Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

trocha erotiky na dobrú noc.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dvaja kamaráti čítajú noviny. Slováci sú na treťom mieste v pití alkoholu. Mišo čudne pozerá na Joža. Jožo, čo tak pozeráš? veď robím, čo môžem.
2 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Trestanec po 15 rokoch utiekol z väznice. Cestou narazí na dom a vkradne sa doň. V posteli nájde manželský pár. Vytiahne muža, zviaže ho na stoličke a ženu priviaže k posteli. Pobozká ju na krk a odíde do kúpeľne. Keď je trestanec v kúpeľni, muž hovorí žene:
- Zlatko, počúvaj ma, tento chlap je väzeň, najskôr strávil dlhú dobu vo väzení a roky nemal ženu. Videl som ako ťa pobozkal. Pokiaľ bude chcieť sex, rob čo ti povie a uspokoj ho. Tento chlap musí byť nebezpečný, ak sa naštve, zabije nás oboch! Buď silná miláčik. Milujem ťa!“
Žena odpovedá:
- Nebozkával ma na krk, ale šeptal mi, že si pekný chlap a sexy. Pýtal sa ma, či máme v kúpeľni vazelínu. Buď silný miláčik. Tiež ťa milujem“.
2 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

"Zazvoní chlapík večer pri dverách v paneláku. Otvorí mu pohľadná žena.
- Dobrý večer mladá pani, mohol by som sa s vami pomilovať?
- To snáď nemyslíte vážne, taká drzosť! Ešte ste od nikoho nedostali po papuli?
- Ale áno, už som dostal päť krát po hube, ale tri razy som si vrzol."
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Klaus - Obama.jpg  
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Cestou na svatební obřad dojde k autonehodě a oba snoubenci na místě zahynou.
Jdou spolu do nebe. Čekají na příjmu na Svatého Petra. Když přijde, hned se ho ptají, jestli je možné v nebi uzavřít manželství.
Svatý Petr říká:"No, je to poprvé, co se na tohle někdo ptá. Musím to jít zjistit."
Pár sedí v přijímací místnosti už pár měsíců a oba už ztrácejí trpělivost, když se Svatý Petr znovu objeví s odpovědí:"Je to dobré, v nebi můžete být oddáni."
Nato se mladík ptá: "Jen pro případ, že by nám to neklapalo... Bylo by možné se v nebi i rozvést?"
"To si snad děláte legraci. Tři měsíce jsem tady hledal kněze. Dovedete si představit, jak dlouho bych hledal právníka?
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

"- Nie som si veľmi istý diagnózou, pán Novák, ale pravdepodobne to bude z nadmerného požívania alkoholu.
- Dobre, pán doktor. Tak ja prídem zajtra, až sa z tej opice vyspíte."
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Petr Urban
ATT00034.jpg  
ATT00049.jpg  
ATT00073.jpg  
ATT00076.jpg  
1/1
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

3 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Obývačka
9 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Momentka z VC Kanady:
babovka.jpg  
1 0
rejich rejich

rejich je offline (nepripojený) rejich

4 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Žena je s manželom u psychoterapeuta po dvadsaťročnom manželstve.
Sťažuje sa na osamelosť, nepochopenie, nedostatok lásky, sexu, ... jednoducho v kuse rozpráva ...
Terapeut po primeranej dobe vstane, obíde stôl, požiada ženu aby sa postavila, pristúpi k nej, obíme ju a vášnivo ju pobozká.
Žena si potom pomaly ako v tranze sadne a potichu sedí.
Manžel na to všetko pozerá ako vyoratý...
Terapeut hovorí manželovi: „Toto vaša žena potrebuje aspoň trikrát do týždňa. Môžete to pre ňu urobiť???"
Manžel sa zamyslí a hovorí: "Môžem ju sem voziť len pondelky a stredy, ale v piatok nie, to chodím na ryby.“
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

180292_359902090743340_663058345_n.jpg  
6 0
rejich rejich

rejich je offline (nepripojený) rejich

Zmena?
zmena.jpg  
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Upratovačka ide podvečer makať do parlamentu. Príde do zasadačky a tam zmätok, chaos, komplet NR SR plus celá vláda - pobehujú, prestavujú nábytok, merajú priestory, ťahajú a prestavujú stoličky, kreslá, stoly, pulty, nástenky... všetci takí spotení...
Odchytí predsedu a pýta sa:
- Čo sa tu robí, pán predseda?
- Viete, v sobotu sú voľby, my tu máme bordel neskutočný, nič poriadne nefunguje, tak ho chceme nejako eliminovať podľa feng-shui...
Upratovačka sa ironicky zachechce a vraví:
- Nepomôže to.
- Prečo?
- Ja som už v bordeli robila, tam keď nič nefungovalo, museli vymeniť komplet všetky kurvy!
7 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Hele miláčku, co jsi si myslela, když jsem v noci přišel domů s modřinou na oku?Když si přišel, tak si ji ještě neměl...


3 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

"Sedí policajt na lavičke a strašme narieka. Ide okolo neho babka a tato sa ho pýta, že prečo narieka. Policajt jej hovorí:
- Stratil sa mi pes.
Babka sa ho opýtala, ako vyzeral. Policajt hovorí, že je hnedý, belgičák. Babka hovorí:
- Ale však sa nebojte pán policajt, však on si cestu nájde.
- No on áno, ale je nie."
3 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Rozprávajú sa dvaja dedkovia v parku na lavičke:
- Vieš čo? Ja ti už ani neviem, či som bol zranený v prvej alebo druhej svetovej vojne.
- To nič. Ja viem, že som bol zranený v druhej svetovej, ale neviem či som dostal guľkou medzi lopatky alebo lopatkou medzi guľky."
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať