "úchylákov", predsa len, tých gerontofilov nie je až tak veľa
Bezpečná hodina už nie je ani v chráme božom. Mne sa niečo podobné - dotieravý fyz kontakt - stalo na nedeľnej omši!!!!!!!
Nechápala som, prečo mi nikto z "veriacich" nepomohol. Bola som mladé dievča, prirodzene som sa hanbila, lebo u nás sa kedysi hovorilo, že si ženy a dievčatá za všetko môžu samé. Dnes by som tiež neušla.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Janiela
afrikánka
buchač
korela
Na jeseň za bieleho dňa
korela
Hlavne dcéra mi vraví, nech nechodím v noci von.
Takže teraz ako? Cez deň a či v noci....a včul si vyber.
V BA si nevyberieš bezpečnú hodinu....nikdy nezabudnem, také veselé sedemnástky v minisukničkách sme išli ku el. zastávke popri kríkoch. Počasie nádherné, koniec júna, prázdniny na dosah. Zrazu sa kríky rozhrnuli a pred nami !!! No hrôza, obledli, onemeli, zutekali sme všetky. Celou cestou na internát sme sa triasli. Dnes uvažujem nad našou reakciou, naokolo bolo dosť ľudí, ale ani jedna z nás nikoho neupozornila, čo sa deje. Zrejme ten exibicionista mal odskúšané, že také mláďatká ohúrené jeho činom "onemejú".
Neskôr som sa často v MHD stretla s nevhodnými fyzickými kontaktami, vždy som sa mlčky iba odsunula od votrelca. Dnes by som zrejme už nemlčala....ale zase už asi nie som cieľom "úchylákov", predsa len, tých gerontofilov nie je až tak veľa
Bezpečná hodina už nie je ani v chráme božom. Mne sa niečo podobné - dotieravý fyz kontakt - stalo na nedeľnej omši!!!!!!!
Nechápala som, prečo mi nikto z "veriacich" nepomohol. Bola som mladé dievča, prirodzene som sa hanbila, lebo u nás sa kedysi hovorilo, že si ženy a dievčatá za všetko môžu samé. Dnes by som tiež neušla.
Voľakedy boli v kostoloch ženské strany, a chlapské a do chlapských si sadali aj rodiny takže sa takéto veci nestávali
1 1
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
pavol54, čo ti mám na to povedať?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Janiela
Dnes by som tiež neušla.
...a čo by si urobila ?...hááááááááá...???

Lebo mne vychádzajú len dve možnosti.
2 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Prvá možnosť - slušná: Napríklad by som sa otočila a opýtala sa ho, či sa nehanbí, rybkár jeden
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

pavol54, strany pre mužov a ženy určené, ale časom sa to miešalo a keď bol kostol preplnený, tak sa stálo spoločne.
Ale počula som od prarodičov, že mládenci čakávali pred kostolom dievky a rovno tam ich aj ručne "šacovali".
Toto som už ja v mojej mladosti nezažila, predsa už to bolo zdržanlivejšie.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Janiela
pavol54, čo ti mám na to povedať?
70% obyvateľov sú kresťania nie všetci sú zdraví a nie všetci dodržiavajú desatoro. Pápež riešil chlípnych kňazov takže sú aj takí.
Starý farár odchádza, poučuje nového a hovorí ak nebudeš niečo vedieť zavolaj poradím
Na prvej spovedi sa jeden farník prizná že mal sex s maloletou. Nevie ako to riešiť. Volá kolegovi. Pýta sa : čo ste dávali za sex z maloletým a ten odpovedá: Komu ako niekomu čokoládu inému 5 euro
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať