Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vicktor
Preco by pri pomalom prude nemala premavat kompa? Vsak nevyuziva tok vody, ale ide nan krizom. Potom na stojatom jazere by sa nemalo nic plavit?
kedy si išiel naposledy tou kompou na Váhu? Ja tak raz za mesiac, v lete aj štyrikrát za mesiac, takže ju dôverne poznám. A viem že ak je pomalý prúd tak ju odstavujú lebo prevoz trvá neúmerne dlho. Alebo dáme vzorce z fyziky? Nepremáva preto, lebo to nariadilo povodie Váhu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

donkyi
vicktor
Preco by pri pomalom prude nemala premavat kompa? Vsak nevyuziva tok vody, ale ide nan krizom. Potom na stojatom jazere by sa nemalo nic plavit?
Môže pltník ťahať lano - nevyužíva / môže pltník natáčať plť - využíva
a stačí aj pomalý prúd = priečna rýchlosť plte závisí od rýchlosti toku a natočenia plte
sprav si tam silové vektory
ale ak to bude trvať hodinu, na tých sto metrov je to dosť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vcera potesilo,ze som zistila ,ze nejaky pohlavny organ mi odrel automilujem zeny co im muzi kupia velky voooz s xy kamerami....ale ani to nepomoze.....a aj tak odrú.....lebo odrete predu po znakom....co dost vysoko.....
ked si odrem sama...alebo dam bang v garazi ako zws naposledy.....to ie moja vecnikdy som nikomu nic...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
korela
alaya1
korela nebudem citovat tvoj dlhy prispevok, zahltil by pol stranky- ale pisala si o modrej krvi a teraz takto obhajujes socializmus. Kazdy s modrou krvou sa vtedy mal na .....ako potomok burzoazie, boli prenasledovani, nemohli studovat, cestovat ....ty nie?
A čo s tým mám moja modrá krv? Nevlastnili rodokmeň.
Rodokmen vlastni kazdy- aj rolnik, ci banik....nerozumies, lebo nechces, nevadi...ja som porozumela.
To si napísala aký nezmysel? Vlastní? Ak ho má vypracovaný, tak v tom prípade áno.
Ničomu si, žiaľ, neporozumela, vytváraš si iba domnienky bez dôkazov a vytváraš sváry.
Venuj sa svojmu tretiemu sektoru.

Kde obhajujem socializmus, každý normálny človek musí uznať, že mal aj svoje pozitíva.
Čo sa podarilo za socíka, tretí sektor zničil. Myslím na život cca 2% obyvateľstva s dopadom na zbytok obyvateľstva.
Ale oveľa viac vecí sa na Slovensku nenávratne ničí od 89, neviem s akou tichou a skrytou podporou, možno už o jednu generáciu nebudú mať možnosť mladí sa dozvedieť vo svojom najbližšom rodnom okolí, ako žili ich predkovia.
Svoju históriu 19. a 20. st. si západná civilizácia chráni a udržuje, tu sa likviduje. Svoj dôvod to určite nejaký má. Nepôjde iba o financie. Zmazať zo sveta, čo tu bolo, aby neboli dôkazy a mohla sa svojvoľne prepisovať história Slovenska.
3 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zaujalo http://www.topky.sk/cl/100313/1695889/
Protestujte vo voľnom čase! Odkazoval Filan a teraz... "Arogantný" Boris si sype popol na hlavu!
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A potešilo http://www.topky.sk/cl/100313/170015...koch-tehotna--
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Zaujalo http://www.topky.sk/cl/100313/1695889/
Protestujte vo voľnom čase! Odkazoval Filan a teraz... "Arogantný" Boris si sype popol na hlavu!
"Milujem" jeho relácie, na jednej strane hovorí ako sa im za socializmu dobre robilo v médiách a filmoch (užíval si možnosti a prechľastával sa dobou) na druhej strane nezabudne jednou vetou napľuť na zlý a ukrutný režim. A keby nemal ešte zo socíku vyšľapané cestičky, tak o nejakom Fiľanovi vieme menej ako o vodičovi kamióna. Otec pofebruárový šéf krajskej správy ZNB, potom bol riaditeľ nejakých novín (a to bola trafika za vernosť)
4 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
vicktor
Prisla jar, zasa bude pohodicka relaxovat v parku na lavicke.
očistím si a sadnem, resp. .. zase niekto vydumuje. keď nemám podstrojené...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
Vcera potesilo,ze som zistila ,ze nejaky pohlavny organ mi odrel automilujem zeny co im muzi kupia velky voooz s xy kamerami....ale ani to nepomoze.....a aj tak odrú.....lebo odrete predu po znakom....co dost vysoko.....
ked si odrem sama...alebo dam bang v garazi ako zws naposledy.....to ie moja vecnikdy som nikomu nic...
To máš za to, že sa nemodlíš, ale faki ukazuješ.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
donkyi
vicktor
Preco by pri pomalom prude nemala premavat kompa? Vsak nevyuziva tok vody, ale ide nan krizom. Potom na stojatom jazere by sa nemalo nic plavit?
Môže pltník ťahať lano - nevyužíva / môže pltník natáčať plť - využíva
a stačí aj pomalý prúd = priečna rýchlosť plte závisí od rýchlosti toku a natočenia plte
sprav si tam silové vektory
ale ak to bude trvať hodinu, na tých sto metrov je to dosť
A trošku aj od váhy plte
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
pavol54
donkyi
vicktor
Preco by pri pomalom prude nemala premavat kompa? Vsak nevyuziva tok vody, ale ide nan krizom. Potom na stojatom jazere by sa nemalo nic plavit?
Môže pltník ťahať lano - nevyužíva / môže pltník natáčať plť - využíva
a stačí aj pomalý prúd = priečna rýchlosť plte závisí od rýchlosti toku a natočenia plte
sprav si tam silové vektory
ale ak to bude trvať hodinu, na tých sto metrov je to dosť
A trošku aj od váhy plte
bety, začali sme kompou vo Vlčanoch, neviem prečo sa prešlo na plte, pri dobrej vôli kompára naloží 6 osobných áut, takže ani prázdnu by lanom nepritiahol
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

O chvíľu sa budeme baviť o vzducholodiach, s prechodom na kozmické lode a Starmana v Tesle.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bettylou
lujza.j
Vcera potesilo,ze som zistila ,ze nejaky pohlavny organ mi odrel automilujem zeny co im muzi kupia velky voooz s xy kamerami....ale ani to nepomoze.....a aj tak odrú.....lebo odrete predu po znakom....co dost vysoko.....
ked si odrem sama...alebo dam bang v garazi ako zws naposledy.....to ie moja vecnikdy som nikomu nic...
To máš za to, že sa nemodlíš, ale faki ukazuješ.
No faki su uprimne teraz ukazujem palce hore....len ci dotycny-á....vie,ze ironia...lebo je to vlastne faki
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Na východe nič nie je? Za chvíľu tam možno bude nový štát.
https://www.interez.sk/cele-slovensk...isic-podpisov/
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Na východe nič nie je? Za chvíľu tam možno bude nový štát.
https://www.interez.sk/cele-slovensk...isic-podpisov/
Posledný odstavec v článku vraví....citujem :

" Ak ste sa dostali až sem, blahoželáme. Ak si pozriete v kalendári dnešný dátum zistíte, že žiadny nový štát nebude, žiadna iniciatíva Nič nevznikla, a že aj naďalej bude Slovensko Slovenskom. Berte veci s nadhľadom a užívajte si veľkonočné sviatky a aj 1. apríl, deň bláznov. "

-----------------------------
Len teraz dúfam, že nenapíšeš, že si to čítala, že vieš o aprílovom žarte,......
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1


Ako prejav úcty k tejto vývinovej poruche sa 2. apríla významné budovy a stavby po celom svete rozžiaria na modro. Táto farba je symbolom komunikácie. Tak ako ľudia dlhé roky nerozumeli autistom, ani oni nerozumeli zdravým. Neostaňte ľahostajní a venujte autizmu myšlienku aj vy.
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1

Ako prejav úcty k tejto vývinovej poruche sa 2. apríla významné budovy a stavby po celom svete rozžiaria na modro. Táto farba je symbolom komunikácie. Tak ako ľudia dlhé roky nerozumeli autistom, ani oni nerozumeli zdravým. Neostaňte ľahostajní a venujte autizmu myšlienku aj vy.
Moj sukromny nazor je, ze vacsina SKUTOCNE VYNIMOCNYCH LUDI PLANETY su v urcitej miere ludia postihnuti autizmom, samozrejme ze vtedy este castokrat nediagnostikovanym.
To je ten stav, ked daneho cloveka oznacime za "vynimocneho vo svojom obore" a zaroven "nepouzitelneho" pre bezny, rodinny zivot. Ani ta "vlastna rodina" im nie je castokrat dopriata, nakolko su bezdetni, sukromne izolovani..,
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
alaya1

Ako prejav úcty k tejto vývinovej poruche sa 2. apríla významné budovy a stavby po celom svete rozžiaria na modro. Táto farba je symbolom komunikácie. Tak ako ľudia dlhé roky nerozumeli autistom, ani oni nerozumeli zdravým. Neostaňte ľahostajní a venujte autizmu myšlienku aj vy.
Fúúha, tak to už iný level ide, keď sa vývinové poruchy idú uctievať. Kľudne ma vyfajkujte.
3 3
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
alaya1

Ako prejav úcty k tejto vývinovej poruche sa 2. apríla významné budovy a stavby po celom svete rozžiaria na modro. Táto farba je symbolom komunikácie. Tak ako ľudia dlhé roky nerozumeli autistom, ani oni nerozumeli zdravým. Neostaňte ľahostajní a venujte autizmu myšlienku aj vy.
Fúúha, tak to už iný level ide, keď sa vývinové poruchy idú uctievať. Kľudne ma vyfajkujte.
Ešte tak keby kompetetní, alebo znalí problematiky v krátkosti zadefinovali príčiny autizmu a jeho nárastu. Že by sme mali hľadať pôvod aj v neprirodzených látkach ktoré nám prenikajú do organizmu prirodzenou cestou? Inak ropa, kalachy a novičok pochádzajú z Ruska, a z ropy sa dá nasekať toľko plastov a rôznych E- čiek.
1 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou

Fúúha, tak to už iný level ide, keď sa vývinové poruchy idú uctievať. Kľudne ma vyfajkujte.
No ja osobne by som autizmus vývinovou poruchou nenazval - skôr mozog autistu spracuváva informácie a podnety inak ako u iných ľudí (ale nie sú to mentálne postihnutí, len myšlienkové pochody majú iné priority).
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať