Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Sumy v e su taka "ocna psychologia" "iba"5 "korun"....horsie je ked sa kusok clovek zamysli...
Bavil som sa s jedným pestovateľom povedal "Ponúkajú mi že odoberú zemiaky až za 15 centov za kilo " Ja na to: Odmietol som predávať zemiaky pred desiatimi rokmi za 4,5 Sk
On že: Za tie peniaze by som ani ja nedal. Záver 15 je väčšie číslo ako 4,5
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pali...tankujem roky v at..aj nakupujem ved viesfakt dlho...ludia sa mi smiali ..aj tí co tam potom zacali chodit tiez....neviem kolko stoji palivo tam ani tu...je o kusok lepsie....
...ale tí co to sledovali tak som si vypocula....to sa ti tam oplati za 5centov ist?!....ale ved to je koruna pade....ked tu zdvihli benzin o korunu pade kedysi tak sme tu saleli
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dnes velmi potesili tety zo socialnej poistovne, velmi promptne, ustretove a profesionalne jednanie. Klobuk dolu.
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Pali...tankujem roky v at..aj nakupujem ved viesfakt dlho...ludia sa mi smiali ..aj tí co tam potom zacali chodit tiez....neviem kolko stoji palivo tam ani tu...je o kusok lepsie....
...ale tí co to sledovali tak som si vypocula....to sa ti tam oplati za 5centov ist?!....ale ved to je koruna pade....ked tu zdvihli benzin o korunu pade kedysi tak sme tu saleli
kedysi bola koruna pade dosť......dnes päť centov sú smeti....... :-(
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A čo toto?

alebo
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

kopretinka
lujza.j
Pali...tankujem roky v at..aj nakupujem ved viesfakt dlho...ludia sa mi smiali ..aj tí co tam potom zacali chodit tiez....neviem kolko stoji palivo tam ani tu...je o kusok lepsie....
...ale tí co to sledovali tak som si vypocula....to sa ti tam oplati za 5centov ist?!....ale ved to je koruna pade....ked tu zdvihli benzin o korunu pade kedysi tak sme tu saleli
kedysi bola koruna pade dosť......dnes päť centov sú smeti....... :-(
Kedysi na tržnici išiel hlávkový šalát po 50 halierov, dnes 50 centov až 1 euro...
Kurz 1:1... Kto by si to bol vtedy pomyslel, že tá istá hlavička šalátu sa dá predať aj za 15-30 korún...
Naposledy upravil Oliwa : 14.12.16 at 11:05
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm......
Dostal som "domácu" úlohu.... zohnať orechy (vlašské)....a už som tušil - bude obchodová turistika.
A veruže bola!
Idem.... T***o - nelúpané 9,99€/kg, lúpané v 200g obale=3,29€, čo je 16,45€/kg
Idem.... L**l - žiadne, idem K***d - žiadne, idem na tržnicu... trhovníkov nikde, idem obyčajný obchod - orechy žiadne.
Ale natrafil som pri jednom obchode bábušku.... reku, orechy máte? Mala! Lupané. 7€/kg.

Ešte doplním pozorovania: reťazce nenápadne a pomaličky dvíhajú ceny..... a tesne pred sviatkami dajú "Akcia - zľava 30,40,50%" a drbnú ceny, ktoré boli pôvodne. A ľudia - Jééééééj, akciaaaaaaaaa - a vozíky, košíky plné.....
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski sikovnicek....u mna na sidliskovom trgu 14...
Ked sme boli minuly mesiac u rodiny okr.LV-lujvitón...ze za 20...asi tazia z toho,ze u nich vsetko pomrzlo...
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Spomeniem, že kedysi stálo auto 50-80 tisíc, dnes kúpiš nové už od 10 tisíc, farebný televízor z Txs-u 25 tisíc, dnes už od 150 e.....ale z týchto vecí sa nezasýtiš
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ja som zohnal vlašské orechy po 5€ / kg...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No... si o kúsok lepší.....
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač
Ja som zohnal vlašské orechy po 5€ / kg...
Pche.....ja plný kôš za 0,00. Treba vedieť nakupovať Bude pre vtáčatká a veveričky
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

afrikánka
Spomeniem, že kedysi stálo auto 50-80 tisíc, dnes kúpiš nové už od 10 tisíc, farebný televízor z Txs-u 25 tisíc, dnes už od 150 e.....ale z týchto vecí sa nezasýtiš
Hmmm....a ako dlho posluzili....dnes nieco kupujem a uz myslim..kedy to pojdem reklamovat
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja po 6 eur/kg lúpané.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

a ja po 0eur/kg lúpané, ale málo.. pomrzli na jar..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

afrikánka
Spomeniem, že kedysi stálo auto 50-80 tisíc, dnes kúpiš nové už od 10 tisíc, farebný televízor z Txs-u 25 tisíc, dnes už od 150 e.....ale z týchto vecí sa nezasýtiš
No fakt.... ale kedysi to auto aj niečo vydržalo, ten televízor tiež niečo zniesol (aspoň 4 programy ) a keď sa pokazil - boli servisy, televízne opravovne (ja som to mal po taliansky - satarmo, opravár podo mnou slúžil).
4 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

misoft
afrikánka
Spomeniem, že kedysi stálo auto 50-80 tisíc, dnes kúpiš nové už od 10 tisíc, farebný televízor z Txs-u 25 tisíc, dnes už od 150 e.....ale z týchto vecí sa nezasýtiš
No fakt.... ale kedysi to auto aj niečo vydržalo, ten televízor tiež niečo zniesol (aspoň 4 programy ) a keď sa pokazil - boli servisy, televízne opravovne (ja som to mal po taliansky - satarmo, opravár podo mnou slúžil).
My echt Japan Pannasonic, bez opravy, vyhodili len pre zmeny, že už nezvládal všetky pásma. A normálne sa bojím niečo nové kúpiť.....stará Tatramatka, ale stále dobre perie
1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Moja prvá Tatramatka perie sem tam na chate, ale dobre a stojí iba pod strieškou.
1 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

buchač
Ja som zohnal vlašské orechy po 5€ / kg...
ja som predal po 7€ / kg...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
afrikánka
Spomeniem, že kedysi stálo auto 50-80 tisíc, dnes kúpiš nové už od 10 tisíc, farebný televízor z Txs-u 25 tisíc, dnes už od 150 e.....ale z týchto vecí sa nezasýtiš
No fakt.... ale kedysi to auto aj niečo vydržalo, ten televízor tiež niečo zniesol (aspoň 4 programy ) a keď sa pokazil - boli servisy, televízne opravovne (ja som to mal po taliansky - satarmo, opravár podo mnou slúžil).
Napríklad vedelo aj dlho štartovať a aj tak nenaštartovať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať