Zavrieť

Porady

Ak je babätko urieknuté

Chcem sa spýtať, či má niekto 100% osvedčený recept na urieknuté bábätko/ ľudovo ak je z očí skapaté/. Viem o určitej osobe, práve z rodiny, že v jeho prítomnosti sa to vždy stane a bábätko je 3 dni nervózne, v kŕčoch, bolestaich. Skúšali sme čistec, spľúvanie a všeličo, ale márne.
Prosím o radu.Ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
bibka6 Pozri príspevok
Chcem sa spýtať, či má niekto 100% osvedčený recept na urieknuté bábätko/ ľudovo ak je z očí skapaté/. Viem o určitej osobe, práve z rodiny, že v jeho prítomnosti sa to vždy stane a bábätko je 3 dni nervózne, v kŕčoch, bolestaich. Skúšali sme čistec, spľúvanie a všeličo, ale márne.
Prosím o radu.Ďakujem
... a nemôže to byť detská kolika? Možno nie je ani urieknuté,len má koliku. Bábätká to mávajú často, časom ten plač sám vymizne.
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
minmi minmi

minmi je offline (nepripojený) minmi

Urieknutie??? Skor skus porozmyslat ci ju neboli brusko, dojcis ju alebo je na umelom mlieku? Dojcene deti maju casto koliky. Staci jej dat 2-3 lyzicky fenikloveho caju a pomasirovat brusko a ono si par krat "pukne" a je po placu. Alebo to moze byt ze dietatku rastu zubky (vtedy pomahaju geliky na zubky, my sme ich pri malej dost pouzivali), ma nepohodu v plienocke (staci ze sa trosku skrci a dieta reve na raty...). Treba hladat logicky dovod a nie urieknutie.
0 0
minmi minmi

minmi je offline (nepripojený) minmi

A este ked je to dlhsiu dobu treba ist k lekarke, moze mat reakciu na ockovanie, alebo nieco ine, zapal mocovych cies, ta sa tiez prejavuje revom... nasej ked plakala a sme nevedeli zistit z coho, boli sme u lekarky a zistili jej reflux, od kedy berie kvapky aby sa jej nevracalo tak je to super.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

To spluvanie je zaujimave. To sa ako robi?
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
poviem narovinu, ja na urieknutie verím na 100%.

môjmu synčekovi od narodenia robíme rôzne "oduriekavacie" procedúry a podľa mňa fakt fungujú.
opakujeme to približne 2x do týždňa, alebo keď ideme medzi kopu ľudí

Do pohára si daj vodu. Bábo polahni a zober si 3 zápalky. Každú zápalku postupne zapáluj a bábo nech sa na ňu pozerá (aspoň tolko koľko sa dá). ked zápalka dohorí, hoď ju do pohára s vodou.
Potom keď to zopakuješ so vš.3 zápalkami, namoč si prst do toho pohára s vodou a urob babatku krížik na čelo, potom zas namoč a urob krížik postupne na jeden lakeť, na druhý, na koleno jedno i druhé. Nakoniec dať namočený prst bábu do pusinky.

Ak zápalka (aspoň jedna) pôjde v pohári hlavičkou dole (smerom ku dnu), bábo bolo urieknuté.

Po tejto procedúre nebude tak plakať a postupne sa mu uľaví.

Nech si hovorí kto chce čo chce, ja na to verím, hoci predtým som bola k takýmto "čarovaniam" pesimistická
4 0
minmi minmi

minmi je offline (nepripojený) minmi

jacekova Pozri príspevok
poviem narovinu, ja na urieknutie verím na 100%.

môjmu synčekovi od narodenia robíme rôzne "oduriekavacie" procedúry a podľa mňa fakt fungujú.
opakujeme to približne 2x do týždňa, alebo keď ideme medzi kopu ľudí

Do pohára si daj vodu. Bábo polahni a zober si 3 zápalky. Každú zápalku postupne zapáluj a bábo nech sa na ňu pozerá (aspoň tolko koľko sa dá). ked zápalka dohorí, hoď ju do pohára s vodou.
Potom keď to zopakuješ so vš.3 zápalkami, namoč si prst do toho pohára s vodou a urob babatku krížik na čelo, potom zas namoč a urob krížik postupne na jeden lakeť, na druhý, na koleno jedno i druhé. Nakoniec dať namočený prst bábu do pusinky.

Ak zápalka (aspoň jedna) pôjde v pohári hlavičkou dole (smerom ku dnu), bábo bolo urieknuté.

Po tejto procedúre nebude tak plakať a postupne sa mu uľaví.

Nech si hovorí kto chce čo chce, ja na to verím, hoci predtým som bola k takýmto "čarovaniam" pesimistická
A to ze je popol zo zapalky rakovinotvorny ... Tak to vas asi nezaujima :-)
0 0
nesca nesca

nesca je offline (nepripojený) nesca

to keby som vedela :-)
minmi Pozri príspevok
A to ze je popol zo zapalky rakovinotvorny ... Tak to vas asi nezaujima :-)
Nepreháňaj...z tej trochy vody snáď nie.Čo taký Černobyľ?
Ináč,ja by som na také veci tiež neverila,ale osobná skúsenosť vie názory dosť zmeniť...nestáva sa mi to teraz často,aj sama to nerobievam,ale zhadzovanie uhlíkov pomáha..netvrdím,že vždy
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nase babky mali na to jednoduchy recept. Babatko utreli ocikanou plienkou.
Mozno sa to v dnesnej dobe bude zdat ludom nechutne, ale vraj to pomahalo na 100%...

Babatku sa dava aj nieco vyrazne cervene napr. do kocika,alebo postielky, vraj to "stiahne a zachyti" tie zle energie,ktore dokazu niektori ludia "vysielat" zo seba. /oni o tom ani nemusia vediet/
8 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ja by som doporučoval návštevu psychiatra...
ale nie bábätka ale ľudí čo "veria"...
0 2
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

môj manžel mi raz hovoril že jeho brata ako bábätko uriekli a museli s ním ísť do kostola...neviem presne čo robili v kostole - vraj jeho mama niečo riešila s farárom - no museli to absolvovať dva krát až kým sa úplne ukludnil...
bolo to pred 35 rokmi....
tie zápalky to áno - tomu verím...robí to dosť veľa ľudí čo poznám...
1 0
nesca nesca

nesca je offline (nepripojený) nesca

to keby som vedela :-)
Nandrolon Pozri príspevok
ja by som doporučoval návštevu psychiatra...
ale nie bábätka ale ľudí čo "veria"...
Nekrič hop,kým ti...
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stávalo sa mi to ako dospelej, kým som bývala v rodnej obci. Cestovavala som autobusom z práce, celou cestou mi nič nebolo, kým som neprešla okolo jednej bránky, za ktorou stávala jedna babka. Domov som ledva "trafila" ... Pomáhal mi čistec.

Odvtedy sa mi to stalo párkrát - pri priamom pohlade do očí (ten typ očí už teraz viem odhadnúť)
1 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

veronikasad Pozri príspevok
Stávalo sa mi to ako dospelej, kým som bývala v rodnej obci. Cestovavala som autobusom z práce, celou cestou mi nič nebolo, kým som neprešla okolo jednej bránky, za ktorou stávala jedna babka. Domov som ledva "trafila" ... Pomáhal mi čistec.

Odvtedy sa mi to stalo párkrát - pri priamom pohlade do očí (ten typ očí už teraz viem odhadnúť)
ten čistec? dá sa napísať podrobnejšie?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pohar Pozri príspevok
môj manžel mi raz hovoril že jeho brata ako bábätko uriekli a museli s ním ísť do kostola...neviem presne čo robili v kostole - vraj jeho mama niečo riešila s farárom - no museli to absolvovať dva krát až kým sa úplne ukludnil...
bolo to pred 35 rokmi....
tie zápalky to áno - tomu verím...robí to dosť veľa ľudí čo poznám...
Keď som bola menšia,( och to bol teda už nejaký ten piatok) nemohla som ísť medzi ľudí bez toho, aby som sa nevrátila s bolesťou hlavy, až neskôr som pochopila, čo bolo toho príčinou. Bohužiaľ sú medzi nami ľudia, ktorí tzv. vysávajú energiu, tých sa treba strániť, aj teraz sa mi to stáva, dokonca, až cítim v očiach ako mi ju ťahá, ale neskúšala som babské spôsoby, ale ani nezatracujem tých, čo skúšajú všeličo, pretože viem, že tým zídením z očí človek trpí, a zvlášť malé detičky. Radila by som mamičke, nech túto tetu ,vysávačku energie, dá on bábätká čo najďalej.
3 0
nesca nesca

nesca je offline (nepripojený) nesca

to keby som vedela :-)
Čistec je bylinka...mám ju aj doma,ale chvalabohu zatiaľ nevyskúšané.Má sa urobiť výluh a potom v tom umyť ruky,príp.aj tvár a keď sa zafarbí,tak dotyčný mal zoči.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pohar Pozri príspevok
ten čistec? dá sa napísať podrobnejšie?
Čistec je liečivá bylinka, ktorá rastie na strniskách po zbere obilia. Uvarí sa z neho odvar a urieknutý sa s ním umyje. Ak bol naozaj urieknutý, odvar sa zrazí.

Sušený som ho videla na tržnici aj teraz (neviem kde ho babka nazbierala, keď strnísk=rozumej pole po zbere obilia), je už málo ...
2 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
nesca Pozri príspevok
Čistec je bylinka...mám ju aj doma,ale chvalabohu zatiaľ nevyskúšané.Má sa urobiť výluh a potom v tom umyť ruky,príp.aj tvár a keď sa zafarbí,tak dotyčný mal zoči.
áno aj my ho máme doma, dá sa kúpiť v lekárni
4 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

ináč asi urobím tie zápalky občas len tak preventívne...
my sme to nerobili od môjho dectva..
viem že občas to robil u nás otec...vraj to robili doma ked on bol malý....

a tie oči - áno už aj ja viem niektorých ľudí odhadnúť....ktorý majú taký zlý prenikavý pohľad...uriekací...
môj manžel mi vždy tvrdí že som moc vnímava na takéto negatívne energie....
že on to vie nejako "odraziť" a nerieši to....
na mňa to niekedy pôsobí ako by zo mňa vysali energiu....
ale po čase to nejako prejde...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

babke som sa do očí nepozerala, stačilo mi prejsť vedla drevenej bráničky keď za ňou stála (inou cestou sa prejsť nedalo). Zostalo mi zle ako pri žlčníkovom záchvate (bolesti hlavy, na zvracanie)
Naposledy upravil veronikasad : 16.05.11 at 10:02
0 0
nesca nesca

nesca je offline (nepripojený) nesca

to keby som vedela :-)
Ako píše Tweety,ak niečo také zažiješ,tak už potom na ľuďoch vidíš,či cítiš,že z nich ide niečo zlé.Oni o tom ani nemusia vedieť,tada dúfam.Doteraz si pamätám na pohľad jedného chlapa,ktorý zo mňa doslova vysával energiu.Mala som vtedy asi 10rokov,skoro som odpadla v čakárni u lekára,len som nemala šajni,čo to mohlo byť...a nevravte mi,že to bol možný pedofil :-)
Ako dospelej mi boli zhadzované uhlíky asi 4x a vždy to pomohlo...ubezpečujem neveriacich,že žiadna viróza,tlak,nádor v hlave apod v tom prsty nemali
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať