Zavrieť

Porady

Ak je babätko urieknuté

Chcem sa spýtať, či má niekto 100% osvedčený recept na urieknuté bábätko/ ľudovo ak je z očí skapaté/. Viem o určitej osobe, práve z rodiny, že v jeho prítomnosti sa to vždy stane a bábätko je 3 dni nervózne, v kŕčoch, bolestaich. Skúšali sme čistec, spľúvanie a všeličo, ale márne.
Prosím o radu.Ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

AdaG Pozri príspevok
...no, a ako sa táto pomoc detičkám zvrhla???!! Niet nič horšieho ako náboženskí fanatici.... ak bude každý z vás žiť podľa : "Miluj blížneho svojho, ako seba samého", netreba sa hádať o tom, či veríš alebo nie,ani výsmech a opovrhnutie nie je na mieste, pretože k láske patrí tolerancia a odpustenie. A ak neviem pomôcť, aspoň neubližujem!!!
Ale my sa tu vsetci snazime pomoct, kazdy ako vie, len ja som napriklad este nenasiel investora...
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

no comment, bav sa ďalej :-)
0 0
bibka6 bibka6

bibka6 je offline (nepripojený) bibka6

ale ten moč by mal byť panenský
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

bibka6 Pozri príspevok
ale ten moč by mal byť panenský
No ved prave to som pisal, ze taky uz dnes tazko zozenies. Nie vsetko, co vymysleli v 19 storoci je aplikovatelne dnes. Casto chybaju potrebne suroviny...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Možno keby si skúsil na Panenských ostrovoch... zriadiť výrobňu...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misomiso Pozri príspevok
Ale my sa tu vsetci snazime pomoct, kazdy ako vie,
len ja som napriklad este nenasiel investora...
to nemáš ani na vodu a zápalky?
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

bibka6 Pozri príspevok
Chcem sa spýtať, či má niekto 100% osvedčený recept na urieknuté bábätko/ ľudovo ak je z očí skapaté/. Viem o určitej osobe, práve z rodiny, že v jeho prítomnosti sa to vždy stane a bábätko je 3 dni nervózne, v kŕčoch, bolestaich. Skúšali sme čistec, spľúvanie a všeličo, ale márne.
Prosím o radu.Ďakujem
...a zaťukať na čelo ste si skúsili?
1 2
ksichtoska ksichtoska

ksichtoska je offline (nepripojený) ksichtoska

Ahojte, máte niekto skúsenosti s "porobením" ?
0 0
svetluška svetluška

svetluška je offline (nepripojený) svetluška

No myslím si,že túto tému je vhodné ukončiť.Kto chcel a snažil sa poradiť v dobrej viere to už urobil a tí čo majú z toho zábavu by si mali otvoriť inú tému-zosmiešni všetko a všetkých- verím že z týchto rád si každý vezme čo mu vyhovuje a dúfajme,že aj pomohli.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

svetluška Pozri príspevok
No myslím si,že túto tému je vhodné ukončiť.
To by som neskusal. Kto uzatvori tut temu, zostane urieknuty naveky...
0 0
roman29 roman29

roman29 je offline (nepripojený) roman29

dobre som sa pobavil po precitani tejto temy Tak co, misomiso, rozbehol si nakoniec ten biznis ? Alebo sa ti to vymklo spod kontroly a zostal si doma zroneny a urieknuty sediet v kute ?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať