Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hehehe... pekne ste sa rozšúpli v negatívnosti k môjmu príspevku ohľadom toho mora.

Trochu povznesenia by vám veru neuškodilo.
Alaya to vzala osobne, šak jej "druhý"domov...a na ten sa teda veru nemá šahať.
Kuwa, veľa som si dovolil......ale prežijem.

Že nesúhlasite s mojim názorom ? Ale šak jasné, ale čo je na ňom k nesúhlasnosti ?
Je to môj názor a ten sa veru nezmení.

Niekto má rad more a slnko a niekto nie...to druhé mám ja veru aj zakázané a to doslovne.
Ergo to ale neznamená, že keď ja nemôžem k moru, tak moja família k nemu nechodí.
Ja som dokonca taký frajer (veru sa pochválim), že som deckám na more prispel-zaplatil...podotýkam, že z dôchodku a nie z nejakého nadštandartného príjmu psychologičky.

Predkladám to ale stále a neustále ?
Alebo iní, ktorí sú na oveľa vyššom levely, čo sa zcestovania týka. Ak aj dajú niečo zo zahraničia, tak to má len taký informatívny charakter. Ostatní prečítajú, akceptujú a aj doprajú.
Kua, pritom bolo spomenuté v určitej súvislosti slovo "závisť". Ja by som vedel použiť iné, presnejšie pre túto situáciu a aj osobu...."chválenkárstvo, narcizmus, zahľadenie sa do seba, povýšenectvo, atď..."...dá sa tam čítať medzi riadkami niečo vo význame...vy ničoty, pozrite, čo si ja môžem dovoliť a vy nie.


P.S.:
...a včul sa realizujte !
Naposledy upravil buchač : 29.12.16 at 13:02
6 3
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

afrikánka
Rozdávam rada a to najviac sama sebe
Kde máš v tom linku moju odpoveď? Bolo by dobré, aby si čítala pozornejšie:rolley , okrem toho zverejnený nick nezaťahuj do tejto triviálnej babskej pletky. Je to čiste iba moja akcia......, tiež triviálna
aha, takže minusky si mi nedala ty preto, lebo si neverila, že je to všetko moja práca? dá sa ľahko dokázať
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Žeremese. Patológia ako vyšitá.
Koľko dní ubehlo od sviatkov pokoja a radosti?
6 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela
Žeremese. Patológia ako vyšitá.
Koľko dní ubehlo od sviatkov pokoja a radosti?
Obraz Porady odzrkadľuje obraz spoločnosti
Nakoniec, no a čo ??? Aspoň je čo čítať.....aj keď sú to primitívnosti
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
Hehehe... pekne ste sa rozšúpli v negatívnosti k môjmu príspevku ohľadom toho mora.

Trochu povznesenia by vám veru neuškodilo.

Alaya to vzala osobne, šak jej "druhý"domov...a na ten sa teda veru nemá šahať.
Kuwa, veľa som si dovolil......ale prežijem.

Že nesúhlasite s mojim názorom ? Ale šak jasné, ale čo je na ňom k nesúhlasnosti ?
Je to môj názor a ten sa veru nezmení.

Niekto má rad more a slnko a niekto nie...to druhé mám ja veru aj zakázané a to doslovne.
Ergo to ale neznamená, že keď ja nemôžem k moru, tak moja família k nemu nechodí.
Ja som dokonca taký frajer (veru sa pochválim), že som deckám na more prispel-zaplatil...podotýkam, že z dôchodku a nie z nejakého nadštandartného príjmu psychologičky.

Predkladám to ale stále a neustále ?
Alebo iní, ktorí sú na oveľa vyššom levely, čo sa zcestovania týka. Ak aj dajú niečo zo zahraničia, tak to má len taký informatívny charakter. Ostatní prečítajú, akceptujú a aj doprajú.
Kua, pritom bolo spomenuté v určitej súvislosti slovo "závisť". Ja by som vedel použiť iné, presnejšie pre túto situáciu a aj osobu...."chválenkárstvo, narcizmus, zahľadenie sa do seba, povýšenectvo, atď..."...dá sa tam čítať medzi riadkami niečo vo význame...vy ničoty, pozrite, čo si ja môžem dovoliť a vy nie.


P.S.:
...a včul sa realizujte !


detto....
8 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mne osobne duch vody, a je jedno v akom ročnom období, dokáže obnoviť vnútorné sily viac ako hory. Postačí aj malé štrkovisko. Čím menej prítomných ľudí, tým lepšie.
Mali sme obľúbený Brač, už nechodievam k moru. Možno niekedy mimo sezóny.
Jediné zlé spomienky na vodu mám zo Slapskej priehrady, je obkolosená strmými sivými skalnatými neprístupnými brehmi, úzka, hĺbka okolo 70m, čiže asi ani prekrásne pokojné fjordy by pre mňa neboli. Plus blízkosť letiska, práve nad nami prechádzali lietadlá do nadzvukovej rýchlosti, komplet so všetkým nepríjemná dovolenka.
Aj preto ma nedávno úprimne zaujali a dojali snímky
http://www.porada.sk/album.php?album...hmentid=149614
http://www.porada.sk/album.php?album...hmentid=149616
http://www.porada.sk/album.php?album...hmentid=149615
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Podla mna ti to neobnovuje duch vody, ale nostalgicke -silne spomienky na urcite prostredie. Tiez to zazivam na "urcitych miestach"...
PS: s tou nadzvukovkou to beriem ako nevedomost, lebo urcite nie...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

afrikánka
Poraďáci, nikto z vás nie je zákerná sviňucha
Veď to ten heker vystrája, čo podstrčil zavírený obrázok

Mám už 21mínusiek.....neviem, koľko bude do rána
Mala si 21 mínusiek? To akože hráš OKO? Tak si vyhrala!
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

misoft
afrikánka
Poraďáci, nikto z vás nie je zákerná sviňucha
Veď to ten heker vystrája, čo podstrčil zavírený obrázok

Mám už 21mínusiek.....neviem, koľko bude do rána
Mala si 21 mínusiek? To akože hráš OKO? Tak si vyhrala!
Ja hrám akože "naoko"...........
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

afrikánka
Ja hrám akože "naoko"...........
OKO naoko..... hmmmm.... tak to som ešte nehral......
Ale už na oko som raz dostal.....
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Tam o-ko-loo Ľevóči, do-sta-li sce pod óči
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

bettylou
Tam o-ko-loo Ľevóči, do-sta-li sce pod óči
Silvestrujeme ???
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Podla mna ti to neobnovuje duch vody, ale nostalgicke -silne spomienky na urcite prostredie. Tiez to zazivam na "urcitych miestach"...
PS: s tou nadzvukovkou to beriem ako nevedomost, lebo urcite nie...
Dnes už viem, ako mi pomohla tichá hladina vody, neviem, ako ku mne prišla myšlienka, nie si až tak ďaleko od pravdy, dá sa to nazvať rôzne, duchom, energiou, ..., a k ostatnému nech sa vyjadria vojaci. Blízko je Benešov, a myslím, že môj mng asi vedel, o čom hovoril, bolo to dávno, a lety časté, proste nerobilo mi to dobre.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

afrikánka
bettylou
Tam o-ko-loo Ľevóči, do-sta-li sce pod óči
Silvestrujeme ???
Ešte nesilvestruje - zatiaľ je to len skúška
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korela, zase je pravda, že prv neboli také normy ako teraz a keď sme sa na jednom odbornom fóre bavili o prekračovaní nadzvukovej rýchlosti a s tým spojený sonický tresk /ktorý je stály, nie iba pri prekročení/ tak starší obyvatelia blízko vojenských letísk sa smiali že prv to robili aj v obývaných oblastiach, že to bolo bežné. Teraz je to tak obmedzené, že bežne sa ani neprekračuje.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Nandrolon
Podla mna ti to neobnovuje duch vody, ale nostalgicke -silne spomienky na urcite prostredie. Tiez to zazivam na "urcitych miestach"...
PS: s tou nadzvukovkou to beriem ako nevedomost, lebo urcite nie...
Dnes už viem, ako mi pomohla tichá hladina vody, neviem, ako ku mne prišla myšlienka, nie si až tak ďaleko od pravdy, dá sa to nazvať rôzne, duchom, energiou, ..., a k ostatnému nech sa vyjadria vojaci. Blízko je Benešov, a myslím, že môj mng asi vedel, o čom hovoril, bolo to dávno, a lety časté, proste nerobilo mi to dobre.
Benešov a ani Lešany nemali s letectvom nič ale poblíž Slapskej priehrady bola Čáslav na východ, Žatec na západ
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mám chuť napísať, že mi je to aj teraz srdečne jedno, z ktorého konkrétneho letiska stíhačky odlietavali, ale odohrávalo sa to nad našou dovolenkovou oblasťou. Dnes majú možno iný režim frekvencií lietania, možno menší, ale v každom prípade to bolo veľmi nepríjemné.
Ale ďakujem za odpovede.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dá sa tu ešte niekomu veriť?
Transparency obviňuje Denník N, že si navyšuje čítanosť. Šéf vydavateľstva priznáva chybu len sčasti
http://strategie.hnonline.sk/media/8...-cisla-nafukol
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Dá sa tu ešte niekomu veriť?
Transparency obviňuje Denník N, že si navyšuje čítanosť. Šéf vydavateľstva priznáva chybu len sčasti
http://strategie.hnonline.sk/media/8...-cisla-nafukol
Tu je lepšie rozpísané.
http://transparency.blog.sme.sk/c/44...erovu-hru.html
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

No.
A občas je vhodné si pripomenúť významné udalosti.
http://zpravy.idnes.cz/nobelovu-cenu...zahranicni_ipl
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať