Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Predsa v príspevku určenom pre mňa od moderátora, nie je to čerstvé, čakala som. Ako som napísala, nech vie, však človek nie je včerajší, ale mal si to nechať pre seba.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Ešte jedna vec. Osobne som považovala za vhodnú informáciu, kto menovite navštívil jeho osobnú alebo ako sa tá stránka nazýva. Po redizajne sa to už nezobrazuje. Tiež sa mi stala taká vec, že som jednej firme dala súhlas, chápem, že išlo o zvedavosť od koho, s druhým nickom nemala prepojené témy, nikdy by tam tá firma za normálnych okolností nezašla, išlo o úplne iné záujmy, a ako návštevník sa tam zatúlal. Keďže viem o koho išlo, aj ide, tak jednoducho viem, že to náhoda nebola.
Neviem, prečo som to dnes otvorila, ale zrejme to nejaký dôvod má. Možno poučenie i pre iných, že tu nie je nikto anonymný. Ako dnes napokon nikde.
Nemoze to byt dosledok tzv. reklam na mieru, ktore prevadzkuje google?
Vyuziva na to cookies a k tomu ak si prihlasena v googlovskom portali, tak to frci aj na fyzicky oddelenych PC.
Priklad:
Dnes budem doma pozerat na tablete bezecke oblecenie v eshopoch, tak v pondelok v praci budem mat pravdepodobne na FB v reklamach bezecke oblecenie...
Ak sa prihlasim v praci na stvorkolkarsky portal, zase reklamy budu na to oblecenie.
Pritom nehovorim o obtazujucich reklamach, nakolko mam aktivny adblock plus. A na FB ti ponuka rozne kombinacie stranok/firiem, priatelov.
Ak by si uviedla konkretne udaje, mozeme konkretne odpovedat.
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Asi tu budú mimoriadne schopní.....že ani absolventi VŠ na nich nemajú....dostanú sa všade, kde sa im len zachce
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

dufam ze nemyslis 55 r. absolventov Katolickej univerzity v Ruzomberku :-)))))
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandr. odpoviem cez SS. Čo píšeš hore je úplne vylúčené, aj s obľúbenou paranojou.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela...paranoja bola dnes už spomenutá, však píš otvorene, nemusíš písať v hádankách, ktorým zrejme porozumie iba niekto, alebo úzky okruh zainteresovaných....
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
korela
Predsa v príspevku určenom pre mňa od moderátora, nie je to čerstvé, čakala som. Ako som napísala, nech vie, však človek nie je včerajší, ale mal si to nechať pre seba.
Korela neviem ako ten príspevok vyzeral, ale môj názor je taký, že moderátor nevidí IP adresu....ale nemôžem to tvrdiť na 100 %. Ja vidím len to prihlasovacie číslo.... / a to vidíte všetci /.... z prvej registrácie, každý to máme v svojom profile.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

afrikánka
korela...paranoja bola dnes už spomenutá, však píš otvorene, nemusíš písať v hádankách, ktorým zrejme porozumie iba niekto, alebo úzky okruh zainteresovaných....
Ja píšem úplne otvorene, otvorenejšie sa už ani nedá. Nemám dôvod písať v hádankách. Už to nechajte, som si istá, že ten, kto mi to napísal, si to pamätá. To je pre mňa dôležité.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ja teda otvorene poviem.....chcela som zadať otázku, vyhodilo mi to zamietnutie, následne som sa pokúšala tú istú otázku zadať do iných rubrík, ktoré sa mi zdali vhodné na zodpovedanie mojej otázky....zamietnutie bolo 5x zopakované. Pritom to bola bežná otázka, na ktorú som chcela odpoveď a názor z Porady. Neviem, ale mala som pocit, že niekto sleduje čo ťukám....a okamžite mi to zamieta. Je bežné, že sa otázky zamietnu ešte pred zverejnením? Podotýkam, že nešlo o žiadnu reklamu, alebo nejakým spôsobom závadnú otázku. Kto má právo sledovať pisateľa otázky, odpovede, alebo SS ??? A prečo sa hovorí, že sa tu čítajú SS ? Dostanem vôbec odpoveď na moje otázky ? Alebo je to tabu ?
Naposledy upravil afrikánka : 09.12.16 at 20:16
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

afrikánka
Ja teda otvorene poviem.....chcela som zadať otázku, vyhodilo mi to zamietnutie, následne som sa pokúšala tú istú otázku zadať do iných rubrík, ktoré sa mi zdali vhodné na zodpovedanie mojej otázky....zamietnutie bolo 5x zopakované. Pritom to bola bežná otázka, na ktorú som chcela odpoveď a názor z Porady. Neviem, ale mala som pocit, že niekto sleduje čo ťukám....a okamžite mi to zamieta. Je bežné, že sa otázky zamietnu ešte pred zverejnením? Podotýkam, že nešlo o žiadnu reklamu, alebo nejakým spôsobom závadnú otázku. Kto má právo sledovať pisateľa otázky, odpovede, alebo SS ???

ako zamietnuté??? veď to sa ani nedá.tu taká funkcia nie je.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

No funkcia nemusí byť....ale mne sa to stalo. Proste niekto tú otázku nepustil!!! 5 krát
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

afrikánka
Ja teda otvorene poviem.....chcela som zadať otázku, vyhodilo mi to zamietnutie, následne som sa pokúšala tú istú otázku zadať do iných rubrík, ktoré sa mi zdali vhodné na zodpovedanie mojej otázky....zamietnutie bolo 5x zopakované. Pritom to bola bežná otázka, na ktorú som chcela odpoveď a názor z Porady. Neviem, ale mala som pocit, že niekto sleduje čo ťukám....a okamžite mi to zamieta. Je bežné, že sa otázky zamietnu ešte pred zverejnením? Podotýkam, že nešlo o žiadnu reklamu, alebo nejakým spôsobom závadnú otázku. Kto má právo sledovať pisateľa otázky, odpovede, alebo SS ??? A prečo sa hovorí, že sa tu čítajú SS ? Dostanem vôbec odpoveď na moje otázky ? Alebo je to tabu ?

Mozno je to len technicky problem. Ja som napr. teraz chcela dat citaciu tvojho textu a neslo to. Odhlasila som sa zo stranky a prihlasila spat. A uz sa dalo citovat. Podobne to mam niekedy aj s hodnoteniami. Ked chcem bodovat, neda sa pridat bod, ked sa odhlasim a prihlasim, ide to. Skor je to otazka na admina stranky.
3 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Bod sa nedá pridať vtedy ak sa klikne na posledný príspevok-komentár. Treba kliknúť na samotnú otázku, vtedy sa dá bod prideliť bez problémov. Mám si myslieť, že snáď samotný R. ma mal v hľadáčiku? Blbosť....bol to niekto iný.
Naposledy upravil afrikánka : 09.12.16 at 20:31
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ako nepustil,nechápem,šak napíšeš,a nakoniec stlačíš PRIDAŤ OTÁZKU.
otázka sa uverejní.Ako vyzeralo to nepustenie?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
afrikánka
Ja teda otvorene poviem.....chcela som zadať otázku, vyhodilo mi to zamietnutie, následne som sa pokúšala tú istú otázku zadať do iných rubrík, ktoré sa mi zdali vhodné na zodpovedanie mojej otázky....zamietnutie bolo 5x zopakované. Pritom to bola bežná otázka, na ktorú som chcela odpoveď a názor z Porady. Neviem, ale mala som pocit, že niekto sleduje čo ťukám....a okamžite mi to zamieta. Je bežné, že sa otázky zamietnu ešte pred zverejnením? Podotýkam, že nešlo o žiadnu reklamu, alebo nejakým spôsobom závadnú otázku. Kto má právo sledovať pisateľa otázky, odpovede, alebo SS ??? A prečo sa hovorí, že sa tu čítajú SS ? Dostanem vôbec odpoveď na moje otázky ? Alebo je to tabu ?

Mozno je to len technicky problem. Ja som napr. teraz chcela dat citaciu tvojho textu a neslo to. Odhlasila som sa zo stranky a prihlasila spat. A uz sa dalo citovat. Podobne to mam niekedy aj s hodnoteniami. Ked chcem bodovat, neda sa pridat bod, ked sa odhlasim a prihlasim, ide to. Skor je to otazka na admina stranky.
mne sa dá citovať......podľa mňa bude chyba u vás.......vo vašich PC...........ja mám tiež nejaký prroblém,možno niečo s javou alebo ký fras,ja nemôžem zase na FB pridávať príspevky v niektorých skupinách,ale komentáre hej...dosť často mi nejdú ani rozkliknúť komenty,ktoré sú zbalené,niekedy sa mi komenty neukazujú vôbec,iba samotné príspevky alebo fotky....ale neviem,v čom je chyba,mám to tak už dlho...a tuto v kaviarni mi nejdú pridať fotky....a niekedy sa mi príspevok uverejní aj 3-4x za sebou...
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

kopretinka
ako nepustil,nechápem,šak napíšeš,a nakoniec stlačíš PRIDAŤ OTÁZKU.
otázka sa uverejní.Ako vyzeralo to nepustenie?
Stalo sa mi to v začiatkoch, keď som bola z Porady aj zmätená aj neznalá. Keby to bolo dnes, tak si dobre zapamätám čo a ako....a určite aj nafotím. Ale nedostala som odpoveď, ako je to s čítaním SS a kto ich môže čítať. Či som vstúpila do 13 komnaty?
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Vidím, že inokedy nadmieru aktívne nicky mlčia, mlčia i tí, ktorí odpoveď vedia. Vždy ma moja mamina napomínala, že som otvorená a nepríjemne úprimná, čím si môžem v živote narobiť problémy a kopec nepriateľov. Teraz mám pocit, že mala pravdu, ale nakoniec nie je to prvý krát. S neuprímnosťou, pretvárkou a pomstychtivosťou sa predsa stretávame na každom kroku....Nie, už nepožadujem od vás odpoveď, ani vysvetlenie. Mlčte, to je to najlepšie, čo môžete pre seba urobiť. Nebudete predsa zradcovia, ak keď dobre poznáte vysvetlenie....Dobre mi tak, zrejme sa stávam prašivou, nakazenou leprou, nickom od ktorého treba ruky preč a mínuskovať od nevidím do nevidím a panebože, len nech nikto nevidí, že ja s tou afrikánkou mám niečo spoločné.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

afrikánka
kopretinka
ako nepustil,nechápem,šak napíšeš,a nakoniec stlačíš PRIDAŤ OTÁZKU.
otázka sa uverejní.Ako vyzeralo to nepustenie?
Stalo sa mi to v začiatkoch, keď som bola z Porady aj zmätená aj neznalá. Keby to bolo dnes, tak si dobre zapamätám čo a ako....a určite aj nafotím. Ale nedostala som odpoveď, ako je to s čítaním SS a kto ich môže čítať. Či som vstúpila do 13 komnaty?
fakt paranoja.....kde kto to hovoril,vlastne písal,že sa tu číta ss?
To podľa mňa môže iba ten,čo to naprogramoval + správca. A to bude asi Richard.
K čomu by mu to asi bolo?
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nikdy som nechcela byť moderátor, aj keď to Richard ponúkal. Viem len, že niektorí mali špeciálne povolenie na vyhodenie člena, keď tu šarapatil škriatok.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

kopretinka...Kdekto to hovorí, len ty si to nezachytila. Dám ti radu, mlč a nevypytuj sa. Ja už o vysvetlenie nestojím a ani nechcem podávať dôkazy od koho som to počula. Takže bez obáv, ani ja nechcem zrádzať. A prečo to niekto robí ? Len tak, sám pre seba, aby ukojil svoju zvedavosť, alebo aj možno niečo vytáral....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať