Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..Nooo, nazlostilo ma...Synovi sa pokazil TV...Je 4 mes.po dvojročnej záruke...vŕŕ
Pamätám sa za detstva sa nám každý rok pokazila telka na Vianoce, alebo na Silvestra... história sa opakuje, len s rozdielom, že staré telky sa dali opraviť...
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Valcake
..Nooo, nazlostilo ma...Synovi sa pokazil TV...Je 4 mes.po dvojročnej záruke...vŕŕ
Pamätám sa za detstva sa nám každý rok pokazila telka na Vianoce, alebo na Silvestra... história sa opakuje, len s rozdielom, že staré telky sa dali opraviť...
mne ked sa pokazil TV, tak mi kolega vravi
" juuuj ake stastie Ta postretlo, to si mozes kupit novy ". Ale zase je pravda, ze 2 roky je velmi malo.
1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

taiko
Valcake
..Nooo, nazlostilo ma...Synovi sa pokazil TV...Je 4 mes.po dvojročnej záruke...vŕŕ
Pamätám sa za detstva sa nám každý rok pokazila telka na Vianoce, alebo na Silvestra... história sa opakuje, len s rozdielom, že staré telky sa dali opraviť...
mne ked sa pokazil TV, tak mi kolega vravi
" juuuj ake stastie Ta postretlo, to si mozes kupit novy ". Ale zase je pravda, ze 2 roky je velmi malo.
..Tiež si myslím, že to je málo 2 roky??Čo sú to dnes za výrobky?..mng.sa na to pozrie, ale veľa šancí tomu nedávam..
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Valcake
..Nooo, nazlostilo ma...Synovi sa pokazil TV...Je 4 mes.po dvojročnej záruke...vŕŕ
Pamätám sa za detstva sa nám každý rok pokazila telka na Vianoce, alebo na Silvestra... história sa opakuje, len s rozdielom, že staré telky sa dali opraviť...
Nuž - televízor sa nepokazil - pokazilo sa to "kurvítko" v ňom.....
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Valcake
taiko
Valcake
..Nooo, nazlostilo ma...Synovi sa pokazil TV...Je 4 mes.po dvojročnej záruke...vŕŕ
Pamätám sa za detstva sa nám každý rok pokazila telka na Vianoce, alebo na Silvestra... história sa opakuje, len s rozdielom, že staré telky sa dali opraviť...
mne ked sa pokazil TV, tak mi kolega vravi
" juuuj ake stastie Ta postretlo, to si mozes kupit novy ". Ale zase je pravda, ze 2 roky je velmi malo.
..Tiež si myslím, že to je málo 2 roky??Čo sú to dnes za výrobky?..mng.sa na to pozrie, ale veľa šancí tomu nedávam..
Dnešné televízory sú iba na pozeranie nič iné sa s nimi robiť nedá, ak aj áno tak je to drahšie ako nový prístroj. Mám staručkú aku vŕtačku Narex 2005 baterky k ničomu, tak som sa spýtal koľko by stála nová, jedna 52 dve 104 a hned som dostal ponuku: tu máme takú poloprofi akb vŕtačku za 110 aj ešte s nejakými doplnkami, (no nekúp výhodnú aku vŕtačku) PODOBNE AKO TV
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Valcake
..Nooo, nazlostilo ma...Synovi sa pokazil TV...Je 4 mes.po dvojročnej záruke...vŕŕ
Pamätám sa za detstva sa nám každý rok pokazila telka na Vianoce, alebo na Silvestra... história sa opakuje, len s rozdielom, že staré telky sa dali opraviť...
Nuž - televízor sa nepokazil - pokazilo sa to "kurvítko" v ňom.....
Omyl to kurvítko sa sa nepokazilo to je funkčné preto nejde TV
7 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pravda, pravda......
Keď si spomeniem, ako som pred troma rokmi predal funkčný originál japonský FTV CRT Sharp. Mal 30 rokov a stále fungoval, mal krásne farby - jediná jeho chyba bola, že nenaladil frekvencie pre káblovku.
Jediné, čo som pred predajom urobil, bolo povysávanie prachu z neho.
A aj som sa pozrel - všetky súčiasky v ňom mali označenie Made in Japan.....(žiadny Taiwan, China, Korea..........)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Dnešné televízory sú iba na pozeranie nič iné sa s nimi robiť nedá, ak aj áno tak je to drahšie ako nový prístroj. Mám staručkú aku vŕtačku Narex 2005 baterky k ničomu, tak som sa spýtal koľko by stála nová, jedna 52 dve 104 a hned som dostal ponuku: tu máme takú poloprofi akb vŕtačku za 110 aj ešte s nejakými doplnkami, (no nekúp výhodnú aku vŕtačku) PODOBNE AKO TV
Akurát som včera čítal jeden článok...že ako má v tejto problematike "jasno" Švédsko.

http://profit.sme.sk/c/20408493/opra...je-dilema.html

Niečo strašné, čo sa blud.
Doporučujem čítnuť aj diskusiu.
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moj panasonik č. 2 bude mat 4 roky...a č.1 asi raz tolko....posledný kus je v obyvke taký mini 58cm...chlap si kupil ked bol v de...isiel si kupiť mineralku a kupil si telku zn.telefunken teraz ked sme boli na výlete tak sme ho vzali dom....strašne je smiešny
1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

misoft
Pravda, pravda......
Keď si spomeniem, ako som pred troma rokmi predal funkčný originál japonský FTV CRT Sharp. Mal 30 rokov a stále fungoval, mal krásne farby - jediná jeho chyba bola, že nenaladil frekvencie pre káblovku.
Jediné, čo som pred predajom urobil, bolo povysávanie prachu z neho.
A aj som sa pozrel - všetky súčiasky v ňom mali označenie Made in Japan.....(žiadny Taiwan, China, Korea..........)
No vidíš, my máme v pivnici staré OVP s krásnym obrazom, funkčný..Hore Samsung_spokojnosť ...a syn mal LG..
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mám väčší pocit bezpečnosti potom čo sa do Európy znova napáskovala 173. LVB a od januára bude v operačnej pohotovosti do 18 hodín
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
Valcake
..Nooo, nazlostilo ma...Synovi sa pokazil TV...Je 4 mes.po dvojročnej záruke...vŕŕ
Pamätám sa za detstva sa nám každý rok pokazila telka na Vianoce, alebo na Silvestra... história sa opakuje, len s rozdielom, že staré telky sa dali opraviť...
mne ked sa pokazil TV, tak mi kolega vravi
" juuuj ake stastie Ta postretlo, to si mozes kupit novy ". Ale zase je pravda, ze 2 roky je velmi malo.
Rob to ako ja. Už tri roky bez jedinej závady.
Zaviedli mi optickú linku, odskúšali tie veci v škatuliach a následne to zostalo ležať dva týždne v hale. Po dvoch týždňoch som to všetko odložil do bordelárne, aby to v hale nestrašilo.
No a čuduj s svete, po dnes žiadna porucha.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Pravda, pravda......
Keď si spomeniem, ako som pred troma rokmi predal funkčný originál japonský FTV CRT Sharp. Mal 30 rokov a stále fungoval, mal krásne farby - jediná jeho chyba bola, že nenaladil frekvencie pre káblovku.
Jediné, čo som pred predajom urobil, bolo povysávanie prachu z neho.
A aj som sa pozrel - všetky súčiasky v ňom mali označenie Made in Japan.....(žiadny Taiwan, China, Korea..........)
Ja som dal minulý týždeň jeden CRT Orava zo spálne do obývačky - ten najnovší model s úplne plochou obrazovkou a žiarivým obrazom / nakoľko mi kolega posunul Plazmu Viera 95cm málo používanú/. Išiel 2 dni a zhasol obraz, smrad ako spálená izolácia, ide iba zvuk. Možno som to aj ja zapríčinil, lebo som pozabudol že ak prenášaš CRT z jedného miesta na druhé, treba ho otvoriť a povysávať, lebo prach a pavučiny vo vnútri ho odrovnajú, prehrejú, skratnú.
Bude to zrejme iba vysokonapäťový zdroj, lebo údajne tie philips obrazovky neodchádzajú, ale aj tak problém s opravou. Mal excelentne kvalitný obraz. S druhou oravou 445 /populárny model Planár/ sa to nedá ani porovnať.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zas vyčíňajú, hrôza. https://www.aktuality.sk/clanok/4007...campaign=cross
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
pavol54
Dnešné televízory sú iba na pozeranie nič iné sa s nimi robiť nedá, ak aj áno tak je to drahšie ako nový prístroj. Mám staručkú aku vŕtačku Narex 2005 baterky k ničomu, tak som sa spýtal koľko by stála nová, jedna 52 dve 104 a hned som dostal ponuku: tu máme takú poloprofi akb vŕtačku za 110 aj ešte s nejakými doplnkami, (no nekúp výhodnú aku vŕtačku) PODOBNE AKO TV
Akurát som včera čítal jeden článok...že ako má v tejto problematike "jasno" Švédsko.

http://profit.sme.sk/c/20408493/opra...je-dilema.html

Niečo strašné, čo sa blud.
Doporučujem čítnuť aj diskusiu.
Inak toto sa deje aj u nás.
...mnohé firmy znemožňujú spotrebiteľom opraviť tovar tým, že odmietajú zverejniť návody na opravu, do elektroniky inštalujú rôzne digitálne zámky a do zmlúv zahŕňajú klauzuly, pre ktoré zákazník opravou mimo licencovaného servisného centra prichádza o záruku na tovar.

Čítajte viac: http://profit.sme.sk/c/20408493/opra...#ixzz4TMncWtji
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Na jednej strane je to dobré u niektorého tovaru, ako bicykle, lyže, teda tovar, ktorý sa nevyrába tak masovo ako napr. počítače, notebooky, tablety, TV, monitory. Nedokážem si predstaviť, čo by robili tie státisíce pracovníkov od pásu....
Dnešný konzum a ekonomika je práve založená na vysokej a opakovanej spotrebe. Vo firmách sa napr. štandardné servery a PC často menia iba kvôli veku 3-4 roky, pričom nemajú žiadnu poruchu a častokrát ich ceny bez DPH presahujú 50 - 100 000 eur za zostavu server + diskové pole.
Ak nám začnú TV znova slúžiť 15-20 rokov ako prv, pre koho sa budú tie xy tisíce ročne vyrábať znova a znova každý rok? A to nehovorím o navýšení cien, morálnu zaostalosť výrobkov...
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Na jednej strane je to dobré u niektorého tovaru, ako bicykle, lyže, teda tovar, ktorý sa nevyrába tak masovo ako napr. počítače, notebooky, tablety, TV, monitory. Nedokážem si predstaviť, čo by robili tie státisíce pracovníkov od pásu....
.
Aj tak budú v krátkom čase vymenení robotmi. Ešte aj firmy, ktoré nebudú nahrádzať ľudí strojmi
, budú vytlačené konkurenciou z trhu. Tak že tí ľudia, tak či tak pôjdu od pásu.

Už dávno sa vo svete presadzujú firmy, ktoré sa netaja softvérom a dokonca ani hardver si striktne nechránia ochrannou známkou.

http://www.ebay.com/itm/New-UNO-R3-A...3D161826180846

http://www.ebay.com/itm/Duemilanove-...3D161826180846
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A pre koho budú tí roboti vyrábať, zase pre robotov?
:-))))
Najskôr musí byť kúpna sila až potom môže byť prosperujúca výroba. Ak ľudia nebudú mať prachy /lebo ich nahradia roboti ako v tvojom mokrom sne/ tak tí roboti nebudú mať pre koho vyrábať, lebo 99% tovarov a služieb vôbec nepotrebuješ k životu.
PS: ty si až teraz objavil rôzne dosky k arduinu? či prečo ich tu stále dávaš???
http://www.banggood.com/search/arduino.html - a čo má byť? však s arduinom sa dá rôzne pracovať už niekoľko rokov cez inteligentnú domácnosť s desiatkami teplotných čidiel a ekvitermickými krivkami až po výškomery do lietadiel...
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
A pre koho budú tí roboti vyrábať, zase pre robotov?
:-))))
Najskôr musí byť kúpna sila až potom môže byť prosperujúca výroba. Ak ľudia nebudú mať prachy /lebo ich nahradia roboti ako v tvojom mokrom sne/ tak tí roboti nebudú mať pre koho vyrábať, lebo 99% tovarov a služieb vôbec nepotrebuješ k životu.
PS: ty si až teraz objavil rôzne dosky k arduinu? či prečo ich tu stále dávaš???
http://www.banggood.com/search/arduino.html - a čo má byť? však s arduinom sa dá rôzne pracovať už niekoľko rokov cez inteligentnú domácnosť s desiatkami teplotných čidiel a ekvitermickými krivkami až po výškomery do lietadiel...
A ty dodnes nevieš v čom je iné, ako ostatné?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať