Zavrieť

Porady

Ak je babätko urieknuté

Chcem sa spýtať, či má niekto 100% osvedčený recept na urieknuté bábätko/ ľudovo ak je z očí skapaté/. Viem o určitej osobe, práve z rodiny, že v jeho prítomnosti sa to vždy stane a bábätko je 3 dni nervózne, v kŕčoch, bolestaich. Skúšali sme čistec, spľúvanie a všeličo, ale márne.
Prosím o radu.Ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Tak pytali ste sa, comu verim. Verim v zazracnu moc mojich elixirov. Uz pracujem aj na spreji, ktory by posovil preventivne - nieco ako repelent.

Ten na okamzitu pomoc sa bude volat Instant Wizard a ten preventivny Shaman permanent.

Tiez by som mohol ponuknut kozmetickym firmam aditivum, ktore by pridavali priamo do detskych olejov. Bol by tam aj cistec, aj CON2H4.

HLADAM INVESTORA !!!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Skús sa obrátiť na Johnson Baby....
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Do naftovych motorov nieco nemas? :-)
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Čo - nebodaj máš urieknuté auto?
0 0
Laguna13 Laguna13

Laguna13 je offline (nepripojený) Laguna13

Milované Božie dieťa
Ako tak sledujem túto tému, je mi z toho zle. Aj ja som kedysi praktizovala na sebe i svojich citlivých deťoch uhlíky, červené mašličky na zápästie,... i plno mojich známych, kým sme sa nedozvedeli, že je to zlé. Je to okultizmus a biela mágia – prestúpenie 1. Božieho prikázania. To viac dôverujeme
takýmto praktikám ako Božej pomoci? A načo máme svätenú vodu a úprimnú modlitbu k Bohu? Či sme podaktorí veriaci len tak naoko? Keď sa nám to hodí? Boh je predsa silnejší ako akékoľvek zlo. Komu vlastne patríme? Ako nám môže pomáhať Boh ak mu neveríme? Od toho všetkého čo má súvis s okultizmom a mágiou sa treba úprimne zrieknúť, ak ste veriaci – vyspovedať sa z toho. A verte, že to funguje. A vráti sa pokoj do srdca vám i ľuďom okolo vás.
2 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

bibka6 Pozri príspevok
Chcem sa spýtať, či má niekto 100% osvedčený recept na urieknuté bábätko/ ľudovo ak je z očí skapaté/. Viem o určitej osobe, práve z rodiny, že v jeho prítomnosti sa to vždy stane a bábätko je 3 dni nervózne, v kŕčoch, bolestaich. Skúšali sme čistec, spľúvanie a všeličo, ale márne.
Prosím o radu.Ďakujem
Malé deti sa zvyknú pri niektorých ľuďoch rozplakať a pri iných sa cítia veľmi dobre. Ale žeby mali z toho potom 3 dni zdravotné problémy...
Keď bol môj syn maličký, tak švagriná so svokrou tiež praktizovali niečo s tými zápalkami, pretože dosť často plakal. Samozrejme, že to nepomohlo (v ten deň sa síce trošku ukľudnil, ale potom sa ten kolotoč začal znovu). Až sme nakoniec prišli na to, že mu proste zle trávi, mal problém si dobre odgrgnúť.
A až nedávno som sa dozvedela, že chlapci zvyknú mať takéto problémy, pretože majú vraj lenivejšie črevá.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Myslim si, ze kazdy ma pravo na svoj nazor, aj na to, comu veri a comu nie. Niektore prispevky su plne vysmechu a opovrhnutia ineho nazoru, pripadne prezitej situacie.
Ja som veriaci clovek, no svatenu vodu nemame, spovedam sa Panu Bohu, tak som mozno teraz v ociach niektorych tiez na opovrhnutie. Ja som za toleranciu. Kazdy si zije zivot taky, aky chce. Dozicim kazdemu, aj jeho presvedcenie, zvyky, hoci aj nosenie cervenej snurky, ak si ten clovek mysli, ze je to spravne.
2 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Svatenu vodu "zozenies" v kostole a zadarmo.....ja nechodim pravidelne do kostola a ver ze ju mame doma.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

... no, ja chodím do kostola pravidelne v nedeľu a v prikázaný sviatok + občas "iba tak", no svätenú vodu doma nemám
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... ja zas ani neverím a ani do kostola nechodím a ani nebudem - a viem, že ak si sama nepomôžem, nikto iný mi nepomôže..
... ale v prípade malých detičiek je bežné , že majú bolesti bruška- pomáha prežehlenie- tým ohriatie plienky alebo uteráčika a priloženie na bruško- zhruba pri druhom teplom obklade sa bábätkám uľaví a zaspinkajú ....
Držím zadávateľke palce a ak má pocit, že dieťatko sa necíti dobre v niekoho spoločnosti- treba obmedziť kontakt - napr. povedať, že malé spí a pod. ... je bežné, ak mama nie je v pohode- prenáša pocit na dieťa ... dieťa je nervózne...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

... a niekedy dieťatku nie je nič, len chce byť s maminkou...
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Malé deti sú citlivé aj na pach pokožky. Najradšej majú samozrejme ten svojej mamy. Neznášajú vraj fajčiarov... neviem na 100%, ale môj syn sa napr. zvykol rozplakať pri jednej príbuznej, ktorá je tuhá fajčiarka.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak v kostole kde chodim ja, svatena voda nie, je, ani sochy, ani spovednice...ani mi nechybaju.
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Si si ista ze je to kostol?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Samozrejme, ze je to kostol na namesti mesta, vedla katolickeho kostola!!.
0 0
Laguna13 Laguna13

Laguna13 je offline (nepripojený) Laguna13

Milované Božie dieťa
Tak choď do katolíckeho. Tam ju určite majú.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

tieto veci /svätená voda, sochy, spovednice/ väčšinou v krčmách nebývajú :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
Laguna13 Laguna13

Laguna13 je offline (nepripojený) Laguna13

Milované Božie dieťa
Myslím si, že tu vtipy nie sú namieste.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Laguna13 Pozri príspevok
Tak choď do katolíckeho. Tam ju určite majú.

dakujem za ponuku, ja tie veci nepotrebujem.
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

...no, a ako sa táto pomoc detičkám zvrhla???!! Niet nič horšieho ako náboženskí fanatici.... ak bude každý z vás žiť podľa : "Miluj blížneho svojho, ako seba samého", netreba sa hádať o tom, či veríš alebo nie,ani výsmech a opovrhnutie nie je na mieste, pretože k láske patrí tolerancia a odpustenie. A ak neviem pomôcť, aspoň neubližujem!!!
4 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať