Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Teraz čítam, že každý tretí mladý Slovák nevie či chce byť v EÚ.
Tak "ma" napadlo, že čo vie ten prvý a druhý mladý Slovák.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

jar88
Potešilo ma naše včerajšie rozhodnutie.
Riešili sme žumpu a ako s ňou naložiť, keďže ju už nepotrebujeme, lebo tu už máme aj kanalizáciu.
Nakoniec sme sa zhodli, že ju nezrušíme a že si zriadime ešte jednu a necháme ten odpad spracovávať baktériám.
Dostal som dva krát mínus, nechápem prečo.
Píšem o "našej žumpe" doma, nie o tej, čo máte vy na mysli. S tou si nakladajte ako sa vám páči.
1 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
jar88
Potešilo ma naše včerajšie rozhodnutie.
Riešili sme žumpu a ako s ňou naložiť, keďže ju už nepotrebujeme, lebo tu už máme aj kanalizáciu.
Nakoniec sme sa zhodli, že ju nezrušíme a že si zriadime ešte jednu a necháme ten odpad spracovávať baktériám.
Dostal som dva krát mínus, nechápem prečo.
Píšem o "našej žumpe" doma, nie o tej, čo máte vy na mysli. S tou si nakladajte ako sa vám páči.
Kam na tie hlúposti chodíš ? vodné musí byť v korelácii zo stočným, za vodu stočnú sa platí aj keby si ju nepúšťal do kanalizácie . Každá čistička má za úlohu čistiť, čím väčšia, tým efektívnejšia, Voda zo žumpy aj s použitím prísad na čistenie, nie je rovná kvalitou vode z čističky, teda žumpová sa nebude môcť púšťať mimo kanalizácie.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
jar88
Potešilo ma naše včerajšie rozhodnutie.
Riešili sme žumpu a ako s ňou naložiť, keďže ju už nepotrebujeme, lebo tu už máme aj kanalizáciu.
Nakoniec sme sa zhodli, že ju nezrušíme a že si zriadime ešte jednu a necháme ten odpad spracovávať baktériám.
Dostal som dva krát mínus, nechápem prečo.
Píšem o "našej žumpe" doma, nie o tej, čo máte vy na mysli. S tou si nakladajte ako sa vám páči.
Kam na tie hlúposti chodíš ? vodné musí byť v korelácii zo stočným, za vodu stočnú sa platí aj keby si ju nepúšťal do kanalizácie . Každá čistička má za úlohu čistiť, čím väčšia, tým efektívnejšia, Voda zo žumpy aj s použitím prísad na čistenie, nie je rovná kvalitou vode z čističky, teda žumpová sa nebude môcť púšťať mimo kanalizácie.
pavol54
jar88
jar88
Potešilo ma naše včerajšie rozhodnutie.
Riešili sme žumpu a ako s ňou naložiť, keďže ju už nepotrebujeme, lebo tu už máme aj kanalizáciu.
Nakoniec sme sa zhodli, že ju nezrušíme a že si zriadime ešte jednu a necháme ten odpad spracovávať baktériám.
Dostal som dva krát mínus, nechápem prečo.
Píšem o "našej žumpe" doma, nie o tej, čo máte vy na mysli. S tou si nakladajte ako sa vám páči.
Kam na tie hlúposti chodíš ? vodné musí byť v korelácii zo stočným, za vodu stočnú sa platí aj keby si ju nepúšťal do kanalizácie . Každá čistička má za úlohu čistiť, čím väčšia, tým efektívnejšia, Voda zo žumpy aj s použitím prísad na čistenie, nie je rovná kvalitou vode z čističky, teda žumpová sa nebude môcť púšťať mimo kanalizácie.
Rád si prečítam (vypočujem) iný názor a ešte radšej, ak je podložený nejakou skutočnosťou.

Akosi však nechápem tvoju otázku.

Naozaj by ma zaujímalo, či tie baktérie sú, alebo naopak ne sú účinné.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Kam na tie hlúposti chodíš ? vodné musí byť v korelácii zo stočným, za vodu stočnú sa platí aj keby si ju nepúšťal do kanalizácie . Každá čistička má za úlohu čistiť, čím väčšia, tým efektívnejšia, Voda zo žumpy aj s použitím prísad na čistenie, nie je rovná kvalitou vode z čističky, teda žumpová sa nebude môcť púšťať mimo kanalizácie.
Neblázni...nespomínaj meno, lebo to je považované za útok. ...a to sa nesmie.

Hentomu, onýmu ("géniovi") doporuč preštudovanie Vodného zákona...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ježiši chaloši zase "štartujete"...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Ježiši chaloši zase "štartujete"...
Prečítaj si vyššie príspevky...
Nie som to ja, ktorý dnes prvý zajebabral.
Nech si jaroušek drží ten svoj fekál na uzde a nech sa zdrží hlúpych komentárov.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

lujza.j
Ježiši chaloši zase "štartujete"...
Chcela si napísať "chlapi", či nie?
----------------------
Včera si kdesi vyprosil milosť vo forme zmazania príspevkov a tak logicky predpokladá, že to rovnako dopadne aj v budúcnosti.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-))))))))))))))))))))))
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
lujza.j
Ježiši chaloši zase "štartujete"...
Prečítaj si vyššie príspevky...
Nie som to ja, ktorý dnes prvý zajebabral.
Nech si jaroušek drží ten svoj fekál na uzde a nech sa zdrží hlúpych komentárov.
Čo konkrétne máš na mysli?
Teda za predpokladu, že nejakú máš?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
lujza.j
Ježiši chaloši zase "štartujete"...
Chcela si napísať "chlapi", či nie?
----------------------
Včera si kdesi vyprosil milosť vo forme zmazania príspevkov a tak logicky predpokladá, že to rovnako dopadne aj v budúcnosti.
Či veríš alebo nie...nikoho som ja o nič nepožadoval (a prosby veru nehrozia).
Kto z moderátorov sa realizoval, tak to ja veru neviem.

ALE škoda, že k tomu výmazu príspevkov došlo.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Počuj ty odborník na fekálie, radšej daj nejakú múdrosť o účinnosti, alebo neúčinnosti tých bakrerií, na ktoré som sa tu pýtal.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
lujza.j
Ježiši chaloši zase "štartujete"...
Chcela si napísať "chlapi", či nie?
----------------------
Včera si kdesi vyprosil milosť vo forme zmazania príspevkov a tak logicky predpokladá, že to rovnako dopadne aj v budúcnosti.
Či veríš alebo nie...nikoho som ja o nič nepožadoval (a prosby veru nehrozia).
Kto z moderátorov sa realizoval, tak to ja veru neviem.

ALE škoda, že k tomu výmazu príspevkov došlo.
Jasné že neverím.
Tebe ani nos medzi očami.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Načo baktérie, však tam poponáraj všetkých doma, výsledok bude rovnaký.
1 3
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
Počuj ty buzerantský génius, čo rozozná všetko na prvý a neomylný pokus...serieme tu na tvoje žumpy a fekálie pod alebo zemou, čo tu vypúšťaš.

Založ si tému, kde položíš náležitú otázku a dozvieš sa.
Alebo len chceš zasa podjebovať a meditovať o nesmrteľnosti chrústa ?

...a vôbec...Si škaredý, hlúpy a hnusný šmejd a iný kriminálny živel.
A viacej sa k tomu nemienim ani vyjadrovať, aby som Ťa náhodou neurazil.
1 7
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Počuj ty buzerantský génius, čo rozozná všetko na prvý a neomylný pokus...serieme tu na tvoje žumpy a fekálie pod alebo zemou, čo tu vypúšťaš.

Založ si tému, kde položíš náležitú otázku a dozvieš sa.
Alebo len chceš zasa podjebovať a meditovať o nesmrteľnosti chrústa ?
Tvoje vlastné slová:


Konkrétne jar88, taiko, XXX ???
Dovoľ, aby som sa jemne pousmial...ani jedného z nich nepovažujem za chlapa.
Že ma oni niekde posielajú ? Pche....keď im to robí dobre, nech si poslúžia.
--------------

Poddžubovanie ?

Máš svatú pravdu, to je fakt, topriznávam...ja sa touto vlastnosťou dokonca chválim.
Chválim sa aj inými vlastnosťami...sarkazmom, iróniou, vtipom, žartmi...

Aspoň neumriem vážny ako kilo soli.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Pobavilo: vcera sme isli na prechadzku do prirody a stretli sme mladu dvojicu (plus babo na bruchu pod vetrovkou) a okolo nich poskakovala ovecka mladatko.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
niečo pre tých,čo čerpajú zaručené info z BÁDATEĽA a DOMÁCEJ LIEČBY
https://dennikn.sk/1008402/kto-zarab...50-eur/?ref=cl
No, vidíš. Ja nie, že nečerpám, ja si denník.N ani neotvorím. Práve pre ich zaručené info. Iba ak mi niekto pošle náhodou link.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
kopretinka
niečo pre tých,čo čerpajú zaručené info z BÁDATEĽA a DOMÁCEJ LIEČBY
https://dennikn.sk/1008402/kto-zarab...50-eur/?ref=cl
No, vidíš. Ja nie, že nečerpám, ja si denník.N ani neotvorím. Práve pre ich zaručené info. Iba ak mi niekto pošle náhodou link.
Ale linky na Badatela drbeš teda fest...ani čo by si bola spolumajiteľkou.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

No, nejak už nestíham tie zaujímavé témy pred uzatvorením. Takže dobytok tu zostal, stále je. Alebo už nie je taký záujem?

http://www.porada.sk/t304076-cerpani...o-6-hodin.html

"311/2001, § 91, ods. (1) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi, ktorého pracovná zmena je dlhšia ako šesť hodín, prestávku na odpočinok a jedenie v trvaní 30 minút."

Je niekde v tomto zákone uvedené, že zamestnávateľ môže, musí zamestnancovi pri dohodnutej pracovnej dobe šesť hodín nariadiť prestávku v práci, ktorá sa mu nezapočíta do pracovnej doby šesť hodín?

"Ústava SR. Čl. (3) Každý môže konať, čo nie je zákonom zakázané, a nikoho nemožno nútiť, aby konal niečo, čo zákon neukladá."

(2) Podrobnejšie podmienky poskytnutia prestávky na odpočinok a jedenie vrátane jej predĺženia zamestnávateľ dohodne so zástupcami zamestnancov.

Že by títo boli oprávnení rozhodnúť v rozpore s Ústavou SR?

Ak úradníkovi začne plynúť pracovný čas od 7,00 hod., tak nárok na prestávku zo zákona má až o 13,00 hod. Bežné je to tak, že od 12,00 do 12,30 pre zamestnancov, ktorí majú pracovnú dobu 7,5 hod. + 0,5 hod. prestávka. Spolu 8 hod. Je šesť hodinová pracovná doba bežnou vecou?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať