Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Pali ty si ako moje decko.....ked sa pes poští od radosti ked dojdem domov....buc rada,ze sa niekto z teba este poští
Ostali mi tie dôchodcovské výplne, pošlem ti ? ale nie pre psa
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

pavol54
afrikánka
Nooo, náhodou.....pred časom cez prázdniny som bola potme z vnúčatkami zbierať kamene do igelitky (robil sa tam výkop). Neďaleko bolo letné sedenie. mladý "unavený" muž prišiel ku nám a úprimnosťou opitého nám ponúkol nocľah, že keď nešťastná mamička z detičkami sa nemá na noc kde uchýliť
Zaskočilo, zarazilo, urazilo, ale aj potešilo
Nenamýšľaj si dobre, To nie teba, ale detičky chcel či?
Šak bola riadna tma, on spitý...... nečítaš, že mamičku s detičkami ?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mna si bezne pomylia s mojim deckom.....obe sa vieme krasne nevludne ksichtit
.... takze zdravim aj koho nepoznam...mavam na auta....nech jej potom nepovedia,ze oné
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

lujza.j
Mna si bezne pomylia s mojim deckom.....obe sa vieme krasne nevludne ksichtit
.... takze zdravim aj koho nepoznam...mavam na auta....nech jej potom nepovedia,ze oné
Aspoň, že si nenamýšľam sama....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
lujza.j
Pali ty si ako moje decko.....ked sa pes poští od radosti ked dojdem domov....buc rada,ze sa niekto z teba este poští
Ostali mi tie dôchodcovské výplne, pošlem ti ? ale nie pre psa
Palinoó....pri mojom cviceni vsetkeho druhu.....mam toto zatal ok ale poznam vela ludi ma problem...ked im poviem,ze treba nato cvcit tak sa urazia...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

afrikánka
lujza.j
Mna si bezne pomylia s mojim deckom.....obe sa vieme krasne nevludne ksichtit
.... takze zdravim aj koho nepoznam...mavam na auta....nech jej potom nepovedia,ze oné
Aspoň, že si nenamýšľam sama....
Pokial nepride ku kontaktu...mi to neva....lebo minule som,ze zdravila.som toho a toho....decko...a nechcel ti dat pusu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
pavol54
afrikánka
Nooo, náhodou.....pred časom cez prázdniny som bola potme z vnúčatkami zbierať kamene do igelitky (robil sa tam výkop). Neďaleko bolo letné sedenie. mladý "unavený" muž prišiel ku nám a úprimnosťou opitého nám ponúkol nocľah, že keď nešťastná mamička z detičkami sa nemá na noc kde uchýliť
Zaskočilo, zarazilo, urazilo, ale aj potešilo
Nenamýšľaj si dobre, To nie teba, ale detičky chcel či?
Šak bola riadna tma, on spitý...... nečítaš, že mamičku s detičkami ?
Si robím srandu, ale píšeš že chcel uchýliť, nie prichýliť Raz ráno sme ako mladí opúšťali slobodárku, z jednej izby vyšla pani a rýchlym krokom opúšťala budovu. Nám nebolo viac treba rozkecali sme že ho prišla mamička skontrolovať a keď nás nebude poslúchať príde zase
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

lujza.j
afrikánka
lujza.j
Mna si bezne pomylia s mojim deckom.....obe sa vieme krasne nevludne ksichtit
.... takze zdravim aj koho nepoznam...mavam na auta....nech jej potom nepovedia,ze oné
Aspoň, že si nenamýšľam sama....
Pokial nepride ku kontaktu...mi to neva....lebo minule som,ze zdravila.som toho a toho....decko...a nechcel ti dat pusu
Veru dávať pusu hocikomu....to by bola aj nevera
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
pavol54
lujza.j
Pali ty si ako moje decko.....ked sa pes poští od radosti ked dojdem domov....buc rada,ze sa niekto z teba este poští
Ostali mi tie dôchodcovské výplne, pošlem ti ? ale nie pre psa
Palinoó....pri mojom cviceni vsetkeho druhu.....mam toto zatal ok ale poznam vela ludi ma problem...ked im poviem,ze treba nato cvcit tak sa urazia...
Áno, máš pravdu ja tiež pravidelne cvičím, ale pre zmenu cviky na prostatu, to sú tie párové cvičenia.
Inak som zle prečítal príspevok, ja že tebe nehoda z môjho príspevku, a ty píšeš o psovi
Naposledy upravil pavol54 : 06.01.17 at 15:21
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

pavol54, aj z teba sú už pán inšpektor na gramatiku ?!
Teda na slovenský jazyk....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
pavol54, aj z teba sú už pán inšpektor na gramatiku ?!
Teda na slovenský jazyk....
To z hladu, a čo som korektoval?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Palino...ale sak co ste mu nedopriali.... ste boli smutko,ze u vas taka pani nebola čó...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Palino...ale sak co ste mu nedopriali.... ste boli smutko,ze u vas taka pani nebola čó...
Nie, ale povedal že s takými ku...i(myslel nás) už viac na ťah nepôjde. My že, dobre nech chodí s nami, my z neho to úchyláctvo "vyženieme"
Ale zabúchať na dvere že "kamarád taky rád" mohlo skončiť nepríjemne
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešila by ma kastrácia Ábela Ravasza.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Rozmýšľam, či mám tú mínusku od cigáňa, alebo iba polcigáňa, alebo od nejakej frustrovanej dievčiny :-)))))
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
afrikánka
buchač
korela
Na jeseň za bieleho dňa
korela
Hlavne dcéra mi vraví, nech nechodím v noci von.
Takže teraz ako? Cez deň a či v noci....a včul si vyber.
V BA si nevyberieš bezpečnú hodinu....nikdy nezabudnem, také veselé sedemnástky v minisukničkách sme išli ku el. zastávke popri kríkoch. Počasie nádherné, koniec júna, prázdniny na dosah. Zrazu sa kríky rozhrnuli a pred nami !!! No hrôza, obledli, onemeli, zutekali sme všetky. Celou cestou na internát sme sa triasli. Dnes uvažujem nad našou reakciou, naokolo bolo dosť ľudí, ale ani jedna z nás nikoho neupozornila, čo sa deje. Zrejme ten exibicionista mal odskúšané, že také mláďatká ohúrené jeho činom "onemejú".
Neskôr som sa často v MHD stretla s nevhodnými fyzickými kontaktami, vždy som sa mlčky iba odsunula od votrelca. Dnes by som zrejme už nemlčala....ale zase už asi nie som cieľom "úchylákov", predsa len, tých gerontofilov nie je až tak veľa
nekecaj, dnes by si bola vďačná, len obťažujúci materiál nie je
Čoby nebol. To tu iba ty také vtípky vypúšťaš, že tuším iba po 40 a dosť. :-)
To isté by mohla tvrdiť každá žena. Tabuizovanú tému preráža Gregorka s Mojsejkou, ale aj tak ide o starú pravdu.
Nakoniec týmto nechcem vôbec nič povedať, aby si to niekto zle nevysvetlil.
Len aby neprišla doba, že aj starenky sa budú pre istotu vyhýbať verejným priestranstvám.
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pri prvom dieťati si vybral jeden takýto pošuk flek pri pôrodnici. Lepšie miesto si už ani vybrať nemohol, nemocnica na stráni kopca, tak stál nad izbami hneď od siedmej. Už len jeho očakávali.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Zdá sa mi, že tá Gregorka môj ročník......nemám slov, pre mňa nepochopiteľné .
ˇ
Nemám pocit, že všetky starenky by sa vyhýbali verejným priestranstvám, nájde sa zopár aj takých, čo tam práve v očakávaní "prepadu" budú celé natešené cupitať . Ako tak napríklad sestra Jany Brejchovej
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

GREGOROVÁ 64r., amant o 32 menej, no čo už, láske nerozkáżeš.
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

afrikánka
Zdá sa mi, že tá Gregorka môj ročník......nemám slov, pre mňa nepochopiteľné .
ˇ
Nemám pocit, že všetky starenky by sa vyhýbali verejným priestranstvám, nájde sa zopár aj takých, čo tam práve v očakávaní "prepadu" budú celé natešené cupitať . Ako tak napríklad sestra Jany Brejchovej
Nebudem komentovať ale ........, kto čítal šuták keď som bola rozčertená na liečení tak vie o čom píšem. Ale to bolo pod vplyvom liekov a už je to v pohode.
Tak možno aj tie, ktoré ste korela a afrikánka uviedli, niečo užívajú
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať