Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mal som stiahnutych na 64gb kluci asi 10 hororov a nejake vojnove filmy...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž ja ani kľúč nemusím..... mám ext. HDD 2TB - a tam cca 1000 titulov.... takže telka (a ich programy) mi ani veľmi nechýba.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lidičkové!
Pripravte sa, že na budúci rok prídete (tí čo majú samochody ) k čerpacej stanici a nenájdete tam označenie NATURAL 95, NATURAL 98, DIESEL..... bude sa značiť po novom!
http://www.tvnoviny.sk/ekonomika/185...enzinu-a-nafty
Toto bude benzín (číslo = počet % biozložky - čím viac, tým horšie pre staré motory - ich "smrť")

toto bude pre naftu

a toto bude pre plyn
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nuž ja ani kľúč nemusím..... mám ext. HDD 2TB - a tam cca 1000 titulov.... takže telka (a ich programy) mi ani veľmi nechýba.
Mne odisiel pred vianocami 3 rocny 500 GB 2,5 palcovy HDD samsung M3. Tak som sa nasral a kupil 64 gb usb kluc /predpokladam, ze vydrzi dlhsie/.
Inac, kolega ma viac velkokapacitnych HDD a filmy archivuje.
Ja ak pozriem, tak hned mazem. Nic nearchivujem, naco. Ak si hocikedy zmyslim hocico kuknut, tak znova sosnem z netu. Problem je pre mna ziskat nazvy filmov co by sa mi pacili, lebo fungujem na 90℅ na hororoch a tam uz tie nove su z vacsa kraviny pre 10r. deti. A vojnovych je tiez malicko...
Ps: posledkych 8 minut do konca "První po Bohu"
Naposledy upravil Nandrolon : 27.12.16 at 19:09
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tankujem 95E )))))
https://www.ceproas.cz/optimal-95e
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
A koľko % biozložky je v ňom? 95E - to je obchodný názov 95-oktanového benzínu spoločnosti EuroOil a Čepro - po novom bude značenie napr. E5 (5% biozložky).
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Ja ak pozriem, tak hned mazem. Nic nearchivujem, naco. Ak si hocikedy zmyslim hocico kuknut, tak znova sosnem z netu. Problem je pre mna ziskat nazvy filmov co by sa mi pacili, lebo fungujem na 90℅ na hororoch a tam uz tie nove su z vacsa kraviny pre 10r. deti. A vojnovych je tiez malicko...
Ps: posledkych 8 minut do konca "První po Bohu"
Načo sa ti žiada ešte niečo tvrdšie, keď to máš na živo v uliciach? Snáď sú už ľudia pripravení na masakry. Po vojne sa nakrúcala romantika a komédie, aby sa ľudia uvoľnili a zvyšovala sa demografia (doplnili straty). Teraz možno najskôr očakávať prípravu presunov na iné planéty.
Kinemotografia? Hnus. Dnes už iba obyčajný nástroj, a nie kultúra, až na nejaké svetlé výnimky, určené pre menšinového diváka.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nandrolon
A koľko % biozložky je v ňom? 95E - to je obchodný názov 95-oktanového benzínu spoločnosti EuroOil a Čepro - po novom bude značenie napr. E5 (5% biozložky).
Podla mna rovnako alebo skoro rovnako ako pri standardnej 95-ke. Rozdiel je iba 50 halierov ceskych a ten rozdiel poznat. Shell rozdiel obycajne versus premiove nepoznam a penazny rozdiel vacsi... Zalezi aj od motora.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Nandrolon
Ja ak pozriem, tak hned mazem. Nic nearchivujem, naco. Ak si hocikedy zmyslim hocico kuknut, tak znova sosnem z netu. Problem je pre mna ziskat nazvy filmov co by sa mi pacili, lebo fungujem na 90℅ na hororoch a tam uz tie nove su z vacsa kraviny pre 10r. deti. A vojnovych je tiez malicko...
Ps: posledkych 8 minut do konca "První po Bohu"
Načo sa ti žiada ešte niečo tvrdšie, keď to máš na živo v uliciach? Snáď sú už ľudia pripravení na masakry. Po vojne sa nakrúcala romantika a komédie, aby sa ľudia uvoľnili a zvyšovala sa demografia (doplnili straty). Teraz možno najskôr očakávať prípravu presunov na iné planéty.
Kinemotografia? Hnus. Dnes už iba obyčajný nástroj, a nie kultúra, až na nejaké svetlé výnimky, určené pre menšinového diváka.
Kto tu hovori o "tvrdosti" ?
Lepsie znamena u teba tvrdsie?
Alebo drahsie? Lepsi stroj na oranie je traktor ako buggati veyron...
Hovorim o kvalite, kde neznamena automaticky vyssia kvalita aj vyssia "tvrdost, viac krvi"...
Dnes uz neexistuje horor na urovni drakula, lesny duch, netvor, votrelec, nocna mora.... Sem-tam sa nieco vyskytne ako insidious a x-dalsich, ktorych nazvy sa mi uz nezapisali do pamati ale to by musel niekto neustale sledovat tvorbu aby sa v tom vyznal, co ja 0 bodov...
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
Nandrolon
korela
Kinemotografia? Hnus. Dnes už iba obyčajný nástroj, a nie kultúra, až na nejaké svetlé výnimky, určené pre menšinového diváka.
Kto tu hovori o "tvrdosti" ?
Lepsie znamena u teba tvrdsie?
Alebo drahsie? Lepsi stroj na oranie je traktor ako buggati veyron...
Hovorim o kvalite, kde neznamena automaticky vyssia kvalita aj vyssia "tvrdost, viac krvi"...
Dnes uz neexistuje horor na urovni drakula, lesny duch, netvor, votrelec, nocna mora.... Sem-tam sa nieco vyskytne ako insidious a x-dalsich, ktorych nazvy sa mi uz nezapisali do pamati ale to by musel niekto neustale sledovat tvorbu aby sa v tom vyznal, co ja 0 bodov...
Taký Jakubisko nemá chybu...
Natočil síce nie jeden film...no deju nerozumie ani on sám a nie ešte nejaký menšinový divák, nedajbože bežná verejnosť.
Kvalita o hovne a preto je aj výsledok taký, aký je....a podotýkam, že filmy sa netočia pre pasiu režiséra a fantazmagórie jeho chorého mozgu...filmy sa točia pre diváka a aj pre zisk.
...apropóóó...Jakubisko je v hlbokom mínuse
1 7
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchac :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Buchac :-)
ALE už sa (zatiaľ) traja realizovali....

Nechcem nikoho uraziť...ale toto je už zadubenstvo prvého rangu.
Pritom je to tak jednoduché...pozrieť si info na net.
https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač.....od teba čítavam, že na nete sa nedá všetkému veriť....meníš náhľady ako aprílové počasie
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
buchač.....od teba čítavam, že na nete sa nedá všetkému veriť....meníš náhľady ako aprílové počasie
len keď je problém objaviť čo je dobré správne (pre doplnenie) alebo čítala si : Som toho názoru že toto..... je dobré?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač
Nandrolon
Buchac :-)
ALE už sa (zatiaľ) traja realizovali....

Nechcem nikoho uraziť...ale toto je už zadubenstvo prvého rangu.
Pritom je to tak jednoduché...pozrieť si info na net.
https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl
Mínuskári pravdepodobne nesúhlasia s tvojím hodnotením Jakubisku, pretože reč bola o TV programe a kultúre, nie o jeho finančných pomeroch. Ja osobne mám jeho filmy rada a nemalou mierou k tomu prispieva Hapkova hudba. Odo mňa mínusku nemáš, ja ich dávam výnimočne za hrubé a znevažujúce príspevky, nie za opačný názor.
4 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
buchač
Nandrolon
Buchac :-)
ALE už sa (zatiaľ) traja realizovali....

Nechcem nikoho uraziť...ale toto je už zadubenstvo prvého rangu.
Pritom je to tak jednoduché...pozrieť si info na net.
https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl
Mínuskári pravdepodobne nesúhlasia s tvojím hodnotením Jakubisku, pretože reč bola o TV programe a kultúre, nie o jeho finančných pomeroch. Ja osobne mám jeho filmy rada a nemalou mierou k tomu prispieva Hapkova hudba. Odo mňa mínusku nemáš, ja ich dávam výnimočne za hrubé a znevažujúce príspevky, nie za opačný názor.
Mínuskári so mnou nesúhlasia už len z princípu.
Ak by som spieval ódy na Jakubiska, aj tak by sa realizovali.

P.S.:
Mal som napísaného viac, ale to proste nemá význam.
1 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Včera havaroval autobus na Čertovici (nad Jarabou). https://www.cas.sk/clanok/491769/vaz...odica-alkohol/ Podľa záberov z miesta havárie (keďže poznám túto lokalitu i tú cestu ako vlastnú dlaň (cca 8 rokov som tadeto jazdieval) - tak som (možno správne) identifikoval miesto:
https://www.google.sk/maps/@48.90361...7i13312!8i6656
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchac.....Máš prehnanú mienku o svojej osobe, kukucka to spravne vystihla
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A to si kde nabrala? Ja som nehodnotila osobu buchača, len dala názor na jeho príspevok.
Menej je niekedy viac.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
A to si kde nabrala? Ja som nehodnotila osobu buchača, len dala názor na jeho príspevok.
Menej je niekedy viac.
Ja som Ťa pochopil.
Horšie to bude ale s tou druhou osobou. Nečíta, nechápe napísané, ale furt bude reagovať...egro povedané hrubším slovníkom = stále má pindy.
1 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať