Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
misoft
kopretinka
.............

ale toto
http://www.doma24.sk/fotky9805/fotos...3923_small.jpg
ak nejde otvoriť,tak príborový nožík strčím pod viečko,jemne zapáčim a potom už ide ľahko odkrútiť.
Pche .... na toto nie je potrebné nič strkať pod viečko. Stačí primerane na viečko (na správne miesto ) buchnúť a ide to. Ja to otočím hore dnom, buch o zem (podlahu - samozrejme pod patričným uhlom a silou) a otvoríš jedna radosť - a viečko ani nie je poškodené (čo sa pri páčení nožom môže stať).
alebo pohár otočiť hore dnom a strčiť do kastrola s vodou do výšky viečka a počkať kým voda zovrie (platí pri srobovacich vieckach)
Zdĺhavé...... môj spôsob je rýchlejší..... cca 3 sekundy
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Blizime sa k upgradovaniu rozpravok - su zastarale a proti rodovej rovnosti a ludskym pravam, tvrdia "experti".
Snehulienka, Popoluska, Kraska su ubiedene dievcata, ktore musi zachranit mlady, silny, bohaty mladenec a skonci to povazte len MANZELSTVOM !!!
Vsetky princezne su belosky !!!
To skodi vyvoju deti !!!
http://veda-a-technika.eurozpravy.cz...azne-varovani/
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

lujza.j
Ja viecka "podfukujem" pomocou otvaraku na pivo...taky ten co ma dve "nozicky"..
Omnia viečka aj ja, otvarač je stále po ruke v kuchyni zavesený na verajach dverí, šrobovacie pomocou šrobováka, tých je v šuplíku na stole možno desať, alebo pobúcham o hranu stolovej dosky.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Babík aj moj chlap...tak pobucha....pripadne este da pecku do spodku flase...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tá posledná reklama na Lidl nemá chybu.

" Máme vlastné značky...máme vlastné ceny. "

Chýba mi tam ale dodatok..." Máme vlastnú kvalitu "...teda, presnejšie povedané - nekvalitu.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vicktor
Blizime sa k upgradovaniu rozpravok - su zastarale a proti rodovej rovnosti a ludskym pravam, tvrdia "experti".
Snehulienka, Popoluska, Kraska su ubiedene dievcata, ktore musi zachranit mlady, silny, bohaty mladenec a skonci to povazte len MANZELSTVOM !!!
Vsetky princezne su belosky !!!
To skodi vyvoju deti !!!
http://veda-a-technika.eurozpravy.cz...azne-varovani/
Toto si mal dať do Blaškovej...nech velebiči Západu vidia jeho kvalitu...aj túto kvalitu !

Z diskusie ma pobavilo :

" Mal. 08:30 23.11.2017 194.228.11.XXX
Tak vám také jednu řeknu : Žili spolu dva buzeranti. Jarda a Jarouš. Moc se těšili na miminko, ne chlapečka nebo holčičku, ale to třetí pohlaví. Něco takového, co v dospělosti jezdí v metru v Londýně ............Tady končím, je mě špatně od žaludku. "
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Posielam karty na šuták, aby sa nenudili.
Karty (2).JPG  
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

tie obe napravo, veľké aj malé sedmové, mám aj ja..
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Si mi pripomenul, kedysi dávno, keď tu ešte lui s pepsi lepili zmrzliny, som jej tu ja občas fukla dajakého výstredného. Nechce sa mi hľadať, najlepší bol jeden v štekloch
PS.
Nezamestnal náhodou tú hlavnú šéfku náš pán minister?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Kedy ste si pozerali svoje prílohy? Viete, že je tam náhľad? Ja teraz hodinu, prílohy aj staré témy, našla som aj fotku môjho prvého chlebíka z pekárne, bude to desať rokov, a našli moji rádcové, našli. Trošku nostalgie, trošku samochvály a na konci psíci z blahoželania pre pepsi
krásavec.jpg  
Prvý chlebík.jpg  
knedľa.jpg  
biely chlebík.jpg  
jeseň je tu.jpg  

balkon 2.JPG  
312346_263482303782379_708769089_n.jpg  
1/1
5 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

tá prvá "dáma" je úžasná......
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hehehe...č1. a č7 .....supééér
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nohy ujdú, i keď trochu svalnaté.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mozno je to zoro cobor
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Rozculilo https://dennikn.sk/blog/ked-inspekto...adnym-vchodom/
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

neschopných inšpektorov, policajtov a daňových kontrolórov vyhádzať obsadiť medzinárodným tendrom
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Motor, z lanovky zo Strbskeho plesa vezu do Ostravy... Preco nie do Bratislavy? Zeby az "moravski ogari" vedeli zachranit cele Slovensko, vratane Viedenskej stodoly s nazvom BA???
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Motor, z lanovky zo Strbskeho plesa vezu do Ostravy... Preco nie do Bratislavy? Zeby az "moravski ogari" vedeli zachranit cele Slovensko, vratane Viedenskej stodoly s nazvom BA???
Hehehe...ser na to, že kde...pre mňa, za mňa aj do Austrálie.
Videl som ten šot v správach...a dúpnel nad tou sprostosťou zodpovedných.
Kurňa...o mesiac, prípadne po sezóne budú vyplakávať, že nezarobili. ALE všetko bude na vine, LEN nie oni.

Všetko sa robí na poslednú chvíľu...aj účto, aj dane, aj platenie.
Kuwa, potom sú odklady, žiadosti a podobne.

V USA nezaplatíš ? Väčšiu paletu dostaneš ako za zabitie.
Také pokuty by som urval, že by si každý rozmyslel, či nezaplatí v termíne...a nie nejaké odklady. Lenže naša "sociálna" vláda odpustí ešte aj to, čo nemusí...hlavne, že vláčiky máme zadarmo.

...a aj to školné sa neplatí, hlavne, že absolventi pália niekde do teplej 3,14ky...
Nie je tak, "bubon"...?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Motor, z lanovky zo Strbskeho plesa vezu do Ostravy... Preco nie do Bratislavy? Zeby az "moravski ogari" vedeli zachranit cele Slovensko, vratane Viedenskej stodoly s nazvom BA???
Asi preto, lebo servis na ten motor je v Ostrave. Veď aj keď kúpiš PC, tak ti ho neopravia v servise v BA (lebo tam žiadny nie je), ale niekde v Ostrave.....
Lebo sa stále spoliehajú na bratov Čechov... sami si servis urobiť nevedia.....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Sokovalo ma
https://aktualne.centrum.sk/zahranic...campaign=hp990

Mor sa vrátil
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať