Zavrieť

Porady

Ak je babätko urieknuté

Chcem sa spýtať, či má niekto 100% osvedčený recept na urieknuté bábätko/ ľudovo ak je z očí skapaté/. Viem o určitej osobe, práve z rodiny, že v jeho prítomnosti sa to vždy stane a bábätko je 3 dni nervózne, v kŕčoch, bolestaich. Skúšali sme čistec, spľúvanie a všeličo, ale márne.
Prosím o radu.Ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

som mamou troch detí a tiež som sa pri prvej dcére hrala na majsterku a skúšala lekárov - dieťa revalo na raty a nikto mi nevedel pomôcť, kým som sa nepresvedčila, že ma " z očí" a pomohla mi až stará babka, ku ktorej sme museli ísť viackrát. Tí dvaja ďalší sa už nemuseli trápiť, lebo hneď pri prvom náznaku som "zasiahla" so zápalkami. Aj červenú nitku na zápästí nosili a na krku vrecúško s bylinkami. Každý človek vysiela energiu, či je to niekomu na smiech alebo nie a stačí negatívna myšlienka a inému to uškodí... Veru, nielen to, čo vidíme, existuje....
4 0
svetluška svetluška

svetluška je offline (nepripojený) svetluška

Vy mladí asi tomu neveríte ,ale je to fakt,že niektorý ludia majú uhrančivé oči a neverte,že o tom nevedia.Urieknuté bývajú aj kvety.Moja osobná skúsenosť:môj brat vždy keď išli medzi ľudí zostal úplne mľandravý a stále plakal.Brat manžela zase omodrával a plakanie bez prestania.Diagnóza starého múdreho lekára/z Budapešti/ urieknutie,hľadajte v okruhu známych,to nie sú len oči,ale aj závisť.Pri silnom urieknutí aj smrť-manželov brat zomrel.Pomoc: čistec,opakom švíka zástery vytrieť oči smerom k ušiam,výter ocikanou plenou a pod.lieky nepomáhajú.To nie je na psychiatra,ale preskúmanie všetkých možností.
3 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

no ja ten pohľad až cítim...
môj muž mi hovorí že a načo sa na takých ľudí pozerám...
ale to sa nejako nedá - ako by mi niečo vravelo pozri sa tým smerom...
ale už som sa naučila to trocha kontrolovať...
aj žena manželovho brata má také oči...ked som bola tehotná a bola som v jej blízkosti dva dni mi bolo zle....po pôrode sa vždy tiež niečo stalo...
teraz sú tie vzťahy dosť zlé...a ked na ňu natrafíme v meste - tiež je mi zle....minule sme mali s dcérou 39 teploty....ale nechcem to zvalovať len na ňu chudinku - ale viem že ked ju streneme vždy nás niečo postretlo...
preto mi muž vraví aby som sa na ňu nepozerala....
lenže ked sa stretneme ona sa pozerá prenikavo na mňa - až mám z nej strach....
urobím tie zápalky - že ma to nenapadlo skôr aj pri tých teplotách....
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Presne tak....
môj malý je fakt často urieknutý a hoci nám s manželom bolo zo začiatku na smiech, keď mi rodičia hovorili, že má "z očí", skúsili sme to a teraz tomu veríme na 100%.

skúšali sme ešte jeden spôsob "oduriekavania"

do pohára dať 3 polievkové lyžice vody. Jednu pol.lyžicu treba dať vypiť bábätku. zobrať druhý pohár a pomocou lyžice preliať vodu do toho pohára. podľa logiky by mali zostať 2 lyžice vody (keďže boli 3 a 1 sa vypije) ale ak bol človek urieknutý, bude tam tých lyžíc vody viac. Ja neviem ako je to možné, ale zakaždým sme pri drobcovi mali viac lyžíc vody než na začiatku.
kto neverí nech vyskúša
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

jacekova Pozri príspevok
Presne tak....
môj malý je fakt často urieknutý a hoci nám s manželom bolo zo začiatku na smiech, keď mi rodičia hovorili, že má "z očí", skúsili sme to a teraz tomu veríme na 100%.

skúšali sme ešte jeden spôsob "oduriekavania"

do pohára dať 3 polievkové lyžice vody. Jednu pol.lyžicu treba dať vypiť bábätku. zobrať druhý pohár a pomocou lyžice preliať vodu do toho pohára. podľa logiky by mali zostať 2 lyžice vody (keďže boli 3 a 1 sa vypije) ale ak bol človek urieknutý, bude tam tých lyžíc vody viac. Ja neviem ako je to možné, ale zakaždým sme pri drobcovi mali viac lyžíc vody než na začiatku.
kto neverí nech vyskúša
funguje to, aj to sme skúšali doma ...
1 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

jacekova Pozri príspevok
poviem narovinu, ja na urieknutie verím na 100%.

môjmu synčekovi od narodenia robíme rôzne "oduriekavacie" procedúry a podľa mňa fakt fungujú.
opakujeme to približne 2x do týždňa, alebo keď ideme medzi kopu ľudí

Do pohára si daj vodu. Bábo polahni a zober si 3 zápalky. Každú zápalku postupne zapáluj a bábo nech sa na ňu pozerá (aspoň tolko koľko sa dá). ked zápalka dohorí, hoď ju do pohára s vodou.
Potom keď to zopakuješ so vš.3 zápalkami, namoč si prst do toho pohára s vodou a urob babatku krížik na čelo, potom zas namoč a urob krížik postupne na jeden lakeť, na druhý, na koleno jedno i druhé. Nakoniec dať namočený prst bábu do pusinky.

Ak zápalka (aspoň jedna) pôjde v pohári hlavičkou dole (smerom ku dnu), bábo bolo urieknuté.

Po tejto procedúre nebude tak plakať a postupne sa mu uľaví.

Nech si hovorí kto chce čo chce, ja na to verím, hoci predtým som bola k takýmto "čarovaniam" pesimistická
Na 90% sme to takto robili aj my. Mame tam kusok ine s tym krizikom lebo u nas sa to robi na celo 3x a na zapestia 3x a na konci sa namoci cumlik do tej vody s uhlikmy a da sa dietatu do ust. Verte ci nie, nam to stale pomohlo a tiez som tomu zprvu neveril... A pomaha to aj dospelym ludom.
1 0
utrápená utrápená

utrápená je offline (nepripojený) utrápená

Mám 3 deti a taktiež som na urieknutie moc neverila, ale keď Vám malé dieťa neprestajne plače, skúšate všetko možné. Pri prvom synovi na radu mojej mamy a babky som vyskúšala čistec a praktizovala som to aj pri ďalších dvoch deťoch. Do vaničky sme dali vodu ako na bežné kúpanie a pridali sme odvar z čisteca. Nech si hovorí kto chce-čo chce, ale funguje to. Odporučila som to aj mojim známym, tí mali 3 dcéry a chodili ku mne po čistec, lebo mne rastie v záhrade. Treba dať aj červenú mašličku do kočíka a niekto vytiera oči rukami a vylizuje jazykom.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Cistec má v ponuke Sieberz.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

lekári ho uznávajú, alebo nie ? (asi ano, keď vieš, kde ho dostať kúpiť)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ako ktorí.Ja mám od prim.Rosinského podpísané knihy.Ale v ambulancii sa k tomu určite nepriznám,nechcem prísť o diplom.
1 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

Raz som bola na plese. Všetko bolo ok až mi zrazu prišlo zle, bolo mi na vracanie, bolela ma hlava, bola som nenormálne slabá. Myslela som, že to prejde, ale neprechádzalo. Tak sme sa s mužom rozhodli odísť. Zastavila nás jedna známa, ktorá na tom plese varila v kuchyni. Keď sme jej povedali čo sa stalo a že odchádzame, zavolala ma so sebou do jedného kumbálku a tam mi so zápalkami hodila uhlíky a potom urobila krížiky na čelo a ruky. Potom mi kázala prezliecť niečo naopak a mohla som ísť tancovať. Neverila som vlastným pocitom - akoby uťal. ... a odvtedy tomu verím, lebo som sa presvedčila na vlastnej koži.
2 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

jacekova Pozri príspevok
poviem narovinu, ja na urieknutie verím na 100%.

môjmu synčekovi od narodenia robíme rôzne "oduriekavacie" procedúry a podľa mňa fakt fungujú.
opakujeme to približne 2x do týždňa, alebo keď ideme medzi kopu ľudí

Do pohára si daj vodu. Bábo polahni a zober si 3 zápalky. Každú zápalku postupne zapáluj a bábo nech sa na ňu pozerá (aspoň tolko koľko sa dá). ked zápalka dohorí, hoď ju do pohára s vodou.
Potom keď to zopakuješ so vš.3 zápalkami, namoč si prst do toho pohára s vodou a urob babatku krížik na čelo, potom zas namoč a urob krížik postupne na jeden lakeť, na druhý, na koleno jedno i druhé. Nakoniec dať namočený prst bábu do pusinky.

Ak zápalka (aspoň jedna) pôjde v pohári hlavičkou dole (smerom ku dnu), bábo bolo urieknuté.

Po tejto procedúre nebude tak plakať a postupne sa mu uľaví.

Nech si hovorí kto chce čo chce, ja na to verím, hoci predtým som bola k takýmto "čarovaniam" pesimistická
Teda - priznam sa, to je pre mna hotova Afrika. Najprv tie spravy s Kysaku, teraz toto, asi sa tie kontinenty na tych platniach naozaj posuvaju... ved preto tie zemetrasenia.

Inak - aj ja byvam urieknuty, predvcerom som bol s partiou na veceri a tak sme natracili do hlavy, ze som celu noc nespal, este teraz som z toho cely
"nepokojny". To teraz nesrandujem, bohuzial je to pravda, tolkoraz som so vravel, ze musim mat pevnu volu aj ked je plny stol - clovek je nepoucitelny

Tak skusim si ocikat tu plienku...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Neviem, či by som skúšala iné čáry-máry, ale čistecu verím, mám to vyskúšané na vlastnej koži ... Zle mi nebývalo od plnej flaše, ani plného stola
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

skúsila som teraz tie polievkové lyžice a tú vodu...
áno mala som viac o necelú lyžicu...
ale podľa mňa toto bude trošku aj fyzika...asi dáme viac vody v tých lyžiciach ako zoberieme naspäť...

ale zápalkám verím...
0 0
mexicooo mexicooo

mexicooo je offline (nepripojený) mexicooo

ahoj mi mame ten isty problem a ja to riesim so zapalkami takto do pohara daj prevarenu vodu nie horucu vyber devat zapaliek jednu zapal a urob nou ponad pohar krizik a povedz v mene otca i syna i ducha ... a odpaluj od nej dalsiu zapalku ked ta prva uz dohara s tou druhou jej odbij koniec a sfukni tu prvu tak to opakuj so vsetkymi a vzdy opakuj pri kazdej ne jedna za chlapa prva zapalka jed odpalis druhu ne dva za nevestu ked odpalis tretiu ne tri za dceru a potom znovu cize devet zapaliek 3x to zopakujes a hned aj uvidis ci ti popadali na dno a kto mu spravil zoci a potom chod s poharom k babetku a cez kazdy prah co prejdes 3x polej panty na zarubni ale len troska a povedz ne tri ne dva ne jedna tak nasledne namoc prsty do tej vody a urob 3x krizik na celo na zapestie obidve na nozky chodidla na bruzko a nech sa tri krat napije tej vody alebo namoc cumel a daj do pusi 3x vzdy ked urobis krizik povedz ten kto ta zariekol nech ta odriekne tak chod na vecko vylej tu vodu do zachoda a povedz skala skala vzomkni sa a stiahni to zo sebou a daj pohar hore dnom pod stol aspon do rana mne to jedine pomaha a robim to vylucne ked syncek spi lebo sa mu to nepaci skus mne to poradila jedna znama a pomaha to pa
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pohar Pozri príspevok
skúsila som teraz tie polievkové lyžice a tú vodu...
áno mala som viac o necelú lyžicu...
ale podľa mňa toto bude trošku aj fyzika...asi dáme viac vody v tých lyžiciach ako zoberieme naspäť...

ale zápalkám verím...
tak to skús odmerať presnejšie - odmerkou ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misomiso Pozri príspevok
Teda - priznam sa, to je pre mna hotova Afrika. Najprv tie spravy s Kysaku, teraz toto, asi sa tie kontinenty na tych platniach naozaj posuvaju... ved preto tie zemetrasenia.

Inak - aj ja byvam urieknuty, predvcerom som bol s partiou na veceri a tak sme natracili do hlavy, ze som celu noc nespal, este teraz som z toho cely
"nepokojny". To teraz nesrandujem, bohuzial je to pravda, tolkoraz som so vravel, ze musim mat pevnu volu aj ked je plny stol - clovek je nepoucitelny

Tak skusim si ocikat tu plienku...
Ver mi, plienka v takom veku už nepomôže, skôr upozornenie, že obžerstvo je hriech, a že z veľa jedla je veľa chorôb.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

hotový klub bosoriek a bosorákov
aj mne je ešte dnes zle, v sobotu som vypil pol litra slivovice :-)))))))))))
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon Pozri príspevok
hotový klub bosoriek a bosorákov
aj mne je ešte dnes zle, v sobotu som vypil pol litra slivovice :-)))))))))))
Prosím, nerob si srandu z takých vecí.
1 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Nandrolon Pozri príspevok
hotový klub bosoriek a bosorákov
aj mne je ešte dnes zle, v sobotu som vypil pol litra slivovice :-)))))))))))
už len to že si vypil pol litra slivovice svedčí o tom, že ťa nejaké zlé oči na to naviedli...
nabudúce si pred víkendom sprav zápalky a nebudeš musieť ísť na slivovicu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať