Zavrieť

Porady

Láska

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca

Anketa: Bola téma: "Láska" pre Vás niečim poučná?

Počet hlasujúcich
13. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • áno

    10 76.92%
  • nie

    3 23.08%
Kam zaradiť, do akého chlievika, tému "Láska"? Nevedel som. Tak som ju dal sem.

Chcel by som sa spýtať "poraďakov" ako si predstavujú lásku. Nie lásku medzi rodičmi a deťmi, ale taký ten krásny vzťah medzi zamilovanými. Neskromne by som chcel dodať, že si to nepredstavujem ako spor, kde sa budeme hašteriť, že pre mňa tamto je láska, pre mňa tamto nie je láska. Iba takú predstavu jednotlivcov na tento krásny vzťah. Možno aj to, čo už láska nie je, čo je teror, otrava, "znásilňovanie" toho druhého. Dajte svoj názor čo najväčší počet. V kvantite bude aj kvalita.
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
aj o tomto to je:
http://www.porada.sk/1498720-post14993.html
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

.láska je v prvom rade určitá chémia, túžba, naplňovanie túžby ako keď smädný človek sa napije chladnej čistej vody, neskor je to o charaktere , vernosti, ocenení kvalít ktoré na prvý pohĺad nevidno
0 0
študentkavs študentkavs

študentkavs je offline (nepripojený) študentkavs

láska....Spája dvoch ľudí...
Je to láska, čo spája dvoch ľudí, láska, čo hreje ťa pri srdci. Je to láska, čo k tebe cítim, láska, to som ja a ty.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Laco-monter Pozri príspevok
.láska je v prvom rade určitá chémia, túžba, naplňovanie túžby ako keď smädný človek sa napije chladnej čistej vody, neskor je to o charaktere , vernosti, ocenení kvalít ktoré na prvý pohĺad nevidno

......laco, som sa skoro zadrhla kávou pri čítaní tvojich písmeniek...som nevedela, že aj takéto poznáš...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
No teda, tato tema je taka rozporuplna a predsa...laska je prvy cit, ktory tento svet stvoril, laska je vsade pritomna, nadherna a bez nej nie je ziadne stastie. Vsetci ju chceme a predsa je jej tak malo, aj ked je o nej more pesniciek a filmov, aj ked sa nou kade kto ohana, zijeme len pre nu, co aj na kratucky okamih jej teplo stoji za to. Nie, laska v ziadnom pripade nemoze byt gyc. Je uzasna, objimajuca, zivotodarna, skratka...laska.
4 0
oriesok oriesok

oriesok je offline (nepripojený) oriesok

žena-optimista
LÁSKA JE CIT, KTORÝ NEMOŽNO NIČÍM NAHRADIŤ.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať