Zavrieť

Porady

Ak je babätko urieknuté

Chcem sa spýtať, či má niekto 100% osvedčený recept na urieknuté bábätko/ ľudovo ak je z očí skapaté/. Viem o určitej osobe, práve z rodiny, že v jeho prítomnosti sa to vždy stane a bábätko je 3 dni nervózne, v kŕčoch, bolestaich. Skúšali sme čistec, spľúvanie a všeličo, ale márne.
Prosím o radu.Ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
mexicooo mexicooo

mexicooo je offline (nepripojený) mexicooo

pocuj fesak byt urieknuty neznamena zjest s chuti to znamena ze but ti niekto nepraje alebo sa na teba zle zadiva su ludia co maju schopnost urobit zoci ja taku schopnost mam ale nerobim to viem ze to moze aj ublizit jednoducho maju silnu auru moj syncek ma rok a pol a zoci ma kazdy den aj manzel jednoducho su slabej osobnosti ja som nikdy zoci nemala kapisto tak po druhy krat ked sa ti take cosi stane ako ze nieco s chuti zjes size mas cemer zahoraci to tak volaju daj si na lyzicku cukor a pridaj troska alpi prehltni to a hned ti bude lepsie
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Ja nechapem a asi ani nikdy nepochopim ako niekto moze verit na urieknutie.
U nas doma to nikdy nikto nerobil a nikdy sme nic zle necitili na sebe aby sme museli vyhladat nejaku "pomoc".
To mi pride ako woodoo
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nokerla Pozri príspevok
Ja nechapem a asi ani nikdy nepochopim ako niekto moze verit na urieknutie.
U nas doma to nikdy nikto nerobil a nikdy sme nic zle necitili na sebe aby sme museli vyhladat nejaku "pomoc".
To mi pride ako woodoo
Nemusíš chápať, veľa vecí na tomto svete nevieme logicky vysvetliť, a predsa sa dejú.
2 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

misomiso Pozri príspevok
Teda - priznam sa, to je pre mna hotova Afrika. Najprv tie spravy s Kysaku, teraz toto, asi sa tie kontinenty na tych platniach naozaj posuvaju... ved preto tie zemetrasenia.

Inak - aj ja byvam urieknuty, predvcerom som bol s partiou na veceri a tak sme natracili do hlavy, ze som celu noc nespal, este teraz som z toho cely
"nepokojny". To teraz nesrandujem, bohuzial je to pravda, tolkoraz som so vravel, ze musim mat pevnu volu aj ked je plny stol - clovek je nepoucitelny

Tak skusim si ocikat tu plienku...
To nerob, plienka by to nemusela prežiť. Svokra spomínala, že keď bol kôň "schvátený" bolo treba popľuť a trikrát capnúť cez papuľu. Manžel občas vraví, že som riadna bosorka. Bežne moje schopnosti nevyužívam, ale pre poraďáka sa obetujem. Tak príď, popľujem do dlaní a začneme s liečbou
3 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

mexicooo Pozri príspevok
pocuj fesak byt urieknuty neznamena zjest s chuti to znamena ze but ti niekto nepraje alebo sa na teba zle zadiva
Joj - tak to mne nepraje vela ludi... Ja si budem musiet spravit snad turban z tej pocikanej plienky...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

možno pomôže ak budeš mať stále jednu na sebe a aj pri sebe
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
ani sa nedivím, že väčšinou chlapi tomu neveria,
väčšinou sú urieknuté ženy a malé deti, pretože sú citlivejšie na príjmanie energie...
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

ja som počula, že niektorí ľudia ani nemôžu za to, že majú uhrančivé oči, ani to vraj nevedia ovplyvniť... Dúfam, že ja tak na nikoho nepôsobím.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pohar Pozri príspevok
už len to že si vypil pol litra slivovice svedčí o tom, že ťa nejaké zlé oči na to naviedli...
nabudúce si pred víkendom sprav zápalky a nebudeš musieť ísť na slivovicu...
Aké oči, čo za oči ... Ruka, čo prevracala tie poldecáky do úst a nachádzala sa na konci jeho vlastného ramena - tá za mohla, koťuha jedna...
0 0
Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Tak ako vysať, sa dá energia aj hromadiť. Ja momentálne hromadím (takmer) všetku svoju energiu na zabránenie toho, aby zajtra Iveta Radičová bola nútená podať demisiu.
0 1
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misomiso Pozri príspevok
Joj - tak to mne nepraje vela ludi... Ja si budem musiet spravit snad turban z tej pocikanej plienky...
Len toľko som Ti chcela, misomiso, že ja teda neviem, ale myslím, že by to asi mala byť poctivá bavlnená plienka /ak sa vôbec ešte vyrábajú / a nie nejaká pamperska so suchým zipsom... Aj ten turban by celkom inak vyzeral z bavlnenej plienky...
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
..ja to viem od mojej nebohej mamy, že ak spadne z očí, tak najlepší liek je poutierať sa vlastným močom, keďže sa jedná o dieťa, tak sa mu dať vycikať a potom mu poutierať tým jeho močom tvár, zápästia rúk a členky nôh, potom to všetko poutierať do svojej zástery, ale na ruby, viem , že to je najlepšie a decku treba dať na zápästie upletený červený náramček, nech ho má stále..
2 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Bože dievčatá, nezabudli ste ktoré je storočie?
Aj moja na také verí, ale ja nie.
Mňa sa boja niektorí ľudia, ženy hovoria, že mám prísny kukuč, ale zaujímavé, že malé bábätká nadväzujú so mnou očný kontakt a smejú sa. Haha, to ony, tie bábätká skôr urieknu mňa, lebo potom mám dobrý pocit.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Gapo Pozri príspevok
Bože dievčatá, nezabudli ste ktoré je storočie?
Aj moja na také verí, ale ja nie.
Mňa sa boja niektorí ľudia, ženy hovoria, že mám prísny kukuč, ale zaujímavé, že malé bábätká nadväzujú so mnou očný kontakt a smejú sa. Haha, to ony, tie bábätká skôr urieknu mňa, lebo potom mám dobrý pocit.
Prísny kukuč a kukuč, ktorý uriekne , to sú dva odlišné kukuče. Takže veselo kukučkuj na detičky, sú to najkrajšie zázraky, aké v živote máme.
1 0
Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Tweety Pozri príspevok
Prosím, nerob si srandu z takých vecí.
Urieknutie či už dospelých alebo detí je určite fakt, o ktorom vôbec netreba pochybovať. Mnoho migrén, zranení a aj niektoré úmrtia vo svete sú nepochybne v dôsledku urieknutia. Na druhej strane, keď človek sedí niekde na pive a má už dosť, objavia sa rôzne vnútorné hlasy, ako "Ešte si daj, veď manželka nič nezbadá", "Ešte si daj, veď nie je tak neskoro" alebo "Artikuleš dobre, tak sa neondej a pi" a tieto vnútorné hlasy sú tiež nespochybniteľné. S tým pitím to bolo myslené ako sranda, ale ja si úplne vážne myslím, že keď sa človek opije, nie je to úplne v súlade s vôľou tohto človeka, ale pôsobí zmenený stav vedomia, ktorý spôsobí, že človek pije, lebo je mu dobre, ale v skutočnosti si len myslí, že mu je dobre a z omylu ho vyvedie ráno.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Gapo Pozri príspevok
Bože dievčatá, nezabudli ste ktoré je storočie?
Aj moja na také verí, ale ja nie.
Mňa sa boja niektorí ľudia, ženy hovoria, že mám prísny kukuč, ale zaujímavé, že malé bábätká nadväzujú so mnou očný kontakt a smejú sa. Haha, to ony, tie bábätká skôr urieknu mňa, lebo potom mám dobrý pocit.
aj ja
aj keď si nepamätám, že by som niekoho mohla dať do spojitosti s urieknutím.
kvety som už mala urieknuté-muškáty:raz v júni kvety ako hovädo veľké, prišla svokra tak mi ich "vyhíkala"akože sú krásne, že zakvitli do takej krásy ako pred urieknutím až v septembri keď som toto konzultovala s rodinným príslušníkom/pestuje kvety vo veľkom/ či je možné kvety urieknuť povedal, že áno s tým, že na kvety sa nehíka
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Gapo Pozri príspevok
Bože dievčatá, nezabudli ste ktoré je storočie?
Aj moja na také verí, ale ja nie.
...
Predpokladam, ze sme z rovnakeho storocia, ako tvoja polovicka...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Adiks Pozri príspevok
Urieknutie či už dospelých alebo detí je určite fakt, o ktorom vôbec netreba pochybovať. Mnoho migrén, zranení a aj niektoré úmrtia vo svete sú nepochybne v dôsledku urieknutia. Na druhej strane, keď človek sedí niekde na pive a má už dosť, objavia sa rôzne vnútorné hlasy, ako "Ešte si daj, veď manželka nič nezbadá", "Ešte si daj, veď nie je tak neskoro" alebo "Artikuleš dobre, tak sa neondej a pi" a tieto vnútorné hlasy sú tiež nespochybniteľné. S tým pitím to bolo myslené ako sranda, ale ja si úplne vážne myslím, že keď sa človek opije, nie je to úplne v súlade s vôľou tohto človeka, ale pôsobí zmenený stav vedomia, ktorý spôsobí, že človek pije, lebo je mu dobre, ale v skutočnosti si len myslí, že mu je dobre a z omylu ho vyvedie ráno.
No tak podľa mňa toto nie je otázka vedomia, ale svedomia...
Alebo ho mám a po jednom-dvoch pivách idem domov k žene a deťom, alebo ho nemám, prepijem a v automatoch prehrám posledné peniaze, prídem domov, zbijem ženu a deti a "pekný" deň za nami...
Á propos, minulý rok som si zlomila ruku - bolo mokro, stále pršalo /na druhý deň začali prvé povodne/, šmykla som sa na blate na chodníčku pri rieke, z ktorého si decká spravili "cyklokrosovú" dráhu /čo som netušila a nevidela, keďže bolo šero/... Znamená to, že ma niekto uriekol?! Alebo len neviem chodiť , alebo môžu za to tí chalani, čo si tam umelo navŕšili tie kopčeky, ktoré tam nikdy predtým neboli ? Alebo som len bola v nesprávnom čase na nesprávnom mieste... Ako som to mala riešiť? Načúrať si na ruku a obviazať ju do červeného súkna alebo zájsť na pohotovosť, nechať si ju zrontgenovať a ošetriť? Toto keby som vedela...
0 0
simonova815 simonova815

simonova815 je offline (nepripojený) simonova815

jacekova Pozri príspevok
poviem narovinu, ja na urieknutie verím na 100%.

môjmu synčekovi od narodenia robíme rôzne "oduriekavacie" procedúry a podľa mňa fakt fungujú.
opakujeme to približne 2x do týždňa, alebo keď ideme medzi kopu ľudí

Do pohára si daj vodu. Bábo polahni a zober si 3 zápalky. Každú zápalku postupne zapáluj a bábo nech sa na ňu pozerá (aspoň tolko koľko sa dá). ked zápalka dohorí, hoď ju do pohára s vodou.
Potom keď to zopakuješ so vš.3 zápalkami, namoč si prst do toho pohára s vodou a urob babatku krížik na čelo, potom zas namoč a urob krížik postupne na jeden lakeť, na druhý, na koleno jedno i druhé. Nakoniec dať namočený prst bábu do pusinky.

Ak zápalka (aspoň jedna) pôjde v pohári hlavičkou dole (smerom ku dnu), bábo bolo urieknuté.

Po tejto procedúre nebude tak plakať a postupne sa mu uľaví.

Nech si hovorí kto chce čo chce, ja na to verím, hoci predtým som bola k takýmto "čarovaniam" pesimistická
Ak si veriaca, tak sa za dieta pomodlite, nez robit taketo veci. Modlidba ma najvacsiu silu, nez kadeake pohanske ritualy. A dieta potrebuje aj kludnu mamu. Ak si ty nepokojna, lebo si myslis, ze dieta niekto uriekol, dieta to citi, ze nie si v pohode a nie je ani ono.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
aj ja
aj keď si nepamätám, že by som niekoho mohla dať do spojitosti s urieknutím.
kvety som už mala urieknuté-muškáty:raz v júni kvety ako hovädo veľké, prišla svokra tak mi ich "vyhíkala"akože sú krásne, že zakvitli do takej krásy ako pred urieknutím až v septembri keď som toto konzultovala s rodinným príslušníkom/pestuje kvety vo veľkom/ či je možné kvety urieknuť povedal, že áno s tým, že na kvety sa nehíka
Lujzi, tak ja neviem, ale ja poznám len jedného tvora, čo híka... ale svokra to nie je...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať