Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
hej..
ale v tom jej prípade ani to neplatí...však mu ich vyplatili, boli jeho....
Ak "jej" patrí mne, môj nick je korela.
Krátka pamäť, nerovnaký meter, alebo vidíme iba čo chceme? Aj ty si chodil pre Bonaparte?
https://www.cas.sk/clanok/225693/758...nicom-nevedel/
.
https://www.google.sk/search?q=krave...hrome&ie=UTF-8
Nehovoriac o ostatných zlatých padákoch na Slovensku. Však sa nerozdáva zo svojho.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ešte raz, rozdával štátne peniaze, alebo svoje ???

a to ostatné.....to ťa dnes potešilo ??

našla si 5 ročné noviny ? alebo okuliare?

a s tým bonaparte si to zabila....
Naposledy upravil bjuty smis : 16.05.17 at 18:15
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja ti, na rozdiel od teba, rozumiem. :-)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

hej....mne a harabínovi......
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
taiko
korela
Prečo vznikla 1. sv. vojna? Tiež sa bežný človek nedozvie presný priebeh atentátu.
prepac, ale paralela medzi cisarom, subojom mocnosti, narodnooslobodzovancim bojom a onym tvorom, parodiou na cloveka, co nejakou tragickou hrou osudu obliekal talar, je zcestna.

Ja si myslim, ze ono stvorenie, sa len chce zadarmo dostat k peniazom danovych poplatnikov ako mnohokrat predtym.
Zadarmo ako zadarmo, ale faktom je aj to, že tým tomuto národu jasne ukáže, aký je sprostý.
PS:
taiko, okrem toho, že ti je nesympatický, máš proti nemu aj niečo, čím by si poukázal na jeho neodbornosť?
Talár má aj teraz a pravdepodobne ho bude mať aj naďalej.
Ja som predsa nikde na jeho odbornost nenarazal. O tu predsa teraz nejde. Narazal som skor na jeho moralku a nastavenia.
A na akom základe si si urobil ten neomylný záver o jeho nastavení a morálke. Ako si teda vysvetľuješ fakt, že všetko o svojej nemorálnosti vyvracia a naviac aj každý spor o tom vyhráva?

Tu jasne hovorí, že mu nejde o peniaze a ja pridám, že asi ani o politiku, či osobnú popularitu. Je to jednoducho sudca s 30 ročnou praxou a naviac aj s jasným právnym úsudkom.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Teba asi aj takéto niečo dokáže osloviť? Alebo máš aj niečo iné? Skutočné?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
taiko
korela
Prečo vznikla 1. sv. vojna? Tiež sa bežný človek nedozvie presný priebeh atentátu.
prepac, ale paralela medzi cisarom, subojom mocnosti, narodnooslobodzovancim bojom a onym tvorom, parodiou na cloveka, co nejakou tragickou hrou osudu obliekal talar, je zcestna.

Ja si myslim, ze ono stvorenie, sa len chce zadarmo dostat k peniazom danovych poplatnikov ako mnohokrat predtym.
Zadarmo ako zadarmo, ale faktom je aj to, že tým tomuto národu jasne ukáže, aký je sprostý.
PS:
taiko, okrem toho, že ti je nesympatický, máš proti nemu aj niečo, čím by si poukázal na jeho neodbornosť?
Talár má aj teraz a pravdepodobne ho bude mať aj naďalej.
Ak je to tak, tak v tom prípade je možné ho vnímať ako výbornú didaktickú "pomôcku". Nuž, ale cez beľmo ťažko.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Teba asi aj takéto niečo dokáže osloviť? Alebo máš aj niečo iné? Skutočné?
len tak medzi nami, pred viac ako tridsiatimi rokmi sa dal vyrobiť v dobrom štúdiu strihaním takýto rozhovor. A takého audio hovory, pokiaľ neboli vyhotovené aj písomne a parafované autorom, nepovažovali za právne záväzné informácie či nariadenia alebo rozkazy. Minule jeden známy (obyčajný smrteľník) predložil na súd ako dôkaz o krádeži záznam z kamery. Sudca ho poslal niekam pretože zistil že si nesplnil pred uvedením zariadenia do prevádzky povinnosti stanovené zákonom. Ak aj bol takýto hovor, splnila osoba nahrávajúca všetky podmienky stanovené zákonom?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
Ja som predsa nikde na jeho odbornost nenarazal. O tu predsa teraz nejde. Narazal som skor na jeho moralku a nastavenia.
A na akom základe si si urobil ten neomylný záver o jeho nastavení a morálke. Ako si teda vysvetľuješ fakt, že všetko o svojej nemorálnosti vyvracia a naviac aj každý spor o tom vyhráva?

Tu jasne hovorí, že mu nejde o peniaze a ja pridám, že asi ani o politiku, či osobnú popularitu. Je to jednoducho sudca s 30 ročnou praxou a naviac aj s jasným právnym úsudkom.
1. Nemoralnost a odbornost sa navzajom nevylucuju. Vedomosti a skusenosti sa daju podobne ako napr. vynalezy vyuzivat viacerymi sposobmi
2. ja som nevyslovil zaver, ale nazor
3. moze byt v jednoduche zneuzivat pravo, ktore si pomahal vytvarat a formovat. To je ako ked ja vytvorim aplikaciu, dam do nej zadne dvierka a trojske kone a potom ich budem vyuzivat vo svoj prospech.
4. Ked Harabin vravi ze mu nejde o odskodne, to je ako ked Kalinak vravi, ze na najvysich miestach nie je korupcia. Ak by to myslel, tak ako hovori, tak by vsetky vysudene peniaze dal na detske domovy a centra pre matky s detmi.

Ja si ale myslim, ze Ty toto vsetko vies, len sa nevies zaboha ubranit svojej oportunistickej dusi a robis si srandu. Vsak mam pravdu ?
Naposledy upravil taiko : 18.05.17 at 07:07
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Do témy hodnotenia Harabina by som priložil jednu drobnú otázku: koľkých zločincov vysekal a koľkých dostal za mreže?
Prípadne podotázku: koľko legislatívnych inciatív nasledovalo po zistení, že naše zákony sú na zločincov prikrátke?
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Keď vrana k vrane sadá ...
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ked zlocinecka vrana k podvodnickej vrane sada, Harabina hlada.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ing. Ľubomír Janoška
Do témy hodnotenia Harabina by som priložil jednu drobnú otázku: koľkých zločincov vysekal a koľkých dostal za mreže?
Prípadne podotázku: koľko legislatívnych inciatív nasledovalo po zistení, že naše zákony sú na zločincov prikrátke?
To čo si teraz napísal, je priam učebnicová ukázka, ako bežný našinec uvažuje. Neber to v zlom, ale je to tak.
Zrejme si mýliš, tak ako väčšina populácie, že sudca súdi so zámerom niekoho, alebo niečo odsúdiť a potrestať. To je zásadný omyl. Tiež si asi myslíš, že sudca by mal iniciovať zmenu zákona tak, aby mohol odsúdiť, lebo má pocit, že treba odsúdiť (prípadne oslobodiť).
Už si niekedy počul, niečo o deľbe moci a aký to má význam (alebo zmysel) v právnom štáte? Vieš vôbec, prečo musí byť oddelená súdna moc, od zákonodárnej?
PS:
Ešte doplním, že Harabín je starý totalitný trestný sudca. Súdil ľudí už za totality a teda aj trestné činy príživnictva, veksláctvo, rôznu šmelinu a podobne. Bol na to všetko zákon a tak jednoducho súdil. No a po prevrate prišla Havlova amnestia a tak súdil ďalej a vôbec nešpekuloval či vydá, alebo nevydá rozhodnutie o prepustení nejakého veksláka, alebo šmelinára. Jednoducho je zákon a tak sudca rozhodne.
Naposledy upravil jar88 : 18.05.17 at 10:42
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Ing. Ľubomír Janoška
Do témy hodnotenia Harabina by som priložil jednu drobnú otázku: koľkých zločincov vysekal a koľkých dostal za mreže?
Prípadne podotázku: koľko legislatívnych inciatív nasledovalo po zistení, že naše zákony sú na zločincov prikrátke?
To čo si teraz napísal, je priam učebnicová ukázka, ako bežný našinec uvažuje. Neber to v zlom, ale je to tak.
Zrejme si mýliš, tak ako väčšina populácie, že sudca súdi so zámerom niekoho, alebo niečo odsúdiť a potrestať. To je zásadný omyl. Tiež si asi myslíš, že sudca by mal iniciovať zmenu zákona tak, aby mohol odsúdiť, lebo má pocit, že treba odsúdiť (prípadne oslobodiť).
Už si niekedy počul, niečo o deľbe moci a aký to má význam (alebo zmysel) v právnom štáte? Vieš vôbec, prečo musí byť oddelená súdna moc, od zákonodárnej?
Napisal si ako obvykle mnoho, poukazal na omyly, naznacil, co si podla Teba myslia ostatni, polozil otazky, vyslovil dohady.
Nuz cujme. Osvetli nam to, prosim. Vnes pravdu a racio do nasich biednych zivotov.
Napis, ako to teda je, v com spociva omyl bezneho nasinca, aka je prava podstata sudnictva, aka su podla Teba odpovede na Tebou polozene otazky ?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
taiko
Ja som predsa nikde na jeho odbornost nenarazal. O tu predsa teraz nejde. Narazal som skor na jeho moralku a nastavenia.
A na akom základe si si urobil ten neomylný záver o jeho nastavení a morálke. Ako si teda vysvetľuješ fakt, že všetko o svojej nemorálnosti vyvracia a naviac aj každý spor o tom vyhráva?

Tu jasne hovorí, že mu nejde o peniaze a ja pridám, že asi ani o politiku, či osobnú popularitu. Je to jednoducho sudca s 30 ročnou praxou a naviac aj s jasným právnym úsudkom.
1. Nemoralnost a odbornost sa navzajom nevylucuju. Vedomosti a skusenosti sa daju podobne ako napr. vynalezy vyuzivat viacerymi sposobmi
2. ja som nevyslovil zaver, ale nazor
3. moze byt v jednoduche zneuzivat pravo, ktore si pomahal vytvarat a formovat. To je ako ked ja vytvorim aplikaciu, dam do nej zadne dvierka a trojske kone a potom ich budem vyuzivat vo svoj prospech.
4. Ked Harabin vravi ze mu nejde o odskodne, to je ako ked Kalinak vravi, ze na najvysich miestach nie je korupcia. Ak by to myslel, tak ako hovori, tak by vsetky vysudene peniaze dal na detske domovy a centra pre matky s detmi.

Ja si ale myslim, ze Ty toto vsetko vies, len sa nevies zaboha ubranit svojej oportunistickej dusi a robis si srandu. Vsak mam pravdu ?
Ak dovolíš, vyjadrím sa len k bodu č.3, lebo tie ostatné nemajú žiadny zmysel.
Ako môže byť jednoduché zneužívať právo vo viacstupňovom súdnom systéme? To my akosi nieje jasné. Veď to by museli sudcovia navzájom spolupracovať. Myslím sudcovia odspodu až nahor. A aj tak tu máme ešte najvyšší súd a ústavný súd. A to ešte nie sme úplne hore.
Takže zneužiť právo súdom asi nebude až také jednoduché. Myslím si, že základný problém je v ľuďoch, občanoch. Tí občania sa už dávno stali ovcami a už sa pomaličky menia na švábov.
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88

Ak dovolíš, vyjadrím sa len k bodu č.3, lebo tie ostatné nemajú žiadny zmysel.
Ako môže byť jednoduché zneužívať právo vo viacstupňovom súdnom systéme? To my akosi nieje jasné. Veď to by museli sudcovia navzájom spolupracovať. Myslím sudcovia odspodu až nahor. A aj tak tu máme ešte najvyšší súd a ústavný súd. A to ešte nie sme úplne hore.
Takže zneužiť právo súdom asi nebude až také jednoduché. Myslím si, že základný problém je v ľuďoch, občanoch. Tí občania sa už dávno stali ovcami a už sa pomaličky menia na švábov.
ak dovolis, dovolim si napisat, ze Tvoj vyrok naznacuje
a) neuveritelnu naivitu
b) absolutne nepochopenie stavu sudnictva na Slovensku

suhlasim ale, ze odhliadnuc od podstaty otazky, problem je v obcanoch, ktori dovolili, aby takyto stav nastal.
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Taiko, ak by som mal napísať, kde všade si mimo rácia, musel by som tu písať až do konca života. Pritom je to všetko také jednoduché, až sa nad tým rozum zastavuje.
Ale ľudia (ako napríklad ty) aj z toho najjednoduchšieho na svete, vedia vytvoriť neskutočný problém a skoro vedu.
A potom sa čudujú, že sa to akosi pototo, poserkalo.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88

Ak dovolíš, vyjadrím sa len k bodu č.3, lebo tie ostatné nemajú žiadny zmysel.
Ako môže byť jednoduché zneužívať právo vo viacstupňovom súdnom systéme? To my akosi nieje jasné. Veď to by museli sudcovia navzájom spolupracovať. Myslím sudcovia odspodu až nahor. A aj tak tu máme ešte najvyšší súd a ústavný súd. A to ešte nie sme úplne hore.
Takže zneužiť právo súdom asi nebude až také jednoduché. Myslím si, že základný problém je v ľuďoch, občanoch. Tí občania sa už dávno stali ovcami a už sa pomaličky menia na švábov.
ak dovolis, dovolim si napisat, ze Tvoj vyrok naznacuje
a) neuveritelnu naivitu
b) absolutne nepochopenie stavu sudnictva na Slovensku

suhlasim ale, ze odhliadnuc od podstaty otazky, problem je v obcanoch, ktori dovolili, aby takyto stav nastal.
Taiko, nie že dovolili, oni o to lepšie jednoducho nastoja. Im vôbec nezáleží na ich slobode a dokonca im nezáleží ani na slobode ich detí a vnukov. Im nezáleží ani na ich právach. Im stačí to, čo stačí švábom. A tak sa aj správajú ako šváb.
0 3
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Taiko, ak by som mal napísať, kde všade si mimo rácia, musel by som tu písať až do konca života. Pritom je to všetko také jednoduché, až sa nad tým rozum zastavuje.
Ale ľudia (ako napríklad ty) aj z toho najjednoduchšieho na svete, vedia vytvoriť neskutočný problém a skoro vedu.
A potom sa čudujú, že sa to akosi pototo, poserkalo.
Som si aj myslel, ze sa zase nic nedozviem , ale ked som uz dnes zavital do tejto nasej ZOO, tak som Ta chcel nakrmit
Naposledy upravil taiko : 18.05.17 at 12:31 Dôvod: pridane som
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
jar88

Ak dovolíš, vyjadrím sa len k bodu č.3, lebo tie ostatné nemajú žiadny zmysel.
Ako môže byť jednoduché zneužívať právo vo viacstupňovom súdnom systéme? To my akosi nieje jasné. Veď to by museli sudcovia navzájom spolupracovať. Myslím sudcovia odspodu až nahor. A aj tak tu máme ešte najvyšší súd a ústavný súd. A to ešte nie sme úplne hore.
Takže zneužiť právo súdom asi nebude až také jednoduché. Myslím si, že základný problém je v ľuďoch, občanoch. Tí občania sa už dávno stali ovcami a už sa pomaličky menia na švábov.
ak dovolis, dovolim si napisat, ze Tvoj vyrok naznacuje
a) neuveritelnu naivitu
b) absolutne nepochopenie stavu sudnictva na Slovensku

suhlasim ale, ze odhliadnuc od podstaty otazky, problem je v obcanoch, ktori dovolili, aby takyto stav nastal.
Taiko, nie že dovolili, oni o to lepšie jednoducho nastoja. Im vôbec nezáleží na ich slobode a dokonca im nezáleží ani na slobode ich detí a vnukov. Im nezáleží ani na ich právach. Im stačí to, čo stačí švábom. A tak sa aj správajú ako šváb.
O ake "lepsie", vsak si tot vyssie pisal, ze u nas nie je jednoduche zneuzit pravo a to uz je to "lepsie". Ci nie ? Ci ako je to teda ?
Ze Ty si zase pisal o niecom inom nez ja ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať