Zavrieť

Porady

3. superstretko Porady

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Anketa: Ktorý termín superstretka sa Vám lepšie pozdáva?

Počet hlasujúcich
45. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 25. - 27. mája 2007

    22 48.89%
  • 1. - 3. júna 2007

    23 51.11%
Milé poraďáčky a poraďáci,

už po dva ročníky sme sa stretli na jednom veľkom superstretku Porady. Po tie dva roky to bolo na Krahuliach, kde bolo síce veľmi pekne, avšak ubytovanie sme riešili v dvoch hoteloch, z ktorých jeden bol na trošku nižšej úrovni. Viem, že zámeru stretnúť sa a zabaviť nemôže uškodiť ani táto skutočnosť, napriek tomu navrhujem, aby sme zmenili miesto superstretka, aby podmienky boli pre všetkých rovnaké.

Nové miesto 3. superstretka bude tiež v strede Slovenska, aby každý kto sa chce zúčastniť, mal rovnako blízko, či ďaleko, aj Bratislavčania, aj Košičania.
Je to Penzión Čachovo, ktorý sa nachádza v obci Selce pri Banskej Bystrici (tu je link na uvedený penzión http://www.chatacachovo.sk/servlets/page ). V tomto zariadení sa Vám isto bude páčiť. Izby sú na veľmi dobrej úrovni. V penzióne je veľká hala - reštaurácia s barom, je tam fínska sauna, hydromasáže a iné (pozriete na ich stránke).
Ceny ubytovania a stravy Vám budem vedieť povedať neskôr, nakoľko nebudú tie, ktoré uvádza penzión na stránke, ale budeme mať určité zľavy, čiže ubytovanie aj strava výjde približne rovnako ako na Krahuliach. Kapacita je 48 lôžok + 8 prístelkov, čiže malo by to byť dostačujúce (každý ročník nás bolo približne do 50).

Navrhujem termín, ako aj po uplynulé dva ročníky, koniec mája, t.j. 25. - 27. mája 2007, alebo prvý júnový týždeň, t.j. 1. - 3. júna 2007. 8. - 10. júna 2007
Túto tému som založila takto skoro preto, aby som zistila predbežný záujem a vedela čím skôr zajednať penzión.


Preto Vás veľmi pekne prosím, ak ste presvedčení na 99%, že sa chcete zúčastniť 3. superstretka Porady, pridajte súhlas pod môj príspevok.

Tiež Vás prosím, aby ste popremýšľali, ktorý termín by sa Vám viac páčil a vyhovoval Vám, teda či poslený májový týždeň, alebo prvý druhý júnový týždeň a podľa toho zahlasovali v ankete . Tí z Vás, ktorým vyhovuje lepšie ten druhý júnový týždeň, prípadne obidva termíny, prosím pridajte súhlas pod príspevok č. 25.

Každému, kto sa chce zúčastniť superstretka a prejaví súhlas pod mojím príspevkom, pošlem záväznú prihlášku. Podľa toho ako kto mi pošle túto prihlášku späť, bude zaregistrovaný. Priebežne budem oznamovať voľné miesta, tak ako aj minulé roky.
Naposledy upravil Beata : 11.06.07 at 11:58
Usporiadat
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Beatka mne momentálne vyhovujú oba termíny ale kedže 1.júna je MDD asi budú chcieť poraďáci oslavovať so svojimi deťmi. Teda mám také skúsenosti so stretnutiami v takýchto termínoch
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Vzhľadom na to, že zima bude tohto roku dlhá, prihováram sa za prvý júnový víkend, akcie na MDD v školách aj tak budú v týždni.

P.S. A myslím, že nehovorím len za seba - Beata, ďakujeme a tešíme sa!
Naposledy upravil Jozef Mihál : 08.01.07 at 15:46
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Jozef Mihál
Vzhľadom na to, že zima bude tohto roku dlhá, prihováram sa za prvý júnový víkend, akcie na MDD v školách aj tak budú v týždni.
To máš pravdu, len aby mi zajtra nezavolali, že ten prvý júnový týždeň si niekto zajednal na MDD... ale nebudem maľovať čerta na stenu

Ináč mohli by sme to kľudne posunúť aj na neskôr, ale neviem kedy, lebo to už potom začínajú dovolenky a ľudia už rozmýšľajú skôr nad rodinnými akciami.
Asi ten koniec mája alebo začiatok júna bude najlepší, že?!
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Tí, čo máme pubertálne deti, celkom dobre nám padne na MDD si oddýchnuť, že Muška
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

evina
Tí, čo máme pubertálne deti, celkom dobre nám padne na MDD si oddýchnuť, že Muška
Ved si môžeme urobiť MDD aj na Krahuliach. Veď všetci sme deti svojich rodičov
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

katkaj
Ved si môžeme urobiť MDD aj na Krahuliach. Veď všetci sme deti svojich rodičov
Tak to bolo myslené
P.s. a hlavne sme rodičia pubertálnych detí
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

evina
Tak to bolo myslené
Jááááj ja blondááák. Dnes mi to pomaly zapaluje, veď je pondelok
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ste 17-tky...takže s Vami riadna puberta hádže
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Silvi, nevidím Tvoj súhlas
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Bei...
čakám na liečenie...a nejako sa to začína predlžovať...
takže uvidíme...čo bude....
zato sa zatiaľ nehlásim
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Hlinkovx
Bei...
čakám na liečenie...a nejako sa to začína predlžovať...
takže uvidíme...čo bude....
zato sa zatiaľ nehlásim
aha, tak sa teda prelieč. Snáď Ti to výjde tak, aby si stihla aj liečenie aj superstretko (aj to je istý druh liečenia )
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
díky..no mám pocit..
že nám by už asi iba preliečenie na Prednej Hore pomohlo
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Hlinkovx
díky..no mám pocit..
že nám by už asi iba preliečenie na Prednej Hore pomohlo
Obávam sa, že mne už ani to nepomôže alebo skôr
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Beata
Silvi, nevidím Tvoj súhlas
Už je tam....
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
ehm, ako sa to hovorí...Obnova témy!
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Jozef Mihál
ehm, ako sa to hovorí...Obnova témy!
Ja len toľko, že v máji nemmôžem, a bude mi véééééééééééééééééľmi smutno, ak nembudem s Vami všetkými.

P.s.: Tak toto nebola vôbec manipulácia
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ingi a čo v júni (?), viď anketa.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Jožko, veď ja som hlasovala medzi prvými, ale na jún to nevyzerá veľmi ružovo.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
V máji chatu ešte obsadia lyžiarske kurzy, uvidíš že stretko bude až prvý júnový víkend.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Vy si myslíte, že sa ešte vôbec ochladí?

Pozn.: Moje najmladšie dieťa je na "lyžovačke" zo SŠ a ako náhradné riešenie majú návštevy termálneho kúpaliska
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať