Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Katy a R Pozri príspevok
príloha .docx sa nedá pridať?
.. som sa natrápila .. a nič ... či?
Tu je zoznam príloh, ktoré možno pridať
Naposledy upravil arizona : 03.10.10 at 07:59
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

arizona Pozri príspevok
Tu je zoznam príloh, ktoré možno pridať
..ďakujem zase som múdrejšia
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Katy a R Pozri príspevok
príloha .docx sa nedá pridať?
.. som sa natrápila .. a nič ... či?
Zatiaľ sa nedá. Treba dokument uložiť vo formáte Word 2003 (.doc) a tak pridať.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Chobot Pozri príspevok
Zatiaľ sa nedá. Treba dokument uložiť vo formáte Word 2003 (.doc) a tak pridať.
.. poriešila som to takto
http://www.porada.sk/1321145-post64.html
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Prosím ako sa dá vymazať vlasrný príspevok v drakovi alebo aspoň príloha?
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Patram a neviem vypatrat ... poradite mi ako sa pridavaju pod prispevky poznamky (pod ciarou

Ako napr. tieto 2 pod 17 prispevkom:
http://www.porada.sk/t140521-p2-dobr...nad-zlato.html

Dakujem .
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Ze by so mna to prisla?
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Tak pre tych, co to nevedia, pridat, da sa to tak, ze v rychlej odpovedi dolu clovek zaskrtne policko "/mini"
Naposledy upravil ivka70 : 21.05.10 at 07:11
0 0
slavka124 slavka124

slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

začiatočníčka v jú
čaute, už som sa to pýtala ale predsa- prečo mám stále pri téme obálku so šípkou. všelijako som to skúšala a vidím, že sa to nestáva skoro nikomu len mne. čo robím zle? vopred ďakujem
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

slavka124 Pozri príspevok
čaute, už som sa to pýtala ale predsa- prečo mám stále pri téme obálku so šípkou. všelijako som to skúšala a vidím, že sa to nestáva skoro nikomu len mne. čo robím zle? vopred ďakujem
To znamená, že v tej téme si prispela. Ak máš pri téme obálku so šípkou. Vidíš to len ty sama.
0 0
slavka124 slavka124

slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

začiatočníčka v jú
xanti, ale aj keď pozriem na dnešné alebo nové príspevky, nikto tam nemá obálku so šípkou.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

slavka124 Pozri príspevok
xanti, ale aj keď pozriem na dnešné alebo nové príspevky, nikto tam nemá obálku so šípkou.
Lebo ty nemôžeš vidieť kam som ja prispela alebo kam prispel ktokoľvek iný. Tá šipka je ukazovateľom pre teba. Ja nevidím kde ty máš šípku, kde si prispela. Ja vidím len pri sebe šípky, pri témach kde som napísala.
0 0
slavka124 slavka124

slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

začiatočníčka v jú
kurnik šopa a mňa to tak dlho štve, takže aj ty ak pozrieš na svoje tak tá šípka je tam- aspoň niečo robím dobre, lebo tú poradu mám strašne rada- veľa som sa tu naučila a hlavne mi veľa dáva. pekný aj keď upršaný deň
0 0
hetka hetka

hetka je offline (nepripojený) hetka

ahoj ani ja neviem odoslat otazku tak mi porad kde mam dat edit event
0 0
remarque remarque

remarque je offline (nepripojený) remarque

Dobry den, som tu tiez nova, a v rychlosti som sem pridala otazku ohladom prekladu mojho abstraktu. Ako sa da otazka vymazat??? Uz na nu nepotrebujem odpoved, a aj tak mi na nu nikto neodpovie. Poradite mi?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Nechcem zakladať novú tému,len by som sa opýtal:

PREČO NIE JE MOŽNÉ VYTLAČENIE PRÍSPEVKOV zo stránky ???
0 0
viol777 viol777

viol777 je offline (nepripojený) viol777

V roku 2011 som bola na materskej dovolenke a cast roka na rodicovskom prispevku, tieto prijmy sa do danov. priznania neuvadzaju nakolko nepodliehaju danovemu priznaniu, ano? Okrem toho som vsak dostala odmenu a manzel prenajima byt, ako manzelia mame bezpodielove vlastnictvo, znamena to ze prijmy z prenajmu musim do danoveho priznania uviest aj ja al. sa mylim? Odmeny sa tak isto pocitaju, vsak? Dakujem za odpoved
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

viol777 Pozri príspevok
V roku 2011 som bola na materskej dovolenke a cast roka na rodicovskom prispevku, tieto prijmy sa do danov. priznania neuvadzaju nakolko nepodliehaju danovemu priznaniu, ano? Okrem toho som vsak dostala odmenu a manzel prenajima byt, ako manzelia mame bezpodielove vlastnictvo, znamena to ze prijmy z prenajmu musim do danoveho priznania uviest aj ja al. sa mylim? Odmeny sa tak isto pocitaju, vsak? Dakujem za odpoved
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Indeed Pozri príspevok
Nechcem zakladať novú tému,len by som sa opýtal:

PREČO NIE JE MOŽNÉ VYTLAČENIE PRÍSPEVKOV zo stránky ???
V lište nad témou je Práca s témou - po rozkliknutí verzia pre tlač, poslať na mail, sledovať tému.
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Richard posielam ti sem tento link
http://www.porada.sk/t206661-p2-vloz...ss-spravy.html

Odkedy mám Draka, tak v ss nemôže poslať žiadny obrázok, mám tam len smajlíkov, nič inšie....nie žeby to bolo životu dôležité ale niekedy potrebujem niečo poslať, nejakú súkromnú fotku, tak by som ťa poprosila pekne,aby si sa nato pozrel...dakujem krásne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať