Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač...už aj teba dostali ))
6 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač...už aj teba dostali ))
Prečo si to myslíš ?

Veď si len prečítaj tie onačiny ohľadom Sýrie a použitia chemických prostriedkov.
Trumpovi sa šturajú do análu tak hlboko, že cez ústa vychádzajú.
...a tak podobne.

Tie Aktuality ? Veď to je znôška blábolov a nie novinárčina...číta len dilino (bez urážky).
...a tak podobne.

DenníkN ? Ten líže riť Sulíkovi...
...a tak podobne.

Sme ? Veď tam je všetko pozamykané po Piánom...diskusie zrušené a mazané príspevky. Ale to vieš sám najlepšie...
...a tak podobne.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
misoft
A to ti ani toho

Tak to je potom s nimi veľmô zlé.
Džordža neponúkajú...to je nová aplikácia od SLSP.
Kto ju ešte nemá aktualizovanú, tak ju bude mať od 1.júla povinne...stará verzia internetbankingu proste a jednoducho zanikne.

Kto má účet u SLSP, tak vrelo doporučujem prejsť do uvedeného termínu na Georga...lebo inak smola. Ide o to, že so zaniknutím starej verzie zaniknú aj všetky nastavenia platieb. To pre majiteľa účtu znamená všetko nahadzovať odznova...a pri tých viacerých platbách to určite nebude sranda.

P.S.:
Informáciu mám z overeného zdroja, od "mojej" bankárky.


Zvyraznene je blbost na entu- vsetko ostava, aj trvale prikazy aj inkasa- netreba nic nahadzovat odznovu.


P.S. ta tvoja "osobna" bankarka je teda expert
3 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Zvyraznene je blbost na entu- vsetko ostava, aj trvale prikazy aj inkasa- netreba nic nahadzovat odznovu.


P.S. ta tvoja "osobna" bankarka je teda expert
Prečítaj si zvýraznené ešte raz...


P.S.:
Vždy je väčší expert ako ty !!!...rozhodne jej v tejto oblasti verím viac, ako celej Porade, nakoľko tu sa nikdy nedozviem to, čo mi povie ona - a zároveň to aj obaja dáme dokopy, čo sa už pár krát aj stalo.


P.S.:
Je to pracovníčka banky, ktorá dostáva informácie zhora a posúva ďalej.
Aj keby to bolo inak, tak sa nejedná o poplašnú správu a nič sa nedeje.
...a v neposlednej miere sa nič nestane, ak si klienti radšej urobia ten prechod ku Georgovi včas...trebárs len pre istotu, práve pre ten prípad neprenosu dát.
Naposledy upravil buchač : 11.04.18 at 16:48
0 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
buchač
misoft
A to ti ani toho

Tak to je potom s nimi veľmô zlé.
Džordža neponúkajú...to je nová aplikácia od SLSP.
Kto ju ešte nemá aktualizovanú, tak ju bude mať od 1.júla povinne...stará verzia internetbankingu proste a jednoducho zanikne.

Kto má účet u SLSP, tak vrelo doporučujem prejsť do uvedeného termínu na Georga...lebo inak smola. Ide o to, že so zaniknutím starej verzie zaniknú aj všetky nastavenia platieb. To pre majiteľa účtu znamená všetko nahadzovať odznova...a pri tých viacerých platbách to určite nebude sranda.

P.S.:
Informáciu mám z overeného zdroja, od "mojej" bankárky.


Zvyraznene je blbost na entu- vsetko ostava, aj trvale prikazy aj inkasa- netreba nic nahadzovat odznovu.


P.S. ta tvoja "osobna" bankarka je teda expert
Tak teda neviem, za co mam ten nesuhlas, ked info., ktore som dala je overene v SLSP. Nie je yavadzajuce, ale OK. niekto potreboval pohladkat svoje EGO Ze?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

922
to este vazne niekto ma SLSP ?
čo mám preskakovať každú chvíľu za nejakú "levnejšiu" variantu?
Samozrejme mBank mám ako separátny účet, ale v slsp som vyše 21 rokov, prečo by som mal meniť?
Kvôli tomu, že mi nejaká banka povie, že máte účet zadarmo a potom za 2 roky dvihne, presne tak, ako to robia komerčné banky /okrem mBanky/?
Ak máš na nejaký účet naviazaných cca 15 "vecí" tak už vidím, ako ho každú chvíľu meníš. A to teda trvalé príkazy mám iba v mbank, v SLSP nemám ani jeden.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
922
buchaca som sa pytal, nie teba. Takze 2 primitivi co maju SLSP
Takže asi takto :

- mňa si sa nepýtal.
Ty si len komentoval. Otázka by mala znieť inak.
- tých "primitívov" je určite viac...o pár 10tisíc viac, ako v tej tvojej zázračnej mBank.
- na ten tvoj názor nik nepýtal
- a v neposlednej miere na ten názor zvysoka kašlem
-----------------------------
Ale vstúpil som do seba, prehodnotil svoj účet a rozhodol sa :

- už som prestúpil do mBank
- nevadí, že budem platiť vyššie splátky za pôžičky
- nevadí, že budem platiť dlhšiu dobu
- nevadí, že budem mať vyšší úrok
- HLAVNE, že budem mať vedenie účtu zadarmo
- nevraviac o tom, že nebudem "primitív"

P.S.:
Vlado....chceš provokovať urážaním ?
Poslúž si...ale lepšia voľba by bola nejaká argumentácia.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
alaya1
buchač
misoft
A to ti ani toho

Tak to je potom s nimi veľmô zlé.
Džordža neponúkajú...to je nová aplikácia od SLSP.
Kto ju ešte nemá aktualizovanú, tak ju bude mať od 1.júla povinne...stará verzia internetbankingu proste a jednoducho zanikne.

Kto má účet u SLSP, tak vrelo doporučujem prejsť do uvedeného termínu na Georga...lebo inak smola. Ide o to, že so zaniknutím starej verzie zaniknú aj všetky nastavenia platieb. To pre majiteľa účtu znamená všetko nahadzovať odznova...a pri tých viacerých platbách to určite nebude sranda.

P.S.:
Informáciu mám z overeného zdroja, od "mojej" bankárky.


Zvyraznene je blbost na entu- vsetko ostava, aj trvale prikazy aj inkasa- netreba nic nahadzovat odznovu.


P.S. ta tvoja "osobna" bankarka je teda expert
Tak teda neviem, za co mam ten nesuhlas, ked info., ktore som dala je overene v SLSP. Nie je yavadzajuce, ale OK. niekto potreboval pohladkat svoje EGO Ze?
Iba k egu. Niekto rovnako ako aj ty. Poznáš, ak prsty svrbia ... Načo mi odporúčaš TV8, nepoznám, nevidela som ich, čo mám s vešticami, nespomínam si, že by som ich tu niekedy spomenula, nevyhľadávam ich, nepotrebujem ich.

Toľko ich tu budeš v spojitosti so mnou omieľať, až tomu ľudia uveria. Dosť neférové od teba, a vôbec nie humorné, utvára to obraz predovšetkým o tebe. A to si poskytla o mne neoverené informácie, nie ako ty vo svojom príspevku. Ja som ti mínus nedala.

Kto ich potrebuje navštíviť, nech ich navštívi, ľudia prežívajú rôzne problémy a stresy. Ak im to pomôže, nech ich vyhľadávajú. Lepšie ako lieky.Čo poznám, tak matky hlavne stredoškoláčok odchádzajúcich na rok do Ameriky na štúdium ich vyhľadávali z obavy, či sa niečo nestane ako po ceste, tak aj v danej rodine, aj keď išlo o silné kresťanské rodiny. A to matky lekárky, aby bolo jasno. Čo ma riadne udivilo. Spolužiačky medzi sebou v škole, takže ide iba o takú malú vsuvku do výchovy a príklad svojim deťom. :-)
2 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
922
Co tu pleties pozicky ? predmetom otazky bol ucet zadarmo
Amen !
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
alaya1
alaya1
buchač
misoft
A to ti ani toho

Tak to je potom s nimi veľmô zlé.
Džordža neponúkajú...to je nová aplikácia od SLSP.
Kto ju ešte nemá aktualizovanú, tak ju bude mať od 1.júla povinne...stará verzia internetbankingu proste a jednoducho zanikne.

Kto má účet u SLSP, tak vrelo doporučujem prejsť do uvedeného termínu na Georga...lebo inak smola. Ide o to, že so zaniknutím starej verzie zaniknú aj všetky nastavenia platieb. To pre majiteľa účtu znamená všetko nahadzovať odznova...a pri tých viacerých platbách to určite nebude sranda.

P.S.:
Informáciu mám z overeného zdroja, od "mojej" bankárky.


Zvyraznene je blbost na entu- vsetko ostava, aj trvale prikazy aj inkasa- netreba nic nahadzovat odznovu.


P.S. ta tvoja "osobna" bankarka je teda expert
Tak teda neviem, za co mam ten nesuhlas, ked info., ktore som dala je overene v SLSP. Nie je yavadzajuce, ale OK. niekto potreboval pohladkat svoje EGO Ze?
Iba k egu. Niekto rovnako ako aj ty. Poznáš, ak prsty svrbia ... Načo mi odporúčaš TV8, nepoznám, nevidela som ich, čo mám s vešticami, nespomínam si, že by som ich tu niekedy spomenula, nevyhľadávam ich, nepotrebujem ich.

Toľko ich tu budeš v spojitosti so mnou omieľať, až tomu ľudia uveria. Dosť neférové od teba, a vôbec nie humorné, utvára to obraz predovšetkým o tebe. A to si poskytla o mne neoverené informácie, nie ako ty vo svojom príspevku. Ja som ti mínus nedala.

Kto ich potrebuje navštíviť, nech ich navštívi, ľudia prežívajú rôzne problémy a stresy. Ak im to pomôže, nech ich vyhľadávajú. Lepšie ako lieky.Čo poznám, tak matky hlavne stredoškoláčok odchádzajúcich na rok do Ameriky na štúdium ich vyhľadávali z obavy, či sa niečo nestane ako po ceste, tak aj v danej rodine, aj keď išlo o silné kresťanské rodiny. A to matky lekárky, aby bolo jasno. Čo ma riadne udivilo. Spolužiačky medzi sebou v škole, takže ide iba o takú malú vsuvku do výchovy a príklad svojim deťom. :-)
Korela sa ukludni a nespietaj.. ..ja som to iba RAZ a v teme o starej Blazkovej a nie v tejto, spomenula a napisala som aby si to vzala s humorom. Spietas jedno cez druhe, mna to nezaujima a nekonspiruj.. nevymyslaj si a ak mas zly den, vyber si niekoho ineho na to, aby si sa na nom realizovala.
Naposledy upravil alaya1 : 12.04.18 at 14:38
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Problém je iba v tom, že mne to neprišlo humorné, pretože sa mi to vyhadzovalo na oči už viackrát.
Koľkokrát sa tu osobne zasmejem na niečom, až mi slzy tečú, síce čím ďalej, tým menej, ale nemám potrebu napísať koment.
Iba raz ma z jedného príspevku čo som tu týždeň ťahalo srdce, pretože som ešte takú hlúposť nečítala (v starej Blaškovej), išlo o odbornú vec, ten človek tam možno prispel párkrát od jej existencie, ale vzhľadom na jeho zamestnanie ma to dorazilo. Z taktu som nereagovala.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Problém je iba v tom, že mne to neprišlo humorné, pretože sa mi to vyhadzovalo na oči už viackrát.
Koľkokrát sa tu osobne zasmejem na niečom, až mi slzy tečú, síce čím ďalej, tým menej, ale nemám potrebu napísať koment.
Iba raz ma z jedného príspevku čo som tu týždeň ťahalo srdce, pretože som ešte takú hlúposť nečítala (v starej Blaškovej), išlo o odbornú vec, ten človek tam možno prispel párkrát od jej existencie, ale vzhľadom na jeho zamestnanie ma to dorazilo. Z taktu som nereagovala.
Ja som to nerobila, tak to adresuj tym, co to robili a ked viackrat, tak asi na tom nieco bude. Ale kludne sa venuj inemu nicku, ja sa neurazim, ked nebudem v tvojom merku
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
korela
Problém je iba v tom, že mne to neprišlo humorné, pretože sa mi to vyhadzovalo na oči už viackrát.
Koľkokrát sa tu osobne zasmejem na niečom, až mi slzy tečú, síce čím ďalej, tým menej, ale nemám potrebu napísať koment.
Iba raz ma z jedného príspevku čo som tu týždeň ťahalo srdce, pretože som ešte takú hlúposť nečítala (v starej Blaškovej), išlo o odbornú vec, ten človek tam možno prispel párkrát od jej existencie, ale vzhľadom na jeho zamestnanie ma to dorazilo. Z taktu som nereagovala.
Ja som to nerobila, tak to adresuj tym, co to robili a ked viackrat, tak asi na tom nieco bude. Ale kludne sa venuj inemu nicku, ja sa neurazim, ked nebudem v tvojom merku
Prosím ťa, už sa zastav.
2 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.topky.sk/cl/100535/170283...ource=strossle
To bude zasa živná pôda pre množstvo úvah.
3 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
korela
http://www.topky.sk/cl/100535/170283...ource=strossle
To bude zasa živná pôda pre množstvo úvah.
začínam: praskol mu otlak na nohe
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ing. Ľubomír Janoška
korela
http://www.topky.sk/cl/100535/170283...ource=strossle
To bude zasa živná pôda pre množstvo úvah.
začínam: praskol mu otlak na nohe
Ja síce nepokračujem, ale pozastavím sa pri tej "diskusii" na Tupkách.
Že ako vedia byť poniektorí žičliví...ešte aj chorobu vedia závidieť.
To politik nemôže mať zdravotné problémy, respektíve jedinec so zdravotnými problémami nemôže byť politikom.

Veď taký Drucker má LEN problémy s chrbticou, Fico so srdcom...poniektorí už problémy nemajú.
Ale také zdravotné problémy, ako má Junker, Merkelová...a či Trump ?
Tí by sa mali ísť liečiť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Ing. Ľubomír Janoška
korela
http://www.topky.sk/cl/100535/170283...ource=strossle
To bude zasa živná pôda pre množstvo úvah.
začínam: praskol mu otlak na nohe
Ja síce nepokračujem, ale pozastavím sa pri tej "diskusii" na Tupkách.
Že ako vedia byť poniektorí žičliví...ešte aj chorobu vedia závidieť.
To politik nemôže mať zdravotné problémy, respektíve jedinec so zdravotnými problémami nemôže byť politikom.

Veď taký Drucker má LEN problémy s chrbticou, Fico so srdcom...poniektorí už problémy nemajú.
Ale také zdravotné problémy, ako má Junker, Merkelová...a či Trump ?
Tí by sa mali ísť liečiť.
Zajtra v praci precitam :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Uz sa skeria z bilbordov..rišino, igi.. a spol.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ing. Ľubomír Janoška
korela
http://www.topky.sk/cl/100535/170283...ource=strossle
To bude zasa živná pôda pre množstvo úvah.
začínam: praskol mu otlak na nohe
E-e...zasekla sa mu chrbtica... asi nejaký nekvalitný výrobok....
Ale prišlo mu to vhod.... nemôže predsa teraz rozhodovať o policajnom prezidentovi.... nie je v úrade, ale v špitáli......
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som chcela dať do Blaškovej, či sa vám zdá veľa 100 eur za poradenstvo v dnešnej dobe. Neobhajujem ju, neviem, aký druh poskytovala ani aké má vzdelanie. Podľa neho by tam museli stáť ľudia v zástupe, svojou rétorikou sa približuje k úplne jednoduchým ľuďom, ktorí nemajú predstavu o cenách v týchto oblastiach a mohlo ísť o 45 al. 60 min. hodiny na časenky, kto má dnes čas niekde vyčkávať, však sa dohodne termín.
Koľko berie advokácia, koučovia, terapeuti s rôznym pôsobením činností? Koľko stoja iba klasické masáže ...
Mne na tom ako žene prekáža iba to, teraz neposudzujem, do akej miery to mali kóšer, ale prečo by sa z princípu akákoľvek žena-manželka mala ukrácať o svoj zisk a dôchodok, ide o mladú ženu, ktovie, či spolu dožijú a môže byť odkázaná raz sama na seba.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať