Zavrieť

Porady

Domáca pekáreň na chlieb

M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Má niekto skúsenosť s reklamovanými domácimi pekárničkami na chlieb? Chcela by som kúpiť pod stromček, ale neviem nakoľko sú reklamy pravdivé v tom, že sa tam len všetko nasype a ono to zamiesi a upečie samé.
Usporiadat
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Sylvinka08 Pozri príspevok
NEviete mi poradiť, aká je chlebová múka? Mám knižku - kde sú recepty z domácej pekárne a všade tam spomínajú chlebová múka a ja chodím po obchodoch a stále neviem ktorú majú na mysli, či je to T650?
http://domacipekarny.dama.cz/suroviny.php?d=5
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja používam takéto,dostať v tescu
http://www.chlebovezmesi.sk/index.ph...&id=7&Itemid=4
0 0
Sylvinka08 Sylvinka08

Sylvinka08 je offline (nepripojený) Sylvinka08


no niektoré múky ktoré sú tu uvedené som nikde v obchode nevidela, napr. múku T1050, tá je možno chápaná ako chlebová, ale takú nemám ani kde kúpiť, tak som si myslela, že môžem miesto toho použiť aj T650

to je len moja úvaha...
0 0
Sylvinka08 Sylvinka08

Sylvinka08 je offline (nepripojený) Sylvinka08

ale inak diky za link, fakt je to tam pekne rozpísané aj s obrázkami...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Sylvinka08 Pozri príspevok
no niektoré múky ktoré sú tu uvedené som nikde v obchode nevidela, napr. múku T1050, tá je možno chápaná ako chlebová, ale takú nemám ani kde kúpiť, tak som si myslela, že môžem miesto toho použiť aj T650

to je len moja úvaha...
o chlebovej muke sa v tejto teme uz pisalo - staci vyhladat

v specializovanych predajniach a na internete urcite zozenies aj muku T1050
0 0
Sylvinka08 Sylvinka08

Sylvinka08 je offline (nepripojený) Sylvinka08

ďakujem 1Dara, určite si preštudujem ... mňa by tiež zaujímali tipy, kde také múky zoženiem, lebo čo mám skúsenosť, v každom obchode majú iné múky, či je to Billa, Tesco alebo len obyčajne potraviny.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja si nakupujem múku do pekárne v Kauflande. Majú dosť dobrý výber. Nakoniec držím sa stále len toho jedného receptu, kde ide väčšina múky T650 a potom zbytok obmieňam.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ja som spokojná s touto múkou, kupujem päťkilové balenia špaldovej a ražnej http://www.mlyn-zrno.sk/

nekupujem zmesi, neverím im, semiačka si pridávam sama
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes som bola odniesť do servisu tú moju mrchu pokazenú mulinexku....už dávnejšie viem, že nikdy viac takú drahú....prestala miešať...chlapa v servise som sa opýtala, že ked sa mi pokazí po záruke, že ju môžem rovno vyhodiť....on, že táto oprava je tak cca. za 60e.....za 50e je nová z lidlu.... kedysi bolo také heslo"že nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci" teraz je to o tom, že nie všetko drahé je aj dobré..... a nová nádoba na pečenie stojí 20e
0 0
juliet8 juliet8

juliet8 je offline (nepripojený) juliet8

Dobrý deň,
uvažujem, že urobím džem v domácej pekárni, ale chcem sa spýtať tých,ktorí ten džem robili, či čistenie pekárničky nie je náročné, alebo či ju nezničím...
ďakujem
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Ja si nakupujem múku do pekárne v Kauflande. Majú dosť dobrý výber. Nakoniec držím sa stále len toho jedného receptu, kde ide väčšina múky T650 a potom zbytok obmieňam.
..a pricapila si ho tu niekde?
0 0
Matuel Matuel

Matuel je offline (nepripojený) Matuel

Ahojte,

chcel by som sa opýtať či nevie niekto teraz o nejakej výbornej akcii na domácu pekáreň.
Už som zistil, že som premeškal akciu na tesco pekáreň v podstate "zadarmo". Momentálne som si žiadnu akciu nikde nevšimol. Našiel som nejakú Sencor okolo 35 € , ale chcel by som sa dostať tak na cca 25 €.

ďakujeem
0 0
pavlinka pavlinka

pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

Neviete či niekde v Lídli nemajú na predajni domácu pekáreň na chlieb v Trenčianskom kraji?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavlinka Pozri príspevok
Neviete či niekde v Lídli nemajú na predajni domácu pekáreň na chlieb v Trenčianskom kraji?
Veď si pozri leták na ich stránke. Budeš vedieť či majú teraz, alebo plánujú mať. Keď budeš pravidelne pozerať, určite budeš mať prehľad
0 0
DaniJay DaniJay

DaniJay je offline (nepripojený) DaniJay

Sylvinka08 Pozri príspevok
NEviete mi poradiť, aká je chlebová múka? Mám knižku - kde sú recepty z domácej pekárne a všade tam spomínajú chlebová múka a ja chodím po obchodoch a stále neviem ktorú majú na mysli, či je to T650?
Chlebová múka je napr. T1050. T650 rozhodne nie je chlebova muka a ani sa z nej chlieb v pekarnach nepecie.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ja pouzivam na chlieb spaldovu muku 300g T1050 a 200gramov T630 z DM-ka a velice je chlieb fajny.

Zo samotnej T630-ky robim vianocku. Ale pozor je to spaldova muka, a ta sa sprava trosku inac, takze s obycajnou psenicnou mukou to pravdepodobne bude inak.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
DaniJay Pozri príspevok
Chlebová múka je napr. T1050. T650 rozhodne nie je chlebova muka a ani sa z nej chlieb v pekarnach nepecie.
....hm ..........aby ste sa nehádali .......hehehe...

Mouka - rozdelenie

http://domacipekarny.dama.cz/suroviny.php?d=5
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač Pozri príspevok
....hm ..........aby ste sa nehádali .......hehehe...

Mouka - rozdelenie

http://domacipekarny.dama.cz/suroviny.php?d=5
ved sa nehadame, len diskutujeme . Okrem toho co si to poslal za linku, ma proxy v robote tam nechce pustit a mam zaznam, ze som chel ist na nepovoleny web . Asi preto lebo je tam "damy" v nazve
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

DaniJay Pozri príspevok
Chlebová múka je napr. T1050. T650 rozhodne nie je chlebova muka a ani sa z nej chlieb v pekarnach nepecie.
Tak ja pečiem z múky T650 a do nej dávam ražnú múku. Chlebík je veľmi chutný.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať