Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Hlavne dcéra mi vraví, nech nechodím v noci von. Chodím stále, teda so psom. Nedávno spomínal práve zadný sused mng, že raz takto pri nočnej pochôdzke zrazu zostal stáť pred cudzím chlapom. Asi to dobre dopadlo, keď žije, ľak na oboch stranách. Ale oni majú vskutku veľký pozemok. A voyerov nikto aj tak nezastaví. :-)
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela
Lui, čo tu toľko naťahuješ, prežil či zdrhol? :-)))
Tuším prežil a nezdrhol...bolo asi v správach včera ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jaj....lezi polamany v ruzinove....teraz mu skacu okolo zadku sestricky ano chcel zdrhnut..
.predpokladam,ze ho drapli u mna v MČ moje oddelenie PZ bolo spomenute,ze tam ho predviedli....takze vysetrovatel na gagarinke...prve poschodie...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Jaj....lezi polamany v ruzinove....teraz mu skacu okolo zadku sestricky ano chcel zdrhnut..
.predpokladam,ze ho drapli u mna v MČ moje oddelenie PZ bolo spomenute,ze tam ho predviedli....takze vysetrovatel na gagarinke...prve poschodie...
Nepovedali mu? keď máš lepšieho vtáka tak uleť? No a nemal ale vraj mal ťažkú hlavičku. mali ho vyviesť na strechu
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Panenka skákavá..., to takto?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Známa chodieva z práce z Podunajskej na zastávku Komárovská po skratke chodníkom okolo kotolne. Na jeseň za bieleho dňa pred pár rokmi ju tam prepadol mladší ročník ako tento s kapucňou na hlave, nosieva kabelku výlučne na pleci, zhodil ju na zem, síce statočne bojovala, ale o kabelku prišla. Nahlásila, ľudia neboli na zastávke ďaleko, nepamätá si ho, odvtedy ju volajú ako svedka na súd. Darmo im dala prehlásenie, že im nepomôže, lebo ho nevidela. Zasa jej prišlo predvolanie.
Ale teraz, keď vidím aké pálky sú za takéto prepady, ani sa nečudujem, že ju volávajú. A to išlo o ženu okolo 60, nie o tak staré ženy ako v tomto prípade. To už je hnus.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Na jeseň za bieleho dňa
korela
Hlavne dcéra mi vraví, nech nechodím v noci von.
Takže teraz ako? Cez deň a či v noci....a včul si vyber.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Korela moja MČ je plna hajzlov....co" tu" nie som neverim,ze sa nieco zmenilo....pentagon je miesto navstev pre celu bandu z ba a okolia...zlate klasy-rastice a pod.
,toto cestuje tu s "tebou" v mhd...nastupia v ruke handra a pokojne si šnupa .....nehovoriac a zasvinenych prostitjutkach co idu z roboty.....uplny gol je,ze su jedinci co si ich pamatam z mojej ery...normalne zije....normalne to neurex krat basa,fet,ulica...a este to vladze lupit...vrrr
Clovek,ktory sa o seba stara barzjaka pliaga na neho skoci....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Korela moja MČ je plna hajzlov....co" tu" nie som neverim,ze sa nieco zmenilo....pentagon je miesto navstev pre celu bandu z ba a okolia...zlate klasy-rastice a pod.
,toto cestuje tu s "tebou" v mhd...nastupia v ruke handra a pokojne si šnupa .....nehovoriac a zasvinenych prostitjutkach co idu z roboty.....uplny gol je,ze su jedinci co si ich pamatam z mojej ery...normalne zije....normalne to neurex krat basa,fet,ulica...a este to vladze lupit...vrrr
Clovek,ktory sa o seba stara barzjaka pliaga na neho skoci....
Ako poznáš či je prostitúka prepracovaná?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Bežne to ale človek, v tom okolí čo spomínaš, nepostrehne. Aspoň ja. Ty máš na ne oko.
DM a všetky tie obchody dolu aj s Levanduľou sú v poho. Raz mi prišlo blbo, v Optike mi nepomohli, tak v tej kaviarničke vedľa som oslovila dve dvojice pri stolíku, chalani sa hneď zdvihli a odviezli ma domov. Ani peniaze si nechceli vziať, nechala som im na zadnom sedadle. Nebol žiadny taxík k dispozícii vtedy v okolí.
MHD to nie je dobrá, ale myslím, že sa to vzťahuje na celé mesto. Človek nikdy nevie vedľa koho sedí, stojí. A od domácich človek vie, čo môže očakávať. Tí nechajú človeka na pokoji.
Radi sme nakupovali v tom vašom centre kedysi. Teraz je to ďaleko.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pali ci do alebo z....mas to jedno zrichtovane pod obraz...aj telesne aj modne aj vizažistovo....tragedia,ze sa chlapi ulakomia....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Korela ten lidl..vynimocne...dm v poho,v levandule som davno nebola....v lete s deckom v tom bare co ma terasu a aj ludi..robia fajn ovocne drinky....dm teraz aj pri kauflaci...trh pri prvom nadjazde idu likvidovat...do marca....potom stankari nevedia co s nimi bude a ze budy su ich...kocka co TČM stanok s olejmi....by rada obchodik....ale....priestor by aj bol v novostavbe pri bille...30m2 tusim 33 tis.dóst...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Pali ci do alebo z....mas to jedno zrichtovane pod obraz...aj telesne aj modne aj vizažistovo....tragedia,ze sa chlapi ulakomia....
A, večer sa vraj nohy pozdravia a povedia "konečne spolu"
B, má pekne po umývané zuby do biela
C, konzumuje sóda bikarbónu

že vraj fúj ale to sú asociácie čo?
ad.A, to večer aj nohy špatnej lyžiarky, ad B to aj baba ktorá robí reklamu na pastu ich má biele ad.C každý kto je prejedený po sviatkoch ju konzumuje
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač
korela
Na jeseň za bieleho dňa
korela
Hlavne dcéra mi vraví, nech nechodím v noci von.
Takže teraz ako? Cez deň a či v noci....a včul si vyber.
V BA si nevyberieš bezpečnú hodinu....nikdy nezabudnem, také veselé sedemnástky v minisukničkách sme išli ku el. zastávke popri kríkoch. Počasie nádherné, koniec júna, prázdniny na dosah. Zrazu sa kríky rozhrnuli a pred nami !!! No hrôza, obledli, onemeli, zutekali sme všetky. Celou cestou na internát sme sa triasli. Dnes uvažujem nad našou reakciou, naokolo bolo dosť ľudí, ale ani jedna z nás nikoho neupozornila, čo sa deje. Zrejme ten exibicionista mal odskúšané, že také mláďatká ohúrené jeho činom "onemejú".
Neskôr som sa často v MHD stretla s nevhodnými fyzickými kontaktami, vždy som sa mlčky iba odsunula od votrelca. Dnes by som zrejme už nemlčala....ale zase už asi nie som cieľom "úchylákov", predsa len, tých gerontofilov nie je až tak veľa
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Palino slak ma isiel trafit ked mi taku chalani dovliekli...vrrr.....sranda tu som mala docinenia s takymito na hradnom kopci s onakvymi
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
buchač
korela
Na jeseň za bieleho dňa
korela
Hlavne dcéra mi vraví, nech nechodím v noci von.
Takže teraz ako? Cez deň a či v noci....a včul si vyber.
V BA si nevyberieš bezpečnú hodinu....nikdy nezabudnem, také veselé sedemnástky v minisukničkách sme išli ku el. zastávke popri kríkoch. Počasie nádherné, koniec júna, prázdniny na dosah. Zrazu sa kríky rozhrnuli a pred nami !!! No hrôza, obledli, onemeli, zutekali sme všetky. Celou cestou na internát sme sa triasli. Dnes uvažujem nad našou reakciou, naokolo bolo dosť ľudí, ale ani jedna z nás nikoho neupozornila, čo sa deje. Zrejme ten exibicionista mal odskúšané, že také mláďatká ohúrené jeho činom "onemejú".
Neskôr som sa často v MHD stretla s nevhodnými fyzickými kontaktami, vždy som sa mlčky iba odsunula od votrelca. Dnes by som zrejme už nemlčala....ale zase už asi nie som cieľom "úchylákov", predsa len, tých gerontofilov nie je až tak veľa
nekecaj, dnes by si bola vďačná, len obťažujúci materiál nie je
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pali ty si ako moje decko.....ked sa pes poští od radosti ked dojdem domov....buc rada,ze sa niekto z teba este poští
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nooo, náhodou.....pred časom cez prázdniny som bola potme z vnúčatkami zbierať kamene do igelitky (robil sa tam výkop). Neďaleko bolo letné sedenie. Mladý "unavený" muž prišiel ku nám a úprimnosťou opitého, nám ponúkol nocľah, že keď nešťastná mamička s detičkami sa nemá na noc kde uchýliť
Zaskočilo, zarazilo, urazilo, ale aj potešilo
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
Nooo, náhodou.....pred časom cez prázdniny som bola potme z vnúčatkami zbierať kamene do igelitky (robil sa tam výkop). Neďaleko bolo letné sedenie. mladý "unavený" muž prišiel ku nám a úprimnosťou opitého nám ponúkol nocľah, že keď nešťastná mamička z detičkami sa nemá na noc kde uchýliť
Zaskočilo, zarazilo, urazilo, ale aj potešilo
Nenamýšľaj si dobre, To nie teba, ale detičky chcel či?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať