Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Myslíš to, že je to open source systém? A čo má byť?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Myslíš to, že je to open source systém? A čo má byť?
Bingo
A čo má byť? Nuž aj na to časom prídeš.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ty už si zrejme na to prišiel. Nás ostatných, normálnych to ešte iba čaká :-)))))))))))))))), nakoľko my ostatní to v tomto storočí berieme ako samozrejmosť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vynašiel teplú vodu? Óóóóó ..... aký to pokrok......
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ako keby sa mentálne vracal do detských čias a cíti sa ako alica v krajine zázrakov.
Smutné, ale aj to patrí k životu...
Paradox je, že najviac sa takým veciam čudujú ľudia, ktorí v skutočnosti nemajú o tom ani páru. Pre človeka, ktorý s tým bežne pracuje, tvorí, prispôsobuje, upravuje a stretáva sa s tým na každom kroku to príde ako samozrejmosť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Sledujem očkom správy.... a nestačím sa diviť. Kde nechávajú niektorí vodiči (a to aj profesionáli) rozum? Včera pri Žiari nad Hronom zmarené dva ľudské životy a to pre nezodpovednosť, nesprávne vyhodnotenie situácie, pre nezabezpečenie bezpečnosti.
Kamión sa večer na ceste OTÁČAL (pretože minul odbočku) a keď bol prakticky krížom cez cestu, vpálil do návesu osobák. Ten vodič na osobáku nemal žiadnu šancu reagovať, náves buď nebol z boku osvetlený odrazkami/prídavnými oranžovými svetlami, alebo ich vôbec nemal a v tej tme bol neviditeľný.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ty už si zrejme na to prišiel. Nás ostatných, normálnych to ešte iba čaká :-)))))))))))))))), nakoľko my ostatní to v tomto storočí berieme ako samozrejmosť.
Ja viem že vieš, ale nepovieš.:-)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som sa včera tiež pozastavil a každý rok si to všímam, že v tomto čase sa na cestách v jednom kuse trúbi, vytrubuje, ukazuje gumuje...
Fakt niektorí ľudia majú v hlave nasraté. Už sa ani tým netaja, ale normálne ti vojdú do protismeru na drzovku a ešte ti rukou ukážu, nech sa uhneš. Včera jeden dement to urobil protiidúcej v aute, som nechápal.
Druhý dementný šulin sa zaradil 20 metrov pred idúcu, húkajúcu záchranku. škoda, že ho nenabrala keď nemohol presne 0,01245412 sekundy počkať v križovatke.
No, cesta z práce domov 6 km trvala 60 minút. Obiehali ma 2 záchranky.
Ja byť tou vodičkou v tom protiidúcom aute, tak sa neuhnem ani milimeter, nech cúva celú 100m kolónu, keď ich vedel predbehnúť...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veru..... cca pred týždňom u nás.... máme jednosmerku, ale mnohí si tu "skracujú" cestu. Až jeden to vyriešil po svojom... mal starú Feldu a počkal si (času mal dosť ), kým v protismere sa neobjavilo aut a vošiel do jednosmerky. Zastali proti sebe a začala gestkulácia. Ten v protismere nechcel sa ani uhnúť, ani cúvať (mal Fiat Ducato http://www.roadsmile.com/images/_fiat-ducato-1.jpg) a začal sa tlačiť na Feldu. Tak ten chlapík pustil spojku a napálil to do Fiata. A keďže Fiat bol ťažší ako Felda - prišli policajti (zavolal vodič Feldy) a zistili, že Fiat šiel v protismere a on spôsobil kolíziu (Feldu to pri váhovom rozdiele potlačilo nazad a črepy zostali pod Fiatom.
A vodič Fiatu prišiel o vodičák, nevraviac o tom, že musí zacvakať všetkú škodu.....
A Felda dostane nové plechy .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Až jeden to vyriešil po svojom... mal starú Feldu
Ja vravím inak.
Zohnať starú šunku...Škodovku, Žigu...náležite upraviť a hajde na cesty. Pod tou úpravou myslím to, že určité diely by boli nahradené solídnym železem...najmä nárazníky, dvere vystužené, a podobne.
Potom si už len počkať na vhodnú príležitosť....kúúúúwa, tie luxusnejšie autá by nestíhali meniť airbagy.
Nie jedna pinda by mala rúž rozmazaný od ucha k uchu, cigaretku vrazenú do kačacieho zobáka a mobil by trčal z ucha...a káva vyliata na eržiku.
Nie jeden dilinko by bol zapresovaný medzi sedadlo a volant a fetoval by prach z toho balónika.
2 3
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
Veru..... cca pred týždňom u nás.... máme jednosmerku, ale mnohí si tu "skracujú" cestu. Až jeden to vyriešil po svojom... mal starú Feldu a počkal si (času mal dosť ), kým v protismere sa neobjavilo aut a vošiel do jednosmerky. Zastali proti sebe a začala gestkulácia. Ten v protismere nechcel sa ani uhnúť, ani cúvať (mal Fiat Ducato http://www.roadsmile.com/images/_fiat-ducato-1.jpg) a začal sa tlačiť na Feldu. Tak ten chlapík pustil spojku a napálil to do Fiata. A keďže Fiat bol ťažší ako Felda - prišli policajti (zavolal vodič Feldy) a zistili, že Fiat šiel v protismere a on spôsobil kolíziu (Feldu to pri váhovom rozdiele potlačilo nazad a črepy zostali pod Fiatom.
A vodič Fiatu prišiel o vodičák, nevraviac o tom, že musí zacvakať všetkú škodu.....
A Felda dostane nové plechy .
Riadne mokré sny.:-)
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
misoft
Až jeden to vyriešil po svojom... mal starú Feldu
Ja vravím inak.
Zohnať starú šunku...Škodovku, Žigu...náležite upraviť a hajde na cesty. Pod tou úpravou myslím to, že určité diely by boli nahradené solídnym železem...najmä nárazníky, dvere vystužené, a podobne.
Potom si už len počkať na vhodnú príležitosť....kúúúúwa, tie luxusnejšie autá by nestíhali meniť airbagy.
Nie jedna pinda by mala rúž rozmazaný od ucha k uchu, cigaretku vrazenú do kačacieho zobáka a mobil by trčal z ucha...a káva vyliata na eržiku.
Nie jeden dilinko by bol zapresovaný medzi sedadlo a volant a fetoval by prach z toho balónika.
Za 500€ ti jeden, naozaj ťažký stroj pustím a môžeš ten mokrý sen realizovať.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
misoft
Veru..... cca pred týždňom u nás.... máme jednosmerku, ale mnohí si tu "skracujú" cestu. Až jeden to vyriešil po svojom... mal starú Feldu a počkal si (času mal dosť ), kým v protismere sa neobjavilo aut a vošiel do jednosmerky. Zastali proti sebe a začala gestkulácia. Ten v protismere nechcel sa ani uhnúť, ani cúvať (mal Fiat Ducato http://www.roadsmile.com/images/_fiat-ducato-1.jpg) a začal sa tlačiť na Feldu. Tak ten chlapík pustil spojku a napálil to do Fiata. A keďže Fiat bol ťažší ako Felda - prišli policajti (zavolal vodič Feldy) a zistili, že Fiat šiel v protismere a on spôsobil kolíziu (Feldu to pri váhovom rozdiele potlačilo nazad a črepy zostali pod Fiatom.
A vodič Fiatu prišiel o vodičák, nevraviac o tom, že musí zacvakať všetkú škodu.....
A Felda dostane nové plechy .
Riadne mokré sny.:-)
čo, zase si mal?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
buchač
misoft
Až jeden to vyriešil po svojom... mal starú Feldu
Ja vravím inak.
Zohnať starú šunku...Škodovku, Žigu...náležite upraviť a hajde na cesty. Pod tou úpravou myslím to, že určité diely by boli nahradené solídnym železem...najmä nárazníky, dvere vystužené, a podobne.
Potom si už len počkať na vhodnú príležitosť....kúúúúwa, tie luxusnejšie autá by nestíhali meniť airbagy.
Nie jedna pinda by mala rúž rozmazaný od ucha k uchu, cigaretku vrazenú do kačacieho zobáka a mobil by trčal z ucha...a káva vyliata na eržiku.
Nie jeden dilinko by bol zapresovaný medzi sedadlo a volant a fetoval by prach z toho balónika.
Za 500€ ti jeden, naozaj ťažký stroj pustím a môžeš ten mokrý sen realizovať.
Nebodaj už predávaš to svoje BMW z roku 1964 p.n.l. ?
:-)) dosť bolo srandy, idem pracovať, lebo mi tu slzy tečú od smiechu :-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ako sledujem - počasie88 zase púšťa duchovné perly......
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
buchač
misoft
Až jeden to vyriešil po svojom... mal starú Feldu
Ja vravím inak.
Zohnať starú šunku...Škodovku, Žigu...náležite upraviť a hajde na cesty. Pod tou úpravou myslím to, že určité diely by boli nahradené solídnym železem...najmä nárazníky, dvere vystužené, a podobne.
Potom si už len počkať na vhodnú príležitosť....kúúúúwa, tie luxusnejšie autá by nestíhali meniť airbagy.
Nie jedna pinda by mala rúž rozmazaný od ucha k uchu, cigaretku vrazenú do kačacieho zobáka a mobil by trčal z ucha...a káva vyliata na eržiku.
Nie jeden dilinko by bol zapresovaný medzi sedadlo a volant a fetoval by prach z toho balónika.
Za 500€ ti jeden, naozaj ťažký stroj pustím a môžeš ten mokrý sen realizovať.
Prečo berieš osobne ?
Tej vete o ťažkom stroji ani sám nerozumieš...
Ja spomínam šoférov, ktorí si myslia, že sú na ceste sami alebo si myslia, že sa im ostatní musia prispôsobiť - uhýňať z cesty.
Ale na druhej strane ? Fakt sa radšej niekedy vyhnem, prípadne pustím alebo zdrhnem, nakoľko predvídavosť proste nepustí a situácia smrdí nehodou.

...a nevrav mi, že si to už nezažil....si mal nie iba mokrý sen, ale aj blato na ihrisku.
Ak nie, tak sa nezapájaj do debaty a choď preleštiť to svoje auto, čo len stojí v garáži a prach na neho sadá.
Prípadne si prelešti aj niečo iné......
2 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
misoft
Až jeden to vyriešil po svojom... mal starú Feldu
Ja vravím inak.
Zohnať starú šunku...Škodovku, Žigu...náležite upraviť a hajde na cesty. Pod tou úpravou myslím to, že určité diely by boli nahradené solídnym železem...najmä nárazníky, dvere vystužené, a podobne.
Potom si už len počkať na vhodnú príležitosť....kúúúúwa, tie luxusnejšie autá by nestíhali meniť airbagy.
Nie jedna pinda by mala rúž rozmazaný od ucha k uchu, cigaretku vrazenú do kačacieho zobáka a mobil by trčal z ucha...a káva vyliata na eržiku.
Nie jeden dilinko by bol zapresovaný medzi sedadlo a volant a fetoval by prach z toho balónika.
Na to by som mal riešenie takýto hulváti povinne v pohrebnej službe likvidovať naporcované pozostatky exitusov.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Končící izraelský velvyslanec Gary Koren: "Zvykněte si na ploty"
ČT 24

Naposledy upravil korela : 20.12.16 at 13:21
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Vždy keď sme sa vrátili z veľkých cvičení, cvičná mobilizácia, ŠTÍT, apod tak boli všetci (záložáci) chytrí asi tak ako niektorí dnešní slniečkárski politici "Vraj dobré cvičenie bolo, keď sa ani nesplnila kvóta povolených trojpercentných strát na vojakoch"(Neviem kde tú blbosť nabrali tradovala sa naprieč celou republikou) (Podobne ako tie úvahy politikov však z takého množstva migrantov len mizivé množstvo sú teroristi a násilníci či znásilňovači ) LEN som sa ich vtedy pýtal "chceli by ste by ste byť vy v tých troch percentách?" Dnes by sa bolo dobré spýtať tých politikov, "Ak by bol obeťou toho miziveho množstva teroristov niekto z príbuzných ako by ste presadzovali kvóty"?: Merkelke sa to nemôže stať lebo to je suchý strom. Preto hovorím politik by mal mať deti. inak by sa na svet pozeral
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Preto hovorím politik by mal mať deti. inak by sa na svet pozeral
Nie jeden politik má deti.
No pozerá sa na svet iným pohľadom, ako keby žil na Mesiaci a zahmleným kukerom čumel na Zem.
Ono je byť in tým slniečkárom, grenpisákom, demokratom...ale len do doby, pokiaľ sa to daného politika netýka.

Solídny príklad je streľba v Devínskej.
Lipšic riešil streľbu samotnú, no nie tú príčinu.
Vyriešil akurát to, že nahral zákazníkov pre psycholobby, ktorá teraz solídne zarába na tých posudkoch.

...a EU rieši všetko tak, že chce obmedziť držanie zbraní.
Choré a na hlavu postavené tie smernice.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať