Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft
pavol54
za expresný poplatok áno, i v Praze dúm
No - asi máš pravdu - čo by človek očakával za 66€? Za 133€ by to možno do konca roka i stihli. Veď čo už - štátna správa je ta pravá....
Pri elektronickom podaní je to 33 €, resp. môže byť znížený o 15 €.
https://www.katasterportal.sk/kapor/...VkladAction.do
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa
misoft
pavol54
za expresný poplatok áno, i v Praze dúm
No - asi máš pravdu - čo by človek očakával za 66€? Za 133€ by to možno do konca roka i stihli. Veď čo už - štátna správa je ta pravá....
Pri elektronickom podaní je to 33 €, resp. môže byť znížený o 15 €.
https://www.katasterportal.sk/kapor/...VkladAction.do
Hej, hej.... pravda.... ale nejde o euráče! Ide o lehoty! Ak je stanovené, že na to majú 30 dní (v odôvodnenom prípade predĺžiť o 30 dní), tak nemôžu povedať, že to bude niekedy koncom januára na budúci rok.

Už som brachovi poslal správičku, nech podá sťažnosť na vyšší orgán Katastra pre nečinnosť a porušovanie zákona zo strany Katastra.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kúpila som si nedávno 2 keramické nože.Že netreba ich vôbec brúsiť..........trt makový,používam ich iba občas a už sú teda tupé.... a to nestáli pár eur
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Chod ich vratit
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

lujza.j
Chod ich vratit
ale nabrúsené ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
kúpila som si nedávno 2 keramické nože.Že netreba ich vôbec brúsiť..........trt makový,používam ich iba občas a už sú teda tupé.... a to nestáli pár eur
A dám krk na to - že biele čepele a červené rukoväte....

lebo tieto sú síce keramické, ale výdrž tomu nezodpovedá.
Keď už - KYOCERA....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja mam este keramicky noz z dealextreme, medzi prvymi a dodnes som ho nebrusil a reze ako divy. Stal do 10 eur cca 7 - 9 rokov spat? Tie, co sme kupili v SR neskor, uz neexistuju.
Chce to proste vyberat... a mat aj stastie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
kúpila som si nedávno 2 keramické nože.Že netreba ich vôbec brúsiť..........trt makový,používam ich iba občas a už sú teda tupé.... a to nestáli pár eur
Pár = 2...čiže ks bol za 3€ ?


http://www.porada.sk/t135360-p2-keramicke-noze.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja som kedysi v T**** kúpil ten červený s bielym - rezal, rezal, až sa rúčka rozpadla. Tak som kúpil Kyo**** - čierna a reže doteraz - mám ju síce kratšie ako ty - len cca 6 rokov, ale stále je ako nový.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ja teda neviem, ale nemám dôveru v tieto keramické zázraky.. klasika je klasika..
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Žabinka
klasika je klasika..
Vyrobíííím....Predáááávam.....Lacno dávam.
Kúúúúpce ľudze ...bo nebudze.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ak by sa mi zajtra chcelo a ak este existuje archiv "old dealextreme", tak to dopatram. Ten moj ma uz spicku v prdeli /pacim pacis pacime zavaraniny/, akurat keramika /jemna-noziky do par cm/ nic nevypaci...
Brat mal noz keramicky ako sekac, neviem ako je na tom, podla mna ho uz vyhodil vzhladom na vek, kazdy ako chce :-))))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pobavilo. Sice toho ekonomickeho emigranta nemusim, nepaci sa mi jeho hudba, a ta "tvar v klipe" to nie je M.Dano, jeho sex. partner??? :-))))))))
Aj napriek tomu /nemam predsudky/ plne s "recovymi vystupmi" suhlasim. Za tie vlozky, hudbu, opravne strihy by ho mali spoluvazni v Leopoldove odsulozit v sprche :-)
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Žabinka
ja teda neviem, ale nemám dôveru v tieto keramické zázraky.. klasika je klasika..
Tu ide o to...kto comu uveri...pre mna keramicky ako dreveny...mne uplne staci jedna kudla...a potom mensie zubkove.....oblubene obyc.z ludlu a jeden zubkovy viktoronox za 5e
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nie je keramický ako keramický. V dobe, keď som ja kupoval, tak na ten nožík bolo aj video na youtube, ako s ním "viacerými sekmi rozrezal sklenenú fľašu na výšku". Bol trošku vyštiepaný, ale bola to len manifestácia, aby si niekto nemyslel že sa mu rozpadne v rukách.
A samozrejme, ak taký nôž riadne spadne na zem na dlažbu, môže byť v tú chvíľu aj na vyhodenie.
Každopádne brúsiť som nemusel ešte ani jeden. Ak odblaňujem mäso, beriem iba keramiku, lebo tá je na to najvhodnejšia, nehovoriac že ani zelenina by sa nemala krájať kvôli oxidácii vitamínov, hlavne C-čka, kovovým nožom.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Inak sa ospravedlňujem za neznalosť súčasného systému zdravotníctva ohľadne hľadania darcov krvi, volala mi jedna známa že muž má ísť na operáciu, či nemôžem darovať krv lebo ak nezoženie pre neho aspoň sedem darcov krvi (akejkoľvek) tak z operácie nič nebude.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Inak sa ospravedlňujem za neznalosť súčasného systému zdravotníctva ohľadne hľadania darcov krvi, volala mi jedna známa že muž má ísť na operáciu, či nemôžem darovať krv lebo ak nezoženie pre neho aspoň sedem darcov krvi (akejkoľvek) tak z operácie nič nebude.
Trochu čudná požiadavka od zdravotníckeho zariadenia. Toto by bolo vhodné (známa) oznámiť ÚDZS - dôvod, vykonanie operácie s nejakou podmienkou. A tuším, že by ten lekár, zdravotnícke zariadenie, nemocnica mala obrovské problémy.
Pokiaľ poistenec platí zdravotné a nemocenské poistenie, je mu indikovaná potrebná operácia - NEMAJÚ žiadne právo podmieňovať vykonanie operácie takýmito požiadavkami. Veď to sa už rovná odmietnutiu poskytnutia zdravotnej starostlivosti - a to je trestné!
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Potesilo: ponuka na vyhodne nakupy - "Vsetko co potrebujete len za 1/10" - super!!!

Rozculilo: pokracovanie - "...spolu zaplatite 11/10 splatok". Smejdi!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Šmejdi? NIE! Vydr*anci
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Nandrolon
Ak by sa mi zajtra chcelo a ak este existuje archiv "old dealextreme", tak to dopatram. Ten moj ma uz spicku v prdeli /pacim pacis pacime zavaraniny/, akurat keramika /jemna-noziky do par cm/ nic nevypaci...
Brat mal noz keramicky ako sekac, neviem ako je na tom, podla mna ho uz vyhodil vzhladom na vek, kazdy ako chce :-))))
A to odkedy sa zaváraniny otvárajú nožom. A dokonca keramickým .
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať